Odchudzanie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Zdrowie ogólnie

Notka

Zdrowie ogólnie W tym miejscu rozmawiamy o zdrowiu: od profilaktyki po sposoby leczenia. Porada uzyskana na forum nie zastępuje wizyty u lekarza, ma funkcję informacyjną!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-04-25, 17:36   #1
Paulinaxk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 1
Smile

Odchudzanie


witam. Mam 18 lat. Przez ostatni rok schudłam około 20kg. Wykluczyłam ze swojej diety potrawy smażone, tłuste, starałam się jeść lekkostrawnie,☠ chudo,☠ z wielu rzeczy zrezygnowałam. Aktualnie przy spożyciu czegoś "ciezszego"czuje się źle, mam zgage, wzdęcia, mdłości. Jak wrócić do poprzedniego jedzenia? Mam na myśli to, jak przyzwyczaić żołądek do trawienia jedzenia, które nie jest lekkostrawne, jest cięższe.☠ robić to stopniowo, czy jak powinnam podejść do tego? Chciałabym wrócić do normalnego życia.☠
Paulinaxk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-28, 01:43   #2
robertkarucki
Przyczajenie
 
Avatar robertkarucki
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 19
Dot.: Odchudzanie

Zanim zrezygnujesz z tłustego zrezygnuj z cukrów.
Co do trawienia tłustych potraw proponuję ocet jabłkowy 30 minut przed posiłkiem. Zakwasi żołądek i bedzie git

ewentualnie wypróbuj suplementów na odchudzanie jak https://fatoslimin.edu.pl/

Edytowane przez robertkarucki
Czas edycji: 2023-02-20 o 02:15
robertkarucki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-04, 19:34   #3
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Odchudzanie

Cytat:
Napisane przez Paulinaxk Pokaż wiadomość
witam. Mam 18 lat. Przez ostatni rok schudłam około 20kg. Wykluczyłam ze swojej diety potrawy smażone, tłuste, starałam się jeść lekkostrawnie,☠ chudo,☠ z wielu rzeczy zrezygnowałam. Aktualnie przy spożyciu czegoś "ciezszego"czuje się źle, mam zgage, wzdęcia, mdłości. Jak wrócić do poprzedniego jedzenia? Mam na myśli to, jak przyzwyczaić żołądek do trawienia jedzenia, które nie jest lekkostrawne, jest cięższe.☠ robić to stopniowo, czy jak powinnam podejść do tego? Chciałabym wrócić do normalnego życia.☠
Zastanów się, czy to przypadkiem nie to poprzednie jedzenie i jak później piszesz "normalne życie", do którego chcesz wrócić, powodowało, że miałaś nadprogramowe 20kg? Szkoda by było, gdybyś teraz zaprzepaściła rok starań wracając do starych nawyków.
Napisz proszę ile ważysz, ile masz wzrostu. I po czym czujesz się tak źle? Bo np. jeśli czujesz się źle po smażonych rzeczach czy słodyczach, to raczej nie ma do czego tak zawzięcie wracać...
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-14, 10:10   #4
DabrowskaEdytaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 6
Dot.: Odchudzanie

dobra dieta, regularne jedzenie posiłków, picie dużej ilości wody i ruch. To przepis na ładną sylwetkę
DabrowskaEdytaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-25, 22:23   #5
martuchna32
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 5
Dot.: Odchudzanie

Polecam wporwadzić do diety suplement który mi bardzo pomógł, chodzi o olejek cbdd poczyta o nim
martuchna32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zdrowie ogólnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-10-25 23:23:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:37.