przedłużanie - wasze doświadczenia - Strona 101 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-05-21, 20:45   #3001
Anika-na
Raczkowanie
 
Avatar Anika-na
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Opole-Chester
Wiadomości: 112
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

vanessa to jak ty chodzilas 3 tygodnie jak po 3tygodniach dopiero je umylas???czegos tu chyba nie dopisalas

proste wlosy sie nie kręcą..przynajmniej mi tzn.jak są mokre taaa są fale ale jak je susze to sie prostują

Ajak ci sie wlosy zachwują na drugi dzien jak wstajesz?masz caly czas mieciutkie wloski? czy sa sztywne i roznia sie od twoich???
Anika-na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-21, 20:48   #3002
vanessacrazy
Raczkowanie
 
Avatar vanessacrazy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 130
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Anika-na Pokaż wiadomość
vanessacrazy nie nakladaj zadnej saszetki-poczekaj troszke,to sie wymyje.Tylko niepotrzebnie nalozysz kolejna warstwe farby.Szkoda wloskow,a za tydzien wszystko wróci do normy.
Co to za fryzjrerka ci to robila...;/ boshe...Ja jak mi farbowaly pinformowalam aby nie tarmosily wlosów tylko delikatnie myly sciagajac piane w dol.
Ja mam od 5 latek dwa kolory wlosow teraz blond z ciemnymi a wczesniej,mialam zawsze toner krwisto czerwony zobacz tutaj jak wyglądal ten kolor: http://www.fotka.pl/profil/demona1/
Jak mi fryzjerka farbowala,czy ja sama w domu zawsze to robilam na warstwy najpierw dół czerwienią,płukałam i pozniej blond-Ale zawsze plukalam wlosy osobno blond i osobno czerwien.I nigdy nie niemialam takiej sytuacji...
Fryzjerka powinna wiedziec ze przy dwóch kolorach tak sie robi...!

Co do mycia samemu w domu i plątania.Zawsze myje wlosy pod prysznicem.Nigdy głową w dół,zawsze zresztą myje w warkoczu,a po sciagnieciu sie placza.To znaczy nie zawsze...nie wiem dlaczego tak jest.
Vanessko a jakie masz wlosy na drugi dzien?Zawsze sa mieciutkie? czy sa twarde?szorstkie?Roznią sie w dotyku od twoich?

Dobrze-uzbroje sie w cierpliwosc i poczekam Dzieki za rady
No ja tez mowilam fryzjerce zeby myla ostroznie,ale jakos nie wziela sobie moich rad do serca....
Fajne masz wloski-ale to Twoje czy doczepione tez?Ciekawie to wyglada jak ten dol jest czerwony a na wierzchu blond;P Chyba kiedys Cristina A quilera tak miala w jednym teledysku ''Come on over'' czy jakos tak.....

No-racja-jak teraz myje wlosy-to ta ciemna farba sie jeszcze wyplukuje i najpierw myje te ciemne a potem zawijam je w reklamowke i dopiero myje jasne zeby nic sie tam ciemnego nie dostalo......

To moze placza sie bo myjesz w warkoczu a nie w rozpuszczonych?

W dotyku to rozne sa-mi sie wydaje ze zalezy to od odzywek i szamponow ktorych sie uzywa....bardzo mile w dotyku sa po umyciu jak stosuje odzywki ze splukiwaniem tj. Pantene,Goldwell,-takie nawilzajaco-natluszczajace. Czasem daje tez jedwab-ten z malej buteleczki-bo ten z wiekszej jest bardziej tlusty....bleee...i za bardzo obciaza.....no a poza tym przy przedluzonych wlosach dobrze jest raz w tygodniu conajmniej robic maseczki -wlasnie sie zastanawiam jaka kupic.......

Osobiscie lubie Pantene,Elseve ,Niveee,Goldwella-i to moim wlosom sluzy...
A na przyklad Gliss Kur na przyklad juz nie-a inne osoby go uzywaja i mowia ze jest super....trzeba znalezc po prostu cos co najbardziej sluzy naszym wlosom.....

