Westchnienie z Krakowa, O kobietach fatalnych - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-08-20, 21:29   #61
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Westchnienie z Krakowa, O kobietach fatalnych

Cytat:
Napisane przez MarmurowaTwarz Pokaż wiadomość
Limonko,

Mieszkamy w Polsce, a dbałość o piękno języka mogą wytykać ludzie tylko zdolni budować zdania proste, albo równoważniki zdań. Czy nie ma w Tobie ambicji, aby to co wyrażasz było składne, miało ładne brzmienie?

Uspokoję Cię.Nie posługuję się w mowie językiem literackim.

Pochodzę z domu o tradycjach. Zostałem nauczony szacunku do języka, nie krytykowania ludzi, lecz postaw. I paru innych zachowań.
Nie zaczyna się zdania od spójnika "i", bo to niepoprawne gramatycznie. Przed emoticonem należy postawić spację.

To, co tu pokazujesz, to grafomania, a nie szacunek do języka.

Ja również krytykuję twoją postawę (a raczej język), a nie bezpośrednio twoją osobę.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-20, 21:32   #62
using namespace std
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 316
Dot.: Westchnienie z Krakowa, O kobietach fatalnych

http://www.dailymail.co.uk/sciencetech/article-3515520/Are-grammar-Nazi-Language-pedants-likely-introverted-disagreeable.html
tak apropos postu wyżej

Edytowane przez using namespace std
Czas edycji: 2016-08-20 o 21:34
using namespace std jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-20, 21:38   #63
higirl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 192
Dot.: Westchnienie z Krakowa, O kobietach fatalnych

nawet nazwa watku brzmi jak tytul jakiejs sielanki xD
higirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-20, 21:38   #64
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Westchnienie z Krakowa, O kobietach fatalnych

Dokładnie. Jestem GRAMMAR NAZI i jestem z tego dumna. Jednak na co dzień (tak samo zresztą jak tutaj na forum) hamuję się, bo wiem, że profesor Miodek to ze mnie żaden i na mnie na pewno też można znaleźć jakiegoś haka.

Ale kiedy mi ktoś pisze o szacunku do języka i rozwodzi się nad swoimi zdaniami złożonymi, a myli się w prostym zdaniu pojedynczym (czy równoważniku, nie pamiętam dokładnie, co to było), to ja wysiadam.

Do tego nie lubię być w pretensjonalny sposób pouczana przez kogoś, kto sam nie zna się na rzeczy.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-20, 21:39   #65
adeedra
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 1 268
Dot.: Westchnienie z Krakowa, O kobietach fatalnych

Cytat:
Napisane przez MarmurowaTwarz Pokaż wiadomość
Lubię zwłaszcza (lecz nie tylko),muzykę poważną - klasyczną, elegancję w mowie i byciu. To nie oznacza, że jestem nudziarzem, i wyglądam jak XIX wieczny kapitalista z posiwiałem od zgryzoty wąsem, że noszę się w meloniku z poprzedniej epoki i całuję każdą napotkaną kobietę w dłoń...
Jesteś zatem staromodnym gentlemanem, ale nie szafujesz szarmanckimi manierami i nie oczarowujesz panien eleganckim strojem?
Co więc zostaje? Samotne poczucie wyższości?
Cytat:
Napisane przez MarmurowaTwarz Pokaż wiadomość
Potrafię szaleć, ale nie w towarzystwie wulgarnych chamów na podrzędnej dyskotece. Zdecydowanie wolę miejsca godniejsze, wydarzenia kulturalne. Wówczas jestem tam dla siebie, a nie tylko po to, by zyskać bezwartościową aprobatę ludzi, których część co weekend jest zeskrobywana z posadzki i trzeźwieją w swoich melinach do niedzieli.
Człowiek łaknący kontaktu z kulturą wysoką odczuwa satysfakcję z samego faktu obcowania z tężę, nie ze świadomości, że plebs bawi się inaczej.
Cytat:
Napisane przez MarmurowaTwarz Pokaż wiadomość
Dziękuję za pierwszą merytoryczną radę. Podejrzewam, że byłaś w mojej ocenie tak surowa, ponieważ sam nie okazałem się łaskawy w ocenie dla bywalców obskurnych dziur, gdzie w neonowym świetle i w odurzającym zapachu potu, wymieszanego z wonią spalonego tytoniu, ocierają się ludzie o podobnym "poczuciu dobrego smaku". Z toalet odchodzą dźwięki rozpinanych rozporków i pojękiwania zapitych w trupa dziewcząt. Tak... Może wyolbrzymiłem, ale nawet bez paru tych odrażających scen, to i tak nie moja bajka.
A skąd w paniczu taka fascynacja stosunkami niższej klasy średniej? To nie dość, że elokwencja na co dzień wisi zawieszona na kołku, szarmanckość szlag trafił, melonika nie ma, to jeszcze wystajesz waść pod drzwiami ustępu przy dyskotece nasłuchując odgłosów spółkującej młodzieży?
adeedra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-20, 21:41   #66
kawa_o
Zadomowienie
 
