Miłosniczki zary- bez klótni! - Strona 149 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-12-27, 20:47   #4441
druska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 216
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

sytuacje przez Was opisywane zakrawają o horror, aż się wierzyć nie chce, że zakupy to ma być przyjemność

ja mam zupełnie inne doświadczenia do Zary wybrałam się w Słupsku, tam praktycznie zawsze jest pusto
w całym sklepie pół godziny po otwarciu byłam ja, reszta mojej rodziny (rodzice, siostra ze szwagrem) i jeszcze jakaś para, kolejka do przymierzalni? jednoosobowa (ja)

fakt że asortyment nie do końca taki jak w Poznaniu, i niektórych rzeczy, które mi się podobały nie było, ale nie miałam ciśnienia praktycznie na nic (moje 2 obecne must have są z nowej kolekcji) więc zakupy robiłam wręcz w luksusowych warunkach: bez pośpiechu, bez tłoku, pełna rozmiarówka ze wszystkiego

tak że polecam Zary w mniejszych miejscowościach

za to jutro wracam do Poznania, i chyba pójdę do Z. po moje rzeczy z new collection któregoś dnia przed 21, jak już się przewalą te tłumy...

---------- Dopisano o 21:47 ---------- Poprzedni post napisano o 21:43 ----------

Cytat:
Napisane przez martyniakk Pokaż wiadomość
ja byłam dziś w ZT o 12 i widziałam tą torbę właśnie czarną z motywem skóry węża
no właśnie to jest problem z ZT, nikt nie lubi tej Zary, ja się tam duszę i dostaję fobii społecznej, ale jeśli chcę znaleźć coś, czego nie ma nigdzie indziej - to niestety trzeba się udać właśnie tam

nie wiem swoją drogą jak oni to robią, sprawdzają co zamawiają inne Zary i biorą dokładnie co innego?
druska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-27, 21:07   #4442
Rvda88
Zadomowienie
 
Avatar Rvda88
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 250
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

W Poznaniu w Browarze ok. 18-19 było wg mnie sporo ludzi i strasznie porozwalane buty, znaleźć całą parę graniczyło z cudem... Ogólnie złapałam 3 pary baletek (niby w moim rozmiarze :P ), wybrałam jedną, wyszukałam na wieszakach upatrzony sweter (który w wigilię odkładałam przez telefon, ale jakoś nie było go za kasą... ), wyprałam taki, który nie był pozaciagany, nic nie mierzyłam, stanęłam grzecznie do kasy, zapłaciłam i poooszłam! W domu okazało się, że sweter kupiłam za mały, a baletki za duże... Czeka mnie więc kolejna wizyta :P A mam upatrzone jeszcze przynajmniej 1 baletki, szpilki, żakiet, kurteczkę, spodnie... Czekam tylko na wypłatę Ale ja noszę z trf L-kę, więc pewnie jeszcze coś dostanę, za to buty 36/37, więc chyba musze decydowac się szybko...
__________________

Rvda88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-27, 21:55   #4443
Nika_2000
Wtajemniczenie
 
Avatar Nika_2000
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 035
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez Luna83 Pokaż wiadomość
Ech, a ja złamaną nogę w domu siedzę...
Nie ma to jak złamać nogę we własnym domu i to w Wigilię

o kurcze - współczuję (nigdy jeszcze nic nie złamałam i drżę na samą myśl o tym)
ale jak widać po relacjach z wyprzedaży - nie masz czego żałować

---------- Dopisano o 22:55 ---------- Poprzedni post napisano o 22:50 ----------

Cytat:
Napisane przez _malayka Pokaż wiadomość
byłam dziś w zt i na marszałkowskiej i tego koloru nie było - wyłącznie zielone, pomarańczowe i niebieskie.

