skutki usuwania naczynek - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-05, 02:55   #1
bari
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6
Angry

skutki usuwania naczynek


Miesiac temu mialam zabieg usuwania naczynek na twarzy metoda koagulacji. Po zabiegu stosowalam masc tormentiol aby strupki szybcielsie wykruszyly. Strupki oszem zeszly ale zostaly po nich czerwone slady ktore do tej pory NIE BLEDNA. Czyli zamiast fioletowo-czerwonych pajaczkow mam teraz na twarzy czerwone kreski, takie slady gdzie byly strupki, slady jak po swiezych strupkach czyli jeszcze czerwone. CO ROBIC i co sie stalo > czy mnie poparzono, czy igla byla zbyt goraca, KIEDY slady zbledna ? Prosze o rade .
bari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-05, 06:53   #2
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Wink Dot.: skutki usuwania naczynek

Cytat:
Napisane przez bari
Miesiac temu mialam zabieg usuwania naczynek na twarzy metoda koagulacji. Po zabiegu stosowalam masc tormentiol aby strupki szybcielsie wykruszyly. Strupki oszem zeszly ale zostaly po nich czerwone slady ktore do tej pory NIE BLEDNA. Czyli zamiast fioletowo-czerwonych pajaczkow mam teraz na twarzy czerwone kreski, takie slady gdzie byly strupki, slady jak po swiezych strupkach czyli jeszcze czerwone. CO ROBIC i co sie stalo > czy mnie poparzono, czy igla byla zbyt goraca, KIEDY slady zbledna ? Prosze o rade .
Może skóra potrzebuje więcej czasu żeby się zregenerować
Ja bym się wybrała do tego gabinetu gdzie miałaś zabieg, pokazała im to co mam na twarzy i zapytała wprost czy tak ma być, czy to zniknie i kiedy Niech się tłumaczą - w końcu zapłaciłaś im za zabieg, który miał przynieść jakiś rezultat.
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-06, 12:18   #3
asienka22
Raczkowanie
 
Avatar asienka22
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 291
Dot.: skutki usuwania naczynek

hejka ja tez zamykalam naczynko tydzien temu bo mialam czerwona plamke i okazalo sie ze to naczynka tez mialam strupki,ktore wkoncu zeszly potem mialam jakies czerwone niteczki tak jakby krwinki ale tez zeszly jednak plama dalej jest i sama nie wiem od cxego ale goi sie ja smaruje sie oxycordem
asienka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-06, 13:35   #4
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: skutki usuwania naczynek

Mnie po zamknięciu naczynek koagulacją zalecono epitheliale A-dermy. To krem regenerujący. Ale goiło się wszyskto (nos) w miarę krótko.
Niestety skutki zabiegu były raczej krótkotrwałe, nos mam taki sam obecnie jak przed zabiegiem. (popękane głównie skrzydełka). Nawet na laser mnie chciano namówić, ale się nie dałam i nie żałuję. Odkąd używam kremów z wysokimi filtrami przeciwsłonecznymi naczynka stały się zdecydowanie mniej widoczne, nie potrzebuję lasera.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-06, 15:13   #5
kasia5558
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 2 954
Dot.: skutki usuwania naczynek

Kate, a czy nie kusi Cie zeby po prostu zamknac te naczynka i "miec spokoj"?
I czy po zamknieciu naczynek koagulacja uzywalas kremow z filtrem (pytam, bo mowisz ze naczynka znow popekaly)? Ja chcialabym cos zrobic ze swoimi, ale zastanawiam sie czy w ogole warto..
kasia5558 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-06, 19:59   #6
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: skutki usuwania naczynek

Żeby zamknąć i mieć spokój to trzeba lasera. Drogo i ryzyko poparzenia.
Nie kusi więc.
Używałam i chroniłam przed słońcem - po koagulacji zawsze pękają inne poprostu. Po laserze też nikt nie da ci gwarancji, że obok nie pękną następne.
Lepiej filtry cały rok, a naczynka odetchną. I maskowanie oczywiście.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:15.