przedłużanie - wasze doświadczenia - Strona 104 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-05-24, 21:58   #3091
Xenia
Rozeznanie
 
Avatar Xenia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 740
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

A mam powod aby czepiac sie twoich wypowiedzi ?
Masz nieczyste sumienie czy jak ?
Tak sie sklada , ze mi i wypadaja wlosy i w dodatku je przedluzam .Stad moja wypowiedz tak przy okazji, bo moze sie zdarzyc , ze ktos [zalozmy] zacznie zwalac wine na przedluzanie a wlosy ma slabe i leca z innego powodu.
Xenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-25, 06:34   #3092
Monisia_666
Rozeznanie
 
Avatar Monisia_666
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 814
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

ppinka 7 to kup koeniecznie ringi rozmiaru L bo do m nie za wiele tych wlosow wepchniesz
Monisia_666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-25, 07:03   #3093
ppinka7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 42
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

Cytat:
Napisane przez Monisia_666 Pokaż wiadomość
ppinka 7 to kup koeniecznie ringi rozmiaru L bo do m nie za wiele tych wlosow wepchniesz

dzięki za radę własnie wachałam się między L a M myślicie dziewczyny ze to zminimalizuje wypadanie włosów moich? czy niema to specjalnie znaczenia ?
ppinka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-25, 07:16   #3094
maurita
Raczkowanie
 
Avatar maurita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 124
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

lepszym rozmiarem bedzie jak najwiekszy- tylko nie wiem jak bedzie z komfortem noszenia- moga byc bardziej odczuwalne niz te mniejsze. pamietaj zeby w pasemku wlosow naturalnych bylo przynajmniej tyle ile jest w tym ktore doczepiasz. Pamietaj rozniez o tych ringach z silikonem bo chociaz spotkalam sie z pozytywnymi opiniami o gwintowanych mikroringach to osobiscie uwazam ze sa gorsze- faktycznie sporo wloskow bylo polamanych.
maurita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-25, 07:23   #3095
ppinka7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 42
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

Cytat:
Napisane przez maurita Pokaż wiadomość
lepszym rozmiarem bedzie jak najwiekszy- tylko nie wiem jak bedzie z komfortem noszenia- moga byc bardziej odczuwalne niz te mniejsze. pamietaj zeby w pasemku wlosow naturalnych bylo przynajmniej tyle ile jest w tym ktore doczepiasz. Pamietaj rozniez o tych ringach z silikonem bo chociaz spotkalam sie z pozytywnymi opiniami o gwintowanych mikroringach to osobiscie uwazam ze sa gorsze- faktycznie sporo wloskow bylo polamanych.
dziękuje za odp.
czy to prawda że włoski doczepia się w 3 rzędach czy raczej wedle gustu??
Jak w to robicie?

Edytowane przez ppinka7
Czas edycji: 2007-05-25 o 10:27
ppinka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-25, 09:37   #3096
milcia23
Raczkowanie
 
Avatar milcia23
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 327
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

Ja tez radze kupić ci L bo ja mam M i naprawde włosów moich mam mniej włożone niż doczepionych i to tylko dlatego że wiecej nie dało rady wejść. Za drugim razem jak zakładała mi siostra włosy to cały czas ją obserwowalam w lusterku i karcilam że tak malo ich wklada ale ona wtedy naprawde męczyła się żeby wepchnąć jeszcze pasemko. Dodam jeszcze że co do pasemek ja nie kupowalam na wage ale zaobserwowalam że te o kolorze jasny blond były o wiele grubsze od tych ciemiejszych wiec z nimi to był najwiekszy problem żeby je wepchnać do ringa. A takewpychanie naprawde nie jest przyjemne ponieważ tak mnie siostra ciągneła przy tym za włosy że myślałąm że wyrwie je zamin zaciśnie ringa dejmowanie tych ciasnych mikroringów nie należy do przyjemnych.
__________________
URATUJ PSIAKA

http://www.morusek.pl/ogloszenia/pol...y-oddam-psa/0/ ,

http://www.morusek.pl/ogloszenie/357...ima-na-dworze/ ,

http://www.schronisko.net/


Adoptując psa nie zmienisz świata, ale świat zmieni się dla tego psa!

milcia23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-25, 13:44   #3097
madi195
Raczkowanie
 
Avatar madi195
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 58
GG do madi195
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