Avatar kawa_o
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: N
Wiadomości: 1 285
Dot.: Westchnienie z Krakowa, O kobietach fatalnych

Kiedys poznalam w necie takiego Macieja z mojego osiedla i ma bardzo podobny styl pisania do Ciebie, ale jak wkoncu doszlo do spotkania to przyszedl pod wpływem % bo stwierdził, ze trzezwosc odbiera mu odwagi na spotkanie z taką rakietą...a tak a propo jak z kims pisze to najbardziej mnie dołuje wiadomosc rozmiaru kartki A4. Ja lubie wymieniac szybkie i zrozumiałe wiadomosci,a nie jakies rozprawki
kawa_o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-20, 21:42   #67
MarmurowaTwarz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 26
Dot.: Westchnienie z Krakowa, O kobietach fatalnych

Zakonna,

Nie wyraziłem ani razu samozachwytu. Stwierdziłem klika faktów. Czy dbałość o mowę ojczystą może być w ogóle punktem zaczepienia do daleko idących twierdzeń na temat czyjegoś życia?

Czerwona Arcyksiężniczko,

"Facet", którego bronisz, też myśli na czerwono. W sensie rewolucyjnym. Prenumerujesz komsomolskaja prawda?

kalija,

Witaj druga już osobo, która wśród swoich hobby nie masz palenia ludzi na stosach. Zresztą po stylu pisania bardzo wyróżniasz się z tego grona. Pozdrawiam.

Cherry blossom girl,

A Ty dalej swoje... No, ale czytanie ze zrozumieniem, to zdolność tak elitarna...

Jestem człowiekiem i nic co ludzkie nie jest mi obce. Kreujesz mnie na osobę bez uczuć. Parafraza Twoich słów.

(Najśmieszniej brzmiałyby, gdybyś wypowiedziała te słowa piskliwym głosem.)

- On jest taki wyniosły, że brzydzi się katarem i papierem toaletowym. Gardzi wszystkimi naokoło tylko dlatego, że nie znają na pamięć Reduty Ordona.

Tak brzmią Twoje "diagnozy".

Nie zawodzę innych, jestem słowny, a gdy ktoś ma katar, zanoszę mu herbatę. Przeprowadzam staruszki przez jezdnię. No, z tym ostatnim przesadziłem.

Nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Większość z Twoich przygan, to bezpodstawne zarzuty i plucie siarką. W tym wątku Ty jesteś smokiem i kreujesz mnie na rycerza dziwniejszego niż sam Don Kichot.

Edytowane przez Mijanou
Czas edycji: 2019-09-08 o 17:33 Powód: przywrocenie tresci
MarmurowaTwarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-20, 21:47   #68
201610130935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 590
Dot.: Westchnienie z Krakowa, O kobietach fatalnych

Akurat moja ksywa nie jest efektem politycznych przekonań, ale fascynacji postacią historyczą. No i mój nick fajnie brzmi. Plus, nikogo nie promuje, zwracam uwagę jedynie na fakt, że masz ogromne ego i brak szacunku dla innych, a Ty odwracasz kota ogonem, wmawiając komuś komunizm na podstawie nicka.
201610130935 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-20, 21:58   #69
MarmurowaTwarz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 26
Dot.: Westchnienie z Krakowa, O kobietach fatalnych

Limonko,

Twoja małostkowość wygląda jak fiolka z arszenikiem. Apropo nazistów... Himmler, architekt holokaustu, nazywanego współcześnie shoah, był podobnie wyczulony na punkcie puryzmu językowego, ale nie w sposób właściwy, czyli starając się o piękno języka. Był raczej małostkowy jak Ty, wytykając innym.

