te cholerne pieprzyki BŁAGAM POMÓŻ - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-19, 13:07   #1
Domisinia
BAN stały
 
Avatar Domisinia
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Pyrlandia
Wiadomości: 171
GG do Domisinia
Exclamation

te cholerne pieprzyki BŁAGAM POMÓŻ


Boże to mnie coraz bardziej przeraża!!Mam problem =/ wcale sie nie opalałam (jeszcze) a jak się zaczeło robić ciepło słonko zaczeło wychodzić momentalnie na twarzy pojawiły mi się 4 piepszyki !! i teraz co ja mam zrobić !? moja koleżanka sobie nabija igłą (20kłuć) a potem wydusza i wydubuje tego pieprzyka ale ma straszne strupki a ja mam tendencje do zdrapywania strupków więc miała bym blizny ... co mam zrobić, ?? BŁAGAM POMÓŻ MI !!!
Domisinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-19, 13:42   #2
nicedream
Raczkowanie
 
Avatar nicedream
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 274
Dot.: te cholerne piepszyki BŁAGAM POMÓŻ

O rany! Absolutnie pieprzyków nie można drapać, kłuć czy wyduszać Jeśli są to małe pieprzyki, sądze że nie warto się tym tak przejmować. Ja pieprzyków mam sporo i w moim przypadku jest to uwarunkowane genetycznie i taka moja uroda. Napewno trzeba je obserwować i gdy będą się powiększać, zmieniać kształt, kolor lub krwawić to bezwzględnie należy się wybrać do dermatologa lub onkologa. I nie rozumiem dlaczego Cię to tak przeraża? Wnioskuję, że poprostu Ci się "nie podobają" Ale kilka pieprzyków na twarzy to naprawdę nie koniec świata, ja mam ich naprawdę dużo i nie przeszkadzają mi zupełnie I absolutnie nie bierz przykładu z koleżanki - to bardzo niemądry i nieodpowiedzialny pomysł
Pozdrawiam!
__________________
.



nicedream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-19, 13:52   #3
Rock_Fanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 413
GG do Rock_Fanka
Dot.: te cholerne piepszyki BŁAGAM POMÓŻ

Takich rzeczy jak znamiona itp. nie powinno a nawet nie można rozdrapywać! Nie martw się. To że masz pieprzyki nie oznacza jeszcze że coś jest nie tak. Ja też mam kilka pieprzyków na ramionach.
__________________
I’m gonna live my life
I can’t ever run and hide
I won’t compromise
Cos I’m living now
I’m gonna close my eyes
I can’t watch the time go by
I won’t keep it inside
Just freak out and let it go

Rock_Fanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-22, 11:22   #4
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: te cholerne piepszyki BŁAGAM POMÓŻ

zacznij się codziennie chronić wysokimi filtrami, a pieprzyki pokaż dermatologowi. absolutnie nie wolno ich rozdrapywać. można je usunąć chirurgicznie, najlepiej przebadać histopatologicznie.
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-23, 11:23   #5
megii2
Raczkowanie
 
Avatar megii2
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 229
GG do megii2
Dot.: te cholerne piepszyki BŁAGAM POMÓŻ

zaczełam sie zastanawiać ..czy facetom podobaja sie pieprzyki czy nie?? Jak uważacie czy mozna pieprzyki potraktować jako atut?? ..hmm ..????
megii2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-23, 13:53   #6
neeith
Raczkowanie
 
Avatar neeith
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: KsawerówCITY
Wiadomości: 39
Dot.: te cholerne piepszyki BŁAGAM POMÓŻ

Ja mam dosyć duży pieprzyk na brzuchu w okolicy pępka. Bardzo mi sie nei podoba, a nawet mogę powiedzieć, że trochę mnie ogranicza, bo głupio mi zakładac krótką bluzkę i pokazywac brzuch. Chciałabym usunąć ten pieprzyk. Co o tym sądzicie? Gdzie można poddać się takiemu zabiegowi?
__________________
-->Śmiejecie się ze mnie, ponieważ jestem inna, a ja śmieję się z was, ponieważ wszyscy jesteście tacy sami<--
neeith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-23, 18:25   #7
asienka22
Raczkowanie
 
