Odzież ciążowa - co polecacie i gdzie kupujecie? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-29, 10:18   #31
Olusiaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Olusiaa_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 363
Dot.: Odzież ciążowa - co polecacie i gdzie kupujecie?

W mojej okolicy nie ma H&M i praktycznie żadnego sklepu z odzieżą ciążową

spodnie, legginsy, dresy kupowałam na allegro
bluzki, tuniki w lumpeksach oraz na promocjach w zwyklych sklepach- po prostu wiekszy rozmiar

nie ma co kupować za dużo, bo odziez przydaje sie dopiero od ok 5 miesiaca ciazy
Olusiaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-29, 10:25   #32
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Odzież ciążowa - co polecacie i gdzie kupujecie?

Cytat:
Napisane przez Olusiaa_ Pokaż wiadomość
W mojej okolicy nie ma H&M i praktycznie żadnego sklepu z odzieżą ciążową

spodnie, legginsy, dresy kupowałam na allegro
bluzki, tuniki w lumpeksach oraz na promocjach w zwyklych sklepach- po prostu wiekszy rozmiar

nie ma co kupować za dużo, bo odziez przydaje sie dopiero od ok 5 miesiaca ciazy
jestes zadowolona z legginsow z allegro? nie przeswituja? jak tak to mozesz podac namiary na sprzedawce
goldika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-29, 10:37   #33
lemoorka
Zakorzenienie
 
Avatar lemoorka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lemoorland
Wiadomości: 7 072
Dot.: Odzież ciążowa - co polecacie i gdzie kupujecie?

Cytat:
Napisane przez fiz Pokaż wiadomość
dziewczynki, sporo ciekawych informacji tu znalazłam...a moze możecie polecić coś na później? np. bluzeczki, które można też wykorzystać do karmienia?
Jeszcze nie karmie, ale polecam kopertówki. Wiem,ze juz z mody wyszły, wiec trzeba szukac po lumpkach, ale ja uwazam,ze mega wygoda
lemoorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-30, 10:02   #34
glamourous
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: duplinek
Wiadomości: 12 932
Dot.: Odzież ciążowa - co polecacie i gdzie kupujecie?

a mi do karmienia sie sprawdzaly najzyklejsze bluzeczki rozpinane- czy to na zamek, czy na guziki
mialam 2 bluzeczki do karmienia z HM ale zadna rewelacja jak na moj gust, w obu dekolt byl tak gleboki ze wlasciwie niepotrzebne te kieszonki byly
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43221823 #post43221823 wymienie Tresor Midnight Rose
glamourous jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-30, 14:51   #35
marejta
Zadomowienie
 
Avatar marejta
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 344
Dot.: Odzież ciążowa - co polecacie i gdzie kupujecie?

Ja w weekend byłam w H&M i powiem Wam ze teraz mają wyprzedaże także na dziale dla mam i kupiłam sobie jeansy za 75zł jestem zadowolona bo w ich spodniach mi się bardzo dobrze chodzi, na lato mam takie szorty od nich i teraz praktycznie ciągle w nich chodzę
__________________
19.06.2010 Szczęśliwa żonka

Wiktoria 3570, 58 cm
http://www.suwaczek.pl/cache/9f62d41b5c.png


Nie taki diabeł straszny jak go malują obrona zaliczona - Pani Magister
marejta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-01, 00:54   #36
SzmaragdowyKotek
Wtajemniczenie
 
Avatar SzmaragdowyKotek
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 332
Dot.: Odzież ciążowa - co polecacie i gdzie kupujecie?

