Czy ten zwi±zek ma przysz³o¶æ? - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyj±tkowe miejsce, w którym podzielisz siê emocjami, uczuciami, zwi±zkami oraz uzyskasz wsparcie i porady spo³eczno¶ci.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2020-06-25, 15:22   #1
bardzosmutnadziewczyna
Raczkowanie
 
Avatar bardzosmutnadziewczyna
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomo¶ci: 318

Czy ten zwi±zek ma przysz³o¶æ?


...

Edytowane przez bardzosmutnadziewczyna
Czas edycji: 2020-11-15 o 11:46 Powód: ...
bardzosmutnadziewczyna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-06-25, 16:43   #2
Metheus
Raczkowanie
 
Avatar Metheus
 
Zarejestrowany: 2020-02
Lokalizacja: Skaikru
Wiadomo¶ci: 64
Dot.: Czy ten zwi±zek ma przysz³o¶æ?

Polska polityka taka jest.

Spo³eczeñstwo jest tak bardzo podzielone, ¿e nawet takie dyskusje czy kandydat X czy kandydat Y ma wygraæ mog± niszczyæ zwi±zki i ma³¿eñstwa.

Absurd.

Cytat:
My¶licie, ¿e ten zwi±zek ma przysz³o¶æ? Jeste¶my, co prawda, bardzo m³odzi i np. ja nie planujê jeszcze przez dobre kilka lat braæ z kimkolwiek ¶lubu, ogólnie uk³adaæ sobie ¿ycia. Mam jeszcze du¿o czasu na takie rzeczy. No ale s³abo to wygl±da, ¿e dla mojego ch³opaka polityka jest wa¿niejsza od moich uczuæ...
Zwi±zek to partnerstwo, a jak uznaæ kogo¶ za partnera gdy nie ufamy i o nie wszystkim mo¿emy szczerze powiedzieæ, bo zostaniemy zbesztani za w³asn± opiniê? Imho im dalej w las tym bêdzie gorzej.
__________________
M,
Metheus jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-06-25, 16:46   #3
Vanir410
Wtajemniczenie
 
Avatar Vanir410
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomo¶ci: 2 159
Dot.: Czy ten zwi±zek ma przysz³o¶æ?

Ró¿ne pogl±dy w tym temacie mo¿na pogodziæ, pod³e zachowanie jak wy¶miewanie ju¿ nie.

Dzisiaj tylko polityka, a jutro co? Jak stwierdzisz, ¿e w innym temacie masz inne zdanie to te¿ bêdzie wy¶miewa³?

Oczywi¶cie, ¿e powinna¶ mu o tym powiedzieæ, a on powinien przeprosiæ.
Vanir410 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-06-25, 16:56   #4
evonla
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomo¶ci: 1 114
Dot.: Czy ten zwi±zek ma przysz³o¶æ?

Cytat:
Napisane przez bardzosmutnadziewczyna Poka¿ wiadomo¶æ
My¶licie, ¿e ten zwi±zek ma przysz³o¶æ? Jeste¶my, co prawda, bardzo m³odzi i np. ja nie planujê jeszcze przez dobre kilka lat braæ z kimkolwiek ¶lubu, ogólnie uk³adaæ sobie ¿ycia. Mam jeszcze du¿o czasu na takie rzeczy. No ale s³abo to wygl±da, ¿e dla mojego ch³opaka polityka jest wa¿niejsza od moich uczuæ...
Polityka to ciê¿ki temat ogólnie.. Z jednej strony dogadujecie siê dobrze, a z drugiem te wy¶miewanie, które raczej dobrze nie ¶wiadczy o Twoim ch³opaku. Rozumiem mieæ ró¿ne pogl±dy, ale zawsze mo¿na w sposób kulturalny wymieniæ siê w³asnymi spostrze¿eniami ni¿ od razu kogo¶ obra¿aæ. Pytanie tylko czy gdyby chodzi³o w przysz³o¶ci o wa¿ne kwestie, dotycz±ce np ¶lubu, maj±tku, mieszkania, dzieci, itp to czy by¶cie siê dogadali, czy znów dosz³oby do podobnej sytuacji - spiêcia.
evonla jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-06-25, 17:04   #5
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomo¶ci: 18 061
Dot.: Czy ten zwi±zek ma przysz³o¶æ?

