Przekłucie pępka- czy widać ślad? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-23, 14:43   #1
()oBIEDRo()
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4

Przekłucie pępka- czy widać ślad?


Zmierzam przebic sobie pepek. ale narzie niepowiem mamie. czy gdy teraz caly czas go bnede nosila a na plazy za jakies 1-2 miesiace go zdejme zeby mama nie widzila to bendzie widac mocny slad czy tak jak na uchu? moco widoczne? i czy mozna sie opalac?
()oBIEDRo() jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-23, 17:01   #2
sylwiaa_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 181
Dot.: pytanie

będzie ślad-wiem z własnego doświadczenia.poza tym jak zdejmiesz to może się dziurka zrosnąć błyskawicznie.mi kiedyś na basenie kuleczka się odkręciła i kolczyk wypadł.z założeniem musiałam poczekać aż wrócę do domu żeby zdezynfekować i po tych kilku godzinach już miałam problem z włożeniem kolczyka!!
poza tym jedna rada:lepiej powiedz o tym mamie.i tak kiedyś się dowie.i uwierz mi że ukrywając kolczyka przez te 2 miesiące najesz się sporo strachu żeby się nie wydało ;P
__________________



sylwiaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-23, 17:55   #3
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: pytanie

Będzie widać.
Poza tym w 1-2 miesiące może się nie do końca zagoić.
Lepiej porozmawiaj z mamą i przekonaj ją do swojego pomysłu
kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-23, 18:38   #4
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Dot.: pytanie

Dziurke bedzie widac, choc co wiecej moze sie do lata nie wygoic, bedziesz musiala poswiecic duzo czasu pepkowi, a wtedy tak czy tak juz przed latem Twoja mama moze zauwazyc.
Poza tym chcesz zrobic teraz kolczyk w pepku a w lecie zdjac? czy zdejmowac? ciezko bedzie... a jesli juz miec kolczyk, to zeby go bylo widac (?)
Porozmawialabym z mama, ciezko bedzie to ukryc, a poza tym przemysl to dobrze, ja ciesze sie, ze moja sie nie zgodzila, choc mialam 'napad' tylko przez jeden dzien a ciesze sie, bo czesto pepek robi sie nieladny podczas ciazy, niby duzo czasu, a jednak warto pomyslec wiele moich kolezanek zaluje, ze mialy, bo kolczyk czesto sie nudzi... a slad zostaje, co nie musi byc regula, przemysl to dobrze i biegnij do mamy
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:17.