zabieg oczyszczania twarzy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-08-25, 21:06   #1
lukasycow
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 14
Exclamation

zabieg oczyszczania twarzy


Chce sie wybrac do kosmetyczki na zabieg oczyszczania cery, mam byc w sobote wiec tu moje pytanie. Po tym zabiegu ile bede musiał czekac na znikniecie zaczerwień na mojej twarzy??? Czy do 1 wrzesnia beda jakies rezultaty i czy nie bedzie tego zaczerwienienia ??????
lukasycow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-25, 22:55   #2
vvenus89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 171
Dot.: Prosze O Porade

hmmm to zalezy jakie masz problemy z cera jak bardzo zaawansowane masz zmiany tradzikowe czy tam chrostki... ja chodze regularnie i znikaja mi po tyg. ale uzywam w celu szybszego gojenia sie masci termontiol i robie czeste parowki z rumianku ktore sluza mi w szybszym gojeniu sie. pozdr.
vvenus89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-25, 23:38   #3
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Dot.: Prosze O Porade

zależy na kogo trafisz- kosmetyczki różnią sie umiejętnościami.

rozsądniej byłoby wybrać mniej inwazyjny zabieg niż klasyczne oczyszczanie mechaniczne,np. peeling ultradźwiękami (kawitacyjny) lub mikrodermbrazję- nie działają tak "dogłębnie" ale nie będziesz mieć potem np. ropnych krost.
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-26, 06:35   #4
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Post Dot.: Prosze O Porade

Zależy to od kosmetyczki i twojej cery. Ja trafiłam do bardzo niedoświadczonej kosmetyczki. A zaczerwienienia i podrażnienia utrzymywały się przez ponad tydzień...
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-26, 07:20   #5
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: Prosze O Porade

Ja bym nie ryzykowała. Tym bardziej że facetowi jednak trudniej ukryć wszelkie niedoskonałości - kobita sie wymaluje i powiedzmy ze jakos jej to ujdzie. Rowniez polecam zabiegi mniej inwazyjne, np. ultradzwieki, kwasy. Albo wybierz termin w ktorym bedziesz mial spokojnie tydzien do przesiedzenia w domu Pozdrawiam
April007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-26, 18:23   #6
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Dot.: Prosze O Porade

Hmmmmm.... Chyba już widziałam gdzieś podobny post...
Wszystko zależy od stanu twojej cery, od kondycji skóry... Jedna cera lepiej znosi takie oczyszczanie i szybko wraca do dobrej formy, inna gorzej. Mi to zajęło ponad tydzień...
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-26, 19:42   #7
Milka1981
Raczkowanie
 
Avatar Milka1981
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 86
Dot.: Prosze O Porade

wiem, czepiam sie, ale juz po raz kolejny widze wyraz "chrostki" zamiast "krostki", czy to jakis regionalizm?
Milka1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-08-26, 19:52   #8
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Dot.: Prosze O Porade

"wiem, czepiam sie, ale juz po raz kolejny widze wyraz "chrostki" zamiast "krostki", czy to jakis regionalizm?"
pewnie jakieś urozmaicenie

Ale ja mam pytanie z całkiem innej beczki... http://www.wizaz.pl/forum/showthread...710#post624710
Po co zakładać drugi prawie identyczny post???
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-26, 22:18   #9
lukasycow
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 14
Dot.: Prosze O Porade

PONIEWAZ NIKT MI NIE ODPOWIADA DOSADNIE NA MOJE PYTANIE
lukasycow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-26, 22:29   #10
marta_v
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 266
Dot.: Prosze O Porade

hejka ja mialam taki zabieg strasznie bolalo jakies tam rezultaty byly ale to nie wystarczy isc raz:/ a ja juz na drugi dzien nie miałam zaczerwienienia kosmetyczka po zabiegu zrobi ci masczke łagodzą



takze nie martw sie.moja kosmetyczka po zabie gu zrobila mi nawet makijaz zebym nie musiala sie chowac na ulicy heheh

ale nie bylo az tak zle. powodzenia
marta_v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-27, 06:59   #11
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Wink Dot.: Prosze O Porade

Ja ogólnie nie polecam tego typu zabiegów. Boli choler..., wygląda się po tym koszmarnie, no i jeszcze kasa stracona i po co to wszystko, chyba po to aby za parę miechów znowu powtarzać te tortury. Jeśli juz tak bardzo się napaliłeś na to oczyszczanie, to koniecznie odwiedz jakis sprawdzony gabinet i sprawdzoną kosmetyczkę. Ja wybrałam polecany gabinet, ale kosmetyczka to jakaś nieudana była Bardzo się nade mną znęcała. Po zabiegu wyglądałam jak potwór przez ponad tydzień. (Nie śmiem wspominać o popękanych do dziś naczynkach) Nałożyła mi na twarz jakieś brązowe badziewie, po to żeby ran nie było widać. A moja cera jest strasznie jasna, więc wracałam tak do domu, z takimi brązowymi plamami, modląc się żebym żadnego znajomego nie spotkała Wybrałam duższą drogę przez cmentarz, żeby ludzi nie straszyć. Jak mama mnie zobaczyła, krzyknęła: "Boże, dziecko i ty z taką buzią przez miasto wracałaś!!!" Dodam tylko, że to ona mnie na ten zabieg namówiła. Morał: Rodzice nie zawsze rację mają
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:01.