Nio dziewczynki muszę się Wam pochwalić:zamówiłam już wszystkie akcesoria do przedłużania włosków metodą z długimi mikroringami z silikonem,włoski oczywiście od d_o_n_y zamówione Przesyłki powinnam mieć tak na 1 czerwca więc 2 przedłużam!!Nareszcie!Nie mogę się doczekać Aaaa i odkupuję płytke od Monisi_666 więc wydaje mi się że nie będzie problemu z złożeniem kłaczków.Pochwale się fotkami jak tylko koleżanka(fryzjerka) mi je założy

Pozdrawiam i całuję
__________________
Nowy wątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...70#post5092470




Odpisujcie dziewczynki na mój wątek
madi195 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-25, 14:16   #3098
tually
Raczkowanie
 
Avatar tually
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 169
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Xenia Pokaż wiadomość
A mam powod aby czepiac sie twoich wypowiedzi ?
Masz nieczyste sumienie czy jak ?
Tak sie sklada , ze mi i wypadaja wlosy i w dodatku je przedluzam .Stad moja wypowiedz tak przy okazji, bo moze sie zdarzyc , ze ktos [zalozmy] zacznie zwalac wine na przedluzanie a wlosy ma slabe i leca z innego powodu.
Nie czyste sumienie? Trochę nie rozumiem, jak wypadanie włosów może być jakimś "grzechem". A dlatego pytam, bo użyłaś identycznych słów jak ja(np. antybiotyk od dermatologa). Po prostu wydawało mi się że chciałaś mi coś podpowiedzieć(np że przyczyną mojego wypadanie bylo coś innego i powinnam zrobić coś z tym). W każdym razie problem mam już za sobą. Włosy są zdecydowanie silniejsze, a przedłużyć chce tak po prostu. Nie mowie ze przedłużanie powoduje wypadanie, ale jeśli czyjeś włoski tego ciężaru nie uniosą to są za słabe na taki zabieg. Jeśli będzie tak w moim wypadku to na pewno nie zwalę winy na przedłużanie.

To parę słów wyjaśnienia
tually jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-25, 15:16   #3099
Xenia
Rozeznanie
 
Avatar Xenia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 740
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Tually pisalam ogolnie i nie zawsze chce mi sie cytowac kogos z imienia.
Fakt , bardzo czesto piszac o przedluzaniu pada wypowiedz o wypadaniu . Mysle , ze to jest najwiekszy problem jakiego sie w przypadku przedluzania obawiamy .
Zbyt personalnie wszystko bierzesz do siebie .
Bierzesz antybiotyki ? Tez bralam i zazwyczaj kazdy , kto sie zglosi do dermatologa . Przy okazji wspomnialam , ze najczesciej problem wypadajacych wlosow nalezy leczyc u gina a nie dermatologa . Ot tyle.
Zwalanie winy na przedluzanie , w przypadku gdy wlosy leca garsciami jest normalne [choc nie wiem wlasciwe ] i czytam o tym praktycznie na wszystkich nie tylko polskich forach poswieconych przedluzaniu .
Ot tyle , w ramach wyjasnienia bo mi sie juz normalnie nie chce odbiegac od tematu...Teraz zyje jutrem i przedluzaniem moich wlosow.
Xenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-25, 16:53   #3100
ppinka7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 42
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

no to jesteś już blisko celu!
moja siostra jak przeczytała ze wypadaja włosy (własne) od doczepionych pasemek to się przestraszyła i zrezygnowała z przedłużania :-(

Edytowane przez ppinka7
Czas edycji: 2007-05-25 o 22:00
ppinka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-25, 17:28   #3101
tually
Raczkowanie
 
Avatar tually
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 169
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Xenia pochwal się fotkami po przedłużeniu
tually jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-25, 18:43   #3102
Renia73
Raczkowanie
 
Avatar Renia73
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 119
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

ja tez nie wiedzialam o wadze wloskow dowiedzialam sie po fakcie zalozylam 125 pasm wiecej sie dalo bo mam mala glowke i dziwilam sie czemu sa takie zadkie potem wyczytalam w czym problem.

teraz zaluje ze przedluzylam po 3 tygodniach jest ich tak malo gdyz wylaza garsciami sa w calym domu poprostu wszedzie mimo iz dbam o nie bardzo starannie .

zal mi forsy bo bym je zdjela ,zakladalam w salonie na keratyne poskarze sie im w przyszlym tygondiu zobaczymy co powiedza.

