Pomocy:-) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-11-18, 07:39   #1
Katarina1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3
Thumbs down

Pomocy:-)


Moj problem rozpoczoł sie od wizyty u kosmetyczki.Robiłam sobie na paznokciach mase gdy po 3 tygodniach poszłam znowu moje pazokcie wyglądały tak okropnie że szkoda słów można powiedziec że to nawet już nie były paznokcie.Mase zrobiłam jeszcze raz myślałam że pod nią paznokcie odrosną i chociaż troche sie zregenerują.Jednak sie myliłam.Wczorj ściągnełam mase i sama chce jakoś ogarnąć swoje paznokcie.Kupiłam w Rosmanie odżywkę 8 w 1 Eveline i bardzo mnie zaciekawiło to jak każdy ją zachwalał.Dałam jedną warstwę na paznokcie i.. z bólu nie mogłam, wytrzymać.Ale nie zmywałam jej choć piekło masakrycznie.Dzis dałam 2 warstwę i dalej to samo aż bolały mnie palce:-( Czytalam na forum że ta odżywka jest szakodliwa prowadzi do poważnej choroby poznokci.Obecnie zmyłam ją z moich pazokci po przestraszyłam sie tych wszytskich wpisów.Co robić/:-( Czy macie jakieś inne sprawdzone sposoby żeby ratowac swoje paznokcie
Katarina1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-18, 12:59   #2
fail
Raczkowanie
 
Avatar fail
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 193
Dot.: Pomocy:-)

Moglabys wrzucic zdjęcie swoich paznokci?
fail jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-18, 17:33   #3
RozowaMulina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 407
Dot.: Pomocy:-)

Polecam TEN wątek.
__________________
Bloguję!

Wymianka
RozowaMulina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-19, 11:00   #4
Katarina1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3
Dot.: Pomocy:-)

Właśnie nie mam narazie takiej możliwości ale moge opisać jak wyglądają.Są bardzo miękkie jak odrosną kawałek to wyglądają jak papierek;-( Nie które są zaczerwienione i bolą,po tej odrzywce strasznie mnie piękły i bolały ale odstawiłam ją zaraz jak przeczytałam o tej odrzywce.Jak mam sobie pomóc?

---------- Dopisano o 12:00 ---------- Poprzedni post napisano o 11:59 ----------

RozowaMulina co sądzisz na ten temat?;-P
Katarina1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-20, 21:31   #5
RozowaMulina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 407
Dot.: Pomocy:-)

Co ja sądzę? Hm, że paznokcie są zmęczone i potrzebują chwili wytchnienia i intensywnej pielęgnacji. Oleje potrafią zdziałać cuda, jednak potrzebują na to trochę czasu. Skracaj na bieżąco paznokcie, kremuj, nawilżaj, olejuj a po pewnym czasie (myślę że już po tygodniu) zobaczysz zmiany.
__________________
Bloguję!

Wymianka
RozowaMulina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-21, 06:32   #6
owocowka
Raczkowanie
 
Avatar owocowka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 49
Dot.: Pomocy:-)

Katarina1234 odstaw tą odżywkę! Jeżeli bolą to znaczy że jej nie tolerujesz, a skoro jej nie tolerujesz, tzn że możesz narobić sobie jeszcze większych problemów. Poczytaj sobie na forum odnośnie odżywek eveline.
Kup sobie w rossmanie jedną z odżywek Lovely - polecam jasno różową. Stosuj ją codziennie i po jakimś czasie powinnaś widzieć efekty. Ale tą 8w1 wyrzuć.
__________________
Moja Pazurkowa Galeria
owocowka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-21, 12:08   #7
Patka75
Raczkowanie
 
Avatar Patka75
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 319
Dot.: Pomocy:-)

Paznokcie masz zniszczone zabiegiem jaki zafundowano ci w gabinecie (ciekawe jak były robione) oraz tym ze sama zdjęłaś zapewne albo mocno piłując albo zrywając zębami...

jedynie co teraz możesz zrobić to kupić w aptece witaminę E zagrzać oliwę z oliwek i do cieplej a nie gorącej oliwy wycisnąć kilka kapsułek wit E (bez recepty Capivit E bo wit E jest na recepte i jest w fiolkach - wtedy wystarczy jedna filoka) i w takiej cieplej mieszance maczasz wacik i na paznokieć... owijasz folia i siedzisz około 15 min...
nie jest to zloty środek i żeby paznokcie wróciły do formy muszą zrosnąć... ale przynajmniej nie będę się może tak łamać i wyginać... i w końcu przestana bolec...
Patka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-28, 00:20   #8
diosa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 17
Dot.: Pomocy:-)

Możesz też wypróbować regenerum. Bardzo przyjemne a na pewno nie będziesz odczuwać bólu
__________________
www.diosa.com.pl
FOTOGRAFIA ARTYSTYCZNA
diosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:06.