To ja zabiorę głos w kwestii bielizny Jeżeli chodzi o biustonosze, to ja baaardzo polecam Triumph - model mamabel - są w dwóch wersjach - na ciążę i do karmienia. Uwaga! Jak na Triumpha bardzo tanie - chyba 89zł, bo w porównaniu z Anitą czy innymi firmami, gdzie trzeba dać za biustonosz 200-300zł to tanio. Mnie dosłownie w ciągu jednej nocy biust urósł o 2 rozmiary i tak mnie bolał, że musiałam spać w biustonoszu - jest niesamowity - "rośnie" razem z piersiami i świetnie trzyma - jedyna wada - jest tylko w białym kolorze. Na karmienie jeszcze większa rewelacja - świetnie trzymają się miseczki, nic się nie "rozłazi" i doskonale trzymają biust - mój synek już chodzi do przedszkola, a ja dalej zawsze mam jeden biustonosz z mamabel ten do karmienia, bo uwielbiam go! Jest kompletnie niewidoczny pod bluzką, a doskonale trzyma piersi. Tylko trzeba brać mniejszy - ja normalnie noszę wg rozmiarówki Triumpha 75c/d, a z mamabel kupuję 75b - tzn. teraz, kiedy nie jestem w ciąży, bo w czasie ciąży i karmienia wiadomo, zmieniałam rozmiary. Na początku wydaje się troszkę mały, ale wystarczy chwilkę ponosić i pięknie się dopasowuje. Teraz powstały jeszcze jakieś inne mamabele - beżowe i o innym kroju (interesowałam się już, bo planujemy powtórkę z rozrywki), mierzyłam i kompletnie mi nie leżały. Ten pierwszy, że tak powiem "pierwotny" model i na ciążę i do karmienia jest naprawdę rewelacyjny! Kupowałam biustonosze w H&M i innych sieciówkach, ale dosłownie po kilku dniach/praniach po prostu się rozłaziły - robiły się za luźne, były takie dziury między klapką do karmienia a tą klamerką, gdzie się zahacza, błyskawicznie się deformowały i nie trzymały biustu. Triumph mi przynosił niesamowitą ulgę w ciąży, bo odciążał i jakby "chłodził" obolały biust - materiał jest bardzo delikatny, ale mocny, doskonale trzyma biust na swoim miejscu. Wydaje się, że miska jest taka "stożkowata", ale pięknie się dopasowuje. To jedyne biustonosze, które u mnie się sprawdziły, ale za to od razu na szóstkę
Jeżeli chodzi o majtki - to też, jak Wy, kupowałam po prostu większe i pod brzuszek. Spódnicę też kupiłam sobie taką - właśnie pod brzuszek, bo wszystko, co zachodziło mi na brzuch strasznie mnie denerwowało, chyba z happy mum była...byłam z niej bardzo zadowolona. Bardzo dużo rzeczy typu tunik miałam z H&M - nosiłam przed, w czasie i po ciąży

Edytowane przez SzmaragdowyKotek
Czas edycji: 2011-07-01 o 17:11
SzmaragdowyKotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-01, 08:58   #37
glamourous
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: duplinek
Wiadomości: 12 932
Dot.: Odzież ciążowa - co polecacie i gdzie kupujecie?

o dzieki za info w sprawie tego biustonosza musze sie rozejrzec
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43221823 #post43221823 wymienie Tresor Midnight Rose
glamourous jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-01, 10:01   #38
marejta
Zadomowienie
 
Avatar marejta
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 344
Dot.: Odzież ciążowa - co polecacie i gdzie kupujecie?

ooo ja też dziękuję za info, przy najbliższej wizycie w jakimś centrum handlowym wejdę sobie przymierzyć
__________________
19.06.2010 Szczęśliwa żonka

Wiktoria 3570, 58 cm
http://www.suwaczek.pl/cache/9f62d41b5c.png


Nie taki diabeł straszny jak go malują obrona zaliczona - Pani Magister
marejta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-05, 08:11   #39
glamourous
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: duplinek
Wiadomości: 12 932
Dot.: Odzież ciążowa - co polecacie i gdzie kupujecie?

dziewczyny a macie jakies fajne typy koszul nocnych na ciaze i do karmienia?

ja w pierwszej ciazy sypialam glownie w pizamie i wtedy bluzka do gory i siup ale szukam czegos ladnego i wygodnego tym razem

aha jeszcze a propos ciuszkow to kupilam rewelacyjne jeansy z HM mama- na allegro, dawno nie mialam tak idealnie dopasowanych portek, sliczne sa juz kombinuje jak je po ciazy na zwykle przerobic bo leza swietnie
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43221823 #post43221823 wymienie Tresor Midnight Rose
glamourous jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-05, 11:24   #40
Olusiaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Olusiaa_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 363
Dot.: Odzież ciążowa - co polecacie i gdzie kupujecie?