Zdarzają mi się błędy w pisowni rozpędzonymi palcami i potrafię się do nich przyznać. A co do zaczynania zdania od spójników. Jest to dopuszczalne. Zapytaj się Pana Miodka, Pana Bańko. Wyraża emocjonalność. No, ale to dla takich osób, które potrafią się połapać także po składni, niż tylko "emotach". Ani razu nie wytknąłem nikomu błędu w pisowni. Tobie tylko odpowiadam w stylu sprostowania.

kawo,

Skoro taka z Ciebie rakieta... A Maciej nie załapał się na pokład, chociaż pisał jak młody Herbert i pił jak młody Herbert... Cóż. Instrukcja do rakiety to więcej niż kartka A4. Może nie wiedział co tankować przed spotkaniem z Tobą? Ja wybrałbym opcję na trzeźwo i oglądalibyśmy razem najnowszy katalog kosmodromów.

Adeeraa,

Musiał zjawić się w końcu sam Zygmunt Freud...

Po Twojej analizie spadłem z krzesła. Łyhyhy

Edytowane przez Mijanou
Czas edycji: 2019-09-08 o 17:33 Powód: przywrocenie tresci
MarmurowaTwarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-20, 22:05   #70
thirky
on tired little feet
 
Avatar thirky
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6 200
Dot.: Westchnienie z Krakowa, O kobietach fatalnych

Najpierw czepiacie się o jego styl wypowiedzi a potem zdziwienie, że on się czepia o wasz brak zdań złożonych czy coś tam
Nie wiem o co ta afera, teksty o dziewczynach w klubach i poczucie wyjontkowosci bo się słucha muzyki klasycznej są słabe, ale to zapewne minie z wiekiem.
Wątek też nie do końca rozumiem, jak się randkuje to trzeba się liczyć z tym że na różnych ludzi się trafi, na takich w związkach również. Zdarza się i tyle. Młody jesteś, piszesz że wiele osób poznajesz, to w końcu spotkasz taką co Ci się spodoba i faceta mieć nie będzie. Ot filozofia.
__________________

I saw it first!’ squeaked Sniff, ‘I must choose a name for it.
Wouldn’t it be fun to call it Sniff? That’s so short and sweet.
thirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-20, 22:09   #71
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Westchnienie z Krakowa, O kobietach fatalnych

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Nie zaczyna się zdania od spójnika "i", bo to niepoprawne gramatycznie.
Bynajmniej: http://sjp.pwn.pl/poradnia/haslo/Czy...-od;10767.html

A autor rzeczywiście nie radzi sobie z konstrukcją zdań złożonych, ale przy takim samouwielbieniu oczywiście nie sposób jakiekolwiek krytyki przyjąć.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-20, 22:16   #72
pufa90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 30
Dot.: Westchnienie z Krakowa, O kobietach fatalnych

Cytat:
Napisane przez MarmurowaTwarz Pokaż wiadomość
Zakonna,

Nie wyraziłem ani razu samozachwytu. Stwierdziłem klika faktów. Czy dbałość o mowę ojczystą może być w ogóle punktem zaczepienia do daleko idących twierdzeń na temat czyjegoś życia?

Czerwona Arcyksiężniczko,

"Facet", którego bronisz, też myśli na czerwono. W sensie rewolucyjnym. Prenumerujesz komsomolskaja prawda?

kalija,

Witaj druga już osobo, która wśród swoich hobby nie masz palenia ludzi na stosach. Zresztą po stylu pisania bardzo wyróżniasz się z tego grona. Pozdrawiam.

Cherry blossom girl,

A Ty dalej swoje... No, ale czytanie ze zrozumieniem, to zdolność tak elitarna...

Jestem człowiekiem i nic co ludzkie nie jest mi obce. Kreujesz mnie na osobę bez uczuć. Parafraza Twoich słów.

(Najśmieszniej brzmiałyby, gdybyś wypowiedziała te słowa piskliwym głosem.)

- On jest taki wyniosły, że brzydzi się katarem i papierem toaletowym. Gardzi wszystkimi naokoło tylko dlatego, że nie znają na pamięć Reduty Ordona.

