On chciałby mieć dzieci, ja nie - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-12-31, 09:50   #91
huren
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 49
Dot.: On chciałby mieć dzieci, ja nie

Cytat:
Napisane przez Shar14 Pokaż wiadomość
Wychodzi na to, że każde z was liczy na to, że drugiemu się odmieni. Takie trochę przeciąganie liny, tylko ile można. Naprawdę nie lepiej dać sobie szansę na poznanie kogoś z kim priorytety będą zgodne?
BTW. Nawet przy chęci posiadania dzieci czasami nie wychodzi i po prostu się nie udaje. To są dramaty, ale czy wiesz co on by zrobił w takiej sytuacji? Czy bierze w ogóle pod uwagę, że w jego życiu może nie być dziecka/dzieci z różnych powodów?

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Bierze
huren jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-31, 10:06   #92
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6 222
Dot.: On chciałby mieć dzieci, ja nie

Cytat:
Napisane przez huren Pokaż wiadomość
Tak, rozumiem wasze odpowiedzi.

Zaproponowałam aby się rozstać od razu. Gdyż uważam, że to mniej bolesne niż gdyby miało to by za jakiś czas.
Powiedziałam, że nie wyobrażam sobie być z kimś dla kogo posiadanie dziecka jest ważniejsze od partnera (na zasadzie nie ważne z kim byleby by było).
Wtedy powiedział, że to wcale nie tak i nie chce się rozstawać.
O matko, większej głupoty chyba nie słyszałam. Dziecko to nie jest telewizor. Dla większości ludzi, którzy posiadają dzieci to największe szczęście, dopełnienie rodziny, którą tworzy się z partnerem.

Cytat:
Napisane przez huren Pokaż wiadomość
Szczerze powiedziawszy to ja też liczę na to, że kiedyś stwierdzi że jednak wystarczy mu wygodne życie w dwójkę.
Obydwoje liczycie, że Wam się odmieni. Dla mnie to zamiatanie problemu pod dywan. On magicznie nie zniknie. To cały czas będzie między Wami.
__________________
🍀🍀🍀🍀🍀
meliandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-12-31 11:06:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:40.