Sama zastanawiałam się nad pomarańczem, bo to zgaszony odcień i dobrze współgra z prostym kształtem torebki, jednak byłam zniesmaczona tym jak wyglądały niektóre modele, które wpadły mi w ręce...
Pogniecione niemiłosiernie, jakby dopiero co wyciągnięte z pudeł. Jedna była wręcz na stałe przechylona do przodu - prawie zgięta w pół

Aaa i byłam w zt o 9 na otwarciu i wcale nie zauważyłam żadnych przepychanek ani walk o torebki czy buty
Być może nastroje bojowe pojawiają się jakiś czas po otwarciu sklepu:d

jedyne, co zawsze mnie bawi, to ludzie, którzy pochyleni wchodzą do zary - gdy podnoszą się metalowe drzwi i jeszcze nie są na tej wysokości, by wejść wyprostowanym:d

czekam aż zaczną się czołgać:d
__________________
Jeśli chcesz rozśmieszyć Boga, opowiedz mu o twoich planach na przyszłość. (Woody Allen)
http://www.youtube.com/watch?v=_bdOTUocn5w

Edytowane przez Nika_2000
Czas edycji: 2011-12-27 o 21:59
Nika_2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-27, 22:14   #4444
Nelly99
Rozeznanie
 
Avatar Nelly99
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 719
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

To i ja się podzielę moją opowieścią z krypty mam nadzieje że mi ulży jak się Wam wyżalę..
Dostałam na Gwiazdkę kilka ciuszków z Zary od mamy, wiedząc że za chwilę wyprzedaż, postanowiłam nie zakładać ich w czasie świąt (choć bardzo mnie kusiło) i kupić je w tańszej cenie a za to co oszczędzę kupić coś mamie. Sprawdziłam sobie na stronie i okazało się że większość mogłabym oddać i kupić taniej, a więc dziś,mimo że 3 stycznia mam ważny egzamin i powinnam się uczyć, pojechałam do Zary...
Jak tam weszłam to przeżyłam szok, mnóssstwo ludzi, hałas i krzyk! Rzeczy które ludzie kupują za 1/3 płacy minimalnej w naszym kraju walają się po zakurzonej podłodze a ludzie po nich deptają.. Do niektórych wieszaków trzeba było się mocno pchać a te ciuchy co leżą na stołach to muszą być nieźle rozciągnięte bo jedna baba ciągnie jeden koniec druga drugi i żadna nie chce odpuścić. Aż się wierzyć nie chce w cały kryzys i biedę naszego społeczeństwa, obniżą jakąś szmatkę o 20 zł a i tak kosztuje 200zł a ludzie się rzucają jakby za darmoszkę to było..
Ale kulminacja mojej złości miała dopiero nastąpić.. latam po sklepie i nie mogę znaleźć tych rzeczy co chciałam wymienić, aż w końcu je znajduje - wszystkie jako NEW COLLECTION a w związku z tym nieprzecenione! Oczywiście nie wkurzałabym się tak gdyby na stronie nie pokazywali obniżonych cen!
Nelly99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-27, 22:20   #4445
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

dodam jeszcze ze jakos przed 15 na zlotych bylam tez i tam bylo w miare kulturalnie, w arkadii to co sie dzialo mozna nazwac chyba tylko jednym slowem-mandżur
__________________
I like my money right where I can see it .. hanging in my closet
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-27, 22:20   #4446
Nika_2000
Wtajemniczenie
 