Avatar asienka22
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 291
Dot.: te cholerne piepszyki BŁAGAM POMÓŻ

laseczki w czym wy macie problem?ja mam tez duzo znamiom a co najgorsze mam znamiona takie ze budza podejzenie i nie moge sie opalac kazde lato to sa nerwy zeby zasem slonko mi nie zaszkodzilo zero wody zero basenu i prosze was nie wydlubujcie pieprzykow nie wolno tego robic ,jesli nawet wycinac to pieprzyk sie wycina z duzym fragmentem skory nie wolno pobiersc wycinkow ani draznic jesli sa ta male pieprzyki nieraz dodaja uroku ja mam cala gebe syfow i dopiero mam problem:P
asienka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-23, 22:31   #8
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: te cholerne piepszyki BŁAGAM POMÓŻ

neeith wybierz sie do dermatologa... ja bedzie mozna bez problemu usunac to wysle Cie do chirurga... tylko oby do dobrego, zeby blizna nie zostala...

ja jestem cala w kropki... pieprzyk goni pieprzyk... i juz sie do nich przyzwyczailam, choc wkurza mnie bo na nogach tez mi sie zaczynaja pojawiac... ale co zrobic... jak sie nie da zlikwidowac to trzeba pokochac ...


ale jak mozna przy tym dlubac ... przeciez to moze zezlosliwiec...
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-24, 00:00   #9
Gosia_Szymonek
Rozeznanie
 
Avatar Gosia_Szymonek
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 626
Dot.: te cholerne piepszyki BŁAGAM POMÓŻ

Ale masz mądrą koleżankę Dominisiu, nie ma co. Nie bierz z niej przykładu, proszę. Nie drapać, nic nie wydłubywać bo to śmiertelnie niebezpieczna zabawa! Chyba trzeba do nich przywyknąć. Ewentualnie jeśli są duże i przeszkadzają bardzo użytkowniczce to można przejść do dermatologa i przedyskutować ich usunięcie. Ja mam ogrom pieprzyków na szczęście nie na twarzy a na nogach. Kiedyś baaaaardzo mi przeszkadzały, strasznie się wstydziłam, zwłaszcza jednego bardzo dużego na piszczelu centralnie umiejscowionego, ale teraz są mi obojętne.
Pozdrawiam.
Gosia_Szymonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-24, 10:07   #10
czemida
Przyczajenie
 
Avatar czemida
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 15
Dot.: te cholerne piepszyki BŁAGAM POMÓŻ

Ja też mam duuuużo pieprzyków na plecach, ramionach, brzuchu i w kilku innych miejscach też.Byłam juz z tym u dermatologa i jedenego mi wycięli. Niestety pozostała po nim blizna. Znacie może jeszcze jakieś sposoby na usuwanie znamion? Tak żeby nie było po nich widocznych sladów? W przeciwnym razie musiałabym chyba byc cała pokryta bliznami
__________________
Chociaż krowie dasz kakao, nie wydoisz czekolady.

czemida jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-24, 11:22   #11
taniacos
Rozeznanie
 
Avatar taniacos
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 772
Dot.: te cholerne piepszyki BŁAGAM POMÓŻ

absolutnie nie wolno ruszać pieprzyków samemu,twojej koleżance nalezy sie lanie i to porzadneNiech zaprzestanie tego procederu bo może sobie niezłe zaszkodzić kiedy okaże się ,że nie jest to zwykły pieprzyk.Co do twojej buzi to kremy z wysokimi filtrami powinny ja ochronić przed inwazja pieprzyków.I pozostaje unikać opalania buzi i uzywania samoopalacza lub kremów bronzujących.chyba ,że stwierdzisz ,że polubiłaś pieprzyki .
taniacos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-24, 18:16   #12
neeith
Raczkowanie
 