Cytat:
Napisane przez Metheus Poka¿ wiadomo¶æ
Zwi±zek to partnerstwo, a jak uznaæ kogo¶ za partnera gdy nie ufamy i o nie wszystkim mo¿emy szczerze powiedzieæ, bo zostaniemy zbesztani za w³asn± opiniê? Imho im dalej w las tym bêdzie gorzej.
Pal licho rozne poglady, mozna je miec inne i sie nawzajem szanowac. Ale co to za partner, ktory wysmiewa nas za inna opinie? No przepraszam, ale partner to wlasnie powinna byc osoba, ktora nas szanuje, a nie sie z nas smieje i probuje nam narzucic swoje zdanie.
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-06-25, 17:24   #6
1b006c1cc4b33fb32b0a741c96d131cb0dc83f78_5f5d531644303
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomo¶ci: 688
Dot.: Czy ten zwi±zek ma przysz³o¶æ?

Mój partner jest bardzo prawicowy, ja bardzo lewicowa.


(Z tym, ¿e w kwestiach nazwijmy to moralnych nie ma miêdzy nami wielkich ró¿nic.)

O polityce bardzo czêsto rozmawiamy, bo oboje lubimy ten temat, ale mamy wa¿n± zasadê: ani ja go nie próbujê nawróciæ na moje pogl±dy, ani on mnie na swoje.
Wymieniamy opinie, argumentujemy, czasem ja jemu w czym¶ przyznam racje, czasem on mi, ale ogólne stanowiska zostaj± te same.
Jest nam dobrze.

Natomiast nie wyobra¿am sobie bycia razem je¶li np. jego pogl±dy w kwestii mniejszo¶ci spo³ecznych by³yby skrajnie prawicowe.
Dopóki ró¿nice s± w podej¶ciu do gospodarki, ekonomii itd. da siê byæ "ponad tym".

ALE:

pomijaj±c wszelk± politykê, najwiêkszy problem jaki macie to to, ¿e zamiast mu powiedzieæ, ¿e poczu³a¶ siê ¼le z tym co zrobi³, polecia³a¶ spytaj obcych ludzi co o tym my¶l±. Mê¿czy¼ni maj± mózgi, da siê z nimi komunikowaæ.

9/10 problemów z dzia³u intymne rozwi±zuje rada: zacznijcie rozmawiaæ

Btw... tak w ogóle to te¿ siê zastanów, czy przypadkiem pogl±dów nie przyjê³a¶ w spadku po rodzicach, bo z tego co mówisz bli¿ej Ci do ¶rodka ni¿ do prawa :P i nie ¿artuje: sama w twoim wieku odkry³am, ¿e moi rodzice nie maj± monopolu na polityczn± racje i mnie to zaskoczy³o mocno
1b006c1cc4b33fb32b0a741c96d131cb0dc83f78_5f5d531644303 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-06-25, 17:58   #7
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomo¶ci: 30 092
Dot.: Czy ten zwi±zek ma przysz³o¶æ?

Dam sobie rêkê uci±æ, ¿e kole¶ g³osuje na Bosaka. (Samego Bosaka nie oceniam, ale profil jego statystycznego wyborcy jest do¶æ... specyficzny.)

Nie wiem. Nie by³abym w stanie byæ z kim¶, kto g³osuje przeciw równo¶ci i prawie do decydowania o w³asnym ciele.

Ty siê zastanów, czy chcesz byæ z kim¶ takim.

¯ywa reakcja na politykê jest do¶æ normalna i z tego siê czêsto wyrasta. Sama nie raz potrafiê siê pok³óciæ z bliskimi czy z facetem o to. Wa¿ne, na ile wp³ywa to na wasze wspólne ¿ycie (te ró¿nice) oraz na ile ty jeste¶ w stanie zaakceptowaæ jego pogl±dy.

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ¶ci¶le tajnego rz±dowego programu badañ nad eksperymentaln± szczepionk± na malariê.
Limonka2738 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2020-06-25, 18:12   #8
bardzosmutnadziewczyna
Raczkowanie
 
Avatar bardzosmutnadziewczyna
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomo¶ci: 318
Dot.: Czy ten zwi±zek ma przysz³o¶æ?

[1=1b006c1cc4b33fb32b0a741 c96d131cb0dc83f78_5f5d531 644303;87955916]Mój partner jest bardzo prawicowy, ja bardzo lewicowa.


(Z tym, ¿e w kwestiach nazwijmy to moralnych nie ma miêdzy nami wielkich ró¿nic.)

O polityce bardzo czêsto rozmawiamy, bo oboje lubimy ten temat, ale mamy wa¿n± zasadê: ani ja go nie próbujê nawróciæ na moje pogl±dy, ani on mnie na swoje.
Wymieniamy opinie, argumentujemy, czasem ja jemu w czym¶ przyznam racje, czasem on mi, ale ogólne stanowiska zostaj± te same.
Jest nam dobrze.