Anika-a gdzie moge obejrzec jak Twoje wloski wygladaja teraz z tymi ciemnymi?
vanessacrazy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-21, 21:02   #3003
vanessacrazy
Raczkowanie
 
Avatar vanessacrazy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 130
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Anika-na Pokaż wiadomość
vanessa to jak ty chodzilas 3 tygodnie jak po 3tygodniach dopiero je umylas???czegos tu chyba nie dopisalas

proste wlosy sie nie kręcą..przynajmniej mi tzn.jak są mokre taaa są fale ale jak je susze to sie prostują

Ajak ci sie wlosy zachwują na drugi dzien jak wstajesz?masz caly czas mieciutkie wloski? czy sa sztywne i roznia sie od twoich???
No wlasnie nie mylam Mylam tylko swoje na wierzchu,a te doczepione nie
Aaaa-juz widzialam jak masz teraz-zlookalam Cie na tej drugiej fotce-hihi-bo ja tez tam jestem) www.vanessa85crazy.fotka. pl Wieksza czesc fotek to moje prawdziwe wlosy-tylko ze pare lat temu...bo teraz sa bardzo zniszczone i nawet juz sie tak nie kreca...;/ Dlatego chce zeby odrosly,ale nie moglam na siebie patrzec i dlatego przedluzylam i czuje sie o wiele lepiej....

W dotyku odrobinke sie roznia....moje z natury sa bardzo suche-a po farbowaniu na blond to juz w ogole...... a te doczepione sa bardziej miekkie od moich wlasnych...
vanessacrazy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-21, 21:14   #3004
Anika-na
Raczkowanie
 
Avatar Anika-na
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Opole-Chester
Wiadomości: 112
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Vanessa zdjęcia z czerwonymi wlosami to zdjecie sprzed paru lat.Tam mialam swoje wlosy jeszcze.Kont na fotce pl to ja mam3 hehe

Albo przeszukaj wątek i klkaa numerkow wstecz sa moje teraz tez

Gliskura tez nie lubie chociaz mam jedna odzywke na lato przeciw promieniowaniu,slonej i chlorowanej wodzie

ps.o ktorą drugą fotkeCi chodzi?;D
Teraz moje wloski przedluzone u Pani Reni mozesz zobaczyc tutaj
to najnowszewloskow juz troche malo bo sie wyczesaly
DSCF0055 [640x480].JPG

DSCF0106 [320x200].JPG

Edytowane przez Anika-na
Czas edycji: 2007-05-21 o 21:27 Powód: niedodało sie jedno zdjęcie:)
Anika-na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-21, 21:41   #3005
Anika-na
Raczkowanie
 
Avatar Anika-na
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Opole-Chester
Wiadomości: 112
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

drugiego zdjecia nie dalo sie inaczej wkleic ale zobacz na http://deminightdream.fotka.pl
tam jest w calej okazalosci i jeszcze jedno w dlugichtych ciemnych jakos nie widac bo sie pochowaly ale są Albo poszukaj kilka postow wstecz gdzies tamtez wklejalam swoje fotki boja do chwalących sie naleze

Masz mięciutkie?hmm moje sa twarde i sztywne jest znaczna roznica w dotyku moich a doczepionych.Ale w sumie Ty masz krecone a te sa zawsze sztywniejsze...A nie wiem
Anika-na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-21, 21:54   #3006
tually
Raczkowanie
 
Avatar tually
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 169
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Anika-na nie widać żeby było ich mniej niż wcześniej (no pewnie ty czujesz...) Jak tak oglądam wasze zdjęcia to się już doczekać nie mogę moich przyszłych włosków, ale cóż postanowiłam że w czerwcu
tually jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-21, 22:36   #3007
vanessacrazy
Raczkowanie
 
Avatar vanessacrazy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 130
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Anika-na Pokaż wiadomość
Vanessa zdjęcia z czerwonymi wlosami to zdjecie sprzed paru lat.Tam mialam swoje wlosy jeszcze.Kont na fotce pl to ja mam3 hehe

Albo przeszukaj wątek i klkaa numerkow wstecz sa moje teraz tez

Gliskura tez nie lubie chociaz mam jedna odzywke na lato przeciw promieniowaniu,slonej i chlorowanej wodzie

ps.o ktorą drugą fotkeCi chodzi?;D
Teraz moje wloski przedluzone u Pani Reni mozesz zobaczyc tutaj
to najnowszewloskow juz troche malo bo sie wyczesaly
Załącznik 923630

Załącznik 923687
Chodzilo mi o drugie konto-a nie druga fotke
A jaka metoda masz przedluzone?
vanessacrazy jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-21, 22:40   #3008
vanessacrazy
Raczkowanie
 