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
jestes zadowolona z legginsow z allegro? nie przeswituja? jak tak to mozesz podac namiary na sprzedawce
bardzo byłam zadowolona, tylko, że ja kupowałam zimowe-ocieplane
a jak bylo cieplej to nosilam pod brzuchem zwykle z C&A- nie cisną

a staniki do karmienia mam z Canpola
Olusiaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-05, 22:44   #41
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: Odzież ciążowa - co polecacie i gdzie kupujecie?

Kupiłam tutaj świetne getry!! http://allegro.pl/listing.php/user?us_id=16140255
Byłam po odbiór osobisty w sklepie i widziałam jakościowo bardzo fajne tuniki bez ramion i spódniczki

Tutaj kapcie do szpitala, ekspresowa wysyłka!: http://allegro.pl/listing.php/user?us_id=1789763&p=1
Kapcie już któryś raz z kolei u tej Pani kupowałam

Natomiast te getry beznadziejne mają jakieś kliny a nie pas Nie jestem z nich zadowolona: http://allegro.pl/listing.php/user?us_id=16021947
__________________

Ślub
Pati
Lili

Edytowane przez Seona
Czas edycji: 2011-07-15 o 17:14 Powód: dopisek
Seona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-05, 23:35   #42
SzmaragdowyKotek
Wtajemniczenie
 
Avatar SzmaragdowyKotek
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 332
Dot.: Odzież ciążowa - co polecacie i gdzie kupujecie?

Cytat:
Napisane przez glamourous Pokaż wiadomość
dziewczyny a macie jakies fajne typy koszul nocnych na ciaze i do karmienia?

ja w pierwszej ciazy sypialam glownie w pizamie i wtedy bluzka do gory i siup ale szukam czegos ladnego i wygodnego tym razem

aha jeszcze a propos ciuszkow to kupilam rewelacyjne jeansy z HM mama- na allegro, dawno nie mialam tak idealnie dopasowanych portek, sliczne sa juz kombinuje jak je po ciazy na zwykle przerobic bo leza swietnie

Ja polecam WYŁĄCZNIE takie koszule rozpinane z przodu - tzn. kilka guziczków jest tak od dekoltu do wysokości piersi, a cała koszula zakładana przez głowę - jak taki większy T-shirt z guziczkami to wygląda, broń Boże rozpinana po bokach, bo wszystko wyłazi koszulki są tanie, kosztują chyba ok. 30zł, mają różne śmieszne nadruki, fantastycznie mi służyły i w ciąży i do karmienia i jeszcze na drugą zostaną ja kupowałam w przejściach pod tunelami na dworcach

---------- Dopisano o 23:35 ---------- Poprzedni post napisano o 23:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Olusiaa_ Pokaż wiadomość
bardzo byłam zadowolona, tylko, że ja kupowałam zimowe-ocieplane
a jak bylo cieplej to nosilam pod brzuchem zwykle z C&A- nie cisną

a staniki do karmienia mam z Canpola
Mnie jakoś canpol w ogole nie lezał - ani bielizna, ani butelki, ani nic stanik strrrrrasznie się deformował i nie trzymał piersi, ale to na pewno cecha indywidualna i pewnie zależy od biustu. My się z canpolem niestety nie lubimy

Edytowane przez SzmaragdowyKotek
Czas edycji: 2011-07-05 o 23:33
SzmaragdowyKotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-06, 10:13   #43
marejta
Zadomowienie
 
Avatar marejta
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 344
Dot.: Odzież ciążowa - co polecacie i gdzie kupujecie?