Natomiast nie wyobra¿am sobie bycia razem je¶li np. jego pogl±dy w kwestii mniejszo¶ci spo³ecznych by³yby skrajnie prawicowe.
Dopóki ró¿nice s± w podej¶ciu do gospodarki, ekonomii itd. da siê byæ "ponad tym".

ALE:

pomijaj±c wszelk± politykê, najwiêkszy problem jaki macie to to, ¿e zamiast mu powiedzieæ, ¿e poczu³a¶ siê ¼le z tym co zrobi³, polecia³a¶ spytaj obcych ludzi co o tym my¶l±. Mê¿czy¼ni maj± mózgi, da siê z nimi komunikowaæ.

9/10 problemów z dzia³u intymne rozwi±zuje rada: zacznijcie rozmawiaæ

Btw... tak w ogóle to te¿ siê zastanów, czy przypadkiem pogl±dów nie przyjê³a¶ w spadku po rodzicach, bo z tego co mówisz bli¿ej Ci do ¶rodka ni¿ do prawa i nie ¿artuje: sama w twoim wieku odkry³am, ¿e moi rodzice nie maj± monopolu na polityczn± racje i mnie to zaskoczy³o mocno [/QUOTE]Na pewno rodzice w wiêkszym lub mniejszym stopniu ukszta³towali moje pogl±dy i te¿ bardzo mo¿liwe, ¿e blisko mi do centrum. Ale wiadomo, nigdy nie bêdzie kandydata, który bêdzie w 100% spe³nia³ moje oczekiwania, wiêc trzeba wybieraæ tego, który mimo wad najbardziej pasuje. Co wiêcej, wiadomo równie¿, ¿e nie bêdê przek³adaæ potrzeb mniejszo¶ci spo³ecznych nad potrzeby moich najbli¿szych, chocia¿ potrzeby tych pierwszych te¿ s± bardzo wa¿ne.

Tak poza tym, to te¿ nie zamierzam wi±zaæ siê na ca³e ¿ycie z jedn± parti± tak, jak to robi mój ojciec. W tych wyborach pasuj± mi jedni, w drugich mog± pasowaæ drudzy. No ale nie to jest istot± problemu. Istot± jest dziwna sytuacja miêdzy mn± a moim ch³opakiem.

Czyli my¶licie, ¿e jednak powinnam mu powiedzieæ, co mi le¿y na sercu?

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:12 ---------- Poprzedni post napisano o 18:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Poka¿ wiadomo¶æ
Dam sobie rêkê uci±æ, ¿e kole¶ g³osuje na Bosaka. (Samego Bosaka nie oceniam, ale profil jego statystycznego wyborcy jest do¶æ... specyficzny.)

Nie wiem. Nie by³abym w stanie byæ z kim¶, kto g³osuje przeciw równo¶ci i prawie do decydowania o w³asnym ciele.

Ty siê zastanów, czy chcesz byæ z kim¶ takim.

¯ywa reakcja na politykê jest do¶æ normalna i z tego siê czêsto wyrasta. Sama nie raz potrafiê siê pok³óciæ z bliskimi czy z facetem o to. Wa¿ne, na ile wp³ywa to na wasze wspólne ¿ycie (te ró¿nice) oraz na ile ty jeste¶ w stanie zaakceptowaæ jego pogl±dy.

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
Oj, chyba ¼le wyrazi³am swoje my¶li i wysz³o ma³e nieporozumienie. Chcê siê uchroniæ przed rzucaniem naziwiskami konkretnych kandydatów, wiêc powiem tylko, ¿e chodzi o to, ¿e to w³a¶nie ja wybieram bardziej prawicowych polityków ni¿ mój ch³opak - jemu bli¿ej do polityki lewicowej. Ale tak jak mówiê, same pogl±dy nie s± chyba istot± problemu, tylko te nieprzyjemne zachowanie...

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
bardzosmutnadziewczyna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-06-25, 18:49   #9
Dwight_Schrute
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomo¶ci: 2 226
Dot.: Czy ten zwi±zek ma przysz³o¶æ?

Matka lekarka, tatu¶ sêdzi±. Przecie¿ to typowi wyborcy PO, a co za tym idzie w grê wchodzi Trzaskowski. Za to nasza autorka ma zamiar g³osowaæ na Dudê.