Tak brzmią Twoje "diagnozy".

Nie zawodzę innych, jestem słowny, a gdy ktoś ma katar, zanoszę mu herbatę. Przeprowadzam staruszki przez jezdnię. No, z tym ostatnim przesadziłem.

Nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Większość z Twoich przygan, to bezpodstawne zarzuty i plucie siarką. W tym wątku Ty jesteś smokiem i kreujesz mnie na rycerza dziwniejszego niż sam Don Kichot.
Boże ale ty jesteś nudny... Nie wiem po czym stwierdziles ze mysle na "czerowno". a kolo faceta to ty nawet nie stales, dorosnij chlopczyku, zycie to nie wiersze. Drogie dziecko nie odpisuj mi już, nie będę z tobą dyskutowal, nie jestem pielegniarzem w szpitalu psychiatrycznym i do takiej dyskusji nie jestem przyzwyczajony Mam nadzieje tez ze mama w nastepnym miesiacu zapomi ci oplacic internet , bedziesz mial wiecej czasu na przegladanie sie w lustrze fioleczku

Edytowane przez pufa90
Czas edycji: 2016-08-20 o 22:23
pufa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-20, 22:20   #73
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Westchnienie z Krakowa, O kobietach fatalnych

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Bynajmniej: http://sjp.pwn.pl/poradnia/haslo/Czy...-od;10767.html

A autor rzeczywiście nie radzi sobie z konstrukcją zdań złożonych, ale przy takim samouwielbieniu oczywiście nie sposób jakiekolwiek krytyki przyjąć.
A, to przepraszam. Moje dane pochodzą z drugiej klasy gimnazjum, kiedy do naszej szkoły przyszedł prof. Miodek i ktoś o to zapytał, czyli lata temu.

Nie zmienię jednak zdania, w dalszym ciągu to grafomania, nawet jeśli to nieszczęsne "i" błędem nie było.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-20, 22:21   #74
kawa_o
Zadomowienie
 
Avatar kawa_o
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: N
Wiadomości: 1 285
Dot.: Westchnienie z Krakowa, O kobietach fatalnych

Mnie to wcale nie dziwi,ze trafiasz na takie kobiety. Po prostu w wiekszosci przypadkow tak jest,ze ktos zanim zakonczy zwiazek to szuka kogos nowego.Do mnie wielokrotnie podbijali zajeci faceci i nawet nie widzieli w tym nic zlego...w 3/4 to chodzilo im tylko o przygode.chociaz ja nie pochwalam takiego czegos,zawsze bylam uczciwa wobec faceta, wiec dlaczego trafiam na takich...?rzadko jakis mnie traktowal powaznie,wiec widzisz nie jestes sam bo tez wisi nade mna fatum;]
kawa_o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-20, 22:26   #75
neposek
Raczkowanie
 
Avatar neposek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 38
Dot.: Westchnienie z Krakowa, O kobietach fatalnych

22 lata?!
Brzmisz jak stary, zgorzkniały starzec z przerośniętym ego.
Jeśli poprzez internet można poczuć negatywne wibracje emanujące od drugiego człowieka to właśnie je poczułam.
Jeszcze jedno: wydaje Ci się, że posiadłeś dar pięknego pisania. Mylisz się. Bardzo.
Poprawna stylistyka, znaki przystankowe postawione tam gdzie być powinny nie zmienią tego, że jesteś...nudny? Po prostu.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
neposek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-20, 22:27   #76
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Westchnienie z Krakowa, O kobietach fatalnych

Cytat:
Napisane przez MarmurowaTwarz Pokaż wiadomość
Limonko,

Twoja małostkowość wygląda jak fiolka z arszenikiem. Apropo nazistów... Himmler, architekt holokaustu, nazywanego współcześnie shoah, był podobnie wyczulony na punkcie puryzmu językowego, ale nie w sposób właściwy, czyli starając się o piękno języka. Był raczej małostkowy jak Ty, wytykając innym.

