SKLEP - ZróbSobieKrem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna > Surowce i półprodukty kosmetyczne

Notka

Surowce i półprodukty kosmetyczne Chcesz robić własne kosmetyki? W tym miejscu wymienisz się doświadczeniem i opinią w temacie surowców i półproduktów kosmetycznych.

Pokaż wyniki sondy: Jak oceniasz sklep?
* 3 2,88%
** 2 1,92%
*** 2 1,92%
**** 19 18,27%
***** 78 75,00%
Głosujący: 104. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-18, 22:24   #1
Whirlpur
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 202
Post

SKLEP - ZróbSobieKrem


http://www.zrobsobiekrem.pl/

(Wybrane, nieco zmodyfikowane cytaty ze strony)

Nasz sklep internetowy został stworzony przez ludzi, których pasją jest kosmetyka naturalna. Jeśli poszukujesz surowców, receptur, instrukcji jak krok po kroku otrzymać krem, mydło czy maseczkę – znajdziesz to wszystko na naszych stronach. Jeśli chcesz się podzielić swoja wiedzą – wyślij nam własne recepty, spostrzeżenia i ciekawostki związane z tworzeniem kosmetyków naturalnych.

Dlaczego warto zrobić sobie własny kosmetyk?

Będą mieli Państwo pewność:
- że używany, własnoręcznie zrobiony kosmetyk jest naprawdę naturalny - nie tylko z nazwy;
- że nie zawiera żadnych niebezpiecznych składników, ani też tych, na które jesteście uczuleni.

Mogą Państwo otrzymać swój własny, wyjątkowy kosmetyk – traktujmy receptury, przepisy kosmetyczne nie jako ścisłe reguły, ale jako wytyczne, i zmieniajmy je.

Wykonanie własnego kosmetyku nie jest drogie, trudne czy pracochłonne!

Na naszych stronach znaleźć można receptury na kosmetyki i przepisy kosmetyczne do wykonania w 5 minut, z surowców, które znajdują się w każdej kuchni lub w naszym sklepie. Naturalne surowce (półprodukty) kosmetyczne podzieliliśmy na kilka grup:

-Oleje zimnotłoczone
-Masła roślinne
-Oleje ziołowe (maceraty)
-Olejki eteryczne
-Emulgatory
-Hydrolaty
-Substancje czynne
-Substancje nawilżające
-Kwasy hydroksylowe

Oferujemy również:

-Gotowe zestawy
-Odczynniki
-Formy do mydeł
-Sprzęt laboratoryjny

W jaki sposób mozna otrzymać prawdziwy, naturalny krem opisaliśmy KROK PO KROKU w naszym poradniku, podobnie jak naturalne mydło. W dziale recepty kosmetyczne znajdują się przepisy na produkty do pielęgnacji – kremy, maseczki, odżywki, oleje do masażu, peelingi, sera kosmetyczne…

Wykorzystaj moc drzemiącą w naturze - naprawdę warto!

Odpowiemy chętnie na każde pytanie. Dołożymy wszelkich starań, aby zakupy w naszym sklepie internetowym zrobsobiekrem.pl były dla Państwa przyjemnością, a surowce i akcesoria kosmetyczne zakupione za naszym pośrednictwem - spełniały najwyższe wymagania, były praktyczne i służyły Państwu jak najdłużej.
Whirlpur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-08, 09:28   #2
niezamienna_juz_na_nic
Wtajemniczenie
 
Avatar niezamienna_juz_na_nic
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 319
Dot.: SKLEP - ZróbSobieKrem

Oceniam co prawda zaledwie po jednych zakupach, ale sklep zrobił na mnie na tyle dobre wrażenie, że postanowiłam coś napisać - w razie zmian zawsze mogę edytować post i obniżyć ocenę .
Sklepik jest niezwykle obiecujący - dopiero niedawno powstał, a już zasypuje nas i rozpieszcza nowościami, i to nowościami baaardzo atrakcyjnymi. Asortyment powiększa się szybko, podobnie jak receptariusz. Właścicielka chętnie służy pomocą i radą, i to nawet bez osobnych maili i apeli - po prostu (co jest bardzo miłe) czyta wizaż i reaguje na posty na forum.
Obsługa w sklepie bez zarzutu, wysyłka ekspresowa, do każdej paczki dołączane są kuszące gratisy. Tak trzymać!
Stawiam zdecydowaną piątkę i trzymam kciuki za dalszy rozwój
__________________
Niezamienna_już_na_nic
niezamienna_juz_na_nic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-08, 13:15   #3
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: SKLEP - ZróbSobieKrem