Dziewczyno, tak w ogóle to radzê Ci siê przygotowaæ na wiêcej poni¿eñ z jego strony. To jest bananowy dzieciak i nie zdziwi mnie jak kiedy¶ zacznie Ci wypominaæ, ¿e nie jeste¶ na jego poziomie ekonomicznym. Dla mnie to inne ¶wiaty, bo nie ma w ogóle porównania z kas± w wykonaniu sêdziego i lekarza, a taksówkarza i przedszkolanki. On to "elyta" i przeczuwam, ¿e jeszcze nie raz da Ci to do zrozumienia.
Masz ³adn± bu¼kê, ale na pewno nie znaczy to, ¿e on uwa¿a Ciê za równ± sobie.
Dwight_Schrute jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-06-25, 20:36   #10
bardzosmutnadziewczyna
Raczkowanie
 
Avatar bardzosmutnadziewczyna
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomo¶ci: 318
Dot.: Czy ten zwi±zek ma przysz³o¶æ?

Cytat:
Napisane przez Dwight_Schrute Poka¿ wiadomo¶æ
Matka lekarka, tatu¶ sêdzi±. Przecie¿ to typowi wyborcy PO, a co za tym idzie w grê wchodzi Trzaskowski. Za to nasza autorka ma zamiar g³osowaæ na Dudê.

Dziewczyno, tak w ogóle to radzê Ci siê przygotowaæ na wiêcej poni¿eñ z jego strony. To jest bananowy dzieciak i nie zdziwi mnie jak kiedy¶ zacznie Ci wypominaæ, ¿e nie jeste¶ na jego poziomie ekonomicznym. Dla mnie to inne ¶wiaty, bo nie ma w ogóle porównania z kas± w wykonaniu sêdziego i lekarza, a taksówkarza i przedszkolanki. On to "elyta" i przeczuwam, ¿e jeszcze nie raz da Ci to do zrozumienia.
Masz ³adn± bu¼kê, ale na pewno nie znaczy to, ¿e on uwa¿a Ciê za równ± sobie.
Spróbujê jutro z nim porozmawiaæ... Mam nadziejê, ¿e jednak nie bêdzie tak, jak mówisz. Oby mój ch³opak siê zreflektowa³ i nie reagowa³ ju¿ nigdy wiêcej w taki sposób, kiedy bêdê tylko wyra¿aæ swoje zdanie. Mimo wszystko bardzo go kocham i serce mi siê z³amie, jak takie sytuacje bêd± siê powtarzaæ.

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
bardzosmutnadziewczyna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-06-25, 21:19   #11
KotLeopold
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomo¶ci: 23
Dot.: Czy ten zwi±zek ma przysz³o¶æ?

Czytam pobie¿nie. Ale ty znasz siê z tym cz³owiekiem chyba d³ugo. Je¶li tak to jest powa¿ny problem. Ja lubiê wiedzieæ kto ma jakie pogl±dy. Gdybym mia³ spotkaæ now± osobê, to jedno z pierwszych pytañ jakie bym jej zada³, brzmia³oby czy by³aby w stanie zag³osowaæ na g³upka albo na Biedronia lub innego razemitê ekoterroystê czy komucha, chocia¿ komuch i ekoterrorysta to w istocie jedno i to samo z³o. Gdyby mi powiedzia³a, ¿e tak, to by³by koniec spotkania. Choæby to by³a Adriana Lima za najlepszych lat. Kto mówi, ¿e tego typu rozbie¿no¶æ to nie problem, to nie wie wg mnie co mówi.

Pozdr.
KotLeopold jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2020-06-25, 21:47   #12
Hultaj
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomo¶ci: 27 877
Dot.: Czy ten zwi±zek ma przysz³o¶æ?

wg mnie za bardzo siê spinasz ¿eby rozwalaæ sobie dobry zwi±zek przez politykê i to nawet nie bêd±c jak±¶ dzia³aczk±. Mog³a¶ wy¶miaæ jego i robiæ swoje.
Hultaj jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-06-25, 22:06   #13
kwitnacybez
⊰⠀klara. ♡
 
Avatar kwitnacybez
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomo¶ci: 151
Dot.: Czy ten zwi±zek ma przysz³o¶æ?

Ja tylko tak od siebie dorzucê, ¿e mam tak± sytuacjê w rodzinie, i¿ babcia jest za PiS-em, a dziadek za PO i jako¶ prze¿yli razem ponad 50 lat ma³¿eñstwa. Zawsze trochê siê pospieraj± w trakcie ogl±dania wiadomo¶ci, ale potem prze³±czaj± program w telewizorze i dalej siê kochaj±.

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
kwitnacybez jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-06-26, 10:48   #14
bardzosmutnadziewczyna
Raczkowanie
 
Avatar bardzosmutnadziewczyna
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomo¶ci: 318
Dot.: Czy ten zwi±zek ma przysz³o¶æ?

