Minimum kosmetykow - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2005-11-09, 21:53   #31
kiciulka1985
Zakorzenienie
 
Avatar kiciulka1985
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 473
Dot.: Minimum kosmetykow

Cytat:
Napisane przez Smoczyca
No nie ręce mi już opadają normalnie...

Kiciulko, mam do Ciebie małą prośbę - bądź łaskawa czytać ze zrozumieniem, co? Bo zaraz naprawdę kogoś zaatakuję i tą osobą będziesz Ty...

Po pierwsze - gdzie widzisz tu atak? Proszę o odpowiedni cytat odnośnie ataku. Dowody! Bo na razie Twój post jest dla mnie czystym oszczerstwem i próbą zdeprecjonowania mojego dobrego smoczego imienia w oczach innych wizażanek. Proszę o konkrety!

Nie mam zamiaru się już tu więcej tłumaczyć. Jestem moderatorką tego forum i zwracam uwagę - bez obelg - wtedy kiedy uznam to za stosowne. Ja poczytasz trochę więcej - i ze zrozumieniem - to zobaczysz że i ja i wiele innych dziewczyn jesteśmy zwolenniczkami minimalizmu kosmetycznego. Stąd własnie przepisy na domowej roboty maseczki, toniki, serum - by ograniczyć ilość chemii w naszym życiu.

Pozdrawiam i czekam na wyjaśnienie i dowody, gdzie nastąpił atak?
Smoczyco... nie denrwuj sie Nie o Ciebie mi chodzilo, nie o ten watek tylko ogolnie, w zyciu codziennym np. spotykam sie z ludzmi ktorzy moje stanowisko co do kosmetykow uwazaja za... hmm glupie...
Czy gdzies napisalam ze o Ciebie chodzi? Mi zdaje ze nie ale jesli sie myle czekam na dowody
__________________
Paznokciowe konto na Instagramie @lynieczka. Zapraszam!
kiciulka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-09, 22:08   #32
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Minimum kosmetykow

Ależ proszę bardzo - piszesz:
Cytat:
Hmm dziwi mnie bardzo to ze kiedy ktos wspomni o minimalzmie kosmetycznym zastaje atakowany?
O minimalizmie wspomniała napisała autorka postu. Ja zamieściłam pierwszy i jak na razie jedyny dość krytyczny post. Przecież to proste i logiczne

Twój post nie jest właśnie ogólny, jest bardzo konkretny i wyraźnie zaadresowany do mnie, więc się proszę nie wykręcać teraz sianem


No dobrze, że mi złość już przeszła
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-09, 22:18   #33
kiciulka1985
Zakorzenienie
 
Avatar kiciulka1985
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 473
Dot.: Minimum kosmetykow

Cytat:
Napisane przez Smoczyca
Ależ proszę bardzo - piszesz:


O minimalizmie wspomniała napisała autorka postu. Ja zamieściłam pierwszy i jak na razie jedyny dość krytyczny post. Przecież to proste i logiczne

Twój post nie jest właśnie ogólny, jest bardzo konkretny i wyraźnie zaadresowany do mnie, więc się proszę nie wykręcać teraz sianem


No dobrze, że mi złość już przeszła
A powiedz mi czemu akurat do Ciebie?
Skad taki wniosek? Czy nie sadzisz ze nie jestem na forum tylko dla Ciebie, nie tylko dla tego watku i nie tylko dla Twoich wypowiedzi?? (nie ma to byc obraza, tak dla jasnosci)
Pozdrawiam
__________________
Paznokciowe konto na Instagramie @lynieczka. Zapraszam!
kiciulka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-09, 22:43   #34
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Minimum kosmetykow

Cytat:
Napisane przez kiciulka1985
A powiedz mi czemu akurat do Ciebie?
Skad taki wniosek? Czy nie sadzisz ze nie jestem na forum tylko dla Ciebie, nie tylko dla tego watku i nie tylko dla Twoich wypowiedzi?? (nie ma to byc obraza, tak dla jasnosci)
Pozdrawiam
A miałam już iść spać, ale ktoś jednak chce mnie za wszelką cenę podrażnić przed snem. Kiciulko, i po co Ci to? Przeczytaj raz jeszcze co napisałaś - ale tak porządnie ze zrozumieniem. Nie chce mi się tłumaczyć po raz setny bo jak widać postanowiłaś udawać, że urodziłaś się wczoraj a ja mówię w jakimś obcym dla Ciebie narzeczu Hindu...

Tylko dla Twojej wiadomości - nie, nie jestem aż tak zapatrzona w siebie i jakkolwiek śliczna, mądra i powabna jestem, nie sądzę że ktokolwiek jest na tym forum tylko dla mnie. Tu się ubawiłam setnie przy Twojej supozycji

Wiesz, trzeba być świadomym, że jak się coś napisze raz to potem ciężko to cofnąć choćby nie wiem jak się b. chciało.... (czyż to nie nazywa się właśnie cywilną odwagą?). Napisałaś wyraźny przytyk, którego nie umiesz teraz obronić, następnym razem radzę się zastanowić zanim coś napiszesz

Z mojej strony EOT. I z prawdziwą ulgą zamknę już ten wątek, bo mam wrażenie że zamiast rzeczowej dyskusji zmienia się to w jakąś dziwną werbalną przepychankę, w której brać udziału nie mam zamiaru ani ochoty.

Dobrej nocy wszystkim życzę.

Następny wątek w tym stylu poproszę z czymś konkretnym - np. "Minimalizm kosmetyczny - mój sposób na cerę". Z zaznaczeniem czego się używa i jakie są tego efekty. Sama przeczytam z przyjemnością
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:06.