Avatar Nika_2000
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 035
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez Nelly99 Pokaż wiadomość
To i ja się podzielę moją opowieścią z krypty mam nadzieje że mi ulży jak się Wam wyżalę..
Dostałam na Gwiazdkę kilka ciuszków z Zary od mamy, wiedząc że za chwilę wyprzedaż, postanowiłam nie zakładać ich w czasie świąt (choć bardzo mnie kusiło) i kupić je w tańszej cenie a za to co oszczędzę kupić coś mamie. Sprawdziłam sobie na stronie i okazało się że większość mogłabym oddać i kupić taniej, a więc dziś,mimo że 3 stycznia mam ważny egzamin i powinnam się uczyć, pojechałam do Zary...
Jak tam weszłam to przeżyłam szok, mnóssstwo ludzi, hałas i krzyk! Rzeczy które ludzie kupują za 1/3 płacy minimalnej w naszym kraju walają się po zakurzonej podłodze a ludzie po nich deptają.. Do niektórych wieszaków trzeba było się mocno pchać a te ciuchy co leżą na stołach to muszą być nieźle rozciągnięte bo jedna baba ciągnie jeden koniec druga drugi i żadna nie chce odpuścić. Aż się wierzyć nie chce w cały kryzys i biedę naszego społeczeństwa, obniżą jakąś szmatkę o 20 zł a i tak kosztuje 200zł a ludzie się rzucają jakby za darmoszkę to było..
Ale kulminacja mojej złości miała dopiero nastąpić.. latam po sklepie i nie mogę znaleźć tych rzeczy co chciałam wymienić, aż w końcu je znajduje - wszystkie jako NEW COLLECTION a w związku z tym nieprzecenione! Oczywiście nie wkurzałabym się tak gdyby na stronie nie pokazywali obniżonych cen!

ooo, a ciekawe co na to powiedziałyby sprzedawczynie?
__________________
Jeśli chcesz rozśmieszyć Boga, opowiedz mu o twoich planach na przyszłość. (Woody Allen)
http://www.youtube.com/watch?v=_bdOTUocn5w
Nika_2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-27, 22:25   #4447
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

hm dziewczyny a mnie to zastanawia, skad oni wyciagaja te rzeczy na przecene? bo np buty o ktorych pisalam wczesniej, kupilam pod koniec wrzesnia w arkadii w wielkiej panice ze biore ostatnią pare (w gal mok nie bylo, na zlotych nie bylo i w ogole 'ich juz nie ma bo one dawno byly'), a dzis na zlotych walało sie ich mnostwo... czy maja jakies dostawy czy to z magazynow wszystko?
__________________
I like my money right where I can see it .. hanging in my closet
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-27, 22:50   #4448
_malayka
Zadomowienie
 
Avatar _malayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 056
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez druska Pokaż wiadomość
no właśnie to jest problem z ZT, nikt nie lubi tej Zary, ja się tam duszę i dostaję fobii społecznej, ale jeśli chcę znaleźć coś, czego nie ma nigdzie indziej - to niestety trzeba się udać właśnie tam

nie wiem swoją drogą jak oni to robią, sprawdzają co zamawiają inne Zary i biorą dokładnie co innego?
Hmm, to ja mam odmienne zdanie - uważam, że ZT są zazwyczaj najgorzej zaopatrzoną ZARĄ.
Przede wszystkim na wyprzedażach, bo przed Świętami są tam takie tłumy, że potem niewiele zostaje.
Dziś np. znalazłam swój rozmiar koszuli, a także sweterek dla TŻta dopiero na Marszałkowskiej.
I ogólnie miałam wrażenie, że był sporo większy wybór niż w ZT.

Cześć rzeczy jest przesyłana transzami z jednej ZARY do drugiej.
__________________

Wszystko jest piękne, nawet na pewno, jeśli się ma te dwadzieścia parę lat. Wtedy są złudzenia i miłość – i wszystko jest do zdobycia, bo właśnie te głupie dwadzieścia lat.






_malayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-27, 23:14   #4449
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomości: 2 345
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Byłam w ZT i GM, ZT nawet nie skomentuję. Ludzi - masa, kolejki, bałagan, rozmiary poprzebierane. W GM troszkę spokojniej, aczkolwiek wyszłam z niczym...
__________________


endorfina123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 02:50   #4450
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Esterr - niestety moje stopy nie lubią zarowych butów, więc sobie tylko je oglądam, ewentualnie w sklepie przymierzę, ot tak, z ciekawości


Cytat:
Napisane przez _n_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ponowie prośbę:

Jeśli któraś z Was wybiera się do Zary dziś, gdzie jest dział dziecięcy to proszę bardzo o pomoc w zakupie jednej rzeczy z przeceny
Ja będę w Zarze gdzie będzie, więc możesz podać, najlepiej na PW, bo mogę nie zauwazyć, co byś chciała. Choć po tłumach wnoszę, że może być ciężko

Cytat:
Napisane przez Pani_Pusia Pokaż wiadomość
a jak pomysle ze te rzeczy ktore lezaly na podlodze trafia teraz na wieszak to brrr, dostaje gesiej skorki i odechciewa mi sie kupowac.
Zeby chociaż Ci co sie tak tlocza i zrzucaja z wieszaka rzeczy podnosili je, ale gdzie tam
Mam tak samo. Ludzie nie szanują ani siebie ani swojej pracy, bo za nią przecież kupują te ubrania ani ubrań w sklepie, które być może założą

Cytat:
Napisane przez Luna83 Pokaż wiadomość
Ech, a ja złamaną nogę w domu siedzę...
Nie ma to jak złamać nogę we własnym domu i to w Wigilię
Ojej to straszne! Zdrówka!
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 06:41   #4451
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Jakis czas temu jedna z pan pracujacych w Zarze powiedziala mi,ze czesto odsylaja jakies rzeczy do Hiszpanii ,nawet jesli maja ich jeszcze duzo i sa nadal w sprzedazy. Pozniej te rzeczy sa najczesciej odsylane znow do Pl wlasnie na okres wyprzedazy. Nie wiem jaki w tym cel,ale podobno tak robia.To by tlumaczylo dlaczego na wyprzedazach pojawiaja sie rzeczy,ktore ponoc sprzedaly sie kilka miesiecy wczesniej. Albo maja wszystko schowane na magazynie. Nie wiem
blueania jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-28, 08:01   #4452
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Mnie wyprzedażowo marzy się ta nakrapiana sukienka workowata, od tego kremu i miodu po stare złoto, miałam ją normalnie kupić, ale jakoś nie upolowałam I do tego ten burgundowy dopasowany żakiecik, koniec Nie zachwyciła mnie ta ostatnia kolekcja...
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 08:11   #4453
patihipi
Raczkowanie
 
Avatar patihipi
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 458
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Dziewczyny, widze że piszecie podobnie niektóre musze sie wygadać i wyżalic....więc tak weszłam do zary w SCC o 10:45 i szok przy kasie chyba z 30 osób i do damskiej i do męskiej.....przymierzalni a masakra to samo, rzeczy walają sie po podłodze ludzie biegaja jakby za darmo dawali a były przeceny ledwo o 30zł, dziecku chciałam cos kupic ale kolejka na chyba 20-30 minut stania.........więc obeszłam zare cała fajna marynarka miała oderwane guziki, sukienka upackana podkładem i chyba wogóle musiała sie walac po podlodze taka brudna....po obchodzie podkuliłam sie nie mając ochoty dłuzej tego oglądac i czekac do przymierzalni pół godziny i wyszłam. Wole kupic cos w spokoju i czyste za 30 zł więcej niz doznawac szoku na takiej wyprzedazy i naprawde zadzwilo mnie to jak ludzie sie na to rzucaja co wcale dużo tansze nie jest
nie kupiłam nic i wyszłam zadowolona że stamtad juz wychodze
obkupiłam sie w stradivariusie ładnie poukładane wszystko niezniszczone i za 350zł kupiłam woskowane spodnie, dwie spódniczki, koszule i sweterek
zare wole odwiedzac pozawyprzedazowo
patihipi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 08:25   #4454
paulinalalala
Zadomowienie
 
Avatar paulinalalala
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 124
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

nienawidzę rzeczy upaćkanych pudrem!!!!
jak mnie to odrzuca, ale niestety to bardzo powszechne!
__________________
I am Vegetarian for Life!