tuz po umyciu sa ladne a nastepnego dnia tylko kucyc jest ich tak malo ze rozpuszczone wygladaja niechlujnie.koszmar.
Renia73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-25, 18:43   #3103
meyham
Raczkowanie
 
Avatar meyham
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 76
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

Cytat:
Napisane przez tually Pokaż wiadomość
No właśnie nie wiem. Ma dosyć dużo pozytywów. Meyham miała zakładane przez nią włoski i od niej. Pisała że jest ogólnie zadowolona ale teraz ma problem z klejącymi łączeniami. Ja się chyba zdecyduję na te włoski od d_o_n_a. A ty ppinka7?
Powiem tak, boje się jednego że jak zrobi się ciepło to keratyna będzie się rozpuszczała

Dzisiaj zdjęłam kolejne 4 pasemka - co daje 10 pasemek w ciągu 1.5 miesiąca. Więc chyba nie jest tak źle. Tzn włosy są ogólnie ok, teraz trochę się plączą na końcówkach, ale to pewnie kwestia złych kosmetyków.

Poza tym mam dylemat bo Dona za tydzień ma mi dołożyć 20 pasemeki nie wiem co zrobić proszę o poradę.

Bo mam 2 opcję:
1) albo nie dołożę tych włosów, poproszę by mi je zostawiła na "później", i poczekam aż moje same "wypadną" a jak będzie ich bardzo mało to zdejmę sama i z moich beznadziejnie krótkich włosów "COŚ" (nie wiem co ) zrobię i po wakacjach sobie znów przedłużę a przez wakacje "przemęczę się" w krótkich..

albo

2) Pójdę i dona mi dołoży 20 pasemek, ja dokupię jeszcze 20 by było ich więcej, pójdę do fryzjerki i poproszę by mi zrobiła jakąś fajna fryzurkę bo kocówki się plączą i nie chcę mieć takich drutów... Przy okazji zakupię jakieś super kosmetyki i zainwestuję w "nowy" image i przetrzymam je przez wakacje a po wakacjach najwyżej założę nowe..

Co mi radzicie? Mnie co prawda bardziej odpowiada opcja 2 ale boje się że obecne włosy są już zbyt zniszczone moim laikowym traktowaniem ich i będzie kaszana.. ale z drugiej strony jak mam męczyć się z beznadziejnie krótkimi włosami wolę męczyć się z suchymi długimi

A co wy o tym myślicie?

Xenia, a podasz mi nazwy tych kosmetyków co prosiłam na PW? Ale ni otrzymałam odpowiedzi
meyham jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-25, 19:39   #3104
Anika-na
Raczkowanie
 
Avatar Anika-na
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Opole-Chester
Wiadomości: 112
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Xeniu, mnie wlosy nigdy nie wypadały.Tylko tyle ile musi samo dziennie.Czasami nawet przyczesaniu nie mialam ani jedngo wloska na szczotce.A wyrwalo mi sie ze skory dzisiaj juz 3pasemk.Fakt,swoich wlosow nigdy nie mialam bujnych i gestych.CIENIUTKIE jak kazdej blondynki.Jedyny problem to lamanie sie koncowek i rozdwajanie ich ale to przez prostownice. Wiele zabiegow przeszly te moje kudelki.Ale zgrzewy mam juz formowane na odrostach.A zreszta wyrwaly sie razem z cebulkami zostawiajac placek.Wiec od czego to???Zawsze myslalam,ze moze wlosy sa cieniutkie ale cebulki mam mocne.Wczesniej byc moze za duzo wlosow bylo i byly obciazone ale teraz sie polowa wyczesala.Wiec,ja chyba sciagne je...((
dodatkowo wcinam tabletki na gestosc wlosow i smaruje specyfikiem na wzmcnenie i porst odkad przedluzylam..
Anika-na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-25, 20:13   #3105
nikita402
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 47
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Hej,
mam pytanko, czy moglabys mi dac namiary na ta dziewczyne od przedluzania wloskow i czy ona dojezdza tez do gdanska lub okolic?
nikita402 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-25, 20:16   #3106
tually
Raczkowanie
 
Avatar tually
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 169
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

Meyham, ja bym chyba wybrała druga opcje, bo szkoda nosić piękne włoski z musu. Tylko troszkę bardziej dbaj i moze bedzie lepiej. Tylko troche mnie martwi te 10 pasemek. Myśle ze to bardzo dużo.
tually jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-25, 20:20   #3107
tually
Raczkowanie
 
