Pocałunek z inną - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-10-23, 02:00   #1
klopotliwasytuacja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 1

Pocałunek z inną


Witam,
Mam problem natury moralnej, gdyż mam dziewczynę a 3 tygodnie temu wydarzyła się dość kłopotliwa sytuacja, mianowicie, byłem w pubie z kolegą i koleżanką. Dużo wypiliśmy i podczas powrotu, gdy odprowadzałem koleżankę do domu i chciałem się przytulić na pożegnanie, ona mnie pocałowała i trwało to ze 2 sekundy zanim przerwałem i odwróciłem się i poszedłem. Przyznam, że nie spodziewałem się tego i byłem bardzo zaskoczony, jednocześnie ogarnęły mnie wyrzuty sumienia, że doszło do takiej sytuacji, bo nie wiem jak to zaklasyfikować-zdrada czy nie. Fakt mogłem nie pić tyle, to bym w ogóle nie doprowadził do takiej sytuacji(widziała, że jestem pijany).Teraz mam dylemat moralny, czy powiedzieć to mojej dziewczynie, czy nie. Wiem, że bardzo by to do siebie wzięła. Z tamtą koleżanką nie mam praktycznie żadnych kontaktów, znajoma z liceum- mamy stosunek koleżeński, widzimy się rzadko, moja dziewczyna jej nie zna. Nie wiem co robić, sumienie mnie zżera. Co myślicie?
klopotliwasytuacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-23, 08:29   #2
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Pocałunek z inną

Jak dla mnie to już zdrada, więc ja bym cię zostawiła.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-23, 08:34   #3
Ashaai
Zakorzenienie
 
Avatar Ashaai
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 036
Dot.: Pocałunek z inną

Wiecej sie prowadzaj po nocach sam bez swojej kobiety...

Jesli to 1, i wiesz ze ostatnia taka sytuacja to nie mow jej. Skrzywdzisz ja tylko. Z tamta panna utnij wszelkie znajomosci.
A ze swoimi wyrzutami sumienia mecz sie sam i nie zwalaj tego ciężaru na swoja kobietę.

I jesli nie masz samokontroli po alkoholu to daruj sobie nocne wyjscia bez dziewczyny. Bo cos czuje ze zdarzylo sie raz to zdarzy i wiecej.
Po co? Nie ogarniam tego lazenia po nocach, jakis odprowadzanek i przytulasow obcych bab... taksowek nie ma?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Pani inżynier
[*] B. "Psia dusza większa jest od psa i kiedy się uśmiechasz do niej, ona się huśta na ogonie"...
Ashaai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-23, 08:44   #4
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Pocałunek z inną

Cytat:
Napisane przez klopotliwasytuacja Pokaż wiadomość
Witam,
Mam problem natury moralnej, gdyż mam dziewczynę a 3 tygodnie temu wydarzyła się dość kłopotliwa sytuacja, mianowicie, byłem w pubie z kolegą i koleżanką. Dużo wypiliśmy i podczas powrotu, gdy odprowadzałem koleżankę do domu i chciałem się przytulić na pożegnanie, ona mnie pocałowała i trwało to ze 2 sekundy zanim przerwałem i odwróciłem się i poszedłem. Przyznam, że nie spodziewałem się tego i byłem bardzo zaskoczony, jednocześnie ogarnęły mnie wyrzuty sumienia, że doszło do takiej sytuacji, bo nie wiem jak to zaklasyfikować-zdrada czy nie. Fakt mogłem nie pić tyle, to bym w ogóle nie doprowadził do takiej sytuacji(widziała, że jestem pijany).Teraz mam dylemat moralny, czy powiedzieć to mojej dziewczynie, czy nie. Wiem, że bardzo by to do siebie wzięła. Z tamtą koleżanką nie mam praktycznie żadnych kontaktów, znajoma z liceum- mamy stosunek koleżeński, widzimy się rzadko, moja dziewczyna jej nie zna. Nie wiem co robić, sumienie mnie zżera. Co myślicie?
Ale jęzorami się merdaliście, czy po prostu pocałowała Cię w usta i trochę za długo przycisnęła? Przede wszystkim to Cię zaskoczyła, wcale tego nie chciałeś, przerwałeś to i poszedłeś do domu. Podejrzewam też, że wypity alkohol mógł nieco przejaskrawić w Twoich oczach tą sytuację - może ta koleżanka nawet o tym nie myśli, uważa że się normalnie pożegnaliście. Nie robiłabym chyba z tego sprawy, jeżeli to było jednorazowe, serio trwało 2 sekundy, nie będziesz utrzymywał z tą koleżanką kontaktu.