Ja również dopiero po pierwszych zakupach jednak już widzę, że polubię.
Asortyment bardzo ciekawy i obszerny, dokładne opisy; receptariusz - nie będę powtarzać za Niezmienną jeno się dołączę.
Bardzo profesjonalne podejście do klienta, informacje na e-mail o przyjęciu zamówienia, wysyłce, ewentualnych brakach magazynowych i terminie ich dosłania... niby normalne działanie, jednak nie wszędzie.
Generalnie na początek 5*.
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-09, 10:03   #4
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: SKLEP - ZróbSobieKrem

To ja tez stawiam 5 Zamowienie skladalam juz w sumie 2 razy, i za kazdym wysylka byla niezwykle szybka, wlascicielka doradzala mi mailowo (a nawet wymyslila mi przepis na uzycie jednego skladnika ), dostawalam duzo ciekawych gratisow. W skrocie - swietny sklep

Edytowane przez rocki
Czas edycji: 2012-10-23 o 14:35
rocki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-05, 09:57   #5
ana761
Zakorzenienie
 
Avatar ana761
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: gdańsk
Wiadomości: 6 182
GG do ana761
Dot.: SKLEP - ZróbSobieKrem

Duża 5 ode Mnie.
Naprawdę miły dla klienta sklep, świetny kontakt, szybka przesyłka, produkty opisne i z podaną datą ważności no i próbki i to zupełnie nieoczekiwane (oprócz tych przewidzianych za zakupy).
Polecam.
__________________
WĄTEK https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1115536


Gdzie jest cierpliwość i pokora, tam nie ma ani gniewu, ani zamętu......
ana761 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-10, 23:04   #6
zorza83
Raczkowanie
 
Avatar zorza83
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 300
Dot.: SKLEP - ZróbSobieKrem

Świetny kontakt mailowy, profesjonalne podejście do klienta i błyskawiczne tempo realizacji zamówienia. Do tego oryginalny i szybko powiększający się asortyment oraz bogaty receptariusz i duże próbki. Oceniam oczywiście na 5 .

p.s. duży plus za poręczne opakowania
__________________


Edytowane przez zorza83
Czas edycji: 2008-10-13 o 22:06
zorza83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-14, 15:24   #7
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: SKLEP - ZróbSobieKrem

Jestem pod mega wrazeniem. Przesylka - zwlaszcza dla osob mieszkajacych w Warszawie - wrecz niewarygodnie szybka, wczoraj rano zamowilam spora paczke, a juz dzisiaj ja otrzymalam. Indywidualne podejscie do klienta (otrzymalam konkretne porady na konkretne pytania), fajne receptury, spore darmowe probki.. Stawiam 6 (jesli mozna
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-15, 09:07   #8
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Dot.: SKLEP - ZróbSobieKrem

Ja tez stawiam 5 co prawda zrobiłam jedne zakupy ale myslę że nie ostatnie miła obsługa służaca pomocą. Przesyłka mega ekspresowa dostałam paczuchę nastepnego dnia za co dodatkowy plus!

Edytowane przez leana1
Czas edycji: 2013-06-20 o 09:43
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-15, 11:32   #9
Narnijkar
Zadomowienie
 
Avatar Narnijkar
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Zielone Lubusko-Wielkopolskie Wzgórze:-)
Wiadomości: 1 252
GG do Narnijkar
Dot.: SKLEP - ZróbSobieKrem

Bardzo pozytywne wrażeniaBardzo szybka wysyłka, dużo trafionych próbek w sporych pojemnościach i wspaniały kontakt mailowy ((inf o wysyłce, stanie zamówienia, odpowiedzi na pytania itp), bardzo ciekawy asortyment (naturalne emulgatory,niekonserwowan e hydrolaty w dużych pojemnościach, duży wybór akcesoriów).Jestem mile zaskoczona. Zasłużone 5*
__________________
Szukam FM Musc Ravageur, L'Artisan Safran Troublant,

Edytowane przez Narnijkar
Czas edycji: 2008-10-15 o 12:01
Narnijkar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-17, 09:14   #10
Iwi82
Wtajemniczenie
 
Avatar Iwi82
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 426
GG do Iwi82
Dot.: SKLEP - ZróbSobieKrem