Avatar tually
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 169
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Hmmm... brzmi to niezbyt dobrze. Może da sie jeszcze uratować włoski jakoś. Nie wiem jak to wygląda dokładnie i nie znam sie.
tually jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-25, 21:33   #3108
Xenia
Rozeznanie
 
Avatar Xenia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 740
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Aniko jesli wczesniej Ci nie wypadaly a po przedluzaniu zaczely , to nawet nie trzeba sie zastanawiac dlaczego , bo wiemy , ze niestety z przedluzania. Oczywiscie , ze sa zbyt obciazone , oslabione. Slyszalam , ze zla pozycja pracy fryzjerki jak tez nierownomiernie dobrane pasemka moga sie przyczynic do pozniejszego wypadania .Niestety tylko slyszalam a tego nie wiem.
Natomiast drazni mnie taka gadka , jak chocby w drugim watku o przedluzaniu : ze ktoras (co jeszcze nie miala ale ) sie dowiedziala , ze wypadaja wlosy i boi sie przedluzac, wiec rezygnuje...

.
Nie mozemy mowic co by bylo gdyby , dopoki sami sie nie przekonamy . Mi wlosy wypadaja z innego powodu i mam momenty , ze sie proces zatrzymuje a czasem wznawia . Niestety nie zauwazylam aby podczas przedluzania wypadalo ich jakos szczegolnie wiecej , owszem te co wisza niechlujnie potrafia kobiete zalamac ale podobno , to normalny widok i kazdy wlos , ktory by wypadl w tym przypadku nie ma ujscia i wisi.
Ja juz nie bede sie wtracac i przekonywac nikogo do przedluzania , tak samo nie bede polecac zadnej metody . Kazdy musi sie kierowac rozsadkiem i wiedziec czego chce , potem nie ma wytykania ani krytykowania tych co polecili.
Jesli jestem niemila - wybaczcie . Jakos sie boje jutrzejszej metamorfozy , bo poki co jestem szara mysza i raczej nie zwracam na siebie uwagi .
Wszystkie jednak wiemy, ze przedluzone wlosy przyciagaja wzrok
Xenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-25, 22:03   #3109
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Anika-na Pokaż wiadomość
Xeniu, mnie wlosy nigdy nie wypadały.Tylko tyle ile musi samo dziennie.Czasami nawet przyczesaniu nie mialam ani jedngo wloska na szczotce.A wyrwalo mi sie ze skory dzisiaj juz 3pasemk.Fakt,swoich wlosow nigdy nie mialam bujnych i gestych.CIENIUTKIE jak kazdej blondynki.Jedyny problem to lamanie sie koncowek i rozdwajanie ich ale to przez prostownice. Wiele zabiegow przeszly te moje kudelki.Ale zgrzewy mam juz formowane na odrostach.A zreszta wyrwaly sie razem z cebulkami zostawiajac placek.Wiec od czego to???Zawsze myslalam,ze moze wlosy sa cieniutkie ale cebulki mam mocne.Wczesniej byc moze za duzo wlosow bylo i byly obciazone ale teraz sie polowa wyczesala.Wiec,ja chyba sciagne je...((
dodatkowo wcinam tabletki na gestosc wlosow i smaruje specyfikiem na wzmcnenie i porst odkad przedluzylam..
Anika-na trzeba zatem włosy sciągnac..nie ma rady. preparaty zaczynaja dzialac dopiero po kilkunastu tyg(zażwyac trzeba min. 3 miesiece)o ile wogóle zaczna działac. słusznie zauważyła xenia , że przyczyn może byc wiele. skoro wcześniej nie wypadały a teraz tak to znak że włosy są zbyt mocno obciążone i należy je zdjać. niestety.rozjaśnianie, farbowaniei przedłużanie jednoczesnie mogą byc katastrofa dla włosów.
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-25, 23:42   #3110
Anika-na
Raczkowanie
 
Avatar Anika-na
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Opole-Chester
Wiadomości: 112
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Tak jak napisalyscie,przyczyn moze byc wiele. U mnie moze zbyt obciazone wlosy, moze zmiana klimatu ciagla tak mi kolezanka teraz nasunela.Jak rowniez to,ze moze sie placza i przy rozdzielaniu ich nadwyrezam je.Nie wiem.Swoje,ktore mam u gory sprawdzam dla porowniania co jaks czas.Nie wypadaja.Byc moze metoda jednak zla dlamnie jak napisała wczesniej Pani Renia.A tak samo moze stres z egzaminami w collegu...przyczyn moze byc tysiace.
Dlatego nikogo nie oskarzam,Na nic nie zwlam,stalo sie i tyle,trzeba cos z tym zrobic. Poczekam jesli dalej cos wyleci,sciagam,jesli nie po pwrocie do Polski zaraz zmeniam metode i tyle,Jesli i ta zawiedzie,scinam ...Wlosy to wlosy...odrosną
Anika-na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-26, 07:57   #3111
milcia23
Raczkowanie
 