Słyszałam, że smutek jest odmianą lenistwa.

paulinalalala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 10:27   #4455
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

właśnie wróciłam z Zary w gdyńskim Klifie.... kupiłam tylko czarny kuferek z bokami futrzanymi w panterkę za 199 zł ( z 289 zł) i czólenka beżowe skórzane ażurkowe na obcasie za 149 zł (z 289zl) , wieczorem podjadę do Zary w Galerii Bałtyckiej, może tam coś będzie ciekawego
__________________
21 lat z WIZAŻEM





Edytowane przez Gonia
Czas edycji: 2011-12-28 o 10:32
Gonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 10:30   #4456
chupa90
Rozeznanie
 
Avatar chupa90
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 514
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

A za ile II tura będzie ??
__________________
Żaden dzień sie nie powtórzy,
Nie ma dwóch podobnych nocy,
Dwóch tych samych pocałunków,
Dwóch jednakich spojrzeń w oczy.



...
chupa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 10:35   #4457
marcia321
Zadomowienie
 
Avatar marcia321
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 1 375
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez chupa90 Pokaż wiadomość
A za ile II tura będzie ??
w inditex chyba za ok 2 tygodnie
marcia321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 10:41   #4458
chupa90
Rozeznanie
 
Avatar chupa90
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 514
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez marcia321 Pokaż wiadomość
w inditex chyba za ok 2 tygodnie
Dziękuję
Chociaż i tak pewnie wybiorę się pod samą końcówkę bo wtedy zawsze trafi się jakąś perełkę w okazyjnej cenie
Np. Podczas wyprzedaży latem w ostatnie dni pojawiły się sukienki, których nie było pod czas całej wyprzedaży nagle
Pewnie skubane same się ukryły na magazynie
Koleżanka mi mówiła, ze dużo rzeczy sami pracownicy sobie odkładają na magazynie czekając aż je przecenią, a jak się rozmyślą to trafiają na sklep
__________________
Żaden dzień sie nie powtórzy,
Nie ma dwóch podobnych nocy,
Dwóch tych samych pocałunków,
Dwóch jednakich spojrzeń w oczy.



...

Edytowane przez chupa90
Czas edycji: 2011-12-28 o 10:44
chupa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 10:44   #4459
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez chupa90 Pokaż wiadomość
Dziękuję
Chociaż i tak pewnie wybiorę się pod samą końcówkę bo wtedy zawsze trafi się jakąś perełkę w okazyjnej cenie
Np. Podczas wyprzedaży latem w ostatnie dni wyprzedaży pojawiły się sukienki, których nie było pod czas całej wyprzedaży nagle
Pewnie skubane same się ukryły na magazynie
Koleżanka mi mówiła, ze dużo rzeczy sami pracownicy sobie odkładają na magazynie czekając aż je przecenią, a jak się rozmyślą to trafiają na sklep

mnie trochę już znają w Zarze i jedna z sprzedawczyń pwoiedziała mi w czasie poprzedniej wyprzedaży, że mają ciągle dostawy co poniedziałek , pewnie z jakiś magazynów
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-28, 10:48   #4460
chupa90
Rozeznanie
 
Avatar chupa90
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 514
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez Gonia Pokaż wiadomość
mnie trochę już znają w Zarze i jedna z sprzedawczyń pwoiedziała mi w czasie poprzedniej wyprzedaży, że mają ciągle dostawy co poniedziałek , pewnie z jakiś magazynów
Chcciałabym kiedyś zajrzeć do takiego magazynu
__________________
Żaden dzień sie nie powtórzy,
Nie ma dwóch podobnych nocy,
Dwóch tych samych pocałunków,
Dwóch jednakich spojrzeń w oczy.