Cytat:
Napisane przez KotLeopold Poka¿ wiadomo¶æ
Czytam pobie¿nie. Ale ty znasz siê z tym cz³owiekiem chyba d³ugo. Je¶li tak to jest powa¿ny problem. Ja lubiê wiedzieæ kto ma jakie pogl±dy. Gdybym mia³ spotkaæ now± osobê, to jedno z pierwszych pytañ jakie bym jej zada³, brzmia³oby czy by³aby w stanie zag³osowaæ na g³upka albo na Biedronia lub innego razemitê ekoterroystê czy komucha, chocia¿ komuch i ekoterrorysta to w istocie jedno i to samo z³o. Gdyby mi powiedzia³a, ¿e tak, to by³by koniec spotkania. Choæby to by³a Adriana Lima za najlepszych lat. Kto mówi, ¿e tego typu rozbie¿no¶æ to nie problem, to nie wie wg mnie co mówi.

Pozdr.
Znaczy, znamy siê od pa¼dziernika, a zaczêli¶my byæ ze sob± w styczniu. Nie gadali¶my ze sob± za du¿o o polityce, bo po pierwsze mam ju¿ chyba przesyt tego tematu w domu, po drugie by³y ciekawsze tematy do konwersacji. Jak ju¿ od czasu do czasu pojawia³y siê tematy oko³o polityczne w naszych rozmowach, to mia³am ¶wiadomo¶æ, ¿e on raczej na pewno g³osuje na innych ludzi ni¿ ja, ale jako¶ bardzo mi to nie przeszkadza³o. Serio. Mimo wszystko nie mówi³, wed³ug mnie, jaki¶ rzeczy, o których s³uchaj±c, musia³abym ³apaæ siê za g³owê. By³y to dla mnie ró¿nice do zaakceptowania.

Nie wiem, problem jest w tym, ¿e to chyba do niego wcze¶niej nie dociera³o, i¿ w kwestii polityki my¶limy inaczej i kiedy siê zorientowa³ wy¶mia³ mnie za w³asne zdanie. :/

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
bardzosmutnadziewczyna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-06-26, 10:51   #15
bardzosmutnadziewczyna
Raczkowanie
 
Avatar bardzosmutnadziewczyna
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomo¶ci: 318
Dot.: Czy ten zwi±zek ma przysz³o¶æ?

Podsumowuj±c, my¶licie, ¿e powinnam dzisiaj z nim o tym pogadaæ i powiedzieæ, ¿e jest mi bardzo przykro po tej akcji czy póki co przymkn±æ na to oko i jak taka sytuacja siê powtórzy, to wtedy mu powiedzieæ, co o tym my¶lê?

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
bardzosmutnadziewczyna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-06-26, 12:02   #16
Magdallona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomo¶ci: 199
Dot.: Czy ten zwi±zek ma przysz³o¶æ?

Cytat:
Napisane przez bardzosmutnadziewczyna Poka¿ wiadomo¶æ
Podsumowuj±c, my¶licie, ¿e powinnam dzisiaj z nim o tym pogadaæ i powiedzieæ, ¿e jest mi bardzo przykro po tej akcji czy póki co przymkn±æ na to oko i jak taka sytuacja siê powtórzy, to wtedy mu powiedzieæ, co o tym my¶lê?
Mi siê wydaje, ¿e lepiej powiedzieæ. No bo dlaczego nie? Masz co¶ do stracenia?


Cytat:
Napisane przez Dwight_Schrute Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyno, tak w ogóle to radzê Ci siê przygotowaæ na wiêcej poni¿eñ z jego strony. To jest bananowy dzieciak i nie zdziwi mnie jak kiedy¶ zacznie Ci wypominaæ, ¿e nie jeste¶ na jego poziomie ekonomicznym.
Te¿ mi siê skojarzy³o, ¿e to mo¿e byæ taki banan .
Magdallona jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-06-26, 18:13   #17
1b006c1cc4b33fb32b0a741c96d131cb0dc83f78_5f5d531644303
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomo¶ci: 688
Dot.: Czy ten zwi±zek ma przysz³o¶æ?

Cytat:
Napisane przez bardzosmutnadziewczyna Poka¿ wiadomo¶æ
Podsumowuj±c, my¶licie, ¿e powinnam dzisiaj z nim o tym pogadaæ i powiedzieæ, ¿e jest mi bardzo przykro po tej akcji czy póki co przymkn±æ na to oko i jak taka sytuacja siê powtórzy, to wtedy mu powiedzieæ, co o tym my¶lê?