Dziewczyna wiedziała o tym Twoim wypadzie ze znajomymi?

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2017-10-23 o 08:46
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-23, 11:17   #5
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Pocałunek z inną

Cytat:
Napisane przez klopotliwasytuacja Pokaż wiadomość
Witam,
Mam problem natury moralnej, gdyż mam dziewczynę a 3 tygodnie temu wydarzyła się dość kłopotliwa sytuacja, mianowicie, byłem w pubie z kolegą i koleżanką. Dużo wypiliśmy i podczas powrotu, gdy odprowadzałem koleżankę do domu i chciałem się przytulić na pożegnanie, ona mnie pocałowała i trwało to ze 2 sekundy zanim przerwałem i odwróciłem się i poszedłem. Przyznam, że nie spodziewałem się tego i byłem bardzo zaskoczony, jednocześnie ogarnęły mnie wyrzuty sumienia, że doszło do takiej sytuacji, bo nie wiem jak to zaklasyfikować-zdrada czy nie. Fakt mogłem nie pić tyle, to bym w ogóle nie doprowadził do takiej sytuacji(widziała, że jestem pijany).Teraz mam dylemat moralny, czy powiedzieć to mojej dziewczynie, czy nie. Wiem, że bardzo by to do siebie wzięła. Z tamtą koleżanką nie mam praktycznie żadnych kontaktów, znajoma z liceum- mamy stosunek koleżeński, widzimy się rzadko, moja dziewczyna jej nie zna. Nie wiem co robić, sumienie mnie zżera. Co myślicie?
Czy to była zdrada zależy od ustaleń w twoim związku. Natomiast uważam, że ciężko mówić o jakiejkolwiek winie w sytuacji, gdy to ona pocałowała ciebie, a nie odwrotnie. To była jej decyzja. Alkohol i sytuacja nie ma tu nic do rzeczy. To, że jesteś pijany, odprowadzasz koleżankę i się z nią żegnasz nie oznacza, że zamierzasz ją całować czy ona ciebie.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-23, 11:57   #6
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: Pocałunek z inną

Wedlug mnie nie ma w tej sytuacji Twojej winy i do zdrady nie doszlo, poniewaz kolezanka wykorzystala fakt, ze jestes pijany i pocalowala Ciebie z zaskoczenia. Ty przerwales pocalunek i to kolezanka zachowala sie nie fair. Od Ciebie zalezy, czy chcesz o tym powiedziec dziewczynie.
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-23, 12:00   #7
Liara_Tsoni
Wtajemniczenie
 
Avatar Liara_Tsoni
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 2 056
Dot.: Pocałunek z inną

Jeśli ona Cie pocałowała z zaskoczenia i Ty nie odwzajemniłeś, to bym nic nie mówiła dziewczynie. A z panną urwij kontakt.

Wysłane z mojego ONE E1003 przy użyciu Tapatalka
Liara_Tsoni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-10-23, 12:02   #8
megamag
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 488
Dot.: Pocałunek z inną

Doris1981 dobrze pisze. To zależy, jaki był w tym Twój udział. Jeśli ona z zaskoczenia Cię cmoknęła w usta, a Ty nie wziąłeś w tym czynnego udziału i tylko miałeś chwilowo opóźniony zapłon, żeby się cofnąć, to ja tu winy nie widzę. Niemniej dobrze dziewczynie powiedzieć, że taka sytuacja była i obiecać, że się więcej z tą całuśną panną nie spotkasz.
megamag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-23, 12:04   #9
migentaka
Przyczajenie
 
Avatar migentaka
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 5
Dot.: Pocałunek z inną

Ty się chłopie tak przejmujesz? hehe. Pocałunek nic nie znaczy, po prostu dała Ci buziaka NIESPODZIEWANEGO i tyle.
__________________
Szalone zycie
migentaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-23, 12:09   #10
Beniak
Raczkowanie
 
