cera zanieczyszczona z bliznami i zmeczona u 26 latki !!Prosze o pomoc - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-28, 12:20   #1
oshin85
Raczkowanie
 
Avatar oshin85
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 170

cera zanieczyszczona z bliznami i zmeczona u 26 latki !!Prosze o pomoc


Czesc wszystkim
Mam duzy problem z cera a nawet ze skora na calym ciele .Bardzo prosze o roznego typu porady . Mam tradzik , blizny rozszezone pory i skore jakby rozciagnieta bez energii szczegolnie wokol oczu przy nosie na powiekach . Dodam ,ze ostatnio przezywam bardzo duzo stresu a wczesniej tez bylo nie malo ,mam depresje i spalam po 5 godzin lub mniej .
Bylam niedawno u dermatologa ,przypisal mi RETIN A ,stosuje go od 1,5 tygodnia a krostki dalej sie pojawiaja i jest ich duzo . W ciagu dnia uzywam odzywczego zelu z biochemii i olejku temanu a na wierzch filtr SVR mineralny 50 -moze on mnie zapycha (bo te pryszcze pojawily mi sie od pewnego czasu ,wczesnie raczej sporadycznie wyskakiwaly) lub od zelu (znalazlam w nim jakies wlokno ale powiedzieli mi z biochemii ze to nie ma wplywu na jakosc produktu) no i hydrolat albo olejek w kapsulkach z omega 3 ktorego uzywalam w zastepstwie gdzies 1,5 miesiaca temu gdy nie mialam serum .
Blagam pomozcie ,nie moge patrzec sie na siebie .
__________________
Na przekor kosmetyczce olejem maszcze twarz(. Obym krzywdy sobie nie zrobila.)
I szukam kwasow ktore beda bez prafiny i glikoli !!!
oshin85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-29, 20:17   #2
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: cera zanieczyszczona z bliznami i zmeczona u 26 latki !!Prosze o pomoc

Wiesz, z dermatologami to jest tak, że ja dopiero za którymś razem trafiłam do dobrego

Poza tym, jak wleczysz trądzik, to może warto z mikrodermabrazji skorzystać u kosmetyczki?

A na zmęczenie to polecam kremy z Biothermu czy Clinique dla cery zmęczonej, dla mnie są lepsze niż jakiekolwiek dziwactwa z BU Ale to tylko moja opinia

Co do filtru... moja cera nie znosi nawet filtru 15 z małymi wyjątkami, o 50 nie chcę myśleć, chyba by się udusiła Ale znowu, to tylko moja opinia, wiele osób te filtry używa i nic im nie jest, moja cera akurat filtrów nie znosi
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-30, 14:41   #3
oshin85
Raczkowanie
 
Avatar oshin85
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 170
Dot.: cera zanieczyszczona z bliznami i zmeczona u 26 latki !!Prosze o pomoc

Cytat:
Napisane przez kolciag Pokaż wiadomość
Wiesz, z dermatologami to jest tak, że ja dopiero za którymś razem trafiłam do dobrego

Poza tym, jak wleczysz trądzik, to może warto z mikrodermabrazji skorzystać u kosmetyczki?

A na zmęczenie to polecam kremy z Biothermu czy Clinique dla cery zmęczonej, dla mnie są lepsze niż jakiekolwiek dziwactwa z BU Ale to tylko moja opinia

Co do filtru... moja cera nie znosi nawet filtru 15 z małymi wyjątkami, o 50 nie chcę myśleć, chyba by się udusiła Ale znowu, to tylko moja opinia, wiele osób te filtry używa i nic im nie jest, moja cera akurat filtrów nie znosi
Dzieki za odpowiedz Robilam mikrodermabrazje ok 2,5 miesiaca temu i rzeczywiscie bylo lepiej ale teraz mam ten wysyp i nie wiem dlaczego Moze przez ten zel odzywczy (w ktorym byl ten klak:[ ) Juz sama nie wiem Jest bardzo zle ,moze to hormony A co do kosmetykow to bardzo chcialabym cos naturalnego ,jestem jakas opetana tymi naturalnymi specyfikami ,nie wiem czy to dobrze ;0))
__________________
Na przekor kosmetyczce olejem maszcze twarz(. Obym krzywdy sobie nie zrobila.)
I szukam kwasow ktore beda bez prafiny i glikoli !!!
oshin85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-30, 16:33   #4
2303
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 223
Smile Dot.: cera zanieczyszczona z bliznami i zmeczona u 26 latki !!Prosze o pomoc

Cytat:
Napisane przez oshin85 Pokaż wiadomość
Dzieki za odpowiedz Robilam mikrodermabrazje ok 2,5 miesiaca temu i rzeczywiscie bylo lepiej ale teraz mam ten wysyp i nie wiem dlaczego Moze przez ten zel odzywczy (w ktorym byl ten klak:[ ) Juz sama nie wiem Jest bardzo zle ,moze to hormony A co do kosmetykow to bardzo chcialabym cos naturalnego ,jestem jakas opetana tymi naturalnymi specyfikami ,nie wiem czy to dobrze ;0))
Cóż....miałam podobnie. Jakieś trzy lata temu przeszłam poważną chorobę i operację. To spowodowało że skóra na mojej twarzy jakby opadła...
Niestety nasza psychika , stresy itd mają ogromny wpływ na naszą urodę. ja Ci polecam krem LIERAC LIPOFILLING
TO LINK GDZIE MOŻESZ O TYM KREMIE POCZYTAĆ, NIE WIEM CZY JEST NA KWC
http://www.lierac.com.pl/main.php?pa...&deep=2&pid=22
Mnie pomógł ale na efekty musiałam poczekać ok.2-3 m-ce
Powodzenia życzę
__________________
mobile
2303 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-31, 09:23   #5
oshin85
Raczkowanie
 
Avatar oshin85
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 170
Dot.: cera zanieczyszczona z bliznami i zmeczona u 26 latki !!Prosze o pomoc

DziekiMam nadzieje ze u ciebie teraz jest wszystko ok
Poczytalam juz o tym kremiku i zobaczylam... olej mineralny .. oj tego raczej nie sprobuje Czy ten krem uzywalas tylko przez okres 3 miesiecy i skora jest dalej w dobrym stanie? Jaki czas minal od zaprzestania stosowania jego?
Jezeli chodzi o psychike i stres to rzeczywiscie maja duze oddzialywanie na skore
Pozdrawiam
__________________
Na przekor kosmetyczce olejem maszcze twarz(. Obym krzywdy sobie nie zrobila.)
I szukam kwasow ktore beda bez prafiny i glikoli !!!

Edytowane przez oshin85
Czas edycji: 2011-05-31 o 11:43
oshin85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-31, 15:16   #6
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: cera zanieczyszczona z bliznami i zmeczona u 26 latki !!Prosze o pomoc

Cytat:
Napisane przez kolciag Pokaż wiadomość
Wiesz, z dermatologami to jest tak, że ja dopiero za którymś razem trafiłam do dobrego

Poza tym, jak wleczysz trądzik, to może warto z mikrodermabrazji skorzystać u kosmetyczki?

A na zmęczenie to polecam kremy z Biothermu czy Clinique dla cery zmęczonej, dla mnie są lepsze niż jakiekolwiek dziwactwa z BU Ale to tylko moja opinia

Co do filtru... moja cera nie znosi nawet filtru 15 z małymi wyjątkami, o 50 nie chcę myśleć, chyba by się udusiła Ale znowu, to tylko moja opinia, wiele osób te filtry używa i nic im nie jest, moja cera akurat filtrów nie znosi

A im większy filtr tym krem jest gęstszy i cięższy???
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:20.