...
chupa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 10:49   #4461
fashionismypassion
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 452
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez patihipi Pokaż wiadomość
Dziewczyny, widze że piszecie podobnie niektóre musze sie wygadać i wyżalic....więc tak weszłam do zary w SCC o 10:45 i szok przy kasie chyba z 30 osób i do damskiej i do męskiej.....przymierzalni a masakra to samo, rzeczy walają sie po podłodze ludzie biegaja jakby za darmo dawali a były przeceny ledwo o 30zł, dziecku chciałam cos kupic ale kolejka na chyba 20-30 minut stania.........więc obeszłam zare cała fajna marynarka miała oderwane guziki, sukienka upackana podkładem i chyba wogóle musiała sie walac po podlodze taka brudna....po obchodzie podkuliłam sie nie mając ochoty dłuzej tego oglądac i czekac do przymierzalni pół godziny i wyszłam. Wole kupic cos w spokoju i czyste za 30 zł więcej niz doznawac szoku na takiej wyprzedazy i naprawde zadzwilo mnie to jak ludzie sie na to rzucaja co wcale dużo tansze nie jest
nie kupiłam nic i wyszłam zadowolona że stamtad juz wychodze
obkupiłam sie w stradivariusie ładnie poukładane wszystko niezniszczone i za 350zł kupiłam woskowane spodnie, dwie spódniczki, koszule i sweterek
zare wole odwiedzac pozawyprzedazowo
Odnoszę podobne wrażenie. Zara na wyprzedaże przynajmniej w I turze daje ceny, które z prawdziwymi wprzedażami niewiele mają wspólnego. Dla mnie 30 - 50 zł to żadna okazja.

Ludzie padają ofiarami terminu wyprzedaż, tym bardziej jeżeli liczba przecenionego asortymentu jest ograniczona.

Magazynowanie rzeczy z poprzednich kolekcji i wykładanie ich na sprzedaż w okresie wyprzedaży to standard. Zdarzało mi się zakupić letnią rzecz w okresie zimowej wyprzedaży i na odwrót.

Najwidoczniej sklepy wychodzą z założenia, że magazynowanie i późniejsza sprzedaż jest bardziej opłacalana aniżeli aktualna wyprzedaż po niższej cenie zalegającego towaru. Chociaż to drugie wydaje się być na logikę korzystniejsze.

W efekcie często ubrania nie mające wzięcia wiszą przez jedną i drugą wyprzedaż, aż w końcu trafiają do outletów itp. sklepów.

Edytowane przez fashionismypassion
Czas edycji: 2011-12-28 o 10:51
fashionismypassion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 11:03   #4462
nie z tej bajki
Zadomowienie
 
Avatar nie z tej bajki
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 408
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez chupa90 Pokaż wiadomość
Chcciałabym kiedyś zajrzeć do takiego magazynu
też bym chciała i to jeszcze z możliwością wydania góry pieniędzy
nie z tej bajki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 11:18   #4463
esterr
Zakorzenienie
 
Avatar esterr
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 601
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Esterr - niestety moje stopy nie lubią zarowych butów, więc sobie tylko je oglądam, ewentualnie w sklepie przymierzę, ot tak, z ciekawości
Ja mam podobnie, albo mam za wysokie podbicie, albo stopa za szeroka albo 36 jest za duże .
Dziś mierzyłam fajne koturny, to nawet się nie dopięły z powodu podbicia .

Byłam dziś znowu w GM, byłam kilka minut przed otwarciem, przed wejściem czekał już tłum, istne szaleństwo. Na szczęście na nic nie mam parcia. Udało mi się kupić mokasyno-baletki, nie ma ich na stronie, granatową marynarkę, torebkę małą przez ramię i koszulę (2 ostatnie rzeczy w załączniku). Niestety to co najbardziej mnie interesowało, nie było dostepne w moim rozmiarze....

A i kiedy się już zdecydowałam że kupię zielonego large shoppera (wczoraj były 3 szt), dziś już ich nie było
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 8091004022_1_1_3.jpg (14,1 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7667148501_1_1_3.jpg (15,8 KB, 30 załadowań)
__________________
Wymianka

Edytowane przez esterr
Czas edycji: 2011-12-28 o 11:21
esterr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 11:46   #4464
esterr
Zakorzenienie
 
Avatar esterr
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 601
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez anies5 Pokaż wiadomość
Mam do Was prośbę. Czy mogłaby któraś z Was rozglądnąć się dla mnie za brązowymi botkami z załącznika w rozmiarze 36? Byłabym ogromnie wdzięczna! Szukam też tej torebki, ale w kolorze czarnym i z rączką imitującą skórę węża. Oczywiście wszelkie koszty pokrywam od razu!
Anies patrzyłam dziś za tymi botkami dla Ciebie ale wyglada na to że wczoraj capnełam obie pary w rozm 36, dziś już 36 rozm nie było .