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
Ja zawsze jestem za tym, ¿eby rozmawiaæ ze sob± normalnie, wprost. Bez podchodów, bez gierek, bez szacowania co warto mówiæ, a co nie.

Poza tym to twoje realne uczucia. Je¶li mu powiesz, a on znowu Ciê wy¶mieje, to masz jasno¶æ, ¿e to jak kto¶ wy¿ej napisa³: typowy bananowy dzieciak, który w problematycznych sytuacjach tylko w heehszki umie uciekaæ
1b006c1cc4b33fb32b0a741c96d131cb0dc83f78_5f5d531644303 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-06-26, 18:22   #18
Przytul_Mnie_Dzisiaj
Rozeznanie
 
Avatar Przytul_Mnie_Dzisiaj
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Bia³ystok
Wiadomo¶ci: 680
Dot.: Czy ten zwi±zek ma przysz³o¶æ?

Koniecznie powiedz mu, ¿e jego reakcja ciê zabola³a. I obserwuj, czy w innych kwestiach toreruje twoje odmienne zdanie.
Przytul_Mnie_Dzisiaj jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-06-26, 18:55   #19
evonla
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomo¶ci: 1 114
Dot.: Czy ten zwi±zek ma przysz³o¶æ?

Cytat:
Napisane przez bardzosmutnadziewczyna Poka¿ wiadomo¶æ
Podsumowuj±c, my¶licie, ¿e powinnam dzisiaj z nim o tym pogadaæ i powiedzieæ, ¿e jest mi bardzo przykro po tej akcji czy póki co przymkn±æ na to oko i jak taka sytuacja siê powtórzy, to wtedy mu powiedzieæ, co o tym my¶lê?

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
Oczywi¶cie, ¿e powinna¶. Po co masz niepotrzebnie t³amsiæ w sobie takie emocje? Dziwne, ¿e jeszcze siê o to pytasz.. bo w zwi±zku raczej rozmowa o uczuciach powinna byæ czym¶ normalnym.
evonla jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2020-06-26, 20:48   #20
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomo¶ci: 9 612
Dot.: Czy ten zwi±zek ma przysz³o¶æ?

Wg mnie pogl±dy polityczne i religijne s± wa¿ne. Nie zdecydowa³abym siê na zwi±zek z prawicowcem. Randkowa³am z jednym i od pocz±tku mi ten temat bardzo nie le¿a³.

Powiedz mu o swoich odczuciach, jego reakcja mo¿e Ci wiele powiedzieæ. Natomiast tak czy siak, ten temat mo¿e Was poró¿niæ.

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-06-26, 23:15   #21
KotLeopold
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomo¶ci: 23
Dot.: Czy ten zwi±zek ma przysz³o¶æ?

Cytat:
Napisane przez bardzosmutnadziewczyna Poka¿ wiadomo¶æ
Podsumowuj±c, my¶licie, ¿e powinnam dzisiaj z nim o tym pogadaæ i powiedzieæ, ¿e jest mi bardzo przykro po tej akcji czy póki co przymkn±æ na to oko i jak taka sytuacja siê powtórzy, to wtedy mu powiedzieæ, co o tym my¶lê?

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
Hej. Ja mam tak± kole¿ankê. Znamy siê prawie 7 lat. Poznali¶my siê na studiach 7 lat temu. To jest moja bardzo dobra kole¿anka, niezwykle ceniê jej inteligencjê. Ale ona jest zwolennikiem opcji o której wspomnia³em. Kto¶ móg³by powiedzieæ, ¿e jedno przeczy drugiemu. Zostawmy to, bo to temat na d³u¿sz± dyskusjê. Dwa miesi±ce temu poszli¶my co¶ razem zje¶æ,. Powiem ci jedno, ona siê mêczy³a i ja siê mêczy³em. W sumie my siê zawsze jako¶ tam lubili¶my , ale po tym spotkaniu mia³em do¶c. Zatem je¶li idzie o osoby najwa¿niejsze problemu bagatelizowaæ nie mo¿na. Swoj± drog± zastanawiam sie czy jeszcze kiedy¶ siê spotkamy i zjemy co¶ razem. Ale tak, polityka dzieli ludzi.
Pozdrówki.
KotLeopold jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-06-26, 23:42   #22
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomo¶ci: 6 283
Dot.: Czy ten zwi±zek ma przysz³o¶æ?

