Apteki "Dbam o zdrowie" - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-13, 18:46   #1
5e327f3732852adf48e9cb3f56b2e58327f4a9c0_62c21f8678871
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 1 868

Apteki "Dbam o zdrowie"


Mam taki mały problem. Zamówiłam w aptece internetowej Dbam o zdrowie produkty z opcją odbioru w wybranej aptece stacjonarnej. Po wysłaniu zamówienia przyszedł e-mail, że zostało ono przyjęte. Czy ja muszę jeszcze potwierdzić to zamówienie? Bo w tym e-mailu nie było żadnego linka do potwierdzenia jak to zazwyczaj jest i nie wiem czy mam konstruować wiadomość do nich czy nie trzeba. To moje pierwsze zakupy w tej aptece przez internet i czuję się troszkę zdezorientowana. Dziękuję.
5e327f3732852adf48e9cb3f56b2e58327f4a9c0_62c21f8678871 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-13, 19:52   #2
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Dot.: Apteki "Dbam o zdrowie"

Nie musisz

Kiedyś tak było - składało się zamówienie, czekało się na maila i trzeba było wejść przez link w celu zatwierdzenia. Teraz już nie trzeba.
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-07, 13:21   #3
anka1892
Zadomowienie
 
Avatar anka1892
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 582
Dot.: Apteki "Dbam o zdrowie"

Hej. a ja mam pytanie, czy do apteki Dbam o zdrowie można się udać po produkty, których się nie zamówiło przez internet?? Czy tylko jak się coś zamówiło to można to odebrać.
anka1892 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-07, 13:59   #4
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Apteki "Dbam o zdrowie"

Cytat:
Napisane przez anka1892 Pokaż wiadomość
Hej. a ja mam pytanie, czy do apteki Dbam o zdrowie można się udać po produkty, których się nie zamówiło przez internet?? Czy tylko jak się coś zamówiło to można to odebrać.
e...
no przecież ludzie na ogół chodzą do aptek bez zamawiania w necie, nie wiem co to za pomysł
tyle, że zapłacisz więcej (bo często w necie są niższe ceny) albo akurat nie będzie czegoś w aptece (malo prawodopodobne)
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-07, 14:21   #5
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Apteki "Dbam o zdrowie"

Dokładnie, kupując w aptece DoZ bez wcześniejszego zamówienia internetowego płacisz wyższą cenę. Jeśli zamówisz przez internet i odbierzesz płacisz mniej. Czasem różnice w cenie są bardzo duże.
W DoZ przez internet opłaca się zamawiać leki na receptę. Przy moich dermatologicznych specyfikach różnica na tubce kremu/żelu to często ponad 10 zł mniej w porównaniu z zakupem tradycyjnym. A jeśli lek jest też z importu równoległego można oszczędzić jeszcze więcej.
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-07, 14:47   #6
anka1892
Zadomowienie
 
Avatar anka1892
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 582
Dot.: Apteki "Dbam o zdrowie"

Cytat:
Napisane przez Elfia4 Pokaż wiadomość
Dokładnie, kupując w aptece DoZ bez wcześniejszego zamówienia internetowego płacisz wyższą cenę. Jeśli zamówisz przez internet i odbierzesz płacisz mniej. Czasem różnice w cenie są bardzo duże.
W DoZ przez internet opłaca się zamawiać leki na receptę. Przy moich dermatologicznych specyfikach różnica na tubce kremu/żelu to często ponad 10 zł mniej w porównaniu z zakupem tradycyjnym. A jeśli lek jest też z importu równoległego można oszczędzić jeszcze więcej.
Ok dzięki wielkie za odpowiedź. Wiem, że to głupie pytanie, ale wolałam wyjść na głupią teraz, niż pytając się pani w aptece

Edytowane przez anka1892
Czas edycji: 2010-11-07 o 14:49
anka1892 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-16, 07:17   #7
niro
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 379
Dot.: Apteki "Dbam o zdrowie"

Dziewczyny mam pytanie odnośnie tych aptek.

