przedłużanie - wasze doświadczenia - Strona 90 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-05-06, 19:30   #2671
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

jesli masz dobrze zrobione zgrzewy to nie moze sie farba pod nie dostac. musza byc "zamkniete" - ja farbowalam cala glowe dwa razy (lacznie ze zgrzewami) i nic mi sie nigdzie nie dostalo bo to niemozliwe po prostu.


co do wlosow to nie mam duzo - ok 120 pasemek
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-06, 20:24   #2672
lencia2310
Raczkowanie
 
Avatar lencia2310
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 42
GG do lencia2310
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

Hej Mam włoski troszke dłuższe niż połowa pleców a chciałabym takie do pasa Moje pytanie brzmi czy mogłabym kupić pasemka i ztobić je tylko przy szyi a później wycieniować? I jeśli tak to ile pasemek musiałabym wpiąć w średnio grube włoski?
lencia2310 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-06, 21:29   #2673
Anika-na
Raczkowanie
 
Avatar Anika-na
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Opole-Chester
Wiadomości: 112
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Svinecka aleu Ciebie to wygląda jakbys miala wiecej Super


A teraz wklejam fotki z wloskami pokreconymi Swoje mam falowane wiec na noc zrobilam ślimaczka i stad ten efekt.Nie uzywam lokowek bo nie potrafie sie nimi poslugiacZawsze nie w ta strone krece i jakies takie dziwne mi wychodza

DSCF0003 [640x480].JPG

DSCF0004 [640x480].JPG

DSCF0010 [640x480].JPG

Znacie jakies fajne fryzurki jakie jeszcze moge tworzyc?Bo z moja wyobraznia cos nie tak
A i jeszcze moze jakas odzywka bez splukiwania taka tylko na wlosy przedluzone aby je fajnie nawilzyc?Zeby byly,,mieciutkie jak kaczuszka,,)???
Anika-na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-06, 22:50   #2674
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

o co chodzi z tym slimaczkiem? bo ja nie wiem.....

co do fryzurek to ja robie tak ze biore z 20 wsuwek i upinami wlosy kazdy w inna srone. biore po kosmyku i spinam go wsuwka do gory ale tak byle jak kazde pasmo inaczej zeby byl taki artystyczny nielad. albo robie dwa warkocze czy kitki. albo robie kitke z boku glowy i z jednej strony przypinam kokardke.
albo przylizuje wszystkie wlosy do gory na gladko i robie kucyka wysoko na czubku glowy i owijam go jednym pasmem wlosow tak zeby wygladalo ze jest spiety wlosami a nie gumka (oczywiscie gumka pod spodem jest)
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-06, 23:14   #2675
lily_m.c.
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

więc z tego co piszecie Dziewczyny wniosek wypływa jeden - po prost trzeba uważać i oczywiście udać się do jakiegoś konkretniejszego fryzjera, który wie co robić i jak. Nie iść na żywioł i nie robić tego w domu samemu (ja z resztą nigdy nie farbuje w domu).
lily_m.c. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-06, 23:19   #2676
Anika-na
Raczkowanie
 
Avatar Anika-na
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Opole-Chester
Wiadomości: 112
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Mozna na dwa sposoby to zrobic:

1.ślimaczek:Zbierasz wlosy w kucyk ale nie spinasz zaczynasz krecic w jedna strone.Najlepiej jedna reka trzymaj jak gumka wlosy a druga kręc i tak az same zaczna sie zwijac wtedy koncami wlosow owin wokol kucyka i zepnij gumką.

2.ślimaczek: zrob kucyk.Bierz wlosy po pasemku i zwijaj jak wyzej i spinaj malymi gumeczkami.Zrobi ci sie sliczny koczek.Po paru godzinach sciagnij male gumeczki.Masz sliczne skręty.Nie rozczesuj tego,ladniej wygląda.Ale nie radze tak chodzic dwa dni....Moga sie zrobic dredy.Najlepiej na wieczor koczek,na wyjscie itp. zostawic na noc na drugi dzien rozpuscic,pochodzic i wieczorem koniecznie rozczesac,umyc wlosy

Ja tak mialam wczorajDzisiaj bez problemowo delikatnie rozczesalam i umylam wlosy
Anika-na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-06, 23:21   #2677
Anika-na
Raczkowanie
 
