Depilacja laserowa czy bezpieczna? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-07-03, 17:19   #1
MartkaK
Raczkowanie
 
Avatar MartkaK
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 38

Depilacja laserowa czy bezpieczna?


Drogie dziewczęta, czy depilacja laserowa jest bezpieczna? Jak zachowują się cebulki włosa podczas takiego zabiegu? Szukam jakiegoś gabinetu w Siedlcach jeśli ktoś może coś polecić to będę wdzięczna
__________________
Umiesz liczyć? Licz na siebie
MartkaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-04, 21:56   #2
ruby000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 495
Dot.: Depilacja laserowa czy bezpieczna?

laser dociera do cebulki i robi jej "harakiri" - pod warunkiem że są to ciemne włosy. Ja miałam pierwszą depilacje w 2007r nie wyrosła druga głowa ani trzecia ręka, faktem jest że trzeba zrobić naprawde dużo zabagów zeby był efekt, ale warto. NAjszybciej zawsze reagują łydki - na nich w zasadzie nie mam już włosów, a jak jakies wyrosną to je golę - są tak delikatne że w zasadzie raz na miesiąc podgalam jakieś włoski. Pod pachami jest ich dużo (nie mogłabym wyjść nie goląc ich, ale na nogach sa tak delikatne, że już odważę się wyjść w sukiece bez golenia nóg), ale są osłabione do tego stopnia że w zasadzie golenie raz na tydzien wystarcza. Pierwszy zabieg jest bolesny ale warto

---------- Dopisano o 22:56 ---------- Poprzedni post napisano o 22:56 ----------

po pierwszym czy drugim zabiegu nie bedziesz widziec efektów, ale warto poczekac i zainwestować
__________________
SUKIENKI

kosmetyki
książki
nowa bielizna i odzież




Pędzel [/B][/U][/COLOR]flat top!
ruby000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-28, 09:28   #3
Werookika
Przyczajenie
 
Avatar Werookika
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 6
Dot.: Depilacja laserowa czy bezpieczna?

Depilacja laserowa ogólnie uważana jest za bezpieczną i bezinwazyjną.

Jest oczywiście szereg przeciwwskazań do wykonania takiego zabiegu jak ciąża, opalenizna, podrażnienia skóry itp. (do znalezienia na stronie gabinetu). I oczywiście tuż po zabiegu występuje podrażnienie skóry, ale najczęsciej mija w ciągu 24h.

Dodatkowo zaleca się, aby na 3 tyg przed zabiegiem nie używać balsamów do ciała z alkoholem.

Ja robiłam sobie depilację na kilka części ciała i widzę, że szybciej efekty przychodziły tam, gdzie włos regularnie goliłam żyletką, przez co był gruby i ciemny, więc polecam 'wyhodować' sobie mocne włosy przed zabiegiem - dzięki temu, może zmniejszyć się ich liczba.

Werookika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-02, 19:29   #4
dryda
Rozeznanie
 
Avatar dryda
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 799
Dot.: Depilacja laserowa czy bezpieczna?

Uch, to "hodowanie" włosów przed brzmi drastycznie hihi
A ja czytałam, że na 2 dni przed depilacją laserową włosy i tak trzeba ogolić maszynką, więc jaki sens miałoby ich hodowanie?
dryda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-02 20:29:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:33.