Cytat:
Napisane przez Seona Pokaż wiadomość
Kupiłam tutaj świetne getry!! http://allegro.pl/listing.php/user?us_id=16140255
Byłam po odbiór osobisty w sklepie i widziałam jakościowo bardzo fajne tuniki bez ramion i spódniczki

Tutaj kapcie do szpitala, ekspresowa wysyłka!: http://allegro.pl/listing.php/user?us_id=1789763&p=2
Kapcie już któryś raz z kolei u tej Pani kupowałam

Natomiast te getry beznadziejne mają jakieś kliny a nie pas Nie jestem z nich zadowolona: http://allegro.pl/listing.php/user?us_id=16021947
Seona a te leginsy są takie raczej grubsze, w sensie ze nie prześwitują jak się je założy no i jak wypadają rozmiary? Bo cena przystępna i zastanawiam się nad zakupem a skoro mówisz ze są fajne to chyba się skuszę
__________________
19.06.2010 Szczęśliwa żonka

Wiktoria 3570, 58 cm
http://www.suwaczek.pl/cache/9f62d41b5c.png


Nie taki diabeł straszny jak go malują obrona zaliczona - Pani Magister
marejta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-06, 15:08   #44
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: Odzież ciążowa - co polecacie i gdzie kupujecie?

Cytat:
Napisane przez marejta Pokaż wiadomość
Seona a te leginsy są takie raczej grubsze, w sensie ze nie prześwitują jak się je założy no i jak wypadają rozmiary? Bo cena przystępna i zastanawiam się nad zakupem a skoro mówisz ze są fajne to chyba się skuszę
Nie prześwitują. Mam jasnoszare 3/4 i długie grafitowe.

Mam 161 cm i ok. 58 kg. Mam rozmiar M, na 164 jest na metce, ale na mnie pasują. Nie są mega obcisłe, ale nie są na mnie za duże! Dla mnie idealne.

Byłam po odbiór osobisty w sklepie i widziałam te tuniki bez ramion (świetne) i takie fajne bawełniane spódniczki Wszystko fajne i niedrogie.
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-06, 19:53   #45
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: Odzież ciążowa - co polecacie i gdzie kupujecie?

Cytat:
Napisane przez Seona Pokaż wiadomość
Kupiłam tutaj świetne getry!! http://allegro.pl/listing.php/user?us_id=16140255
Byłam po odbiór osobisty w sklepie i widziałam jakościowo bardzo fajne tuniki bez ramion i spódniczki

Tutaj kapcie do szpitala, ekspresowa wysyłka!: http://allegro.pl/listing.php/user?us_id=1789763&p=1
Kapcie już któryś raz z kolei u tej Pani kupowałam
Odpowiadam na PW tutaj na forum, bo może ktoś jeszcze przeczyta
- kapcie są z otwartymi palcami, tu na zdjęciu zaznaczyłam
- getry są z domieszką, to nie sama bawełna czysta, są miłe w dotyku i nie są na mnie za duże.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kapcie.jpg (110,9 KB, 36 załadowań)
__________________

Ślub
Pati
Lili

Edytowane przez Seona
Czas edycji: 2011-07-15 o 17:14 Powód: dopisek
Seona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-09, 11:02   #46
ania naz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3
Thumbs up Dot.: Odzież ciążowa - co polecacie i gdzie kupujecie?

Dziewczyny,

a ja ostatnio kupiłam sobie juz fajna bluzkę w Alternatywna Mama (czy jakoś tak..)

http://alternatywnamama.pl/product.php?id_product=17

i pewnie jeszcze coś kupię. Bluzka rewelacyjna (tzn. tania ale b. ładna i fajna jakość..).