Jak długo czeka sie na realizację zamówienia? Na stronie pisze, ze ok 24 h czy tak jest faktycznie, co jeśli zjawię się w aptece wiezorem - a zamawiałam rano - czy Pani wyda mi leki, nawet gdyby były jeszcze nie przygotowane - po cenach z internetu?

I drugie pytanie - cos tam czytałam o "imporcie równoległym", ale na jakiej to jest zasadzie, czy już przy zamówieniu leków widać skąd one pochodzą, czy mam jakiś wpływ na to?
__________________
--------
Homo homini amicus esse debet........
niro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-16, 07:24   #8
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Apteki "Dbam o zdrowie"

Cytat:
Napisane przez niro Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie odnośnie tych aptek.

Jak długo czeka sie na realizację zamówienia? Na stronie pisze, ze ok 24 h czy tak jest faktycznie, co jeśli zjawię się w aptece wiezorem - a zamawiałam rano - czy Pani wyda mi leki, nawet gdyby były jeszcze nie przygotowane - po cenach z internetu?
(...)
Jak zamawiam powiedzmy w poniedziałek między 7. rano, a 16-17 po południu, to zazwyczaj następnego dnia mogę już odbierać zamówienie w mojej aptece. Jeżeli zamawiam dosyć późno w poniedziałek, to towar jest raczej do odbioru w środę. Generalnie zamówienia realizowane są bardzo szybko, ale nie tak szybko jakbyś chciała. Tylko raz mi nie przyszedł e-mail z informacją, że towar już jest do odebrania (a był następnego dnia) i czekałam chyba z 3 dni, zanim się nie zreflektowałam, że coś długo. Zadzwoniłam do apteki i okazało się, że przesyłka już czeka od dwóch dni. Poza tym przypadkiem, zawsze dostaję e-mail z taką informacją. Bardzo często zamawiam w doz kosmetyki, leki (nie na receptę) i chwale sobie ten sposób. W sumie to rzadko kiedy chodzę do apteki "normalne" - czyli pytać, czy dany produkt jest i w jakiej cenie.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-16, 07:28   #9
niro
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 379
Dot.: Apteki "Dbam o zdrowie"

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Jak zamawiam powiedzmy w poniedziałek między 7. rano, a 16-17 po południu, to zazwyczaj następnego dnia mogę już odbierać zamówienie w mojej aptece. Jeżeli zamawiam dosyć późno w poniedziałek, to towar jest raczej do odbioru w środę. Generalnie zamówienia realizowane są bardzo szybko, ale nie tak szybko jakbyś chciała. Tylko raz mi nie przyszedł e-mail z informacją, że towar już jest do odebrania (a był następnego dnia) i czekałam chyba z 3 dni, zanim się nie zreflektowałam, że coś długo. Zadzwoniłam do apteki i okazało się, że przesyłka już czeka od dwóch dni. Poza tym przypadkiem, zawsze dostaję e-mail z taką informacją. Bardzo często zamawiam w doz kosmetyki, leki (nie na receptę) i chwale sobie ten sposób. W sumie to rzadko kiedy chodzę do apteki "normalne" - czyli pytać, czy dany produkt jest i w jakiej cenie.
Dzięki za szybką odpowiedz.