Avatar milcia23
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 327
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

meyham ja na twoim miejscu bym dołożyła te pasemka i zcieła włosy na długość łopatek, bo szkoda latem mieć krótkie włosy a jesienią długie.

Ja mam włosy sięgające ledwie za łopatki i jestem bardzo zadowolona, wszyscy mi mówią że teraz wygladają znacznie naturaniej i nawet jak się dobrze przyjżą nie widzą różnicy. A co najlepsze włosy prawie sie nie platają mam robiony warkocz i gdy go rozpyszcze przeczesze palcami ( nie grzebieniem ani szczotką) to włosy sa super. Ktoś kto napisał na forum że włosy placzą sie przez to że się puszą miał świetą racje. Odkąd przestałam je obsesyjnie czesać przestały sie platać. Bo wiadomo że jak masz zrobione loki lub fale to gdy je rozczeszesz przez jakiś czas są napuszone.
A po ścieciu moje włosy już tak nie strączkują jak wcześniej wyglądają znacznie łądniej.

Jakiś czas temu pisałam że zrobiłąm włosy szamponetką koloryzującą niestety po 2 myciach zeszła całkowicie wiec kilka dni temu odważyąłm sie pofarbować je ( szczególnie odrosty ponieważ naturalny mam ciemny blond) odrost w głowie tam gdzie mam mikroringi był 4 cm- owy, wiec kupiłam farbe garnier color naturals kolor jasny blond, za bardzo nie wiedziałam jak sie zabrać za farbowanie w tak trudno dostępnych miejsc ( odrostów z mikroringami) tym bardziej że farba była gęsta. Wiec gdy ją rozmieszałam dolałam do niej wody i wtedy już poszło z górki. Co prawda nie starczyła na całe włosy ale zato pozbyłam sie odrostów. Bałam sie jaki będzie stan włosów przedłużonych, mikroringów i końcówki kreatynowej. Co do włosow jestem bardzo zadowolona ponieważ ich kondycja się nie zmieniła po farbowaniu tak samo z koncówka kreatynową sie nic nie stało a mikroringi pozostały na swoim miejscu. Co do samego koloru to na odrostach wyszedł ładnie ale na moich włosach i na włosach przedłużonych wyszedł brzydki taki troche szarawy a ja chciałam mieć taki naturalny jak na opakowaniu.
__________________
URATUJ PSIAKA

http://www.morusek.pl/ogloszenia/pol...y-oddam-psa/0/ ,

http://www.morusek.pl/ogloszenie/357...ima-na-dworze/ ,

http://www.schronisko.net/


Adoptując psa nie zmienisz świata, ale świat zmieni się dla tego psa!

milcia23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-26, 09:27   #3112
meyham
Raczkowanie
 
Avatar meyham
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 76
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

No to mnie przekonałyście i tak też zrobię.

Tylko nadal kwestia tych nieszczęsnych kosmetyków....
meyham jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-26, 13:46   #3113
asiOOl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 11
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

hejka ja też zakładam włoski już w przyszłym tygodniu w piątek już nie mogę sie doczekać
asiOOl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-26, 15:43   #3114
vanilia_ninja
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 655
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

MAM PILNE PYTANIE.

Czy jeśli doczepiam sobie sztuczne włosy metodą clip-in,to czy moje naturalne włosy mogą przez to wolniej rosnąć i się niszczyć?

I MOJE DRUGIE PYTANIE: Czy może mi ktoś podać link do sklepu internetowego,gdzie są sprzedawane naturalne włosy z metodą clip-on?nie chodzi mi o osobne włosy i klipsy,ale żeby włosy były już przyczepione do klipsa.żebym od razu mogła zakładać,bez przyszywania.