Avatar Beniak
 
Zarejestrowany: 2017-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 181
Dot.: Pocałunek z inną

Jezu, ale wy przesadzacie. Nie wiem czemu ale śmierdzi mi podwójnymi standardami On nie pocałował jej, ona pocałowała go. Jest różnica. Był zaskoczony, dlatego trwało to "aż" 2 sekundy, ale pocałunku nie odwzajemnił, sam go przerwał. Więc jaka to zdrada? Jak podejdzie do was jakiś facet i z zaskoczenia was pocałuje to też znaczy, że zdradziłyście? Albo jakby was jakiś z zaskoczenia złapał za tyłek? Czy może uznajecie, że niemożliwe, żeby kobieta tak facetowi zrobiła?

A gadanie czegoś w stylu "tak się kończy wychodzenie samemu w nocy" to już w ogóle żenada. Najlepiej żeby nikt nie wychodził w nocy, bo potem jakiś facet się będzie o was ocierał i to będzie wasza wina, trzeba było zostać w domu

Autorze, jeżeli cię to gryzie i męczy (a widać, że tak) to powiedz to jej.

Edytowane przez Beniak
Czas edycji: 2017-10-23 o 12:15
Beniak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-23, 12:15   #11
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: Pocałunek z inną

Cytat:
Napisane przez Beniak Pokaż wiadomość
Jezu, ale wy przesadzacie. Nie wiem czemu ale śmierdzi mi podwójnymi standardami On nie pocałował jej, ona pocałowała go. Jest różnica. Był zaskoczony, dlatego trwało to "aż" 2 sekundy, ale pocałunku nie odwzajemnił, sam go przerwał. Więc jaka to zdrada? Jak podejdzie do was jakiś facet i z zaskoczenia was pocałuje to też znaczy, że zdradziłyście? Albo jakby was jakiś z zaskoczenia złapał za tyłek? Czy może uznajecie, że niemożliwe, żeby kobieta tak facetowi zrobiła?

Autorze, jeżeli cię to gryzie i męczy (a widać, że tak) to powiedz to jej.
O jeny, 2 osoby na 8 się negatywnie wypowiedziały i już pisanie "jak wy przesadzacie" raczej nie na miejscu

Tez uważam, ze to nie zdrada, przecież to ona pocałowała z zaskoczenia
__________________
kalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-23, 12:16   #12
Beniak
Raczkowanie
 
Avatar Beniak
 
Zarejestrowany: 2017-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 181
Dot.: Pocałunek z inną

Cytat:
Napisane przez kalor Pokaż wiadomość
O jeny, 2 osoby na 8 się negatywnie wypowiedziały i już pisanie "jak wy przesadzacie" raczej nie na miejscu

Tez uważam, ze to nie zdrada, przecież to ona pocałowała z zaskoczenia
Tak, dwie osoby, ale jak to wyolbrzymiły. "Żyj z tym autorze, nie zwalaj ciężaru na kobietę" - tak jakby nie wiadomo co się stało
Beniak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-23, 12:29   #13
megamag
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 488
Dot.: Pocałunek z inną

Ja rozumiem, że go męczy sumienie, bo to taka nieprzyjemna sytuacja. Dlatego moim zdaniem lepiej powiedzieć od razu niż się zadręczać. Bo nagle z małej i nic nieznaczącej sytuacji zrobi się większa i po co to komu.

Miałam kiedyś taką sytuację, że na jednym dość mocno zakrapianym spotkaniu ze znajomymi jeden kolega ni z gruchy ni z pietruchy pocałował mnie w ramię. Aż przetrzeźwiałam z wrażenia. Dręczyło mnie sumienie, więc poskarżyłam się mężowi. Skończyło się komicznie, bo to jeszcze on mnie pocieszał, że przecież nie moja wina i będę po prostu wiedziała, żeby w tym panem nie pić.
megamag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-23, 16:14   #14
januszpolak
Zakorzenienie
 
Avatar januszpolak
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 503
Dot.: Pocałunek z inną

Cytat:
Napisane przez megamag Pokaż wiadomość
Ja rozumiem, że go męczy sumienie, bo to taka nieprzyjemna sytuacja. Dlatego moim zdaniem lepiej powiedzieć od razu niż się zadręczać. Bo nagle z małej i nic nieznaczącej sytuacji zrobi się większa i po co to komu.
Też tak uważam.