Porównywałaś kiedyś ceny w tej aptece z innymi? Na necie krążą różne opinie co do cen w niej.
Mnie zależałoby też na realizacji leków na recepte, nawet nie sobie, ale moim rodzicom , babci... ciekawi mnie o co biega z tym "importem równoległym" - zasadniczo wiem o co chodzi, ale czy tam faktycznie mam ten wybór?
__________________
--------
Homo homini amicus esse debet........
niro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-16, 08:34   #10
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Apteki "Dbam o zdrowie"

Ja często kupuję w doz, ceny praktycznie zawsze porównuję, często są niższe o kilka złotych od cen w innych aptekach, co przy większych zakupach daje sporą różnicę. Ale nie można zakladać, że mają niższe ceny na wsyzstko i ślepo kupować
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-16, 09:16   #11
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Apteki "Dbam o zdrowie"

Ja także robie zakupy w DOZ przez neta ,ceny w aptece stacjonarnej różnią się często sporo 5 zł róznicy na kosmetyku za 20 zł to jednak sporo.
Do odbioru w 90% przypadków na dzień następny.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-16, 09:47   #12
niro
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 379
Dot.: Apteki "Dbam o zdrowie"

Dzięki dziewczyny.

Nie wiem czy was to interesuje, a moze wiecie o tym. W każdym racie...
od 01.01.2011 rysza program dla seniorów 60+ ponoć przy zakupach co miesiąc mogą oszczedzić do 50 zł. Teraz był taki program dla 75+ trochę na innych zasadach do 31.12.2010. Ja zarejestrowałam babcię oszczędzała kilkadziesiąt złotych przy jednorazowych swoich zakupach.

Teraz ma być 60+ wiec to przynajmniej u mnie znacznie rozszerza krąg osób.

Jednak nie wiem czy można wykorzystać taką kartę kupując przez neta dopiero teraz się pokapowałam że można i pewnie taniej.
__________________
--------
Homo homini amicus esse debet........
niro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-16, 09:53   #13
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Apteki "Dbam o zdrowie"

Jaką kartę?

Bo ja od nich mam kartę, na której zbieram punkty i ostatnio wysłali mi takie kupony rabatowe, że jak kupie powyzej iliś tam zł, to mam rabat ileś tam zł. I normalnie idę odebrać towar zamówiony przez neta w aptece, ale reszta jest tak, jakbym kupowala na miejscu
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-16, 10:04   #14
niro
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 379
Dot.: Apteki "Dbam o zdrowie"

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Jaką kartę?

Bo ja od nich mam kartę, na której zbieram punkty i ostatnio wysłali mi takie kupony rabatowe, że jak kupie powyzej iliś tam zł, to mam rabat ileś tam zł. I normalnie idę odebrać towar zamówiony przez neta w aptece, ale reszta jest tak, jakbym kupowala na miejscu
To masz kartę lojalnościową.

A ta, o której mówię to karta "senior" tylko, że tam można rejestrować osoby właściwie od już 60+ przy zakupie dostawać będą chyba rabat 25% ( muszę doczytac) w każdym razie w programie 75+ właśnie tyle było - jak babcia kupowała za 200 to rabatu miała 50zł. Imho - sporo.

wklejam linka
http://60plus.*******/

Muszę jeszcze wybadac co z tym importem równoległym - jak coś wiecie to piszcie, czy jest jakaś lista leków dostępnych z tego imprrtu.
__________________
--------
Homo homini amicus esse debet........

Edytowane przez niro
Czas edycji: 2010-11-16 o 10:09
niro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-30, 12:41   #15
hula
Raczkowanie
 
Avatar hula
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 361
Dot.: Apteki "Dbam o zdrowie"

Zamawiac w necie i odbierac, cena bez zamowienia inetrenetowego sporo wyższa. Sprawdzilam ostatnio , za produkt ktory na necie kosztuje u nich 8,88 zaplacilam na miejscu 14zł.. Teraz bede skladala zamowienia tylko przez internet
hula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-08, 10:21   #16
Fibibi
Rozeznanie
 
Avatar Fibibi
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: wyspy Bergamuty ;-)
Wiadomości: 586
Dot.: Apteki "Dbam o zdrowie"

Dziewczyny mam nauczkę na przyszłość, nie chciało mi sie zamawiać przez internet i kupiłam w aptece 'dbam o zdrowie' balsam za 12,50zl, a przez neta za niego zapłaciłabym tylko 7,99zl

