problem z oczami - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-02-23, 16:32   #1
mc06
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 1
Unhappy

problem z oczami


witam,
od około roku w wewnętrznych kącikach oczu zbiera mi się w niewielkich ilościach biała wydzielina, która przy usuwaniu chusteczką formuje się w 'długie i elastyczne niteczki'. robi mi się tak kilka razy dziennie mimo tego, że zawsze rano przemywam dokładnie oczy wodą. jest to dosyć kłopotliwe, bo nie mogę sobie podkreślać oczu kredką bo i tak bym ją zaraz rozmazała, a nie wygląda to też zbyt estetycznie i co pół godziny muszę przeglądać się w lusterku i sprawdzać czy wszystko jest w porządku.
z kosmetyków do twarzy stosuję jedynie podkład matujący AA, ale nie sądzę żeby był on przyczyną powstawania tej wydzieliny, bo używam go już od ponad 2 lat, a problem z oczami jak już napisałam mam od roku.
czy istnieją jakieś krople albo płyny do oczu, które zwalczyłyby ten problem albo może jakiś jest jakiś inny sposób jego wyeliminowania?
mc06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-23, 23:24   #2
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: problem z oczami

Cytat:
Napisane przez mc06 Pokaż wiadomość
witam,
od około roku w wewnętrznych kącikach oczu zbiera mi się w niewielkich ilościach biała wydzielina, która przy usuwaniu chusteczką formuje się w 'długie i elastyczne niteczki'.
A bylas juz u okulistki? Moze to stan zapalny.
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:38.