A winy w tym autora nie ma żadnej.
januszpolak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-23, 19:44   #15
adult90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1 700
Dot.: Pocałunek z inną

Dla Mnie niewybaczalne... Dlatego jeśli masz gdzieś tą koleżankę i nie chciałeś tego pocałunku odwzajemnić - to po prostu nie mów swojej dziewczynie o tym incydencie. Zniszczyłbyś Wasz związek.
adult90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-23, 19:56   #16
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Pocałunek z inną

Cytat:
Napisane przez Beniak Pokaż wiadomość
(...)
Autorze, jeżeli cię to gryzie i męczy (a widać, że tak) to powiedz to jej.
Ja bym mężowi od razu powiedziała. Pewnie byśmy się jeszcze z tego uśmiali. Ale Autor z góry założył (może nam wyjaśni na jakiej podstawie), że jego dziewczyna bardzo to przeżyje. Może ma podstawy, aby się obawiać, że np. bardzo podkopie to jej pewność siebie? Niezależnie od tego, że on nie jest winny tej sytuacji. No chyba, że trochę jest, bo np. dziewczyna go ostrzegała przed tą koleżanką, on nie wierzył i nie słuchał, a wyszło co wyszło i dlatego boi się jej coś powiedzieć. Masz rację, że jeżeli mówić, to od razu, teraz. Nie za 2 tygodnie, czy miesiąc.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-23, 19:58   #17
Janna_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 269
Dot.: Pocałunek z inną

Wg mnie powinieneś powiedzieć dziewczynie, że koleżanka Cię pocałowała z zaskoczenia. Ty tego nie chciałeś, nie odwzajemniłeś i przerwałeś. I więcej z koleżanką się nie spotkasz. Moja przyjaciółka miała taką sytuację. Była w klubie i pocałował ją jakiś gość. Ona go odepchnęła. I jej chłopak też nie miał do niej pretensji, tylko do tego gościa. Jak jej nie powiesz, a po jakimś czasie to wyjdzie na jaw to może nie uwierzyć w Twoją uczciwość. A tak będzie wiedziała, że jesteś fair wobec niej
__________________
City of stars
Just one thing everybody wants
There in the bars
And through the smokescreen of the crowded restaurants...

Edytowane przez Janna_
Czas edycji: 2017-10-23 o 19:59
Janna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-23, 20:03   #18
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Pocałunek z inną

Cytat:
Napisane przez Janna_ Pokaż wiadomość
(...)
Jak jej nie powiesz, a po jakimś czasie to wyjdzie na jaw to może nie uwierzyć w Twoją uczciwość. A tak będzie wiedziała, że jesteś fair wobec niej
To jest dobry argument za powiedzeniem.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-23, 22:25   #19
megamag
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 488
Dot.: Pocałunek z inną

Cytat:
Napisane przez adult90 Pokaż wiadomość
Dla Mnie niewybaczalne... Dlatego jeśli masz gdzieś tą koleżankę i nie chciałeś tego pocałunku odwzajemnić - to po prostu nie mów swojej dziewczynie o tym incydencie. Zniszczyłbyś Wasz związek.
To zabawne, kiedy ktoś ma nick adult, a przemawia mądrością gimnazjalisty. Otóż w związkach zdarzają się gorsze rzeczy. Np. głód, wojna, choroby i narodziny niepełnosprawnego dziecka. Niechciane zaloty to naprawdę jedna z mniejszych tragedii.