Zdarzają mi się błędy w pisowni rozpędzonymi palcami i potrafię się do nich przyznać. A co do zaczynania zdania od spójników. Jest to dopuszczalne. Zapytaj się Pana Miodka, Pana Bańko. Wyraża emocjonalność. No, ale to dla takich osób, które potrafią się połapać także po składni, niż tylko "emotach". Ani razu nie wytknąłem nikomu błędu w pisowni. Tobie tylko odpowiadam w stylu sprostowania.
Chciałabym coś napisać, żeby nie było, że się z tobą zgadzam. Ale nie potrafię zniżyć się do tego poziomu grafomanii, dodatkowo nie mam na to ochoty. Więc ujmę to tak, bo widzę, że lubisz kwieciste porównania. Twój wątek wygląda jak kiepski troll.

Był taki z rok temu, bardzo podobny styl pisania, może jak mi się kiedyś zachce, to poszukam. W każdym bądź razie schemat jest jeden - koleś uważa się na nie wiadomo kogo, buduje zdania wielokrotnie złożone, gardzi plebsem z klubów i słucha tylko muzyki klasycznej, a jakoś wzbudza antypatię 90% wizażanek, mimo że jest taki obyty, szlachetny, ostatni żywy gentelman na tym zepsutym świecie.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-20, 22:31   #77
MarmurowaTwarz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 26
Dot.: Westchnienie z Krakowa, O kobietach fatalnych

stewardessa,

Mogłaś to powiedzieć jak w Przeminęło z wiatrem.

Scarlett O'Hara
- Pan nie jest gentlemanem.
A ja odpowiedziałbym...

- A Pani nie jest damą


Co do Twego zarzutu, jego charakter jeszcze bardziej utwierdza mnie w tym przekonaniu. Wiesz? Zdania są podzielone.



Limonko,


Ty nie masz wstydu. W takim tragikomicznym sensie.


Czerwona Arcyksiężniczko,


Nie sugerowałem się nickiem, on był przezabawnie przystający do czerwonej postawy jej agitatora. Słyszałem nawet wystrzał z Aurory.Łyhyhy


pufo90,


Twój protekcjonalny ton jest zbędny. Zwłaszcza z racji, że nie piłem do Ciebie, co potwierdza tylko brak umiejętności czytania ze zrozumieniem. Znajdź w wątku osobę o nicku na literkę e?



kawo,


A widzisz? Coś jednak jest na rzeczy.

Edytowane przez Mijanou
Czas edycji: 2019-09-08 o 17:34 Powód: przywrocenie tresci
MarmurowaTwarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-20, 22:36   #78
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Westchnienie z Krakowa, O kobietach fatalnych

Autorze, ty jesteś kompletnie nieżyciowy.
Fajnie doświadczać duchowego orgazmu w filharmonii, ale w prawdziwym życiu czasem trzeba przepchać kibel. Bez obrazy.
Ludzie po tygodniu pracy albo zasuwania na studiach chcą się czasem zresetować. Dla jednych sposobem na to będzie impreza, dla drugich relaksująca kąpiel, itd. Twój sposób nie jest ani trochę lepszy niż wszystkie inne.
Nie ma chyba niczego gorszego niż słuchanie zakochanego w sobie faceta, który uważa się za lepszego, chociaż kompletnie nie ma ku temu powodów. Męczące jest też czytanie i słuchanie długich wywodów kwiecistym językiem, zamiast podania informacji wprost. Używanie długich zdań i wyszukanych słów wcale nie czyni cię bardziej inteligentnym, ważniejszym i lepszym. Serio.
Rozmowy o poetach i Bachu prędzej czy później się skończą. Jak już spotkasz tę swoją kulturalną i uduchowiona miss, to na pewno będzie chciała w którymś momencie zrobić w końcu coś prawdziwego, coś na serio, zamiast tylko o tym gadać i udawać, że się coś robi i kimś jest. Co będziesz miał wtedy do zaoferowania? Sprawiasz wrażenie osoby, która dużo mówi, ale nic nie robi.

Nie wiem, co złego w tym, że Himmler pilnował języka.

Lubię muzykę klasyczną i jestem ładna ale w życiu bym się z tobą nie umówiła, przykro mi.