Nastepnym razem będą składać zamówienia przez neta
__________________
Włosomaniaczka z UK
Człowiek to rzeczownik, a rzeczownikiem rządzą przypadki.
~Krystyna Siesicka
Fibibi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-08, 17:04   #17
Mgiełka91
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Centrum
Wiadomości: 1 674
Dot.: Apteki "Dbam o zdrowie"

Zależy co, ja za tabletki w tej właśnie aptece w Galerii Łódzkiej zapłaciłam 18,99zł za opakowanie, a jak znalazłam na stronie, to kosztują 20,38zł Nie wiem, czy w tej samej sieci mają identyczne ceny we wszystkich miejscach, czy to też zależy od lokalizacji.

EDIT: Wiadomość nieaktualna. Jak sprawdzałam cenę w internecie, to było po nowym roku, a w aptece kupowałam przed. Gdy ostatnio byłam po kolejne opakowanie, to cena wynosiła już tyle ile na stronie. Czyli po prostu zdrożały

Edytowane przez Mgiełka91
Czas edycji: 2011-02-16 o 18:50
Mgiełka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-08, 17:58   #18
201606210931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 468
Dot.: Apteki "Dbam o zdrowie"

jeśli chodzi o import równoległy to te leki są tańsze bo opakowanie nie jest tłumaczone na język polski, aczkolwiek ulotka w środku jest w naszym ojczystym języku.
201606210931 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-29, 12:47   #19
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: Apteki "Dbam o zdrowie"

Czy ktoś korzysta z programu "Dla mamy i maleństwa"? Czy w waszych miastach honorowana jest ta karta, bo u mnie nie

Niby jest na karcie napisane, że nie dotyczy zamówień z apteki internetowej, czyli rozumiem, że mam przyjść z tą kartą do apteki realnej, kupić produkt i dostanę go z rabatem?

Natomiast na stronie jak byk napisane "Wystarczy, że przy odbiorze produktu w aptece przedstawisz farmaceucie swojš kartę rabatową programu "dla Mamy i Maleństwa"!".

Więc jak to jest????
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-16, 17:12   #20
zzzielona
Wtajemniczenie
 
Avatar zzzielona
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 104
Dot.: Apteki "Dbam o zdrowie"

Ja chciałam sobie zamówić jeden produkt z tej apteki i odebrać w wybranej, ale kurde... Strona mi nie działa . Wam też nie?
__________________
Bloguję o kobiecych sprawach...
Moja biżuteria!
zzzielona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-16, 17:49   #21
lutien
Wtajemniczenie
 
Avatar lutien
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 319
Dot.: Apteki "Dbam o zdrowie"

Seona - ja korzystam i awsze mam rabat przy odbiorze zamówienia internetowego. Po prostu trzeba pokazać kartę już w aptece i wtedy naliczają rabat
__________________
"Kiedy decydujesz się na dziecko,
zgadzasz się, że od tej chwili
twoje serce będzie przebywało poza twoim ciałem."
(Katharine Hadley )




lutien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-16, 17:49   #22
Fibibi
Rozeznanie
 
Avatar Fibibi
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: wyspy Bergamuty ;-)
Wiadomości: 586
Dot.: Apteki "Dbam o zdrowie"

Cytat:
Napisane przez zzzielona Pokaż wiadomość
Ja chciałam sobie zamówić jeden produkt z tej apteki i odebrać w wybranej, ale kurde... Strona mi nie działa . Wam też nie?
u mnie wszystko ok z tą stronką
__________________
Włosomaniaczka z UK
Człowiek to rzeczownik, a rzeczownikiem rządzą przypadki.
~Krystyna Siesicka
Fibibi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-16, 19:30   #23
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: Apteki "Dbam o zdrowie"

Cytat:
Napisane przez lutien Pokaż wiadomość
Seona - ja korzystam i awsze mam rabat przy odbiorze zamówienia internetowego. Po prostu trzeba pokazać kartę już w aptece i wtedy naliczają rabat
Dzięki! Odbierałam zamówienie w innej aptece i tam farmaceutka naliczyła mi rabat, ale tak jakby to apteka dawała. Ona na tym straciła Tak mi coś tłumaczyła, ale rabat dostałam, prawie 3 zł!!