Avatar neeith
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: KsawerówCITY
Wiadomości: 39
Dot.: te cholerne piepszyki BŁAGAM POMÓŻ

czemida mam do Ciebie pytanko:
Czy blizna, która Ci została jest bardzo widoczna? Jak duży był pieprzyk, którego tak potraktowałaś:P ???
Pozdrowionka Muuaa
__________________
-->Śmiejecie się ze mnie, ponieważ jestem inna, a ja śmieję się z was, ponieważ wszyscy jesteście tacy sami<--
neeith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-28, 12:33   #13
nicedream
Raczkowanie
 
Avatar nicedream
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 274
Dot.: te cholerne piepszyki BŁAGAM POMÓŻ

neeith - ja miałam usuwane pieprzyki chirurgicznie 2jakieś 10 lat temu (na brzuchu) i mam po nich duże blizny. Natomiast kolejne 2 (na szyi) przez chirurga -onkologa (o specjalizacji z chirurgii plastycznej) i blizny są niemalże niewidoczne. Dodam, że ich usunięcie
nie było żadnym moim "widzimisię" ale wynikało z konieczności- pieprzyki te powiększyły się, zmieniły kształt i kolor i lekarz tak zadecydował. Jeżeli Twój pieprzyk na brzuchu aż tak Ci przeszkadza - wybierz się do dobrego dermatologa lub onkologa. Pieprzyki powinny być usuwane chirurgicznie z marginesem skóry a próbka wysłana do badania histopatologicznego.
Pozdrawiam
__________________
.



nicedream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-28, 13:42   #14
Skrzatka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Poznan/Koszalin
Wiadomości: 3
Dot.: te cholerne piepszyki BŁAGAM POMÓŻ

Ja tez mam problem z pieprzykami jakies 4 lata temu mialam usuniete 3 i zrobily mi sie bliznowce a teraz na jednym z nich odnawia sie pieprzyk poki co to nie jest nic niepokojacego ale jezeli bedzie trzeba bede musiala usunac go poraz polejny
Skrzatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-28, 17:01   #15
Asia1004
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 44
Dot.: te cholerne piepszyki BŁAGAM POMÓŻ

nie napiszę Ci nic ponad to, co napisały inne dziewczyny-absolutnie nie można wydrapywać pieprzyków!!
dla pocieszenia mam pieprzyków też bardzo dużo-jest problem w lecie i gdy chcę iść na jakieś uroczystości i nie mogę skorzystać z solarium ale trudno-zdrowie ważniejsze
Asia1004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-28, 21:09   #16
neeith
Raczkowanie
 
Avatar neeith
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: KsawerówCITY
Wiadomości: 39
Dot.: te cholerne piepszyki BŁAGAM POMÓŻ

Jeśli tak mówicie, że zostają widoczne blizny to może jednak lepiej męczyć się z pieprzykiem... sama nie wiem czy powinnam pozostawić te moje "wybryki natury" ??
__________________
-->Śmiejecie się ze mnie, ponieważ jestem inna, a ja śmieję się z was, ponieważ wszyscy jesteście tacy sami<--
neeith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-28, 21:23   #17
nicedream
Raczkowanie
 
Avatar nicedream
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 274
Dot.: te cholerne piepszyki BŁAGAM POMÓŻ

neeith - a duży jest ten pieprzyk? Wystający czy płaski? I denerwuje Cię tylko dlatego, że wydaje Ci się nieestetyczny? Czy masz jakieś inne problemy z nim? Np. zaczepiasz ubraniem, bielizną itp. albo zmieniła kształt kolor czy powiększył się? To czy zostanie widoczna blizna po usunięciu zależy głównie od lekarza który przeprowadza zabieg, troszkę od Twojej skóry i odpowiedniego "podejścia" po zabiegu.
__________________
.



nicedream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-28, 21:28   #18
nicedream
Raczkowanie
 
Avatar nicedream
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 274
Dot.: te cholerne piepszyki BŁAGAM POMÓŻ

I zapomniałam napisać - z czasem napewno się przyzyczaisz. Ja też kiedyś miałam kompleksy z powodu bardzo dużej ilości pieprzyków Potem przywykłam, zaakceptowałam
__________________
.



nicedream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-29, 10:45   #19
czemida
Przyczajenie
 