---------- Dopisano o 23:36 ---------- Poprzedni post napisano o 23:33 ----------

I przestań robić tyle enterów w tekście na litość boską. To nie wiersz. Wiesz jak się to fatalnie czyta na mniejszym ekranie? Skroluję, skroluję, a tekstu tyle co kot napłakał.
Zapisz

Edytowane przez ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Czas edycji: 2016-08-20 o 22:38
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-20, 22:41   #79
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Westchnienie z Krakowa, O kobietach fatalnych

kobiety , uogólnię, raczej dążą do bycia w związku, z kolei faceci interesują się fajnymi laskami i je obstawiają
to jest główny powód dla którego trafiasz na zajęte panny,

drugi powód jest taki, że skoro jesteś taaakim przystojniakiem no to kobiety się Tobą interesują niezależnie od tego czy są z kimś czy nie, ot, prawa biologii
więc z tych tłumów, które na Ciebie lecą tylko jakiś % będzie wolny

jak dla mnie to nie da się Ciebie czytać, zadęcie i egzaltacja, jeśli wypowiadasz się w takiej stylówie jak tu piszesz to mogłabym tego nie znieść

Edytowane przez Hultaj
Czas edycji: 2016-08-20 o 22:43
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-20, 22:42   #80
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Westchnienie z Krakowa, O kobietach fatalnych

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Chciałabym coś napisać, żeby nie było, że się z tobą zgadzam. Ale nie potrafię zniżyć się do tego poziomu grafomanii, dodatkowo nie mam na to ochoty. Więc ujmę to tak, bo widzę, że lubisz kwieciste porównania. Twój wątek wygląda jak kiepski troll.

Był taki z rok temu, bardzo podobny styl pisania, może jak mi się kiedyś zachce, to poszukam. W każdym bądź razie schemat jest jeden - koleś uważa się na nie wiadomo kogo, buduje zdania wielokrotnie złożone, gardzi plebsem z klubów i słucha tylko muzyki klasycznej, a jakoś wzbudza antypatię 90% wizażanek, mimo że jest taki obyty, szlachetny, ostatni żywy gentelman na tym zepsutym świecie.
Był, kazurro. I też podkreślał swoje żarty żeby było wiadomo, kiedy się śmiać albo sam siebie tak śmieszył. Ale było ich więcej, to może być każdy.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-20, 22:50   #81
MarmurowaTwarz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 26
Dot.: Westchnienie z Krakowa, O kobietach fatalnych

Neposku,

Nie czytacie ze zrozumieniem. A co do pisania, ku któremu większość się odwołuje, jakobym był na tym punkcie skrzywiony. Jakobym czynił sobie za punkt honoru dopilnowanie każdej kropki i przecinka... Ani razu nikomu nie wytknąłem błędów w pisowni. Tak bardzo razi Cię mój język? Cóż, w erze dukania i sloganów może nie znajdę zrozumienia u ludzi o horyzontach tak "szerokich" jak Twoje. Nie uważałem się nigdy za lepszego. Uważam się za dobrego i to wystarczy.

Noane,

Apropos Himmlera, doczytaj, co napisałem. Także nie umówiłbym się z Tobą. Jedna tylko wspólna cecha to jeszcze zbyt mało. Bardzo sobie pochlebiasz tą odmową, nim ktokolwiek zdążył Cię jeszcze poprosić.

Edytowane przez Mijanou
Czas edycji: 2019-09-08 o 17:35 Powód: przywrocenie ttresci
MarmurowaTwarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-20, 22:52   #82
adeedra
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 1 268
Dot.: Westchnienie z Krakowa, O kobietach fatalnych

Co wy od niego chcecie? Bardzo przyjemny młodzieniec, i "Przeminęło z wiatrem" lubi.
Jakby nie to ohydne porównywanie się do ludzi preferujących inny styl życia i zażywają innych rozrywek niż on, to wystarczyłoby mu melonik nabyć, wypomadować wąsa i jazda na imprezę w Muzeum Ziemi Lubuskiej - ale czemu akurat to was w nim drażni to nie pojmę, zważywszy na to, że same chętnie wypisujecie elaboraty na temat preferencji (tu wstaw dowolną grupę społeczną, którą uważasz za wrzód na dupie i darzysz skrajną pogardą) w innych wątkach, suto okrasiwszy to obelgami i nieśmiertelnym "ja to bym tak nie mogła", a większość z was podobno jest lub była w całkiem udanych związkach.

