Studia w Krakowie, a praca we Wrocławiu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-02-15, 21:15   #1
Ekin88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 1

Studia w Krakowie, a praca we Wrocławiu


Cześć. Mieszkam i pracuję we Wrocławiu. Bardzo bym chciała iść na studia magisterskie lecz niestety nie mogę sobie na nie pozwolić bo muszę pracować. Mam bardzo fajną pracę i bardzo lubię do niej chodzić, a zarobki mi odpowiadają i dostaję podwyżki oraz się w niej dużo rozwijam i dobrze się w niej czuję. Niestety we Wrocławiu nie ma studiów zaocznych takich jakie bym chciała tj. Biologia lub Biotechnologia, a są w Łodzi, Poznaniu i w Krakowie.
Czy jest tu może jakaś osoba co dojeżdża na studia niestacjonarne z innego miasta? Czy to w ogóle jest wykonalne?
Mam samochód, mogłabym też jeździć autobusem bo są codziennie od samego rana do późnego wieczora. Ale nie jestem pewna czy to jest wykonalne na dłużej, czy są jakieś haczyki czy coś?
Ekin88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-15, 21:58   #2
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Studia w Krakowie, a praca we Wrocławiu

W Krakowie biotechnologia jest bardzo dobra, ale mozesz się bardzo umęczyć dojazdami. Chyba, że będzies zprzyjeżdać na cały weekend i np. spać w Krakowie wynajmować na cały weekend jakiś pokój. Wiem, że są osoby, kóre tak robią. Autem ciężko się po Krakowie poruszać bo mamy duże korki, ale komunikacja miejska jest bardzo dobra. Kruczkó nie znam. Po 1 roku biotech na pewno jest kobyła- egzamin z chemii nieorganicznej. Jak to przeżyjesz i dasz radę w labie to raczje przetrwasz wszystko. Chemia fizyczna jest też dość ciężka, ale to chyba wszystko.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-02-15 22:58:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:54.