---------- Dopisano o 20:30 ---------- Poprzedni post napisano o 20:26 ----------

Jeszcze jedno pytanie mam!

Czy ktoś realizował apteki wirtualnie? Bo klikając, wychodzi znacznie niższa kwota za leki, niż w innych aptekach, ale wyskakuje informacja, że ceny mogą się różnić przy odbiorze w aptece! Duża była u Was różnica?

Czy jeśli zrobię takie zamówienie i przy odbiorze ceny wyjdą wyższe to muszę je odbierać czy mogę się wycofać? Co z receptą, czy ona traci ważność?

To leki dla mojego Taty, bardzo drogie i mamy jedną aptekę, gdzie są najtańsze w mieście wiem i po ile tam są, ale sprawdzając ceny w DOZ wychodzi jeszcze taniej. Tylko jeśli przy odbiorze osobistym cena wyjdzie jednak wyższa to nie chciałabym ich kupować, tylko w tej "naszej" znajomej aptece jednak kupić.
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-16, 19:55   #24
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Apteki "Dbam o zdrowie"

Nigdy ceny ze strony i z mojego zamówienia nie różniły się od tych przy odbiorze. Pierwsze słyszę.

Kupuję tak od ponad pół roku i sobie chwalę Leki dużo tańsze niż gdzie indziej, tylko z kosmetykami typu kremy trzeba różnie bywa- są tańsze apteki.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-16, 20:28   #25
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Apteki "Dbam o zdrowie"

Cena przy odbiorze nigdy się nie różniła od tej na stronie.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 07:12   #26
agniesiaa
Naczelna Wizażanka:)
 
Avatar agniesiaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42 846
Dot.: Apteki "Dbam o zdrowie"

Raz cena przy odbiorze róźniła się od tej na stronie. Babka coś tłumaczyła, że zmienili hurtownię i tyle. Nie różniła sie o dużo, coś ok. 1zł, więc szkoda fatygi. I tak jest taniej niż w innych aptekach.
agniesiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 07:19   #27
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Apteki "Dbam o zdrowie"

Cytat:
Napisane przez agniesiaa Pokaż wiadomość
Raz cena przy odbiorze róźniła się od tej na stronie. Babka coś tłumaczyła, że zmienili hurtownię i tyle. Nie różniła sie o dużo, coś ok. 1zł, więc szkoda fatygi. I tak jest taniej niż w innych aptekach.
A było info o tym ,że może się różnić ?
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 07:30   #28
agniesiaa
Naczelna Wizażanka:)
 
Avatar agniesiaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42 846
Dot.: Apteki "Dbam o zdrowie"

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
A było info o tym ,że może się różnić ?
Nie było.
agniesiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 08:18   #29
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Apteki "Dbam o zdrowie"

Cytat:
Napisane przez agniesiaa Pokaż wiadomość
Nie było.
No to sorry ale nie dopłaciłabym ani grosza.
Kupuje produkt za cenę którą widzę .
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 09:22   #30
agniesiaa
Naczelna Wizażanka:)
 
Avatar agniesiaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42 846
Dot.: Apteki "Dbam o zdrowie"

Ja zwykle też. Niestety za 2 minuty miałam tramwaj i nie było czasu na wykłócanie. W każdym bądź razie zawsze zwracam uwagę na cenę i idąć do apteki wiem, ile mam zapłacić. Dlatego byłam zdziwiona tą różnicą. Zdarzyło się im to raz, wybaczam
agniesiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-11 19:55:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:23.