Z GÓRY DZIĘKUJĘ

Edytowane przez vanilia_ninja
Czas edycji: 2007-05-26 o 16:11
vanilia_ninja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-27, 01:03   #3115
Xenia
Rozeznanie
 
Avatar Xenia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 740
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

No to ja juz jestem po przedluzaniu
I choc uwielbiam krytykowac to musze powiedziec naprawde szczerze , ze jestem bardzo zadowolona i mile zaskoczona.
Usluga wykonana u pani Angeli , w bardzo milej atmosferze .
Wszystko szybko , sprawnie a same zgrzewy wykonane niezwykle starannie i estetycznie .
Nawet moj maz co ma niewiele pojecia na temat przedluzania stwierdzil , ze bardzo ladnie.
Jak mnie odbiora inni nie wiem - jednak mi sie podoba. Nawet bardzo.
Na moja glowe weszlo 130 gramowych pasemek i efekt mnie zadowala , nie jest przesadnie aby byl cyrkowy efekt ...ani za malo . Ot tak jak chcialam , naturalnie.
Jesli chodzi o same wlosy to wygladaja na niezwykle zdrowe a i sa tak przyjemne w dotyku , ze nie ma szans aby ktos dotykajac ich wyczul , ze sa " doczepione". Co bedzie dalej sie okaze , ale widac , ze wlosy dobre jakosciowo i teraz wystarczy tylko dobrze dbac aby przedluzyc ich zywotnosc. Tak wiec narazie wszystko OK.

Jednak malenki problem mam .
Zapomnialam juz jak to jest bezposrednio po przedluzaniu i teraz mam wrazenie , ze do kazdej cebulki ktos mi przyczepil ciezarki a ja je musze dzwigac . Czuje niemile napiecie skory i lekki bol ale zwazywszy na fakt , ze ostatnimi czasy nosilam tylko moje lekkie , liche piorka , to roznica w ciezarze jest .
Mialyscie tak ? Pierwszy dzien dyskomfort ?
Ktos wspomnial , ze gramowki wyrywaja wlosy (pasemka razem z cebulkami ) ale przeciez gramowki mocuje sie do odpowiednio grubszych , proporcjonalnych swoich pasemek aby ta rownowage zachowac .
To tak na chlopski rozum to chyba na jedno wychodzi a moze sie myle ?
Jutro moge wkleic foty . Jutro tez czeka mnie pierwsze mycie. Ale zeby doczekac do jutra , to trzeba sie przespac na " kolcach ".
Xenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-27, 01:51   #3116
Anika-na
Raczkowanie
 
Avatar Anika-na
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Opole-Chester
Wiadomości: 112
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

xeniu,ciągnie....chyba zawsze...Pare dni i powinno przejsc.Mi przeszlo tylko ciagnie jak mam kucyk zrobiony.
Wklejaj koiecznie fotki
Anika-na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-27, 09:01   #3117
meyham
Raczkowanie
 
Avatar meyham
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 76
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

Któraś z was chciała duże zdjęcie milci avatara - w załączniku.

A ja dążę do takiej fryzury jak ta druga
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg modne-fryzury.t.jpg (27,6 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img (225).jpg (36,8 KB, 80 załadowań)
meyham jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-27, 10:30   #3118
Kaśka:):):):)
Raczkowanie
 
Avatar Kaśka:):):):)
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 71
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Hej sie tak teraz troche wtrace do dyskusji poniewaz zastanawiam mnie jedna rzecz. Dlaczego dziewczyny które maja słobe włosy cienkie nie przedłuza sobie włosów za pomoca tzw. mikro skory to podobno nie obciaza włosów i jest bezpieczne dla skóry a moze któras słyszała jakies negatywne opinie o tej metodzie? bede wdzieczna pozdrawiam was
Kaśka:):):):) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-27, 10:53   #3119
ppinka7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 42
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

ta druga fryzurka to naprawdę coś śliczna chociaż ta pierwsza też jast fajna
ppinka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-27, 11:01   #3120
vanilia_ninja
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 655
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Kaśka:):):):) Pokaż wiadomość
Hej sie tak teraz troche wtrace do dyskusji poniewaz zastanawiam mnie jedna rzecz. Dlaczego dziewczyny które maja słobe włosy cienkie nie przedłuza sobie włosów za pomoca tzw. mikro skory to podobno nie obciaza włosów i jest bezpieczne dla skóry a moze któras słyszała jakies negatywne opinie o tej metodzie? bede wdzieczna pozdrawiam was
czytałam gdzieś,że ta metoda jest droższa od tych tradycyjnych
ale nie jestem na 100% pewna
vanilia_ninja jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:41.