Avatar czemida
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 15
Dot.: te cholerne piepszyki BŁAGAM POMÓŻ

Cytat:
Napisane przez neeith
czemida mam do Ciebie pytanko:
Czy blizna, która Ci została jest bardzo widoczna? Jak duży był pieprzyk, którego tak potraktowałaś:P ???
Pozdrowionka Muuaa
Neeith Mój pieprzyk był mały. Na początku byłam przerażona, bo założyli mi aż 3 szwy. Blizna moim zdaniem jak na tak małe znamię była duża, ale teraz zbladła, co jednak nie zmienia faktu że nadal ją widzę ((
__________________
Chociaż krowie dasz kakao, nie wydoisz czekolady.

czemida jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-29, 10:50   #20
czemida
Przyczajenie
 
Avatar czemida
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 15
Dot.: te cholerne piepszyki BŁAGAM POMÓŻ

Aha, i zapomniała dodać,że byłam zmuszona go usunąć, ponieważ był aktywny, tzn. było wokół niego zaczerwienienie, swędział i bolał jednocześnie. Na szczęście nie było to nic groźnego (uff)
__________________
Chociaż krowie dasz kakao, nie wydoisz czekolady.

czemida jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-29, 11:05   #21
aga_xy
Wtajemniczenie
 
Avatar aga_xy
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 454
GG do aga_xy Send a message via Skype™ to aga_xy
Dot.: te cholerne piepszyki BŁAGAM POMÓŻ

Niezbyt mądra ta Twoja koleżanka, delikatnie mówiąc.... spróbuj ją namówić na wizytę u dermatologa, myślę, ze powinien zobaczyć te jej dzieła. To naprawdę niebezpieczna zabawa.
Ja usuwałam znamie na nodze, pobiera sie wycinek większy niż samo znamię, blizna może nie jest okropna,ale jest Dlatego nie rób niczego sama, a pod kierunkiem lekarza. Zresztą czy na buzi warto coś ruszać??
Pozdrawiam
aga_xy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-29, 13:59   #22
neeith
Raczkowanie
 
Avatar neeith
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: KsawerówCITY
Wiadomości: 39
Dot.: te cholerne piepszyki BŁAGAM POMÓŻ

Mój pieprzykj jest wielkości 5 milimetrów(z linijką w ręku):P jest płaski i raczej nie mam z nim problemów, ale znajduje sie w widocznym miejscu:/ niestety
__________________
-->Śmiejecie się ze mnie, ponieważ jestem inna, a ja śmieję się z was, ponieważ wszyscy jesteście tacy sami<--
neeith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-29, 23:07   #23
chocolate_brown
Rozeznanie
 
Avatar chocolate_brown
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 568
Dot.: te cholerne piepszyki BŁAGAM POMÓŻ

Tez mam problem z pieprzykami. Szczegolnie duzo "wysypalo sie" po moich wizytach na solarium. Rok temu zaczelam uzywac porzadnych filtrow i poki co (odpukac) na twarzy nic m nie przybylo.
__________________
Always sentimental when I think of how it was..
chocolate_brown jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-30, 00:03   #24
izaa997
Przyczajenie
 
Avatar izaa997
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 5
Unhappy Dot.: te cholerne piepszyki BŁAGAM POMÓŻ

Kurcze, widze, że mam podobny...problem Ja od zawsze mam pieprzyki, mam ich dużo, różne, najwięcej na rękach i ramionach, ale na nogach mam również, a nawet na palcu u nogi ;P Jestem bardzo strachliwą osobą i boje sie o nie. Nie dzieje się z nimi nic złego - oczywiście powiększyły się z racji tego, że rosłam. ale po za tym nic się nie dzieje, nic nie swedzi itp. Aczkolwiek, niektóre chciałabym usunąć, szczególnie pod prawą piersią, na barkach i jeden na szyi - ponieważ są bardzo odstające, takie "dzyndzle". Tylko, że boje sie, boje sie, ż może być z jakimś coś nie tak, a jak mi to usuną i sie okaże że coś jest źle ? Co wtedy ? Bardzo sie boje takich rzeczy
izaa997 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:11.