Naprawdę SUPER sklep! Bardzo szybka przesyłka (zamówiłam i zapłaciłam we środę a w czwartek już miałam paczyszkę). Wszystko super zapakowane. Duże próbki. Generalnie same plusy! Polecam

Dodam jeszcze, że kontakt z Panią Kasią jest rewelacyjny! Ja miałam problem z jedną formulacją i bardzo szybko dostałam rzeczową odpowiedź na wszelkie wątpliwości

Edytowane przez Iwi82
Czas edycji: 2008-10-21 o 08:46 Powód: dodanie
Iwi82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-03, 22:21   #11
Emola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 127
Dot.: SKLEP - ZróbSobieKrem

Brawo! Super sklep, zestawy, ktore bardzo lubię dobrze przygotowane, łatwe do zrobienia, tak trzymać!
Emola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-05, 12:23   #12
513900e90b83d91c2e26787f916d5639aed43c42
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 319
Dot.: SKLEP - ZróbSobieKrem

Na razie zamawiałam w tym sklepie tylko raz, ale na pewno nie ostatni. Jedynym właściwie minusem są plastikowe butelki. Natomiast pochwała należy się na pewno za szybką przesyłkę, niemal natychmiastowe odpowiedzi na e-maile i oczywiście za prezenty. Szczególnie jednak na uwagę zasługuje bardzo dobre podejście do klienta i "nagradzanie" wszelkich pomyłek gratisami... o czym sama miałam okazję się przekonać.

Daję 4 gwiazdki (gdyby butelki były szklane dałabym 5).
513900e90b83d91c2e26787f916d5639aed43c42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-13, 16:32   #13
Silwena
Wtajemniczenie
 
Avatar Silwena
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 304
Dot.: SKLEP - ZróbSobieKrem

Wspaniały sklep na 5kę
Kontakt mailowy ze slepikiem jest 10/10
Wszelkie niedogodności (czyt. np uszkodzenia paczki w drodze) są rekompensowane gratisem, oraz naprawiane dosyłką uszkodzonego towaru. Ogólnie moje pierwsze zamówienie było okraszone tu i ówdzie gratisami, idealnie dobranymi Stronka sklepu jest jak dla mnie najprzystepniejsza ze znanych mi sklepów tego typu. Najłatwiej jest mi sie tam poruszać, bardzo ładna graficznie i przejrzysta strona. Asortyment wciąż się powiększa, podobnie zachwalany receptariusz. Produkty są świetnej jakości, podobnie uważam, że lepsze byłyby szklane buteleczki od platikowych, ale to mały szczegół. Zarejestrowanie sie, zalogowanie czy zamówienie jest bardzo proste, a wysyłka jest według mnie naprawdę błyskawiczna. Sklep zamieszcza bardzo uzyteczne i pomocne informacje o stanie zamówienia, czy ewentualnych przerwach świątecznych, brakach w magazynie z zaznaczeniem kiedy mozna sie spodziewac danego produktu ponownie, sonda na stronce etc, bardzo mi sie tam wszystko podoba. Jest zachęcajaco, kolorowo i z ZySKiem
Silwena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-13, 17:29   #14
confused_girl
Zadomowienie
 
Avatar confused_girl
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 541
Dot.: SKLEP - ZróbSobieKrem

Cóż mogę jeszcze dodać Dziewczyny napisały już wszystko Zamawiałam w sklepie trzy razy, za każdym razem jestem coraz bardziej zadowolona. Dobre produkty, przeogromny wybór, świetny kontakt z właścicielką, która zawsze chętnie służy radą, próbki dołączane do zamówień, błyskawiczna przesyłka, szybka informacja o ewentualnych brakach w magazynie. Nie jestem w stanie znaleźć ani jednej wady
__________________
Moja przygoda z szyciem
http://www.burdastyle.com/profiles/c...tudio/projects



Szukam próbki/odlewki Lancome O albo O Oui
confused_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-28, 10:51   #15
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: SKLEP - ZróbSobieKrem

Jestem bardzo zadowolona z zakupów w tym sklepie. Co prawda jak na razie kupowałam tylko raz, ale dostałam wszystko co zamówiłam + dwa gratisy, przesyłka błyskawiczna, produkty świetne. Powiem też, że nie przeszkadzają mi wcale plastikowe butelki, a nawet polubiłam je bardziej niż szklane, bo łatwiej mi dzięki nim dozować różne produkty . Zabrakło mi tylko informacji na opakowaniu, jak przechowywać to co jest w środku, ale te informacje znalazłam w internecie. Jednak prościej byłoby, gdyby były na etykiecie.
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-19, 13:26   #16
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: SKLEP - ZróbSobieKrem

