Rekrutacja na kilka kierunków na AGH - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-07-07, 10:16   #1
czakix
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 20
Question

Rekrutacja na kilka kierunków na AGH


Witam, studiuje ktoś moze na AGH? bo mam problem i sama juz nie wiem. zlozylam deklaracje na 3 kierunki, opłata doszła, wszystko pięknie ładnie. jako że rekrutacja tam kończy się dokładnie jutro, zastanawiam się po 1. czy mozna zmienic kolejność wybranych kierunków i czy ta kolejność w ogóle ma znaczenie
po drugie,nie wiem czy otrzymuje wiadomość że (gdyby wystapila taka okolicznosc) dostałam się np na te 3 lub 2 kierunki i moge ostatecznie wybrac na który się wybieram? czy jesli się dostane na ten pierwszy, to juz zostaje na nim, bo prawdę mówiąc mam wątpliwości co do tego kierunku powoli...
proszę o pomoc
czakix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-07, 11:02   #2
201609050930
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 406
Dot.: Rekrutacja na kilka kierunków

przeważnie kolejnośc ma znaczenie. dobra rada na studia i na całe życie: masz problem np. z uczelnią, to zadzowń do biura rekrutacji, a nie pisz na forach... chyba zależy ci na rzetelnej i szybkiej odpowiedzi?
201609050930 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-07, 11:20   #3
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Rekrutacja na kilka kierunków

Cytat:
Napisane przez histeryczka_sztuki Pokaż wiadomość
przeważnie kolejnośc ma znaczenie. dobra rada na studia i na całe życie: masz problem np. z uczelnią, to zadzowń do biura rekrutacji, a nie pisz na forach... chyba zależy ci na rzetelnej i szybkiej odpowiedzi?
Otóż to.
Każda uczelnia ma swoje zasady rekrutacji. Nawet jak pojawi się tu ubiegłoroczny maturzysta, który rekrutował się na AGH to jaką masz pewność, że tegoroczna rekrutacja wygląda tak samo? Albo ktoś może Cię po prostu robić w jajo... A moim zdaniem to zbyt poważna kwestia, żeby polegać na opinii kogoś z forum.

Szukałaś regulaminu rekrutacji? Czytałaś go? Od tego powinnaś zacząć. Nie ma możliwości, żeby go nie było - wtedy nie byłaby możliwa rekrutacja.
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-07 12:20:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:58.