A to, że jak dziewczyna się dowie z innych źródeł, to się może z tego zrobić problem, to akurat fakt. Będzie się wtedy zastanawiała: "skoro to takie nic, to niby czemu nie powiedział, może jednak tam coś więcej było".
megamag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-23, 22:45   #20
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: Pocałunek z inną

Cytat:
Napisane przez adult90 Pokaż wiadomość
Dla Mnie niewybaczalne... Dlatego jeśli masz gdzieś tą koleżankę i nie chciałeś tego pocałunku odwzajemnić - to po prostu nie mów swojej dziewczynie o tym incydencie. Zniszczyłbyś Wasz związek.
Chyba zartujesz? Przeciez on nie chcial tego pocalunku, tamta dziewczyna wykorzystala sytuacje. Czy jesli ktos jest w zwiazku i zostalby zgwalcony rowniez bylby odpowiedzialby za zniszczenie zwiazku jesli wyszloby to na jaw? Jedyna osoba winna w tej sytuacj to kolezanka calujaca go wbrew jego woli.
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-24, 07:06   #21
natash88
Wtajemniczenie
 
Avatar natash88
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 128
Dot.: Pocałunek z inną

Wait, odwróćmy:

'Byłam ze znajomymi na piwie, wracałam z jednym kolegą, on w pewnym momencie wepchnął swój jęzor na 2 sekundy w moje usta, przerwałam to i odeszłam. Mam teraz wyrzuty sumienia, tzn. no wiem, że byłam po alkoholu, i kolega to wykorzystał, ale czy to była zdrada?'

Mhm... nie brzmi trochę jak akcja #metoo, która nawet się jeszcze nie skończyła.

Plus moje ukochane:

'Mogłaś nie szlajać się po nocach! Twoja wina! Ja bym Cię zostawiła'
'Mogłaś nie pić, a tak to prosiłaś się o taką sytuację!'
'Ile to trwało? 2sekundy/3 minuty/ godzinę - no to chyba Ci się podobało, jak nie przerwałaś wcześniej!'
'Ile to było pchnięć - 10? Podnieciłaś się? Miałaś orgazm - to jaki to był gwałt! Podobało Ci się!'
'Mogłaś nie prowokować wyglądem/ubiorem/makijażem/stylem bycia/oblizaniem ust etc.! Sama się prosiłaś!'
'Przestań, przecież tylko powiedział Ci 'ale bym Cię 'r*chał' i chwilę za Tobą szedł, żeby Cię postraszyć - toż to żadna wielka afera!'
'Dotknął Cię za krocze? Ile sekund? I co, TY ani nie krzyknęłaś ani nic? Ja bym mu dał/a po mordzie. No może jednak było przyjemnie?'



Autorze - padłeś ofiarą naruszenia Twojej sfery intymnej, jak wiele kobiet na tej planecie (w Europie liczy się, że ok 100 mln kobiet dotknął jakiś rodzaj przemocy seksualnej). One też czują się źle, a społeczeństwo najczęściej po raz drugi zrobi sobie z nich kozła ofiarnego - tak jak ich napastnik. Nie wiem ilu facetów zostawiło je za to, że ktoś wepchnął im język w usta, zmacał po kroczu czy zgwałcił - ale w każdym takim przypadku jest wręcz podwójne przykro, bo jeden sobie seksualnie/dla żartu 'użył', a drugi jeszcze z niej zrobił 'taką, co się sama prosiła', wtedy kiedy potrzebowała ogromnego wsparcia.

Bardzo Ci współczuję całej sytuacji i Twojego teraz samopoczucia.
Jeśli powiesz dziewczynie, i ona zareaguje jak widać wiele wizażanek, a i bym rzekła większość społeczeństwa, to przynajmniej się dowiesz, czy empatia u niej jest na bakier i lubi dopieprz*ć ofierze dodatkowo. Ja bym nie chciała takiego partnera. Z koleżanką zerwij kontakt, bo to żadna koleżanka, skrzywdziła Cię.

I rzygać mi się chce, jak czytam tu niektóre posty.
__________________
zakochana w sobie od urodzenia

natash88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-24, 08:53   #22
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Pocałunek z inną

Cytat:
Napisane przez natash88 Pokaż wiadomość
Wait, odwróćmy:

'Byłam ze znajomymi na piwie, wracałam z jednym kolegą, on w pewnym momencie wepchnął swój jęzor na 2 sekundy w moje usta, przerwałam to i odeszłam. Mam teraz wyrzuty sumienia, tzn. no wiem, że byłam po alkoholu, i kolega to wykorzystał, ale czy to była zdrada?'

Mhm... nie brzmi trochę jak akcja #metoo, która nawet się jeszcze nie skończyła.