Pochwal się który futrzak kupiłaś
__________________
Wymianka
esterr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 11:50   #4465
asia di
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 608
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Ja nie byłam w sklepie więc ominęły mnie atrakcje, wystarczy że zaszłam do river island i zobaczyłam co tam się dzieje. Zakupy z zary zrobiłam on line, trochę się zawiodłam niektóre rzeczy przecenili jedynie o kilka funtów. Zakupy musiałam zrobić na dwie tury, bo rozmiarówke dołożyli interesujących mnie rzeczy. Kupiłam to co w załączniku.
Poczekam jeszcze na większe obniżki, bo i tak dokładają ciągle jakieś rzeczy.
Bluzka z 22.99F na 16.99F
Bluzka z 25.99F na 19.99F
Sukienka z 29.99F na 22.99F
Spodnie z 29.99F na 22.99F
Spodnie z 29.99F na 22.99F
Torebka z 17.99F na 9.99F
Buty z 69.99F na 49.99F
Jacket z 39.99F na 29.99F
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bluzka złota zara.jpg (63,2 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bluzka zara czarna.jpg (38,2 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sukienka zara trf.jpg (13,6 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg żółta sukienka zara.jpg (30,5 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg spodnie push up zara.jpg (51,0 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg waxed skinny zara.jpg (36,5 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg torebka Zara beż.jpg (36,7 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg peep toe zara.jpg (25,8 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jacket zara trf.jpg (46,4 KB, 11 załadowań)

Edytowane przez asia di
Czas edycji: 2011-12-28 o 11:56
asia di jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 12:08   #4466
Manehajera
Zakorzenienie
 
Avatar Manehajera
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 102
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

czy znajdę jeszcze tą marynarkę na wyprzedaży? Rozm S?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zip.jpg (14,9 KB, 28 załadowań)
Manehajera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 12:11   #4467
zuzka5_8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 15
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Dziewczyny, czy któraś z was widziała poniższe rzeczy w jakiejś zarze na przecenie? Bo w Poznaniu ich nie ma (((( I WANT IT!

_________________________ _________________________ _
www.miikax3.blogspot.com
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg hrtfy.jpg (38,8 KB, 36 załadowań)
zuzka5_8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 12:11   #4468
zuzka5_8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 15
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez Manehajera Pokaż wiadomość
czy znajdę jeszcze tą marynarkę na wyprzedaży? Rozm S?
W Poznaniu wczoraj była jedna sztuka w rozmiarze S i jedna w rozmiarze M
zuzka5_8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 12:20   #4469
esterr
Zakorzenienie
 
Avatar esterr
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 601
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez Manehajera Pokaż wiadomość
czy znajdę jeszcze tą marynarkę na wyprzedaży? Rozm S?
Ja jej niestety nie widziałam (GM Warszawa).
__________________
Wymianka
esterr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 12:30   #4470
PaulinaMigotka
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinaMigotka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 289
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez zuzka5_8 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy któraś z was widziała poniższe rzeczy w jakiejś zarze na przecenie? Bo w Poznaniu ich nie ma (((( I WANT IT!

_________________________ _________________________ _
www.miikax3.blogspot.com
Ja widziałam w Łodzi, w Porcie Łódź torbę.
__________________
Mówiła, że wyszła tego dnia z bukietem żółtych kwiatów właśnie po to, bym ją wreszcie odnalazł. Gdyby tak się nie stało otrułaby się, bo jej życie było pozbawione sensu...
M&M


Instagram http://instagram.com/paulinamigotka
PaulinaMigotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:29.