Oczywi¶cie, ¿e mu o tym powiedz. Jeste¶cie bardzo m³odym zwi±zkiem, warto od pocz±tku rozmawiaæ o takich rzeczach, co jest dla ciebie wa¿ne, jak siê poczulas itd. Na studiach by³am w takim zwi±zku, co wstydzi³am siê w³a¶nie, ¿e ch³opak mnie "wy¶mieje" za niektóre moje zainteresowania, ¿e ¼le przed nim wypadnê. I z czasem zobaczy³am, ¿e szczê¶liwa relacja to taka, w której mogê byæ sob±.

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-06-27, 06:55   #23
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomo¶ci: 11 110
Dot.: Czy ten zwi±zek ma przysz³o¶æ?

Jak mi facet powiedzia³, ¿e ten Bosak to taki nieg³upi, BO GOSPODARKA to te¿ go ob¶mia³am nie obra¿a³am, nie wyzywa³am, ale autentycznie ¶miaæ mi siê zachcia³o jak us³ysza³am jego argumenty.

Wys³ane z mojego moto g(8) power przy u¿yciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-06-27, 07:06   #24
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomo¶ci: 30 092
Dot.: Czy ten zwi±zek ma przysz³o¶æ?

Cytat:
Napisane przez bardzosmutnadziewczyna Poka¿ wiadomo¶æ
Oj, chyba ¼le wyrazi³am swoje my¶li i wysz³o ma³e nieporozumienie. Chcê siê uchroniæ przed rzucaniem naziwiskami konkretnych kandydatów, wiêc powiem tylko, ¿e chodzi o to, ¿e to w³a¶nie ja wybieram bardziej prawicowych polityków ni¿ mój ch³opak - jemu bli¿ej do polityki lewicowej. Ale tak jak mówiê, same pogl±dy nie s± chyba istot± problemu, tylko te nieprzyjemne zachowanie...
No to moja rada (bez pocz±tku) jest dok³adnie taka sama.

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:02 ---------- Poprzedni post napisano o 08:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Dwight_Schrute Poka¿ wiadomo¶æ
Dla mnie to inne ¶wiaty, bo nie ma w ogóle porównania z kas± w wykonaniu sêdziego i lekarza, a taksówkarza i przedszkolanki. On to "elyta" i przeczuwam, ¿e jeszcze nie raz da Ci to do zrozumienia.
Masz ³adn± bu¼kê, ale na pewno nie znaczy to, ¿e on uwa¿a Ciê za równ± sobie.
Macie Internet tam w ¶redniowieczu?

---------- Dopisano o 08:06 ---------- Poprzedni post napisano o 08:02 ----------

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Poka¿ wiadomo¶æ
Jak mi facet powiedzia³, ¿e ten Bosak to taki nieg³upi, BO GOSPODARKA to te¿ go ob¶mia³am nie obra¿a³am, nie wyzywa³am, ale autentycznie ¶miaæ mi siê zachcia³o jak us³ysza³am jego argumenty.

Wys³ane z mojego moto g(8) power przy u¿yciu Tapatalka
Szczerze mówi±c te¿ bym za Bosaka ob¶mia³a.

A jak zobaczy³am w TVN, ¿e jego ¿ona jest "ekspertem w Ordo Iuris" z zawodu to...

Lol.

Ale nie o tym w±tek.

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ¶ci¶le tajnego rz±dowego programu badañ nad eksperymentaln± szczepionk± na malariê.
Limonka2738 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-06-27, 09:50   #25
kwitnacybez
⊰⠀klara. ♡
 
Avatar kwitnacybez
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomo¶ci: 151
Dot.: Czy ten zwi±zek ma przysz³o¶æ?

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Poka¿ wiadomo¶æ
Jak mi facet powiedzia³, ¿e ten Bosak to taki nieg³upi, BO GOSPODARKA to te¿ go ob¶mia³am nie obra¿a³am, nie wyzywa³am, ale autentycznie ¶miaæ mi siê zachcia³o jak us³ysza³am jego argumenty.

Wys³ane z mojego moto g(8) power przy u¿yciu Tapatalka
+

---------- Dopisano o 09:50 ---------- Poprzedni post napisano o 09:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Poka¿ wiadomo¶æ
Szczerze mówi±c te¿ bym za Bosaka ob¶mia³a.

A jak zobaczy³am w TVN, ¿e jego ¿ona jest "ekspertem w Ordo Iuris" z zawodu to...

Lol.

Ale nie o tym w±tek.