Plusy to fakt iż puki co ( ) to sa wciaż oryginalne rzeczy, minus to brak sklepu fizycznego (być może przez to ubrania mogą być ileś % tańsze). Ogólnie polecam...
ania naz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-18, 22:04   #47
marejta
Zadomowienie
 
Avatar marejta
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 344
Dot.: Odzież ciążowa - co polecacie i gdzie kupujecie?

Czyżby reklama świeżo otwartego sklepu
__________________
19.06.2010 Szczęśliwa żonka

Wiktoria 3570, 58 cm
http://www.suwaczek.pl/cache/9f62d41b5c.png


Nie taki diabeł straszny jak go malują obrona zaliczona - Pani Magister
marejta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-20, 07:51   #48
ania naz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3
Dot.: Odzież ciążowa - co polecacie i gdzie kupujecie?

Cytat:
Napisane przez marejta Pokaż wiadomość
Czyżby reklama świeżo otwartego sklepu
Troche tak - ale nie dlatego że jestem włascicielką... - po prostu reklamuję wszytko co nasze. polskie - wkurza mnie nabijanie kasy obcym H&eM-y itd..

W podobny sposób zachęcam do bardzo prozaicznych rzeczy: np kupowanie cukru z jedynej polsiek Krajowej Spółki Cukrowej a nie z SudZucker czy innych nemieckich przetwórni - lepiej wspierać w 100% polskie (tzn produkcja i KAPITAŁ) niż obce..

A to wszytko przecież dla przyszłości naszych dzieci przede wszytskim!

Pozdrawiam

p.s. kiedyś tzreba było oddawać życie za Ojczyzne, dzis wystarczy przeczytac etykiety produktów i troche pomyśleć - to naprawde niedużo w porównaniu do tego co musieli robić nasi dziadkowie i pradziadkowie..
ania naz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-08, 12:08   #49
natalor
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 349
Dot.: Odzież ciążowa - co polecacie i gdzie kupujecie?

Ja będąc w ciąży ubierałam się na allegro
natalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-10, 16:02   #50
evak1988
Zadomowienie
 
Avatar evak1988
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 1 518
GG do evak1988
Dot.: Odzież ciążowa - co polecacie i gdzie kupujecie?

Ja nic ciążowego nie kupiłam tylko koleżanka dała mi 1 parę spodni ciążowych, leginsy ciążowe i taką koszulę ale są mi za duże

Jestem na poczatku 8 mies ciąży i się mieszczę w normalne moje rzeczy tylko spodni już nie noszę bo nie dopnę się ale do wszystkich legginsów i dresów wejdę. Tylko kupiłam teraz kurtkę puchową z luzem na brzuszku

Widziałam w c&a są ubrania dla kobiet w ciąży, biustonosze do karmienia i dużo przecen na ubranka dla dzieci
__________________
evak1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-25, 22:03   #51
pantarella
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 6
Dot.: Odzież ciążowa - co polecacie i gdzie kupujecie?

Byłam raz na zakupach w Reducie (w-wa), sklep Okame. Mają ubrania różnych producentów, niestety drogie. Kupiłam dżinsową spódnicę i myślę, że dochodzę w niej już do porodu. Do tego noszę swetry-nietoperze.

Mierzyłam u nich bluzki 9fashion, po porodzie można w nich karmić. Na zdjęciu wyglądały fantastycznie, a na mnie okropnie. Mają dekolt z "twistem" i nijak tego nie można ułożyć na sobie, ciągle coś się wywija. Bałam się, że jak podniosę rękę, to mi biust wyskoczy
pantarella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-25, 22:51   #52
Aleksandra06
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 232
Dot.: Odzież ciążowa - co polecacie i gdzie kupujecie?

