Sposoby na opaloną twarz- nie solarium. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-29, 19:38   #1
adoosienka
Wtajemniczenie
 
Avatar adoosienka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Raj ;)
Wiadomości: 2 629
GG do adoosienka

Sposoby na opaloną twarz- nie solarium.


Dziewczyny mam pytanie. Mam dosc chodzenia na solarium... Dlatego chcialabym miec inny sposob na opaloną twarz (na cialo sposob mam;]). Jestem juz troszke opalona, ale opalenizna przeciez schodzi a ja chce miec opalona caly czas. Wobec tego myślę o jakims hmmm kremie? do twarzy (nie chce zwyklego samoopalacza bo sie boje- nigdy nie uzywalam). Mozecie polecic mi coś naprawde skutecznego? Moze jednak samoopalacz- tylko jaki? co jest najlepsze? (nie chce smug na twarzy itp). Pomozcie... na pewno jestescie bardziej doswiadczone...

I jeszcze jedno MEGA wazne pytanie: jak to jest z tego typu specyfikiem o jaki pytalam wyzej a trądzikiem?? Czy po czyms takim wyskakują pryszcze? nie chce pryszczy

Przepraszam za tyyle pytan, ale naprawde okropnie na Was licze dziewczyny... mam nadzieję, ze mnie nie zawiedziecie
adoosienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-29, 20:59   #2
mckabi
Zadomowienie
 
Avatar mckabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 1 111
Dot.: <>moja Twarz<> =]

Cytat:
Napisane przez adoosienka
Dziewczyny mam pytanie. Mam dosc chodzenia na solarium... Dlatego chcialabym miec inny sposob na opaloną twarz (na cialo sposob mam;]). Jestem juz troszke opalona, ale opalenizna przeciez schodzi a ja chce miec opalona caly czas. Wobec tego myślę o jakims hmmm kremie? do twarzy (nie chce zwyklego samoopalacza bo sie boje- nigdy nie uzywalam). Mozecie polecic mi coś naprawde skutecznego? Moze jednak samoopalacz- tylko jaki? co jest najlepsze? (nie chce smug na twarzy itp). Pomozcie... na pewno jestescie bardziej doswiadczone...

I jeszcze jedno MEGA wazne pytanie: jak to jest z tego typu specyfikiem o jaki pytalam wyzej a trądzikiem?? Czy po czyms takim wyskakują pryszcze? nie chce pryszczy

Przepraszam za tyyle pytan, ale naprawde okropnie na Was licze dziewczyny... mam nadzieję, ze mnie nie zawiedziecie
Po pierwsze to bardzo dobrze, że zrezygnowałaś z solarium
Ja na prawdę z czystym sumieniem mogę polecić Ci samoopalacz Avene. Nie masz się przy nim czego obawiać. Nie tworzy smug, ma ładny naturalny kolorek (nie jakiś żółty czy pomarańczowy) i nie wyczuwalny zapach samoopalaczowy. Drugi bardzo zachwalany to La Roche Posay, Autohelios. Taka sama objętość - 100ml i podobny cenowo. Różni się tym, że zawiera alkohol i na pewno nie zapycha (Avene niestety może, ale nie musi ) Alkoholu nie musisz się obawiać, nie wysusza.
Pozdrawiam
mckabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-30, 05:36   #3
agusia_85
Zadomowienie
 
Avatar agusia_85
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 171
GG do agusia_85
Dot.: <>moja Twarz<> =]

Co do kremów brązujących tutaj masz link do KWC :
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ategory_id=154

Ja z kremów brązujących do twarzy miałam tylko Bielendę na dzień, i byłam bardzo zadowolona. Delikatnie brązowiła i fajnie nawilżała.

Jednak jeśli masz ciemna cerę to chyba postawiłabym na samoopalacz, bo kremy brązujące do twarzy dają raczej delikatny efekt
__________________

agusia_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-30, 09:38   #4
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: <>moja Twarz<> =]

Ja mogę polecić wyszukiwarkę.
plus kremy nawilzajace z dodatkiem samoopalacza - nie robia plam i smug, delikatnie brazuja - nowy Holiday Skin J&J do twarzy i Garnier Skóra muśnięta Słońcem
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-30, 14:47   #5
adoosienka
Wtajemniczenie
 
Avatar adoosienka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Raj ;)
Wiadomości: 2 629
GG do adoosienka
Dot.: <>moja Twarz<> =]

Dzieki dziewczyny... Troche jestem skołowana:P To musi być coś co koniecznie nie zatyka porów nie bede Wam juz zawracala glowy, poszukam czegos i moze znajde w koncu.
adoosienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-30, 16:07   #6
dark-lady
Raczkowanie
 
Avatar dark-lady
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Darłowo :P
Wiadomości: 37
GG do dark-lady
Dot.: <>moja Twarz<> =]

Garnier - skóra muśnięta słońcem ( świetnie działa ) .
Ziaja - Sopot ( leciutka i piękna opalenizna )

Teraz używam Garniera jest świetny , w tamtym roku Ziaji też była rewelacyjna . polecam ;* .
dark-lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-30, 16:21   #7
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: <>moja Twarz<> =]

sopot ziaji jest fajny ale ciut smierdzi samoopalaczem :/ a z samoopalaczy to mialam kiedys Mincera ziolowy i wcale nie smierdzial i dawal ladna opalenizne ale nie wiem ile kosztuje ani nic bo to byl jakis dodatek w gazecie :P
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-30, 17:56   #8
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: <>moja Twarz<> =]

To nie chodzi o to, że nam zawracasz głowę, tylko wiele tematów było już poruszanych przejrzyj też KWC
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:21.