Pryszcze. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-17, 17:25   #1
0liwia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 123

Pryszcze.


Cześć. Mam problem moja skóra jest tłusta a najbardziej czoło... Jest też cała w pryszczach. Czy to przez grzywkę? Przed obcięciem nie miałam takich problemów. Od niedawna używam tabletek CeraNova z bratkiem stan skóry się poprawił Co zrobić by moja twarz była idealna?? Czy mogę używać Benzacne?? A może znacie lepsze środki na taką cerę??

Jeśli taki temat istnieje bardzo przepraszam. Jestem nowa i internetem posługuje się jak kaleka.
0liwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-17, 19:42   #2
Ciekawski90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 174
Dot.: Pryszcze.

Hej.

Ja czegoś nie rozumiem <sorry>
To jak miałaś grzywkę to nie miałaś problemów z 'tym' ?
__________________


Ciekawski90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-26, 11:44   #3
0liwia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 123
Dot.: Pryszcze.

Nie miałam.
0liwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-26, 11:57   #4
Ziutusia
Raczkowanie
 
Avatar Ziutusia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: pomarańczowy pokój
Wiadomości: 191
Dot.: Pryszcze.

Cytat:
Napisane przez 0liwia Pokaż wiadomość
Nie miałam.
Dorastasz i według mnie grzywka nic do tego nie ma No w pewnym sensie. Przy grzywce trochę ciężej skórze na czole się oddycha i prawdopodobnie pryszcze częściej wyłażą. Ja radzę podpinać grzywkę, nie mówię, że zawsze, ale często. Albo do szkoły/pracy noś ją, a w domu zakładaj opaskę, spinaj. Ja tak robie
__________________
[vichy]280699[/vichy]
Ziutusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-26, 12:18   #5
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Pryszcze.

A ja myślę, że grzywka ma na to wpływ...może nie na pojawienie się pryszczy ale ich ilość...moim zdaniem włosami mozesz przenosic pryszcze...

zreszta słyszałam ze osoby z tradzikiem nie powinny miec włosów na twarzy...
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-26, 12:43   #6
nick_OLA
Raczkowanie
 
Avatar nick_OLA
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: HollyŁódź
Wiadomości: 358
Dot.: Pryszcze.

Cytat:
Napisane przez 0liwia Pokaż wiadomość
Co zrobić by moja twarz była idealna?? Czy mogę używać Benzacne?? A może znacie lepsze środki na taką cerę??
hmm...z kosmetykami na te sprawy to ciężko doradzić ponieważ każda skóra reaguje inaczej - jednemu pomoże a znów innemu załatwi większy wysyp syfów :/

może zacznij od maści cynkowej, przemywaj twarz rumiankiem (może uczulać więc jak zauważysz że coś jest nie tak ... przerwij stosowanie)

dobry może być też krem bambino dla niemowląt - nawilża (a to ważne aby skóry nie wysuszyć) poza tym ni uczuli a i cynk ma

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
A ja myślę, że grzywka ma na to wpływ...może nie na pojawienie się pryszczy ale ich ilość...moim zdaniem włosami mozesz przenosic pryszcze...
racja
często osoby chcą zakryć czółko w pryszczach właśnie grzywką - ale to pogarsza sprawę ... zwłaszcza że piszesz że kiedyś problemu nie było a pojawił się wraz z grzywką - spróbuj upinać włosy tak aby nie dotykały twarzy i zobacz jakie są efekty
__________________
Masz ręce, aby dawać
Serce, aby kochać
I ramiona, które są dokładnie tak długie
Byś zdołał nimi drugiego obejmować


Phil Bosmans
nick_OLA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-26, 15:04   #7
maddzia007
Zakorzenienie
 
Avatar maddzia007
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 3 490
Dot.: Pryszcze.

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
A ja myślę, że grzywka ma na to wpływ...może nie na pojawienie się pryszczy ale ich ilość...moim zdaniem włosami mozesz przenosic pryszcze...

zreszta słyszałam ze osoby z tradzikiem nie powinny miec włosów na twarzy...
Zgadza sie. Mając włosy opadające na twarz tylko niepotrzebnie dodatkowo przenosimy bakterie które powodują wysyp kolejnych pryszczy
maddzia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-26, 11:42   #8
0liwia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 123
Dot.: Pryszcze.

Przed stosowaniem Cery Novej moja skóra była w gorszym stanie co prawda trochę mi się poprawiło ale nie jest idealnie. Słyszałam ostatnio że jeśli twarz kremuje się kremem na odparzenia (NIVEA BABY) to z twarzy schodzą pryszcze. I jeszcze jedno używała któraś z was AFRONIS czytałam w gazecie że pomaga to na pryszcze i nie jest drogie (ok.5zł). Z jednej strony chciałabym żeby coś mi wysuszyło skórę przynajmniej pozbyłabym się tych paskudstw.
0liwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-26, 12:32   #9
AryaxD
Wtajemniczenie
 
Avatar AryaxD
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków, ale myślami z Meksyku ;)
Wiadomości: 2 400
Dot.: Pryszcze.

stosowalam, to strasznie wysusza i nic nie pomaga.A wysuszeniem tradziku się nie pozbędziesz !
__________________
"Zanim umrę, chcę walczyć o życie. Dopóki mogę iść o własnych siłach, pójdę tam, gdzie zechcę. " - Paulo Coelho.
Mów mi Arya
AryaxD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-07, 18:24   #10
Emilkaa
Zadomowienie
 
Avatar Emilkaa
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 775
Dot.: Pryszcze.

Bez kitu grzywka ma znaczenie,bo ja np.nigdy nie miałam problemow na czole,a jak zrobiłam sobie grzywkę to niby też nie miałam,ale zaczynały mi powstawać małe krostki i w ogóle skóra mi nie oddychała i zrobiłam sobie grzywkę na bok i nie mam żadnego problemu.Dla mnie pozbądź sie grzywki,bez kitu.
Emilkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:18.