Jestem bardzo zadowolona z zakupów w ZSK!
Pani Kasia błyskawicznie odpowiada na maile, służy radą (a wiedzę ma ogromną), wysyłka jest błyskawiczna.
Na pewno będę tam robiła zakupy jeszcze nie raz, bo wybór olejów jest chyba największy ze wszystkich sklepów internetowych jakie widziałam
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-09, 00:30   #17
LouLou25
Zakorzenienie
 
Avatar LouLou25
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 843
Dot.: SKLEP - ZróbSobieKrem

Bardzo lubie ten sklep. Szeroki asortyment (chociaz mnie ciagle malo ), dobra i mila obsluga - odpowiedza na kazde pytanie, no i ta boska wysylka, ktora szybkoscia przebija wszystkie tego typu sklepy. Oby tak dalej.

Jedyne do czego sie moge przyczepic to tzw."prezenty", ja osobiscie bym wolala sama sobie taki malutki prezencik wybrac.....
__________________

sure. fine. whatever.


LouLou25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-12, 01:41   #18
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: SKLEP - ZróbSobieKrem

To mój ulubiony sklep .Do sklepu przyciągneła mnie strona internetowa ,czytelna ,ładna ,prosta ,kolorowa ,atrakcyjna.Bardzo duży wybór towarów ,możliwość zapisu koszyka ,dla mnie duży plus.
Potwierdzam to co wcześniej napisały dziewczyny , nic dodać nic ująć ,
Moja ocena sklepu 5 gwiazdek.
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-12, 23:19   #19
sss7
Zadomowienie
 
Avatar sss7
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Cambridge
Wiadomości: 1 320
Dot.: SKLEP - ZróbSobieKrem

Oceniam na piątkę pomimo tego,że puki co zamawiałam tylko raz.

- wysyłka - bardzo szybka, estetycznie i bezpiecznie zapakowana
- strona internetowa ładna i czytelna
- asortyment szeroki stale poszerzany
- jakosc produktów bardzo dobra
- bardzo dobry kontakt meilowy z Pania Kasią

Juz wiem, że to wlasnie tam będe robiła moje biochemiczne zakupy.
Trzymam kciuki za ZSK!
__________________
Odchudzam sie, bez kija nie podchodz...
82kg/170cm, cel: 62kg
sss7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-24, 17:47   #20
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: SKLEP - ZróbSobieKrem

Obsługa na najwyższym poziomie. Duży wybór asortymentu, szybka wysyłka i wspaniały kontakt e-mailowy . Bardzo polubiłam zakupy w ZSK!
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-26, 13:32   #21
marcheweczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 239
Dot.: SKLEP - ZróbSobieKrem

Absolutna rewelacja!
Pierwsze zamówienie zrobiłam tylko dlatego, że zachciało mi się ręcznie robionego mydła. Wybrałam najmniej skomplikowany zestaw i zrobiłam! Wszystko jest opisane w instrukcji, poradziłam sobie bez specjalistycznego sprzętu (MacGyver w kuchni ) i zrobiłam ćwierć kilo mydła za niecałe 30zł! Następnym razem skorzystam z przepisu na stronie i zrobię mydło w płynie.
Za drugim razem kombinowałam tak, żeby nie zamawiać też z innych sklepów (ach te koszty przesyłki) i udało się! Fantastyczny wybór olei, błyskawiczna przesyłka i miłe prezenty (można poprosić o coś konkretnego).
Proszę się nie zmieniać, najwyżej dać więcej gotowych zestawów dla leniwców takich jak ja
marcheweczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-25, 16:53   #22
matine
Raczkowanie
 
Avatar matine
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Newcastle
Wiadomości: 298
Smile Dot.: SKLEP - ZróbSobieKrem

bardzo dobry sklep, polecam z czystym sumieniem,
towar zamawiany w poniedziałek wieczorem, otrzymałam w piatek rano, może nie tak błyskawicznie jak niektorzy ale jestem zadowolona, na bieżąco otrzymywałam maile w jakim stanie jest moje zamówienie, wszystko dobrze zapakowane, zawartość butelki/pojemniczka opisana, wraz ze sposobem przechowywania, za co duzy plus, gratisy,
strona przejrzysta, ładna łatwo sie poruszac i wyszukac interesujące produkty z dokładnym opisem, atrakcyjne ceny, stale powiększający się asortyment i więcej przepisów na kosmetyki , poki co zamawiałam jeden raz, ale napewno powtorze moje zakupy
matine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-19, 17:06   #23
ewi762
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 94
Dot.: SKLEP - ZróbSobieKrem