Avatar Anika-na
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Opole-Chester
Wiadomości: 112
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Kurcze teraz tak patrze na te swoje fotki....Jakas garbata i gruba wyszłamhehehe
Anika-na jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-07, 00:26   #2678
enya32
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 33
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Anika-na Pokaż wiadomość
Svinecka aleu Ciebie to wygląda jakbys miala wiecej Super


A teraz wklejam fotki z wloskami pokreconymi Swoje mam falowane wiec na noc zrobilam ślimaczka i stad ten efekt.Nie uzywam lokowek bo nie potrafie sie nimi poslugiacZawsze nie w ta strone krece i jakies takie dziwne mi wychodza

Załącznik 903560

Załącznik 903561

Załącznik 903562

Znacie jakies fajne fryzurki jakie jeszcze moge tworzyc?Bo z moja wyobraznia cos nie tak
A i jeszcze moze jakas odzywka bez splukiwania taka tylko na wlosy przedluzone aby je fajnie nawilzyc?Zeby byly,,mieciutkie jak kaczuszka,,)???
Anika-na masz ślicznie zrobione te włoski
Bardzo naturalnie i przecudny balejage
A odnośnie zmiękczającej odżywki...
Fajna jest odżywka Termochronna Pantene - taka w buteleczce.
Tylko nie przesadzaj z ilością bo nieco obciąża włoski...ale są po niej mięciutkie i się nie plączą
enya32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-07, 00:51   #2679
Anika-na
Raczkowanie
 
Avatar Anika-na
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Opole-Chester
Wiadomości: 112
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez enya32 Pokaż wiadomość
Anika-na masz ślicznie zrobione te włoski
Bardzo naturalnie i przecudny balejage
A odnośnie zmiękczającej odżywki...
Fajna jest odżywka Termochronna Pantene - taka w buteleczce.
Tylko nie przesadzaj z ilością bo nieco obciąża włoski...ale są po niej mięciutkie i się nie plączą
Enya32 no wlasnie szukam czegos takiego. Bo placza mi sie strasznie. Ale to chyba efekt suchych.maski dzialają tylko na moje włosy.Dzieki za rade
Anika-na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-07, 00:57   #2680
Anika-na
Raczkowanie
 
Avatar Anika-na
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Opole-Chester
Wiadomości: 112
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

A no i dziękuje za komplement na włoski

ps.Dziewczyny wklejajcie fotki włoskow
Anika-na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-07, 06:27   #2681
tually
Raczkowanie
 
Avatar tually
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 169
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

Cytat:
Napisane przez lencia2310 Pokaż wiadomość
Hej Mam włoski troszke dłuższe niż połowa pleców a chciałabym takie do pasa Moje pytanie brzmi czy mogłabym kupić pasemka i ztobić je tylko przy szyi a później wycieniować? I jeśli tak to ile pasemek musiałabym wpiąć w średnio grube włoski?
Można tak zrobić i nawet to będzie wygodniejsze jeśli nie chcesz aż tak dużo przedłużonych włosów. Ale nie blisko szyi tylko bardziej na potylicy. Myślę że 50 pasemek to chyba wystarczy.
tually jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-07, 06:35   #2682
tually
Raczkowanie
 
Avatar tually
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 169
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Anika-na potwierdzam, bardzo ładne włoski. Gdybym nie wiedziała to bym się nie zorientowała, a te fale dodają naturalności. Ja używam na moje naturalne włosy(JESZCZE nie mam przedłużonych) serum do suchych włosów z radicala farmony i chwalę sobie, chociaż nie wiem czy są miękkie...
tually jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-07, 06:42   #2683
tiaara
Wtajemniczenie
 
Avatar tiaara
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2 211
GG do tiaara
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

czesc dziewczny.
mam do was pytanie. moja szwagierka w zeszla sobote przedluzyla sobie wloski. nie wiem jak sie dokladnie ta metoda nazywa ale pasemka byly laczone z wlosami naturalnymi takim klejem w kolorze mlecznym. pierwsze pytanie czy to mozliwe zeby pasemka sie zsuwaly bo jak sprawdzalam wczoraj to ma je juz dwa centymetry od skory a przy robieniu byly tuz przy skorze. po drugie pasemka zaczynaja jej spadac ( juz cztery spadly jej) szwagierka wie ze nie moze grzac zgrzewow suszarka czu lokowka. na lokowke bierze wlosy juz za zgrzewami. czy moze ona robi cos zle czy moze to ta kobietka ktora jej robila to cos sknocila.
z gory dziekuje za odpowiedz
pozdrawiam Tiaara
__________________
Panie! Daj mi siłę
-do akceptowania rzeczy, których nie mogę zmienić,
-odwagę do zmiany rzeczy, których nie mogę zaakceptować,
-i mądrość, abym ukrył ciała tych, którzy mnie dzisiaj wkurzyli.



