Spodziectwo - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-12-01, 16:35   #1
Oldschool777
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 2

Spodziectwo


Cześć, to chyba kobiece forum, więc przepraszam za wtargnięcie ;-) Ale interesuje mnie Wasze zdanie ;-)

Mam problem w relacjach seksualnych, chodzi o moją wadę wrodzoną - urodziłem się ze spodziectwem, nie każdy wie o co chodzi więc https://pl.wikipedia.org/wiki/Spodziectwo

Napisałem problem, ale jeśli chodzi o mnie, jest on jedynie natury psychicznej, fizycznie mi to w niczym nie przeszkadza jeśli chodzi o seks. Ale jeśli chodzi o pewność siebie, to nietrudno się domyśleć, że w kontaktach z kobietami jest delikatnie mówiąc mocno nadszarpnięta...

Nie byłem nigdy w stałym związku, a martwi mnie to jak powinienem się zachować jeśli będę. Jeśli chodzi o jednorazowe przygody, to nigdy żadna dziewczyna nie weszła na ten temat, nie odniosłem wrażenia, że jej coś przeszkadza itp. ale może nie zależało im, nie zauważyły czy były skupione na swojej przyjemności, nie mam pojęcia, bo wiadomo jak to jest z partnerami na jedną noc, dochodzi też alkohol np. zresztą nie miałem ich tak wiele.

Ale jeśli chodzi o normalny związek, mam z tym duży problem, bo nie wiedziałbym jak się zachować, czy powiedzieć jej, i jeśli tak to kiedy? Jeśli nie powiem, będę się bał czy ona nie będzie jakoś rozczarowana kiedy już dojdzie do naszego pierwszego razu.
Jeśli powiem przed seksem, to na bank zepsuje to całą atmosferę i zamiast skupić się na emocjach, wejdziemy na jakieś biologiczne problemy, a dziewczyna pewnie zamiast czerpać przyjemność, będzie porównywać mnie wizualnie z poprzednimi facetami
Najlepiej byłoby chyba powiedzieć dużo wcześniej, ale wtedy jest ryzyko, że dziewczyna się brzydko mówiąc "spłoszy" i nie będzie miała ochoty na znajomość ze mną, poza tym gadając na taki temat z nowo poznaną osobą, dochodzi do tego bardzo duży wstyd... Nie mogę przecież podczas zwykłej rozmowy nagle zacząć opowiadać jej o swoim penisie heh

Dlatego ciekawi mnie Wasze zdanie, oczywiście najbardziej kobiet - jakie jest najlepsze rozwiązanie, i teoretycznie gdybyście miały takiego partnera, czy przeszkadzałoby Wam to?

Pozdrawiam
Oldschool777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-02, 17:57   #2
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Spodziectwo

Jak ci ta wada nie utrudnia stosunku to ja bym nie uprzedzała. Siurki są różne. Jak dziewczyna nie ma 15 lat to powinna być tego świadoma. Nie masz się też co wstydzić czegoś na co nie miałeś wstydu. Jak zacznie pytać dlaczego tak u ciebie jest inaczej to jej wytlumaczysz na spokojnie.

Mnie by to nie przeszkadzało. Większe znaczenie ma dla mnie czy facet potrafi osiągnąć i utrzymać erekcje oraz czy penis nie ma wielkości małego palca u ręki, bo to realnie wpływa na odczuwanie przeze mnie penetracji. Nie umiejscowienie cewki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
Czas edycji: 2019-12-02 o 17:59
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-06, 23:36   #3
Oldschool777
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 2
Thumbs up Dot.: Spodziectwo

Dzięki za odpowiedź
Oldschool777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-12-06 23:36:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:36.