Ja zawsze patrze na ceny jesli chodzi o wybór ciuszków, zwłaszcza też teraz tych ciązowych, bo wiadomo ze bedziemy w nich chodziły tylko przez okreslony czas. Dlatego staralam sie szukac w miare przyjaznego cenowo sklepu z ciuszkami ciązowymi. I wydaje mi sie ze własnie w beautybelly jest duży wybór i w normalnych, przystepnych cenach.
Aleksandra06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-06, 14:21   #53
animaStudio
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1
Dot.: Odzież ciążowa - co polecacie i gdzie kupujecie?


dla przyszłych Mam - Gdynianek, Gdańszczanek i nie tylko polecam sklep na Świętojańskiej 83, cała gama rozmiarów, nowoczesne, seksowne ciuszki, sprawiające, że kazda przyszła Mama poczuje się atrakcyjnie
animaStudio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-23, 20:30   #54
pomarancza1989
Przyczajenie
 
Avatar pomarancza1989
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 11
Dot.: Odzież ciążowa - co polecacie i gdzie kupujecie?

Hej dziewczyny mam pytanie a raczej prośbę. Poszukuję fajnej kiecki na wesele siostry, które odbędzie sie początkiem kwietnia. Bedę już wtedy na początku 8 miesiąca ciąży, więc trochę mnie przybedzie. Nie chce więc wyglądac jak cieżarówka, w specjalnie rozkloszowanych sukienkach, ale obcisłe tez nie wchodzą w gre. Patrząc na sukienki ciążowe w internecie oraz po sklepach, jak dotychczas żadna mi nie przypadła do gustu. Może za wczesnie o tym myślę, ale mam trochę spraw na głowie i wolę mnieć zaplanowane. Jestem młoda osobą, także jeśli macie jakieś fajne wzory sukienek byłabym bardzo wdzieczna. Lub nawet cos do uszycia.
__________________
" Dzieci nie umierają - zmieniają tylko datę swojego przyjścia"


pomarancza1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-26, 08:59   #55
Kanula
Zadomowienie
 
Avatar Kanula
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1 288
Dot.: Odzież ciążowa - co polecacie i gdzie kupujecie?

Ja mam ten sam problem, z tym że ja idę na wesele w maju i będę miała 2 tyg do terminu porodu ;/ Ja osobiście myślę o sukience typu bombka Widziałam już jedną dziewczynę w dość zaawansowanej ciąży właśnie w takim fasonie i wyglądała ślicznie Oczywiście zobaczę co z tego wyniknie bo może w żadną wtedy już się nie zmieszczę, no ale może znajdzie się coś dla mnie. Najwyżej plan mam taki żeby kupić większą i dopasować u krawcowej żeby zgrabnie to wyglądało Bombka jest teraz modna no i miejsce na brzuch też tam jest Ewentualnie dołożę jeszcze jakiś cieniutki kontrastujący paseczek, żeby podkreślić okrągły brzuszek, żeby nie wyglądać jak landara ;p hehehe
Kanula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-27, 12:01   #56
pomarancza1989
Przyczajenie
 
Avatar pomarancza1989
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 11
Dot.: Odzież ciążowa - co polecacie i gdzie kupujecie?

No ja już poszperałam trochę po internecie i widziałam 3 fajne ale jak to by wyglądało na mnie to nie mam pojęcia.. też o bombce myślałam bo co innego..dopasowanej nie chce..
__________________
" Dzieci nie umierają - zmieniają tylko datę swojego przyjścia"



Edytowane przez pomarancza1989
Czas edycji: 2012-11-27 o 12:13
pomarancza1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-05, 11:37   #57
tereskanowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1
Dot.: Odzież ciążowa - co polecacie i gdzie kupujecie?