http://www.suwaczek.pl/cache/2310a7ec99.png
tiaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-07, 08:57   #2684
Monisia_666
Rozeznanie
 
Avatar Monisia_666
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 814
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

tually moze wlacze sie w ten problem z proteinami? wec proteiny sa bardzo dobre dla wlosow zarowno naszych jak i przedluzanych ale nie wolno ich nakladac na zgrzewy( czy tez ringi) bo wlosy wtedy staja sie sliskie i zgewy poprostu sie zeslizguja. Jesli nie bedzie takamaska czy odzywka nakladana na zgrewy to bedzie wszytsko okej

a co to wloskow szwagierki to racze fryzjerka sie nie popisala podejzewam ze nie oczyscila dobrze wlosow kilentki przez co sie zsówaja. SZwagierka musi uwazaz zeby ich zbytnio nie szarpac bo to tez moze byc powodem zsówania się i jak wyzej pisalam uwazac z odzywkami na zgrzewach bo z tego ci napisalas ona ma keratyne( chyba ze te zgrzewy sa malutkie wielkosci isztaltu ziarnka ryzu to moze byc roccon).
Monisia_666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-07, 09:07   #2685
nathanek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 148
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

DZIEWCZYNY KTORE PRZEDLUZALY WLOSKI U RENI wstawcie zdjecia produktu ktory Renia polecala do naszych przedl.wloskow, pamieta , ze to chyba firmy goldwell ale dokladnie ktory nie wiem
jest teraz tyle tego z goldwella ze trudno sie polapac

czy to moze byc ten?

Reniu daj znac prosze ktora to seria dokladnie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg goldwell.jpg (25,2 KB, 34 załadowań)
nathanek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-07, 09:31   #2686
tiaara
Wtajemniczenie
 
Avatar tiaara
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2 211
GG do tiaara
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

Monisiu dziekuje za odpowiedz. najgorsze ze te pasemka nadal sie zsuwaja a szwagierka boi sie wogole je dotykac. najgorsze ze umawiala sie z ta fryzjerka na wizyte domowa a teraz nie moze sie do niej dodzwonic. wlasnie dzwonila do mnie zebym na allegro zobaczyla po ile sa zgrzewarki bo zamierza sama to naprawic. i teraz moje kolejne pytanie - polecacie keratne czy te mikroringi. i czy przykladowo ja robiac jej to dam sobie rade. i czy ktoras ma dobrego i sprawdzonego sprzedawce z allegro.

dziekuje za odpowiedz
__________________
Panie! Daj mi siłę
-do akceptowania rzeczy, których nie mogę zmienić,
-odwagę do zmiany rzeczy, których nie mogę zaakceptować,
-i mądrość, abym ukrył ciała tych, którzy mnie dzisiaj wkurzyli.



http://www.suwaczek.pl/cache/2310a7ec99.png
tiaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-07, 10:20   #2687
tually
Raczkowanie
 
Avatar tually
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 169
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

Cytat:
Napisane przez tiaara Pokaż wiadomość
Monisiu dziekuje za odpowiedz. najgorsze ze te pasemka nadal sie zsuwaja a szwagierka boi sie wogole je dotykac. najgorsze ze umawiala sie z ta fryzjerka na wizyte domowa a teraz nie moze sie do niej dodzwonic. wlasnie dzwonila do mnie zebym na allegro zobaczyla po ile sa zgrzewarki bo zamierza sama to naprawic. i teraz moje kolejne pytanie - polecacie keratne czy te mikroringi. i czy przykladowo ja robiac jej to dam sobie rade. i czy ktoras ma dobrego i sprawdzonego sprzedawce z allegro.