Doszukiwanie się klątw i fatum w spotykaniu zajętych/nie-w-typie/chamskich/kłamliwych/etc. osób gra w tej samej lidze, co szukanie demona w śmierdzącym kiblu (było, było). Każdy spotyka na swojej drodze różnych ludzi, jeden idzie dalej i nie zwraca uwagi na tych, których nie chce mieć w swoim otoczeniu, drugi rozmyśla i rozpamiętuje, jakby było się nad czym pastwić.

Edytowane przez adeedra
Czas edycji: 2016-08-20 o 22:53
adeedra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-20, 22:56   #83
thirky
on tired little feet
 
Avatar thirky
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6 200
Dot.: Westchnienie z Krakowa, O kobietach fatalnych

Cytat:
Napisane przez adeedra Pokaż wiadomość
Co wy od niego chcecie? Bardzo przyjemny młodzieniec, i "Przeminęło z wiatrem" lubi.
Jakby nie to ohydne porównywanie się do ludzi preferujących inny styl życia i zażywają innych rozrywek niż on, to wystarczyłoby mu melonik nabyć, wypomadować wąsa i jazda na imprezę w Muzeum Ziemi Lubuskiej - ale czemu akurat to was w nim drażni to nie pojmę, zważywszy na to, że same chętnie wypisujecie elaboraty na temat preferencji (tu wstaw dowolną grupę społeczną, którą uważasz za wrzód na dupie i darzysz skrajną pogardą) w innych wątkach, suto okrasiwszy to obelgami i nieśmiertelnym "ja to bym tak nie mogła", a większość z was podobno jest lub była w całkiem udanych związkach.
W punkt. Jak mówiłam, mniej mnie drażni ta pisanina autora i mniej ma w sobie pogardy niż wizazanki prezentujące jedynie swoje OPINIE.
__________________

I saw it first!’ squeaked Sniff, ‘I must choose a name for it.
Wouldn’t it be fun to call it Sniff? That’s so short and sweet.
thirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-20, 22:58   #84
the cherry blossom girl
Rozeznanie
 
Avatar the cherry blossom girl
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 617
Dot.: Westchnienie z Krakowa, O kobietach fatalnych

Cytat:
Napisane przez MarmurowaTwarz Pokaż wiadomość
Zakonna,

Nie wyraziłem ani razu samozachwytu. Stwierdziłem klika faktów. Czy dbałość o mowę ojczystą może być w ogóle punktem zaczepienia do daleko idących twierdzeń na temat czyjegoś życia?

Czerwona Arcyksiężniczko,

"Facet", którego bronisz, też myśli na czerwono. W sensie rewolucyjnym. Prenumerujesz komsomolskaja prawda?

kalija,

Witaj druga już osobo, która wśród swoich hobby nie masz palenia ludzi na stosach. Zresztą po stylu pisania bardzo wyróżniasz się z tego grona. Pozdrawiam.

Cherry blossom girl,

A Ty dalej swoje... No, ale czytanie ze zrozumieniem, to zdolność tak elitarna...

Jestem człowiekiem i nic co ludzkie nie jest mi obce. Kreujesz mnie na osobę bez uczuć. Parafraza Twoich słów.

(Najśmieszniej brzmiałyby, gdybyś wypowiedziała te słowa piskliwym głosem.)


- On jest taki wyniosły, że brzydzi się katarem i papierem toaletowym. Gardzi wszystkimi naokoło tylko dlatego, że nie znają na pamięć Reduty Ordona.

Tak brzmią Twoje "diagnozy".

Nie zawodzę innych, jestem słowny, a gdy ktoś ma katar, zanoszę mu herbatę. Przeprowadzam staruszki przez jezdnię. No, z tym ostatnim przesadziłem.

Nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Większość z Twoich przygan, to bezpodstawne zarzuty i plucie siarką. W tym wątku Ty jesteś smokiem i kreujesz mnie na rycerza dziwniejszego niż sam Don Kichot.