Avatar vanessacrazy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 130
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Dziewczyny-a gdzie wy kupujecie tego Goldwella do ekstremalnie suchych? bo ja go za cholere dostac nigdzie nie moge;/ ani u mnie we wloclawku,ani nawet w hurtowni w bydgoszczy nie bylo,kolezanka ktora ma sklep z art.fryzjerskimi w inowroclawiu tez nie miala....buuuuu.....gdzie to mozna dostac?
Bo zamowic z netu w sumie bym pewnie mogla,ale do takich zakupow nie jestem przekonana.....
Za tydzien jade do Wrocka-moze tam cos bedzie.....
vanessacrazy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-21, 22:57   #3009
sznurufka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 8
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

Witam wszystkie!
Tak sie wczytalam w watek ze zasiedzialam sie wczoraj do poznej nocy.
Tez mysle o przedluzeniu, ale wlosami syntetycznymi za pomoca zaciskanych tulejek, tak, jak jest to robione na tej wczesniej podanej stronce (włosami z paczki, luzem a nie pasemkami). I teraz mam takie male pytanie: ile gramów włosów syntetycznych potrzebaby do przedłużenia calej głowy? Z tego co mi sie obilo o uszy to roznia sie one wagowo od naturalnych i teraz mam dylemat, bo nie wiem ile takich wloskow sie zuzyje. Orientujecie sie może? Bylabym niezmiernie wdzieczna za pomoc
sznurufka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-21, 23:11   #3010
Anika-na
Raczkowanie
 
Avatar Anika-na
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Opole-Chester
Wiadomości: 112
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Przedłuzone mam na kera wax chyba... Pani Renia wie...
Vanessa o goldwella pytaj w salonach fryzjerskich,przynajmniej ja tak kupiłamKosmetyki goldwell ma dobre, ale czerwona nowa seria jest beznadzienja dla wlosow przedluzonych.Pracowalam kiedys na tych kosmetykach,glownie na farbachWiec,sa sprawdzone.zreszta tego kerasilka do ekstremalnie suchych uzywalam juz kiedys do tych moich kudelek prawdziwych i naprawde sa swietne.
Anika-na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-21, 23:58   #3011
lilaweneda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 6
Dot.: przedłużanie - szczecin szukam

Cytat:
Napisane przez myszeczka188 Pokaż wiadomość
witam wszystkich,

od jakiegoś czasu zastanawiam sie nad przedłużeniem włosów,
zna moze któraś z Was osobe która fachowo i w przystepnej cenie przedłuza włosy na terenie szczecina lub gorzowa?

z góry dzieki
ja przedłuzam włosy w szczecinie robie to od kilku lat tak na terenie szczecina jak i w hadze w holandii wejdx na moja stronkę i poczytaj decyzja nalezy do ciebie pozdrawiam lila
lilaweneda jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-22, 00:00   #3012
lilaweneda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 6
Dot.: przedłużanie - szczecin szukam

moja strona to
www.przedluzaniewlosow.witryna.info
lilaweneda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-22, 00:05   #3013
lilaweneda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 6
Dot.: przedłużanie - szczecin szukam

www.przedluzaniewlosow.witryna.info
to strona osoby która przedłuża włosy w szczecinie
lilaweneda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-22, 00:37   #3014
Anika-na
Raczkowanie
 
Avatar Anika-na
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Opole-Chester
Wiadomości: 112
Dot.: przedłużanie - szczecin szukam

Cytat:
Napisane przez lilaweneda Pokaż wiadomość
www.przedluzaniewlosow.wi tryna.info
to strona osoby która przedłuża włosy w szczecinie
to reklamujesz siebie czy kogos???.;>bo tak dziwnie to zabrzmiało....
Anika-na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-22, 00:44   #3015
lilaweneda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 6
Dot.: przedłużanie - szczecin szukam

wpisała sie najpierw moja mama ale myślała ze nie weszła ta odpowiedź więc dopisałam kolejny post pod jej nickiem pozdrawiam a włosy przedłuża własnie moja mama
lilaweneda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-22, 09:22   #3016
milcia23
Raczkowanie
 
Avatar milcia23
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 327
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

sznurufka ja niestety ci nie pomoce bo niemam pojecia wiem tylko że syntetyczne są lżejsze niż naturalne. W naturalnych 70 gram to takie minimum a 100 gram to dość sporo ( podobno najleprzy efekt daje 100 gram).