dziekuje za odpowiedz
Ja osobiście jestem za keratyną bo nie próbowałam microringów. Każdy ma swoje upodobania i każdy może powiedzieć inaczej. Jak widzisz, w tym wątku parę osób samemu próbowało przedłużyć włosy i niektórym bardzo dobrze wyszło. Musisz po prostu dużo poczytać i dowiedzieć się co nie co. Na allegro można tez dostać filmy DVD z instruktażem więc też by się przydało. Warto na początku też spróbować jedno pasemko chociaż. Jest to do zrobienia ale metodą prób i błędów.
tually jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-07, 12:15   #2688
meyham
Raczkowanie
 
Avatar meyham
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 76
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

Sylwia - na ty ch zdjęciach to Ty? łoł aż w kompleksy wpadłam A tak serio to ładna z Ciebie dziewczyna

To jak z tymi proteinami? kupić czy nie tą do intensywnej regeneracji maseczkę?

I chyba odkryłam patent na moje suche włosy Myję normalnie szamponem z Jedwabiem - później nakładam DUŻO odżywki pantine do włosów suchych, jak skończę się myć to ją spłukuję. Później na mokre włosy nakładam Sunsilka pomarańczową i zawijam włosy w ręcznik aż mi moja czuprynka na czubku nie wyschnie - efekt? po wyschnięciu włosy są w miarę śliskie . Później serum jedwabne nakładam i robię fryzurkę

Też jestem za kreatyną
meyham jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-07, 13:50   #2689
pocahontas69
Raczkowanie
 
Avatar pocahontas69
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 378
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Anika-na -> Włoski bardzo ładne nie wiedać że nie Twoje Ale musze napisać, że ładna z Ciebie dziewczyna i moim zdaniem ślicznie byś wyglądała w krotkich włoskach. No przepraszam ale nie mogłam się powstrzymac żeby tego nie napisać. Pozdrawiam

PS Krótkie włosy w stylu starszej fryzurki Victorii Beckham
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg victoriammmmj.jpg (65,0 KB, 91 załadowań)
pocahontas69 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-07, 15:54   #2690
Anika-na
Raczkowanie
 
Avatar Anika-na
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Opole-Chester
Wiadomości: 112
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

NathanekSeria,która poleca pani Renia to Goldwell zółta Kerasilk ,,do ekstremalnie suchych,, Fotke,ktorą wtawiłas to na pewno ta seria ale z kerasilk sa dwie ,,do suchych,,i,,ekstremalnie suchych,, Nie widze dokladnie na fotce,ktora to bo mam zdjecia zamazane.Cos z komputerem nie tak.Mam narazie szampn ten odywki juz nie bylo.Ale stosowalam to kiedys na swoje i jest naprawde rewelacja.A z goldweel jest tez seria nowa czerwona-tragedia.Zbyt obciaza wlosy doczepione staja sie matowe.

Pocahontas69dziękuję)Moja fryzjerka od dawna mnie nmawiaa na krótkie włoski ale ja jednak wolę długie.Moze kiedyśWydaje m sie,ze do krótkich fryzur trzeba ,,dorosnąć,, Jak narazie wydaje mi sie,ze odjeoby mi to kobiecosci Ale dziękuję ślicznie
Anika-na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-07, 16:30   #2691
AniaBrunetka
Rozeznanie
 
Avatar AniaBrunetka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 631
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

na zdjeciach to jessica simpson
__________________
Zapuszczam włosy!
AniaBrunetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-07, 16:45   #2692
lablaja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 14
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

witam
jeżeli chodzi o wypadanie włosów po zdjeciu microringów to wyczytałam cóś takiego:
Każdego dnia człowiek traci nawet do 100 włosów. Jednocześnie wyrastają nowe włosy. To proces całkowicie naturalny, jednak praktycznie niezauważalny. Przy noszeniu przedłuzanych włosów własne włosy nie mają jak wypaść, gdyż są przytrzymywane przez łączenia. Dopiero po zdjęciu łączeń włosy, które już wypadły mają ujście. Jeżeli nosimy włosy średnio 60 dni to rachunek jest prosty: 60 dni X kilkadziesiąt włosów każdego dnia i stąd wrażenie, że włosy wypadły w niepokojącej ilości.
lablaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-07, 16:46   #2693
lablaja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 14
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

pisze o tym wypadaniu bo wcześniej bylo ze 3 podstrony na ten temat..bodajże od 16..pozdro
lablaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-07, 18:02   #2694
Monisia_666
Rozeznanie
 
