Co robić z takim facetem? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-12-23, 20:03   #1
Oliwka2123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 5

Co robić z takim facetem?


Mam strasznie pokręconą sprawę z chłopakiem. Znamy się już ponad rok i on w sumie od początku widział że mi się podoba. Gdy się spotykaliśmy on trzymał dziwny dystans, mało o sobie mówił, odrazu można było zauważyć że coś nie gra. Potencjalnie można powiedziec że on w swój dziwaczny sposób niby pokazywał swoje zainteresowanie. Zanim się jeszcze poznaliśmy wiedziałam że mu się podobam bo dowiedziałam się od jego znajomych,gdy widziałam go z jakąs dziewczyna to odrzzu pisał z tłumaczeniem kto to był. W końcu jednak stwierdziłam że mam dość tej niepewnosci i postatwilam jasno sprawę. Albo się określa albo koniec tego. I on wtedy powiedział że przeprasza ale to nie wyjdzie bo ma problem z dziewczynami i nie jest w stanie na tą. Chwilę wejśc w związek. Było mi cholernie ciężko bo zaangażowałam się w tą znajomosc bardzo, ale zrozumiałam i próbowałam zapomniec. Po dosłownie tygodniu on napisał z propozycja spotkania, miałam mieszane uczucia ale zgodzilam. Zaskoczyło mnie jego zachowanie, był zupełnie inny niż kiedys, zero dystansu zero jakiegoś unikania wzroku itd. Był otwarty, dużo mówił, złapał mnie za rękę, nawet siedziałam mu na kolanach żebym nie zmarzla, przedstawił mnie swoim znajomym i wszystko było tak jak powinno. Pisal do nie tak co 2-3 dni. Dodam że on jest dość zapracowany bo w każdy dzień pracuję plus ma studia.Wczoraj byliśmy na kawie przy której on stwierdził że musimy poważnie pogadać,powiedzial mi że kontakt z nim jest utrudniony czasem i że ciężko mu się rozmawia związku itd dlatego że boi się zaufać ludzią, zaczął opowiadać historie ze swojego życia które zwalily mnie z nóg.Jednym słowem ważne dla niego osoby oszukaly go i wykorzystywały, a on miał być na kazde ich zawołanie. Ja powiedziałam że to rozumiem ale i bardzo zależy na naszym kontakcie i chciałabym żeby był coraz. Lepszy o powiedział że jemu też zależy i że wypadało by coś zmienić żeby jednak te spotkania były częstrze bo inaczej nie możemy mówić o zaufaniu. Spytałam go czy mogę coś zrobić żeby mu pomóc, a on powiedial że to kwestia czasu i że z czasem myśli że powoli wszystkiego się dowiem.Potem odwiozl mnie do domu pocałował w policzek i powiedial do zobaczenia mam nadzieję. Chcę żeby mi zaufal tylko nie wiem jak mam pokazać mu ze. Może na mnie liczyć skoro on jest tak zamknięty w sobie. Proszę doradzcie coś
Oliwka2123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-23, 21:13   #2
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 805
Dot.: Co robić z takim facetem?

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post87444279


Załóż jeszcze 3 wątek.

---------- Dopisano o 22:13 ---------- Poprzedni post napisano o 22:11 ----------

Jednak założyłaś.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-24, 05:18   #3
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Co robić z takim facetem?

Autorko!
W tym wątku:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1265112 uzyskałaś już odpowiedzi na ten temat. I pomimo prośby drugiej moderatorki Mijanou o nie zakładanie identycznych wątków, założyłaś kolejny. Jeśli chcesz dyskutować dalej na temat tego chłopaka, trzymaj się proszę jednego wątku, zamiast wciąż zakładać kolejne, identycznie brzmiące wątki.

Edytowane przez panna_felicjanna
Czas edycji: 2019-12-27 o 17:10
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-24, 08:25   #4
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Co robić z takim facetem?

Ten chlopak nie jest toba zainteresowany
Jesteś strasznie namolna
Daj mu spokoj
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-24, 09:53   #5
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6 222
Dot.: Co robić z takim facetem?

Przede wszystkim przestać zakładać te same wątki. Jak dla faceta też jesteś taka natrętna to nie dziwię się, że ma dość.
__________________
🍀🍀🍀🍀🍀
meliandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-12-24 10:53:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:17.