mam problem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-02-26, 18:06   #1
blondynka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1

mam problem


witam mój problem polega na tym że mam czerwona twarz zazwyczaj jak sie zawstydzam albo tak z niczego prosze powiedz mi jakich kremów moge urzyc na zmniejszenie zaczerwienienia i jakich pudrów moge używać bo mam suchą skure i jak nałoże puder znac mi suchość prosze o rade
blondynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-26, 18:11   #2
*agniesia*
Raczkowanie
 
Avatar *agniesia*
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: dom?
Wiadomości: 367
Dot.: mam problem

ja myślę że powinnaś kupić dobry podkład. Idź do drogerii powiedz że potrzebujesz lekkiego nawilżającego fluidu i napewno coś ci doradzą
*agniesia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-26, 18:30   #3
PaLLitQa
żona
 
Avatar PaLLitQa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 7 817
Wink Dot.: mam problem

hehe tez mam ten problem no ale cooz... chyba na to nie ma leku:P Moze z czasem to minie, bo słyszałam że tak bywa heh jestem z Tobą i świetnie Cie rozumiem:P
PaLLitQa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-26, 22:09   #4
ewelinkka20
Zadomowienie
 
Avatar ewelinkka20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 032
Dot.: mam problem

Moim zdaniem na rumience powinnas lykac duzo c-rutinu lub rutinoskorbin wiem ze moja kolezanka miala wlasnie podobny problem (jej babcia lekarka wlasnie to polecila jej lykac)Nawet jesli nie pomoze na twoja dolegliwosc to i tak powinnas to codziennie lykac bo zaczerwienie na twarzy powoduje ze z czasem moga ci pekac naczynka i bedziesz cala w tzw kurzych lapkach!!pozdrawiam
ewelinkka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-27, 07:00   #5
maja_s
Rozeznanie
 
Avatar maja_s
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 801
GG do maja_s Wyślij wiadomość przez MSN do maja_s Send a message via Skype™ to maja_s
Dot.: mam problem

CZesc widocznie masz bardzo plytko unaczynione naczynka. Jezli jeszcze nie masz ich popekanych to musisz uwazac bo wszystko wskazuje na to ze moga sie pojawiac. Rumien osobisscie go nie mam przy naczynkowej cerze ale znam osoby w tym jest chlopak, ktorzy borykaja sie z tym problemem. Tak jak powiedziala ewelinka lykaj te tabletki ja dokladam rutinacee do wyboru Po za tym proponuje kremy dla cer naczynkowych tj, z wyciagiem z milorzebu japonskiego, arniki, kasztanowca, rutyna itp. Sa to np. krem bielendy, eris, soray'i, avene, flos leku, ava, dax'a i wielu innych.
Zrezygnuj z sauny jezli chodzisz i z opalania. Uzywaj wysokich filtrow. Nie jedz zbtyt pikantnych przypraw.
Powinno troche zlagodzic objawy od strony kosmetologicznej.
Jezeli chodzi o podklady to owszem powinnas uzywac kryjace, a do tego koniecznie zielony korektor tylko UWAGA zielen ma byc seledynowa a nie jak trawa wiosna Pozdrawiam papa
maja_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:11.