To już moja druga ciaża więc i doświadczenie w temacie ubrań ciążowych nieco większe. Wypróbowałam już kilka marek - H&M, C&A, Mothercare i Happy Mum. W H&M i C&A ciuchy są workowate i nieładne, choć niedrogie. W Mothercare drogie, wykonane z dobrych materiałów, ale za to mały wybór i mało ubrań modnych w sezonie. Happy Mum jest moim tegorocznym odkryciem. Ciuchy szyte są z dobrych materiałów, nie niszczą się szybko, a przede wszsystkim jaki wybór! Dzięki temu i w ciąży mogęsobie pozwolić na modne rurki, limonkową sukienkę czy fajną tunikę. Super, że ten sklep podąża za trendami i udowadnia, że w ciąży można wyglądać modnie i stylowo.Co do ceny - no cóż, nauczyłam się, że czasem warto przedłożyć jakość nad ilość. Mam jednak sposób na oszczędność na ciuchach Happy Mum - kupuję je zazwyczaj w sklepie online polując na zniżki i to, co się pojawia w zakładce OUTLET. Dzięki temu mam spódnicę za 35 złotych, a nie za 119 i bluzkę za 40 zamiast 100
tereskanowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-28, 14:36   #58
Rarita
Wtajemniczenie
 
Avatar Rarita
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 675
Dot.: Odzież ciążowa - co polecacie i gdzie kupujecie?

Według mnie nie warto na czas ciąży kupować drogich ciuchów marek typu H&M, lepiej kupić tańsze, a zaoszczędzone pieniążki przeznaczyć na wyprawkę Moja siostra kupowała ciuchy w sklepie online i była bardzo zadowolona, takie bardziej klasyczne i standardowe kroje są świetne, bo do drugiej ciąży nie wyjdą z mody :p
Rarita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-28, 22:12   #59
Tylkotaka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1
Dot.: Odzież ciążowa - co polecacie i gdzie kupujecie?

Jest dużo polskich firm produkujących fajną odzież ciążową. Mają dobrą jakość i są bardzo wygodne. HM uważam za przereklamowany i chociaż ceny są nieco niższe niż to miało miejsce jeszcze 2-3 lata temu to jednak nadal są wysokie jak na ciuchy made in china... Swoją droga polecam poszukać sklepów internetowych. Zawsze gdyby coś nie pasowało to macie 10 dni na zwrot. Ja osobiście swoje spodnie kupowałam tu: www. onlysmile.pl
Tylkotaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-29, 18:42   #60
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Odzież ciążowa - co polecacie i gdzie kupujecie?

Hej!
To i dorzucę swoje 3 grosze Na razie nie mam dużego doświadczenia, bo jestem w 4 m-cu ciąży i brzuszek nie jest wielki, ale od jakiegoś czasu absolutnie nie mieszczę się w swoje spodnie. Jestem szczupła i drobna z natury, a wszystkie spodnie miałam dobrze dopasowane.
Po wstępnym przeszukaniu sklepów z ubraniami ciążowymi lekko się załamałam, bo nie dość, że ubrania dosyć drogie to zupełnie mi się nie podobały, po trzecie w większości wyglądałam paskudnie - jak w workach.
Postanowiłam poszukać czegoś u młodych polskich projektantów i najkorzystniej wypadł sklep byinsomnia. Mają fajne ciuchy z dobrej bawełny i nie są kosmicznie drogie. Jeśli ktoś preferuje taki styl ubierania (swobodniejszy) to polecam modele:
sukienkę Megan Dress - trzeba brać o rozmiar mniejszą, bo akurat ten model ma zawyżoną rozmiarówkę - ja kupiłam XS (mogłaby być dla mnie ciut mniejsza - ja ją sobie troszkę skróciłam)
spodnie Nora Pants - mają bardzo wygodny szeroki pas, który dobrze się rozciąga - kupiłam S i są bardzo dobre (mam aż dwie pary )
sukienka Inga Jumper - też mam S i jest ok, jest sporo miejsca na większy brzuszek.
Wszystkie te ubrania będę mogła spokojnie nosić i po ciąży

Zastanawiam się jeszcze nad spodniami Dita Pants, ale tych nie miałam jeszcze okazji mierzyć w sklepie. Może też się będą nadawać

Ciuchy w H&M dla mnie były za wielkie, widziałam tam wcześniej wspomniane przez Was legginsy i te wydawały się być ok (był też rozmiar ciążowy 34). W sklepie Happy Mum nie miałam okazji jeszcze być.
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-09-06 08:17:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:49.