Avatar Monisia_666
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 814
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

ja mam wloski na tulejki silikonowe i jestem zadowolona keratyny si balam - podobno niszczy wlosy( ale to sprawa indywidulana zalezy jak sa zriobiona jakie sie a wlosy itd) z zgrzewaki sa n aallegro juz od 100 zl , sprzedawcow poleconych niestety nie ma wszytskie probujemy znalesc kogos kto ma dobre wlosy mysle ze ze zgrzewarka nie bedzie az takiego problemu bo jakby bylo cos nie tak jest gwarancja. Co do robienia samemu w domu jesli juz to koniecznie płytka ( chyba ze widzioala dokladnie jak robila to fryzjerka) chociaz ja bym nie byla taka odwazna bo jak sie zacznie amatorsko to skutki moga byc marne ( widac ta fryzjerka ktora jej to robila tez nie byla zbyt doswiadczona) .

Co do protein kupowac tylko nie nakladac na zgrzewy i bedzie dobrze
Monisia_666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-07, 18:03   #2695
oriente
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

Witam
Czytajac wasze wypowiedzi na temat przedluzania wlosow widze, ze najpopularniejsza metoda to ringi..lub tez na tasme.Powiedzcie mi ile kosztuje zrobienie jezeli chodzi o cala glowe?

pozdrawiam
oriente jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-07, 18:06   #2696
Xenia
Rozeznanie
 
Avatar Xenia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 740
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

Dlatego wazne jest chocby i przy metodzie keratynowej ...co miesieczne dbanie o pasemka. Kazde z kolei obcinamy naokolo malenkimi nozyczkami aby usunac brzydko wiszace , niechlujnie wystajace wlosy , ktore wypadly a mimo to sa w zgrzewie . Na ciemnych wlosach wyglada to paskudnie bo widac biale cebulki utwierdzone do unieruchomionych wlosow .
Takie wlosy musimy wycinac , poniewaz zostawione same sobie zaczna sie platac i koltunic ,zrastajac ze soba .
Taki widok wiszacych wlosow przeraza i chyba kazda dziewczyna widzac to mysli sobie ,ze strasznie jej te wlosy wypadaja .
Proponuje kiedys tam nie majac przedluzonych ,szczotkowac wlosy i zbierac sobie ta garstka a po jakims czasie uzbiera sie pokazna kupka .To samo z wlosami ,ktore nie wypadly ,bo sa zgrzane.
Ci co maja zgrzewy keratynowe :
pamietajcie o tym , aby w kazdej wolnej chwili starac sie przeczesywac palcami wlosy (zgrzewy) tuz przy skorze glowy . One maja tendencje do zrastania sie ze soba i jak zaniedbamy te czynnosc , to mozemy sie liczyc z tym , ze wlosy sie strasznie zdreduja przy skorze.
Tak wiec regularnie , najlepiej codziennie oddzielac dokladnie pasemka od siebie a te , ktore juz " zlapaly " delikatnie rozerwac , poki czas.
Koltunow juz nie da sie rozczesac i trzeba wlosy zdjac.O bolu przy rozczesywaniu nie wspomne.
Xenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-07, 18:54   #2697
Anika-na
Raczkowanie
 
Avatar Anika-na
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Opole-Chester
Wiadomości: 112
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Dziewczyny czy stosujecie jedwab biosilk???Ja stosowalam caly czas.Dzisiaj zrezygnowalam.Roznica diametralna.Wloski mile w dotyku.Nie plączą się.Są takie jakie maja byc.Ten biosilk chyba zbyt obciazal mi.A dawalam bardzo malenko.Kropeczke na reke i wcieralam.
Anika-na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-07, 19:27   #2698
Renia73
Raczkowanie
 
Avatar Renia73
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 119
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