Plus moje ukochane:

'Mogłaś nie szlajać się po nocach! Twoja wina! Ja bym Cię zostawiła'
'Mogłaś nie pić, a tak to prosiłaś się o taką sytuację!'
'Ile to trwało? 2sekundy/3 minuty/ godzinę - no to chyba Ci się podobało, jak nie przerwałaś wcześniej!'
'Ile to było pchnięć - 10? Podnieciłaś się? Miałaś orgazm - to jaki to był gwałt! Podobało Ci się!'
'Mogłaś nie prowokować wyglądem/ubiorem/makijażem/stylem bycia/oblizaniem ust etc.! Sama się prosiłaś!'
'Przestań, przecież tylko powiedział Ci 'ale bym Cię 'r*chał' i chwilę za Tobą szedł, żeby Cię postraszyć - toż to żadna wielka afera!'
'Dotknął Cię za krocze? Ile sekund? I co, TY ani nie krzyknęłaś ani nic? Ja bym mu dał/a po mordzie. No może jednak było przyjemnie?'



Autorze - padłeś ofiarą naruszenia Twojej sfery intymnej, jak wiele kobiet na tej planecie (w Europie liczy się, że ok 100 mln kobiet dotknął jakiś rodzaj przemocy seksualnej). One też czują się źle, a społeczeństwo najczęściej po raz drugi zrobi sobie z nich kozła ofiarnego - tak jak ich napastnik. Nie wiem ilu facetów zostawiło je za to, że ktoś wepchnął im język w usta, zmacał po kroczu czy zgwałcił - ale w każdym takim przypadku jest wręcz podwójne przykro, bo jeden sobie seksualnie/dla żartu 'użył', a drugi jeszcze z niej zrobił 'taką, co się sama prosiła', wtedy kiedy potrzebowała ogromnego wsparcia.

Bardzo Ci współczuję całej sytuacji i Twojego teraz samopoczucia.
Jeśli powiesz dziewczynie, i ona zareaguje jak widać wiele wizażanek, a i bym rzekła większość społeczeństwa, to przynajmniej się dowiesz, czy empatia u niej jest na bakier i lubi dopieprz*ć ofierze dodatkowo. Ja bym nie chciała takiego partnera. Z koleżanką zerwij kontakt, bo to żadna koleżanka, skrzywdziła Cię.

I rzygać mi się chce, jak czytam tu niektóre posty.
Przecież nikt nie pisze, że to jego wina . Tylko, że dla niektórych (np. Dla mnie) to zdrada, i ja bym powiedziała dziewczynie/chłopakowi o sytuacji.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-24, 09:48   #23
natash88
Wtajemniczenie
 
Avatar natash88
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 128
Dot.: Pocałunek z inną

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Przecież nikt nie pisze, że to jego wina . Tylko, że dla niektórych (np. Dla mnie) to zdrada, i ja bym powiedziała dziewczynie/chłopakowi o sytuacji.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Czyli jesli jakis pijany gosc wepchnie Ci jezyk w usta na imprezie albo koles zlapie Cie na ulicy za krocze to znaczy, ze zdradzilas?...
__________________
zakochana w sobie od urodzenia

natash88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-24, 10:49   #24
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 14 051
Dot.: Pocałunek z inną

Treść usunięta
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-24, 10:51   #25
fristi
Rozeznanie
 
Avatar fristi
 
Zarejestrowany: 2017-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 577
Dot.: Pocałunek z inną

Czaisz się z tym strasznie. Masz problem z powiedzeniem prawdy o tym pocałunku, choć Ty wcale tego nie chciałeś i nie zainicjowałeś. Moim zdaniem może być tak, że:

1. Boisz się jej powiedzieć bo - sytuacja wyglądała jednak trochę inaczej, ten pocałunek może jednak dłużej trwał, może go odwzajemniłeś? Nie wiem czemu miałbyś kłamać, ale ludzie są różni. Jeśli faktycznie było jak opowiadasz to nie jest Twoja wina. To nie jest zdrada tylko napaść seksualna jak napisała dosadnie natash88. Niektóre dziewczyny myślą chyba, że tylko kobieta może zostać tak wykorzystana. Osoby, które tego nie pojmują muszą zrozumieć natychmiast, że mężczyzna także może być ofiarą napaści seksualnej.