Poszukalam na allegro zeby zobaczyć po ile gram sprzedają tam wlosy syntetyczne, malo osob pisalo w gramach ale coś znalazlam, więc podsylam linki. A jakby nikt na forum ci nie dal odpowiedzi to zadaj pytanie sprzedającym na allegro.

http://www.allegro.pl/item196505927_...r_jakosc_.html

http://www.wlosyonline.pl/index.php?...f6e8c1afa26b52
__________________
URATUJ PSIAKA

http://www.morusek.pl/ogloszenia/pol...y-oddam-psa/0/ ,

http://www.morusek.pl/ogloszenie/357...ima-na-dworze/ ,

http://www.schronisko.net/


Adoptując psa nie zmienisz świata, ale świat zmieni się dla tego psa!

milcia23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-22, 10:37   #3017
sznurufka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 8
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

Dzieki za odpowiedz. Wlasnie z "wlosyonline" planuje je kupic. Moze napisze gdzies maila do nich lub do kogos na allegro. Jakby ktos mial jeszcze jakies sugestie to niech skrobnie
sznurufka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-22, 11:12   #3018
meyham
Raczkowanie
 
Avatar meyham
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 76
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

Dziewczyny które mają włosy na keratynę - jakich kosmetyków używacie? Czy po umyciu wasze zgrzewy są miekkie i klejące? Jeśli nie to czego używacie bo mi ręce opadają
meyham jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-22, 16:25   #3019
tually
Raczkowanie
 
Avatar tually
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 169
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

Cytat:
Napisane przez meyham Pokaż wiadomość
Dziewczyny które mają włosy na keratynę - jakich kosmetyków używacie? Czy po umyciu wasze zgrzewy są miekkie i klejące? Jeśli nie to czego używacie bo mi ręce opadają
Może dajesz odzywki na zgrzewy i to rozpuszcza je (zawarty alkohol)... jesli nie to nie mam pojęcia.
tually jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-22, 17:36   #3020
meyham
Raczkowanie
 
Avatar meyham
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 76
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

No właśnie jak się kąpię to używam maski, ale włosy "maczam" w słoiczku, więc najbliżej mają do zgrzewa ok 7 cm...
meyham jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-22, 19:14   #3021
tually
Raczkowanie
 
Avatar tually
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 169
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

Cytat:
Napisane przez meyham Pokaż wiadomość
No właśnie jak się kąpię to używam maski, ale włosy "maczam" w słoiczku, więc najbliżej mają do zgrzewa ok 7 cm...
Nie chce pochopnie oceniać, ale może jakoś wadliwie założone, albo coś z keratyną. Wiem ze troszkę mogą sie sklejać i trzeba je czasem rozdzielać, ale chyba nie aż tak bardzo...
tually jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-22, 19:21   #3022
milcia23
Raczkowanie
 
Avatar milcia23
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 327
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

Czytałam przed chwilą wątek na forum pytania do fryzjera o jedwabiach, a dokładnie o oszustach sprzedających na allegro jedwab rozcieńczony alkoholem. Może problem z kreatyną wynika z używania feralnego jedwabiu. Piszą tam że ten rozcieńczony jest dużo żadszy od tego orginalnego. A ja w domu mam jeden jedwab z allegro a drugi ze sklepu i faktycznie ten z allegro jest znacznie żadszy.
__________________
URATUJ PSIAKA

http://www.morusek.pl/ogloszenia/pol...y-oddam-psa/0/ ,

http://www.morusek.pl/ogloszenie/357...ima-na-dworze/ ,

http://www.schronisko.net/


Adoptując psa nie zmienisz świata, ale świat zmieni się dla tego psa!

milcia23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-22, 19:24   #3023
tually
Raczkowanie
 
Avatar tually
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 169
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Lilaweneda... nie chcę być czepialska, ale nieopłacona reklama jest tu nielegalna
tually jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-22, 20:33   #3024
tually
Raczkowanie
 
Avatar tually
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 169
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

Cytat:
Napisane przez milcia23 Pokaż wiadomość
Czytałam przed chwilą wątek na forum pytania do fryzjera o jedwabiach, a dokładnie o oszustach sprzedających na allegro jedwab rozcieńczony alkoholem. Może problem z kreatyną wynika z używania feralnego jedwabiu. Piszą tam że ten rozcieńczony jest dużo żadszy od tego orginalnego. A ja w domu mam jeden jedwab z allegro a drugi ze sklepu i faktycznie ten z allegro jest znacznie żadszy.
No ale jedwabiu raczej na zgrzewy się nie nakłada...
tually jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-23, 01:24   #3025
lilaweneda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 6
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Jesli czytasz to forum w którym starasz sie udzielac to zwróć swoja szanowna uwagę ze padło pytanie cyt"Napisane przez myszeczka188
witam wszystkich,

od jakiegoś czasu zastanawiam sie nad przedłużeniem włosów,
zna moze któraś z Was osobe która fachowo i w przystepnej cenie przedłuza włosy na terenie szczecina lub gorzowa?

