Pierwszy raz - pomocy;D - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-11-12, 15:26   #1
wierutna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 92

Pierwszy raz - pomocy;D


Witam dziewczyny! Jestem pod ogromnym wrazeniem waszej wiedzy ( zawsze myślałam,że znam się troche na kosmetykach itp,ale teraz dopeiro zdałam sobie sprawe jaka ta wiedza jest mała)
Proszę więc o porade dotyczące mojej mlodej bo dopeiro 20letniej skóry,ale suchej i wrażliwej skóry. Oraz skutecznego sposobu na cellulitis Jakie kosmestyki powinnam stosować, może coś z domowych sposobów?? Przeglądałąm na forum różne posty,ale naparwde cięzko mi sie połapać co i jak;/ Weszłam na polecaną strone www.mazidla.com ale tam to sie dopeiro przerazilam Jeśli więc możecie mi pomóc będe bardzo wdzięczna.
POzdrawiam!
wierutna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-12, 16:35   #2
chooomik
Rozeznanie
 
Avatar chooomik
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: BB :)
Wiadomości: 776
GG do chooomik
Dot.: Pierwszy raz - pomocy;D

Z Mazideł na początek proponuję jak dla mnie absolutny hicior - ekspresowe serum z kwasy hialuronowego i oleju z dzikiej róży. Wylewasz kapkę kwasu HA na łapkę, do tego dodajesz 4-5 kropli oleju z dzikiej róży, mieszasz w dłoni i na bużkę. Boskie nawilżenie i wygładzenie z aksamitnym welonem na buźce. Ja kocham to serum nad życie.
chooomik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:22.