Chyba masz coś ze wzrokiem albo sam masz problem z czytaniem ze zrozumieniem. Nie wiem czy zauważyłeś, ale nie udzielam się dalej w tym wątku, więc czemu do mnie kierujesz te słowa?
Ja już nie chcę z Tobą dyskutować, bo faceci tacy jak Ty mnie po prostu bawią. Uważam, że nie ma nic gorszego niż zakompleksiały facet, który leczy swoje kompleksy na forum dla kobiet (o zgrozo..)
Kończ waść, wstydu oszczędź...
the cherry blossom girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-20, 23:00   #85
thirky
on tired little feet
 
Avatar thirky
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6 200
Dot.: Westchnienie z Krakowa, O kobietach fatalnych

Cytat:
Napisane przez the cherry blossom girl Pokaż wiadomość
Kończ waść, wstydu oszczędź...
Polecam dowiedzieć się w jakim kontekście używamy tego cytatu.
__________________

I saw it first!’ squeaked Sniff, ‘I must choose a name for it.
Wouldn’t it be fun to call it Sniff? That’s so short and sweet.
thirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-20, 23:06   #86
adeedra
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 1 268
Dot.: Westchnienie z Krakowa, O kobietach fatalnych

Cytat:
Napisane przez thirky Pokaż wiadomość
Polecam dowiedzieć się w jakim kontekście używamy tego cytatu.
Polecam refleksję - może w dobrym użyła. Jakby skończył, to by wstydu oszczędził. Im się to chyba z "tnij waść" myli.
adeedra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-20, 23:09   #87
thirky
on tired little feet
 
Avatar thirky
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6 200
Dot.: Westchnienie z Krakowa, O kobietach fatalnych

Cytat:
Napisane przez adeedra Pokaż wiadomość
Polecam refleksję - może w dobrym użyła. Jakby skończył, to by wstydu oszczędził. Im się to chyba z "tnij waść" myli.
Nam wstydu oszczędził?
__________________

I saw it first!’ squeaked Sniff, ‘I must choose a name for it.
Wouldn’t it be fun to call it Sniff? That’s so short and sweet.
thirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-20, 23:13   #88
adeedra
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 1 268
Dot.: Westchnienie z Krakowa, O kobietach fatalnych

Cytat:
Napisane przez thirky Pokaż wiadomość
Nam wstydu oszczędził?
Jej.
adeedra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-20, 23:14   #89
kalija
Zadomowienie
 
Avatar kalija
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 614
Dot.: Westchnienie z Krakowa, O kobietach fatalnych

Cytat:
Napisane przez thirky Pokaż wiadomość
W punkt. Jak mówiłam, mniej mnie drażni ta pisanina autora i mniej ma w sobie pogardy niż wizazanki prezentujące jedynie swoje OPINIE.
Zgadzam się.
__________________
"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie".
H. Jackson Brown Jr
kalija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-20, 23:14   #90
MarmurowaTwarz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 26
Dot.: Westchnienie z Krakowa, O kobietach fatalnych

The cherry blossom girl,

Cytat:
Napisane przez Cherry Blossom Girl Pokaż wiadomość
Zgadzam się z poprzednimi wypowiedziami. Dawno nie spotkałam na Wizażu tak pretensjonalnej osoby. Twoja pogarda wobec drugiego człowieka razi Autorze. Kobiety to widzą i tracą chęć pogłębiania znajomości.

Zresztą, całkowicie na marginesie warto dodać, że prawdziwy, szczęśliwy związek nie opiera się tylko na ładnym wyglądaniu, deklamacji wierszy bądź rozmowie o literaturze. To także bardziej przyziemne rzeczy jak przypomnienie partnerowi o konieczności zakupu papieru toaletowego czy opieka nad zakatarzoną drugą połową, która nie wygląda w tym momencie zbyt ponętnie.
Wiem, że o Twojej spostrzegawczości krążą legendy, ale wydaje mi się, że są z lekka przesadzone. W tym wątku jak widzisz, jest jeszcze jeden użytkownik o tęczowym avatarze i nicku bez "the" na początku. Nie ma za co.

Kochane kobietki,

Że zacznę ten komunikat jak blogerka. O swoim stylu życia i gustach napisałem tylko po to, by zaraz dodać o fakcie, że szukam partnerki na zasadzie podobieństw, a te gusta są niszowe. Prawda? Oprócz muzyki poważnej, także słucham jazzu i rocka, ale mniej. Nie wiem skąd ta emfaza na moje lubowanie w muzyce klasycznej. Znam na pamięć całego Chopina i Liszta. Gdybym tego nie kochał, nie miałbym tego w głowie.

Edytowane przez Mijanou
Czas edycji: 2019-09-08 o 17:35 Powód: przywrocenie tresci
MarmurowaTwarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-28 12:17:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:25.