2. Boisz się jej powiedzieć bo - Twoja dziewczyna jest typem zazdrośnicy, ma niską samoocenę, ma mało empatii, jest jedną z osób, które nie rozumieją, że facet, w tym przypadku Ty może być ofiarą napaści seksualnej. W każdym przypadku ja bym się zastanowiła, czy chcę być z taką osobą.

Podsumowując, powiedz jej. Nawet jeśli to się wydarzyło dwa tygodnie temu. Powiedz jej, że jak było naprawdę. Jak Cię rzuci za to to lepiej dla Ciebie moim zdaniem. Może to nieprzyjemne, ale jakby mój facet chciał ze mną zerwać w odwrotnej sytuacji to bym mu jeszcze pomogła spakować rzeczy Żartuję, nie pomogłabym.
fristi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-24, 10:54   #26
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 14 051
Dot.: Pocałunek z inną

Treść usunięta

Edytowane przez 0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0
Czas edycji: 2017-10-24 o 10:56
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-24, 10:59   #27
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: Pocałunek z inną

Cytat:
Napisane przez 0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7 f138a13b7c455c0 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
może to o rzyganiu było bardzo dosadnie i dość wulgarnie, ale naprawdę trudno "nie czytać" i nie reagować na posty, które równają niechcianą, wymuszoną czynność ze zdradą. Tu już krok od zrównania gwałtu ze zdradą.
__________________
kalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-24, 11:09   #28
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Pocałunek z inną

Cytat:
Napisane przez natash88 Pokaż wiadomość
Czyli jesli jakis pijany gosc wepchnie Ci jezyk w usta na imprezie albo koles zlapie Cie na ulicy za krocze to znaczy, ze zdradzilas?...
Nie.
Nie chodzi mi o obwinianie autora, że z nią poszedł czy coś. Ale ciekawi mnie jak to było, czy na pożegnanie się przytulali i ona mu wtedy jakimś cudem dała buziaka w usta? Wtedy rzeczywiście, nie ma tu jego winy, koleżankę odprowadzić ładnie, przytulić na pożegnanie ładnie. Ale jak to wynikło, że ona go pocałowała w usta? Czy może daje każdej koleżance buzi (cmok) w usta, a ona go po prostu przytrzymała?


Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-24, 11:12   #29
Liara_Tsoni
Wtajemniczenie
 
Avatar Liara_Tsoni
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 2 056
Dot.: Pocałunek z inną

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Nie.
Nie chodzi mi o obwinianie autora, że z nią poszedł czy coś. Ale ciekawi mnie jak to było, czy na pożegnanie się przytulali i ona mu wtedy jakimś cudem dała buziaka w usta? Wtedy rzeczywiście, nie ma tu jego winy, koleżankę odprowadzić ładnie, przytulić na pożegnanie ładnie. Ale jak to wynikło, że ona go pocałowała w usta? Czy może daje każdej koleżance buzi (cmok) w usta, a ona go po prostu przytrzymała?


Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Wiesz dużo ludzi dahe życie buziaka w policzek na powitanie /pożegnanie i wtedy łatwo jest dla 'chcącego' trafić 'przypadkiem' w usta.

Wysłane z mojego ONE E1003 przy użyciu Tapatalka
Liara_Tsoni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-24, 11:13   #30
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: Pocałunek z inną

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Nie.
Nie chodzi mi o obwinianie autora, że z nią poszedł czy coś. Ale ciekawi mnie jak to było, czy na pożegnanie się przytulali i ona mu wtedy jakimś cudem dała buziaka w usta? Wtedy rzeczywiście, nie ma tu jego winy, koleżankę odprowadzić ładnie, przytulić na pożegnanie ładnie. Ale jak to wynikło, że ona go pocałowała w usta? Czy może daje każdej koleżance buzi (cmok) w usta, a ona go po prostu przytrzymała?


Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Cmok w usta każdej koleżance? Pewnie bywają takie osoby, ale wydaje mi się to na tyle rzadkie, że nie brałabym pod uwagę takiego wariantu
__________________
kalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-24 11:55:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:10.