z góry dzieki"
Wiec skoro ktos grzecznie pyta ja grzecznie odpowiadam a ponieważ tym własnie sie zajmuję mam prawo udzielic komuś odpowiedzi na jego zadane pytanie czy moze lepiej byłoby gdybym poprostu zignorowała TO?dla twojego zadowolenia i nie robienia sobie przypadkiem reklamy dla twojego spokoju ducha?przeszkadza Ci to że ktoś udziela odpowiedzi na zadane pytanie ?to po co udzielasz sie na forum dla wszystkich skoro nie powinno sie na nim udzielać odpowiedzi???????????ty nie odpowiadasz gdy ktos pyta a znasz na pytanie odpowiedź?a poza tym nie interesuje mnie twoje zdanie bo nie do ciebie zwrócona była moja odpowiedź ....
lilaweneda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-23, 02:43   #3026
padorek
Przyczajenie
 
Avatar padorek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 17
GG do padorek Send a message via Skype™ to padorek
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

witam Lilaweneda
chciałabym zrobić sobie przedłużenie i zagęszczenie włosków metodą "na zimno" wiem że ta metoda jest droższa,ale nie niszczy tak włosów.Ucieszyłam się że w Szczecinie zajmujesz się przedłużaniem włosów,ale czy robisz tylko metodą micro rings?
Chodzi mi o przedłużanie ultradzwiękami.Czy ktoś może ma doświadczenia związane z tą metodą?z góry dziękuje za odpowiedz.pozdrawiam
padorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-23, 07:46   #3027
tually
Raczkowanie
 
Avatar tually
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 169
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez padorek Pokaż wiadomość
witam Lilaweneda
chciałabym zrobić sobie przedłużenie i zagęszczenie włosków metodą "na zimno" wiem że ta metoda jest droższa,ale nie niszczy tak włosów.Ucieszyłam się że w Szczecinie zajmujesz się przedłużaniem włosów,ale czy robisz tylko metodą micro rings?
Chodzi mi o przedłużanie ultradzwiękami.Czy ktoś może ma doświadczenia związane z tą metodą?z góry dziękuje za odpowiedz.pozdrawiam
Microringi to na zimno(ściska się je), a ultra dzwięki to keratyną(stapia się keratynę). Coś pokręciłaś
tually jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-23, 09:17   #3028
jstr24
Raczkowanie
 
Avatar jstr24
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 38
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

Cytat:
Napisane przez meyham Pokaż wiadomość
No właśnie jak się kąpię to używam maski, ale włosy "maczam" w słoiczku, więc najbliżej mają do zgrzewa ok 7 cm...
jesli nie nakladasz kosmetykow na same zgrzewy a problem pojawia sie zawsze po kapieli to moze jest kwestia za cieplej wody...
wlosy przedluzane szczegolnie na zgrzewy keratynowe nie powinny byc myte w goracej wodzie bo to moze rozpuscic zgrzewy. najlepiej jesli jest o temp. pokojowej a na koniec dobrze jest splukac wlosy w chlodnej wodzie ( to rowniez zamyka luski wlosow)
tak samo przy suszeniu wlosow-nie powinno sie suszyc cieplym strumieniem powietrzaszczegolnie przy skorze....
jstr24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-23, 12:17   #3029
lilaweneda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 6
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Witam serdecznie
W tej chwili przedłużam na microringi w szczególnych przypadkach łacze ta metode z keratynową by uzyskać najlepszy efekt w wygladzie włosów klientki niestety nie przedłuzam włosów ultradźwiekami robi to w szczecinie studio Alexander ale koszt tego zabiegu u nich to 1200zł wyjeżdzam jutro do holandiina na 10 dni(tam tez pracuje) i mysle ze po powrocie postaram sie równiez wprowadzić do swojej oferty przedłuzanie ultradzwiekami,ale to bedzie zalezne od czasu w jakim zakupie dobry sprzęt wiec jak narazie tylko mikroringi pozdrawiam serdecznie
lilaweneda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-23, 12:37   #3030
beauty_sleep
Raczkowanie
 
Avatar beauty_sleep
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 173
GG do beauty_sleep Send a message via Skype™ to beauty_sleep
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

vanessacrazy - nie podobaja mi sie Twoje wlosy... troche sztucznie wyszly... i te kolory.,... wybacz :/
beauty_sleep jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:33.