NSI polish pro - czy ktoś używał? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-10, 14:08   #1
Duusiia
Rozeznanie
 
Avatar Duusiia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rydułtowy
Wiadomości: 635
Angry

NSI polish pro - czy ktoś używał?


Witam wszystkie specjalistki
Szukam informacji na temat wymienionej w temacie serii żeli NSI, konkretnie interesuje mnie czy konieczne jest używanie bazowego żelu base coat, który wchodzi w skład serii? Nigdzie nie znalazłam info, że baza jest niezbędna, ale sam żel dziwnie zachowuje się na paznokciu - "kurczy się i marszczy" w trakcie utwardzania. Cena żelu niemała więc chciałabym mieć pewność przed zakupem, że to brak bazy jest przyczyną problemów.
za wszelkie info lub sugestie z góry wielkie dzięki
Duusiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-11, 09:57   #2
ATnails
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 58
Dot.: NSI polish pro - czy ktoś używał?

Zdecydowanie to brak bazy
Kupując nowy system niestety musisz zaopatrzyć się w preparaty ze wszystkich etapów i w tym przypadku baza jak i top coat jest nie do pominięcia!!!
__________________
ATnails - Lublin
PaznokcieLublin2.blog.one t.pl
ATnails jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-11, 19:54   #3
jagódeczka
Zadomowienie
 
Avatar jagódeczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 932
Dot.: NSI polish pro - czy ktoś używał?

a czemu? nie może być jakaś inna baza?
jagódeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-11, 21:57   #4
TOMASZKA
Raczkowanie
 
Avatar TOMASZKA
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 241
Dot.: NSI polish pro - czy ktoś używał?

Wydaje mi się, że musi być baza, lakierożel w jakimś kolorze, nabłyszczacz, lampa, cleaner a z jakich firm to sobie można mieszać ja czekam na przesyłkę bazy, koloru i topa z NSI, a potem zamierzam kupić lakierożele w kilku kolorach z IMS.
TOMASZKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-12, 15:36   #5
Naddel
Raczkowanie
 
Avatar Naddel
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 216
Dot.: NSI polish pro - czy ktoś używał?

Ja noszę od niedawna NSI polish pro. Kupiłam zestaw baza+kolor+nabłyszczacz z NSI i wszystko się ładnie trzyma, dlatego sądzę, że konieczne jest używanie wszystkich 3 produktów. Natomiast, czy koniecznie muszą być to wszystkie produkty z jednej firmy..hmm, nie sądzę

A możecie powiedzieć jak się wam noszą lakierożele? W NSI zapewniają, że 2 tyg. wytrzyma toto na pazurkach bez problemu, ale u mnie naprawdę elegancko to było przez ok. tydzień. Potem gdzieniegdzie żel zaczynał odchodzić od pazurka. No ale też fakt, zdarzało się, że piłując klientkom szponki zajechałam sobie gdzieś pilnikiem i uszkodziłam powierzchnię lub brzeg
Naddel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-12, 23:24   #6
Duusiia
Rozeznanie
 
Avatar Duusiia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rydułtowy
Wiadomości: 635
Dot.: NSI polish pro - czy ktoś używał?

Cytat:
Napisane przez Naddel Pokaż wiadomość
Ja noszę od niedawna NSI polish pro. Kupiłam zestaw baza+kolor+nabłyszczacz z NSI i wszystko się ładnie trzyma, dlatego sądzę, że konieczne jest używanie wszystkich 3 produktów. Natomiast, czy koniecznie muszą być to wszystkie produkty z jednej firmy..hmm, nie sądzę

A możecie powiedzieć jak się wam noszą lakierożele? W NSI zapewniają, że 2 tyg. wytrzyma toto na pazurkach bez problemu, ale u mnie naprawdę elegancko to było przez ok. tydzień. Potem gdzieniegdzie żel zaczynał odchodzić od pazurka. No ale też fakt, zdarzało się, że piłując klientkom szponki zajechałam sobie gdzieś pilnikiem i uszkodziłam powierzchnię lub brzeg
ja niestety jeszcze nie mam pojęcia jak się noszą bo jak ta ostatnia sierota kupiłam tylko żel kolorowy i czekam na paczuszkę z resztą, która już pewnie do mnie podążaA jeśli wytrzymują tylko tydzień to dość kiepsko wziąwszy pod uwagę cenę...
Duusiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-13, 09:47   #7
kasha011
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 4
Dot.: NSI polish pro - czy ktoś używał?

Jezeli ktos chce wiecej informacji o takich produktach jak lakier-zel to polecam watek o Shellac tam dziewczyny juz daly sporo informacji ktore moga sie wam przydac.Wlasciwie wszystkie te produkty np. NSI,Shellac, Harmony maja taki sam sposob nakladania i mysle ze wytrzymalosci takze.
kasha011 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-25, 22:26   #8
M_aria
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 505
Dot.: NSI polish pro - czy ktoś używał?

Cytat:
Napisane przez Duusiia Pokaż wiadomość
Witam wszystkie specjalistki
Szukam informacji na temat wymienionej w temacie serii żeli NSI, konkretnie interesuje mnie czy konieczne jest używanie bazowego żelu base coat, który wchodzi w skład serii? Nigdzie nie znalazłam info, że baza jest niezbędna, ale sam żel dziwnie zachowuje się na paznokciu - "kurczy się i marszczy" w trakcie utwardzania. Cena żelu niemała więc chciałabym mieć pewność przed zakupem, że to brak bazy jest przyczyną problemów.
za wszelkie info lub sugestie z góry wielkie dzięki
Jak się trzyma ten lakier?
M_aria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-22, 17:13   #9
kasikaka1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1
Dot.: NSI polish pro - czy ktoś używał?

WItam

Mam pytanie do dziewczyn które pracuja na tych produktach. Mianowicie czy konsystencja lakieru NSI jest podobna do Shellaca?? Czy jesteście w stanie odpowiedzieć mi na to pytanie?? Szukam lakieru podobnego do shellaca tylko że tańszego I tak właśnie natrafiłam na NSI ale nie chce ryzykować znów z wydaniem pieniędzy na marne.

Jeżeli rozchodzi się o kurczenie i marszczenie to z moich obserwacji wynika to z nadmiaru produktu lub ze starości. Natomiast jak za długo utrwalalam baze to zrobila sie zbyt sucha i szybko kolor odpryskiwal.
kasikaka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-19, 17:25   #10
Paznokcie2013
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 4
Dot.: NSI polish pro - czy ktoś używał?

Baza jest niezbędna bez tego lakier nie będzie się trzymal ,zajrzyj na strone dystrybutora www. nsi-nails.com ja tam kupuje zestaw baza+ top + kolor za przystępną cene na allegro tez sa te produkty
Paznokcie2013 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-19, 17:33   #11
Paznokcie2013
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 4
Smile Dot.: NSI polish pro - czy ktoś używał?

Polecam NSI super marka za porownywalna do Shellaca i rownie tansza ,teraz na allegro mozna kupić hybryde juz za 50 zł
Paznokcie2013 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:03.