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
Moja bardzo dobra kole¿anka te¿ zaczê³a co¶ ostatnio mówiæ, ¿e Bosak to jest nieg³upi i byæ mo¿e nada³by siê na prezydenta. Trochê siê zdziwi³am. Zawsze wiedzia³am, ¿e ma bardzo konserwatywne pogl±dy, ale ¿e kto¶ z Konfederacji jej przypadnie do gustu, to siê nie spodziewa³am. Mimo wszystko nie wyobra¿am sobie, ¿eby wy¶miaæ blisk± mi osobê za pogl±dy, a raczej tegoroczne preferencje wyborcze. Pos³ucha³am jej argumentów, nie przemówi³y one do mnie, wiêc przymknê³am na to oko. Moja druga bardo dobra kole¿anka bêdzie g³osowaæ na Biedronia. Niez³± rozbie¿no¶æ w pogl±dach maj± moje kole¿anki, no nie? Biedroñ to te¿ raczej nie moja bajka, ale równie¿ nie mog³abym pod¶miewaæ siê z niej za w³asne wybory, zw³aszcza ¿e... ¿aden z tych kandydatów nie ma najmniejszych szans na wygran±. ;p

Je¶li faktycznie jest tak, jak kto¶ ju¿ tu domy¶li³ siê i napisa³: ty g³osujesz na Dudê, a on na Trzaskowskiego, to nie dziwiê siê, ¿e siê zburzy³. Po pierwsze Duda i Trzaskowski stanowi± dla siebie nawzajem najwiêksze zagro¿enie. Po drugie konflikt PiS vs. PO to konflikt odwieczny i entuzja¶ci tych obu partii wygarniaj± sobie g³ównie jakie¶ b³êdy w³adzy. Poza tym elektorat PO jest naprawdê du¿y i zró¿nicowany: lewica; centrum; umiarkowana prawica, która obrazi³a siê na PiS/nie lubi Kaczyñskiego. Wiêc szczerze, ja bym tak nie bra³a tego do siebie. Nastêpnym razem Ty po¿artuj (po¿artuj, nie wy¶miej) sobie z niego. Bêdziecie g³osowaæ na ró¿ne partie, ale z tego co widzê ¶wiatopogl±d macie chyba podobny, jeste¶cie oboje katolikami, wiêc raczej powinni¶cie nadawaæ na tych samym falach.
kwitnacybez jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-06-27, 09:52   #26
Antoiineette
Rozeznanie
 
Avatar Antoiineette
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomo¶ci: 821
Dot.: Czy ten zwi±zek ma przysz³o¶æ?

Ja i mój ch³opak bêdziemy g³osowaæ na dwóch zupe³nie innych kandydatów. I ani on mnie nie wy¶miewa, ani ja jego. Potrafimy z szacunkiem rozmawiaæ ze sob±. Polityka nie jest dla mnie a¿ tak istotna, bym mia³a k³óciæ siê z tego powodu.

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
So in America when the sun goes down and I sit on the old broken-down river pier watching the long, long skies over New Jersey (...), I think of Dean Moriarty, I even think of Old Dean Moriarty the father we never found, I think of Dean Moriarty.”
Antoiineette jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-06-27, 10:27   #27
Dwight_Schrute
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomo¶ci: 2 226
Dot.: Czy ten zwi±zek ma przysz³o¶æ?

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Poka¿ wiadomo¶æ

Macie Internet tam w ¶redniowieczu?
Rozumiem, ¿e jak wyjdzie na moje, to odszczekasz i przeprosisz za durn± zaczepkê?
Dwight_Schrute jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-06-28, 16:37   #28
bardzosmutnadziewczyna
Raczkowanie
 
Avatar bardzosmutnadziewczyna
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomo¶ci: 318
Dot.: Czy ten zwi±zek ma przysz³o¶æ?

Problem rozwi±zany. Pogadali¶my, powiedzia³am, jak siê czujê i jest ju¿ okay. Co prawda, próbowa³ t³umaczyæ siê tym, ¿e nadinterpretowa³am jego reakcjê i jestem chyba trochê przewra¿liwiona na krytykê... Ale najwa¿niejsze, ¿e przeprosi³. Mam nadziejê, ¿e taka sytuacja siê ju¿ nigdy wiêcej nie powtórzy.

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
bardzosmutnadziewczyna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-07-01, 19:35   #29
1b006c1cc4b33fb32b0a741c96d131cb0dc83f78_5f5d531644303
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomo¶ci: 688
Dot.: Czy ten zwi±zek ma przysz³o¶æ?

Powodzenia dalej, trzymam kciuki za dobr± komunikacje
1b006c1cc4b33fb32b0a741c96d131cb0dc83f78_5f5d531644303 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-08-28, 19:23   #30
xxklvrvxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomo¶ci: 15
Dot.: Czy ten zwi±zek ma przysz³o¶æ?

LOL wiêc to tak siê zaczê³o
xxklvrvxx jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Intymnie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2020-08-28 21:01:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:23.