ZDOBIENIE PAZNOKCI hybryda zele - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-05-20, 11:13   #1
Charllot
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 26

ZDOBIENIE PAZNOKCI hybryda zele


Dziewczyny mam pytanie jak robicie paznokcie moon na hybrydzie ?? matujecie kolor i później robicie moon ?? Chcę zacząć robić i chciałam się poradzić żeby nic nie zepsuć. Widziałam też moon zrobione na złotej folii i też nie wiem czy prosto na folie nałożyć hybryd lub żel i po prostu utwardzić ?? Z góry dziękuję za porady
Charllot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-23, 17:34   #2
beforeyou
Zakorzenienie
 
Avatar beforeyou
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Osw
Wiadomości: 4 692
Dot.: ZDOBIENIE PAZNOKCI hybryda zele

przyznam się , że jeszcze ich nie robiłam ale wydaje mi się , że można zrobić tymi paseczkami do manicure lub też własnoręcznie wyciąć i powinno dać taki sam efekt ale pewna nie jestem
__________________
" Wanting to be someone else is a waste of the person you are. "



Klik i poznajesz mnie
beforeyou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-27, 15:31   #3
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: ZDOBIENIE PAZNOKCI hybryda zele

Cytat:
Napisane przez Charllot Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie jak robicie paznokcie moon na hybrydzie ?? matujecie kolor i później robicie moon ?? Chcę zacząć robić i chciałam się poradzić żeby nic nie zepsuć. Widziałam też moon zrobione na złotej folii i też nie wiem czy prosto na folie nałożyć hybryd lub żel i po prostu utwardzić ?? Z góry dziękuję za porady
wydaje mi się, że powinno się zmatowić pazurki a dopiero wtedy robić moon można pomóc sobie paseczkami jak to frencha, a co do foli transferowej to ja robiłabym w ten sposób: po zmatowieniu pazurka, nakleić paseczek z frencha, pomalować np. top'em (w miejscu gdzie ma być folia) utwardzić i na warstwie dyspersyjnej "odbić" folię i na to top... nie próbowałam więc nie powiem na 100% czy coś by z tego wyszło:P ale myślę, że lepszy ten sposób niż malowanie hybrydą po foli, mogłaby nie trzymać się odpowiednio, chyba żeeeee.... najpierw umieścić folię, pokryć topem, później kolor, a później znowu top?? :| trochę nie bardzo :P
yashe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-27, 22:19   #4
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: ZDOBIENIE PAZNOKCI hybryda zele

https://www.youtube.com/watch?NR=1&v...ture=endscreen

fajny filmik, wprawdzie pokazuje jak zrobic moon na zwykłych lakierach, ale można użyć do tego lakierów hybrydowych np. kolor 085 z Cosmetics Zone https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...2&d=1366799679 i inny dowolny kolor :P

---------- Dopisano o 22:19 ---------- Poprzedni post napisano o 21:48 ----------

https://www.youtube.com/watch?v=VRoyI3Wb90g i jeszcze coś takiego tak się nakręciłam, że chyba sama sobie zrobię coś takiego
yashe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:29.