Duża piąteczka
Swietny kontakt z przedstawicielem sklepu, miła obsługa, pełen profesjonalizm, surowce świetne, bardzo dobrze zabezpieczone. Będzie to jeden ze sklepów w którym zamierzam się regularnie zaopatrywać.
ewi762 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-20, 14:07   #24
ulisia1
Rozeznanie
 
Avatar ulisia1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 777
GG do ulisia1
Dot.: SKLEP - ZróbSobieKrem

Barrrdzo fajny sklep. Rzeczywiście przesyłka bardzo szybka. Miły kontakt - zawsze można się o coś zapytać, poradzić. No i fajne półprodukty
__________________
ulisia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-30, 11:25   #25
Migdał
Rozeznanie
 
Avatar Migdał
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 572
Dot.: SKLEP - ZróbSobieKrem

Ostatnio robiłam zamówienie w tym sklepie i jestem bardzo zadowolona Bardzo dobry i miły kontakt ze sklepem, mimo że trochę namieszałam- bo chciałam najpierw odebrac osobiście, nie udało się, potem jeszcze zrobiłam dodatkowe zamówienie i poprosiłam o wspólne wysłanie Poprosiłam również o interesujące mnie próbki i je otrzymałam. Takie zakupy są bardzo miłe i na pewno będę je powtarzać
Migdał jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-14, 20:30   #26
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: SKLEP - ZróbSobieKrem

miło mi ocenić sklep na 5

bogaty asortyment, kazdy produkt jest opisany tak, ze nie ma potrzeby wedrowac do innych stron. Wysylka - bardzo szybka, sympatyczny kontakt. Gratisy.

i tylko szkoda, ze oleje wystepuja w plastikowych - a nie szklanych - butelkach... przyzwyczaiłam się do aptecznego wyglądu moich półek
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-26, 00:48   #27
dragon_she
Rozeznanie
 
Avatar dragon_she
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 777
Dot.: SKLEP - ZróbSobieKrem

ja sklep ocenilam na 4 ale tylko ze wzgledu na to, ze nie dostalam zadnej probki... z jednej strony to nic strasznego, ale wszystkie dziewczyny opisuja, ze dostaly, wiec na to tez liczylam

kolejna rzecz, krora mi sie nie spodobala do duze opakowania dla hydrolatow, nie mozna kupic np 50ml (na sprobowanie) tylko od razu duze opakowanie, ktore jest oczywiscie drozesze, ok 20zl... wolalabym kupic sobie dwa mniejsze

porownywalam ten sklep z BU i Mazidlami i kiedy zdecydowalam sie kupic w ZSK (akurat BU nie sprzedawala zelu HA do 10 stycznia) nie znalazlam paru produktow, ktore byly na BU i M, wiec asortyment jeszcze nie powalajacy

reszta bez zarzutu, wszystkie produkty ok
__________________
WW Start - 16.03.2016r. - 61,3kg
Ważenie 1 - 23.03.2016r. - 60,4kg

Edytowane przez dragon_she
Czas edycji: 2009-12-26 o 00:49
dragon_she jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-23, 00:30   #28
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: SKLEP - ZróbSobieKrem

5*

Dobry kontakt,szybko realizowane zamowienia,bogata oferta,ciekawe gotowe zestawy.

ZSK razem z BU to jedne z ulubionych sklepow
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-14, 16:18   #29
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: SKLEP - ZróbSobieKrem

Niedawno zrobiłam tam zakupy.Jestem bardzo zadowolonaWe wtorek wieczorem zrobiłam zamówienie i od razu zrobiłam przelew a w czwartek miałam już swoje cuda w domuNaprawdę super
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-24, 19:15   #30
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 769
Dot.: SKLEP - ZróbSobieKrem

Z przyjemnością pełen komplet gwiazdek.
Pomijam bonusy, które przychodzą do mnie w paczkach.

Ostatnio przytrafiła mi się dość ciekawa sytuacja, w której ZSK zachowało się fantastycznie.
Pełen profesjonalizm. Naprawdę niezbyt często się to firmom zdarza. Przynajmniej takie odnoszę wrażenie.

Polecę ten sklep każdemu.
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Surowce i półprodukty kosmetyczne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:27.