Cytat:
Napisane przez Xenia Pokaż wiadomość
Dlatego wazne jest chocby i przy metodzie keratynowej ...co miesieczne dbanie o pasemka. Kazde z kolei obcinamy naokolo malenkimi nozyczkami aby usunac brzydko wiszace , niechlujnie wystajace wlosy , ktore wypadly a mimo to sa w zgrzewie . Na ciemnych wlosach wyglada to paskudnie bo widac biale cebulki utwierdzone do unieruchomionych wlosow .
Takie wlosy musimy wycinac , poniewaz zostawione same sobie zaczna sie platac i koltunic ,zrastajac ze soba .
Taki widok wiszacych wlosow przeraza i chyba kazda dziewczyna widzac to mysli sobie ,ze strasznie jej te wlosy wypadaja .
Proponuje kiedys tam nie majac przedluzonych ,szczotkowac wlosy i zbierac sobie ta garstka a po jakims czasie uzbiera sie pokazna kupka .To samo z wlosami ,ktore nie wypadly ,bo sa zgrzane.
Ci co maja zgrzewy keratynowe :
pamietajcie o tym , aby w kazdej wolnej chwili starac sie przeczesywac palcami wlosy (zgrzewy) tuz przy skorze glowy . One maja tendencje do zrastania sie ze soba i jak zaniedbamy te czynnosc , to mozemy sie liczyc z tym , ze wlosy sie strasznie zdreduja przy skorze.
Tak wiec regularnie , najlepiej codziennie oddzielac dokladnie pasemka od siebie a te , ktore juz " zlapaly " delikatnie rozerwac , poki czas.
Koltunow juz nie da sie rozczesac i trzeba wlosy zdjac.O bolu przy rozczesywaniu nie wspomne.
ZGADZAM SIE Z TOBA

to samo mi powiedzieli ostatnio jak przedluzalam oddzielac przy skorze i dobrze splukiwac szampon i odzywke bo inaczej nici z naszego upiekszania sie niestety.
Renia73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-07, 20:09   #2699
vanessacrazy
Raczkowanie
 
Avatar vanessacrazy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 130
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Anika-na Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy stosujecie jedwab biosilk???Ja stosowalam caly czas.Dzisiaj zrezygnowalam.Roznica diametralna.Wloski mile w dotyku.Nie plączą się.Są takie jakie maja byc.Ten biosilk chyba zbyt obciazal mi.A dawalam bardzo malenko.Kropeczke na reke i wcieralam.


A propo Biosilka to zauwazylam ze te w malutkich buteleczkach sa o wiele lzejsze i nie obciazaja wlosow jak te w wiekszych i juz zupelnie duzych butlach.Wiem ze to niby to samo-ale mialam jeden i drugi i naprawde ten w w w wiekszej butelce byl tlusty bardziej niz ten w malej.

TYDZIEN TEMU PRZEDLUZYLAM WLOSY U PANI RENI metoda na tasme i jestem bardzo zadowolona A wlosy tak naturalnie wygladaja ze znajomi w ogole nie zauwazyli roznicy-znaczy zauwazaja ze cos sie zmienilo ale nie wiedza co Tasma jest super bo w ogole jej nie widac-tylko jedno ''ale'' wloski troche sie poplataly i sa inne w dotyku niz jak byly przed zalozeniem-ale moze to ''wina''kosmetykow,chocia z nie nakladalam na nie nic procz biosilku i mgielki z gliss kura.

W srode wstawie fotki ;P Pozdrawiam Pani Reniu

ps. ten goldwell to jest niebieski? bo ja mam na razie odzywke ze splukiwaniem i jest niebieska<niebieskie opakowanie>tylko ze jest na niej napis po angielsku MOISTURE DEFINITION CONDITIONER LIGHT for fine to normal hair-i zdziwil mnie ten napis ''normal'' bo Pani Renia mowila ze do ekstremalnie suchych''-to chyba nie to-jak myslicie?
vanessacrazy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-07, 20:22   #2700
tually
Raczkowanie
 
Avatar tually
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 169
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez vanessacrazy Pokaż wiadomość

TYDZIEN TEMU PRZEDLUZYLAM WLOSY U PANI RENI metoda na tasme i jestem
ps. ten goldwell to jest niebieski? bo ja mam na razie odzywke ze splukiwaniem i jest niebieska<niebieskie opakowanie>tylko ze jest na niej napis po angielsku MOISTURE DEFINITION CONDITIONER LIGHT for fine to normal hair-i zdziwil mnie ten napis ''normal'' bo Pani Renia mowila ze do ekstremalnie suchych''-to chyba nie to-jak myslicie?
To chyba nie ten goldwell

Cytat:
Seria,która poleca pani Renia to Goldwell zółta Kerasilk ,,do ekstremalnie suchych,,
Ma być żółty :P
tually jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:57.