Wasze pomysły na wieczór panieński - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-06-12, 08:22   #31
SchwarzOhneZucker
Raczkowanie
 
Avatar SchwarzOhneZucker
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 116
Dot.: Wasze pomysły na wieczór panieński

Jak tak sobie przypomnę wszystkie wieczory panieńskie, to najlepsze nie były te, na które zamawiało się jakieś drogie atrakcje ani szło się do drogiego klubu, lecz takie, na które gdzieś się wyjeżdżało, na przykład na domki nad jezioro, i tam organizowało się imprezę
Zimą można postawić na jakiś wyjazd w góry. Osobiście nawet jako panna młoda również wolałabym, aby ktoś zorganizował mi właśnie taki wieczór
SchwarzOhneZucker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-12, 11:50   #32
xxxx9040
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 5
Dot.: Wasze pomysły na wieczór panieński

My planujemy imprezę marzeń. Zabawę całonocną, prezenty erotyczne typu Sztuka krępowania ciała xxx- co by pan młody był zadowolony w noc poślubną. ;D Ale to nie wszystko. Myślę, by zrobić to inaczej niż zwykle się robi. Najpierw zamówimy sobie kilka kosmetyczek do domu, by nas na bóstwo zrobiły. Potem pojdziemy do kina, potem na dyskoteki. Tak by cały dzień spędzić na full.

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2018-08-13 o 11:58 Powód: reklama
xxxx9040 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-11, 22:22   #33
laczupakabra
Rozeznanie
 
Avatar laczupakabra
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: gdzie nogi poniosą
Wiadomości: 708
GG do laczupakabra
Dot.: Wasze pomysły na wieczór panieński

Jakiś czas temu organizowałam panieński dla mojej siostry - w sobotę poszłyśmy w góry, weszłyśmy na niezbyt wysoki szczyt, ale była to super okazja, żeby wszystkie dziewczyny się zintegrowały, w schronisku zjadłyśmy obiad, a panna młoda dostała dyplom wejścia, który można było tam kupić i zjechała na tyrolce - kilka chętnych dziewczyn również. Później była chwila przerwy na przygotowania i spotkałyśmy się ponownie w Airbnb, gdzie już przygotowane były odpowiednie dekoracje. Przygotowałyśmy gry - ze smakiem. Były przekąski i tort, a później pojechałyśmy do klubu, gdzie miałyśmy lożę. Następnego dnia śniadanko w fajnej knajpce i prywatna lekcja jogi. Wyszło cudownie

Ostatnio byłam na panieńskim koleżanki - poszłyśmy na wrotki i do klubu.

Stwierdziłam, że sama chyba wolałabym SPA z najbliższymi przyjaciółkami od imprezy w większym gronie, ale nie wiem, może jeszcze zmienię zdanie
laczupakabra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-26, 16:34   #34
Asia_joasia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomości: 1
Dot.: Wasze pomysły na wieczór panieński

Cześć dziewczyny.
Czy któraś z Was miała okazję uczestniczyć w takim show? BodyPainting, jest model do malowania
Znalazłam takie ogłoszenie:
[ciach link]
Zastanawiam się czy warto? Dajcie znać?

Edytowane przez Mijanou
Czas edycji: 2021-04-26 o 22:14 Powód: reklama
Asia_joasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-20, 12:53   #35
Kazamate
Raczkowanie
 
Avatar Kazamate
 
Zarejestrowany: 2020-09
Wiadomości: 34
Dot.: Wasze pomysły na wieczór panieński

szukam inspiracji na wieczór panieński! Jestem świadkową, więc chcę się wykazać
Ślub przyjaciółki na koniec września, także sporo czasu, żeby coś zamówić, kupić, przygotować będzie ok. 10 dziewczyn, w tym jedna w zaawansowanej ciąży i jedna nieco starsza od reszty towarzystwa. Wyjazdy, etc. chyba trochę odpadają lokalizacja to Śląsk, okolice Tarnowskich Gór.

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2022-08-19 o 09:17 Powód: linki po edycji
Kazamate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-29, 11:47   #36
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Wasze pomysły na wieczór panieński

Cześć!
Jakie gry i zabawy do samodzielnego zrobienia w domu polecacie i dobrze wspominacie z wieczorów panieńskich?
Chodzi mi o takie typu: pytania na zgodność odpowiedzi pan młody/panna młoda, co odpowiedział na zadane pytania pan młody itp.
Sama bardzo miło wspominam takie quizy i ciekawe pytania, bo dużo przy nich śmiechu, ale chciałabym zaskoczyć też i znaleźć coś ciekawego dla wszystkich dziewczyn biorących udział w wieczorze.
Macie jakieś propozycje?
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-14, 09:29   #37
staraimalenka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 6
Dot.: Wasze pomysły na wieczór panieński

Jestem świadkową u przyjaciółki i zastanawiam się jak to wszystko zorganizować... macie jakieś rady co warto a co lepiej odpuścić bo nie ma sensu?
staraimalenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-04-14, 10:18   #38
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Wasze pomysły na wieczór panieński

Cytat:
Napisane przez staraimalenka Pokaż wiadomość
Jestem świadkową u przyjaciółki i zastanawiam się jak to wszystko zorganizować... macie jakieś rady co warto a co lepiej odpuścić bo nie ma sensu?
Na pewno zorientuj się, jak widzi to główna zainteresowana. Czy jest zabawowa i chce jakieś przygody, wyjazdy, kluby, czy też zwykłe spotkanie ze swoimi przyjaciółkami. To Cię chyba najbardziej naprowadzi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-15, 11:38   #39
staraimalenka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 6
Dot.: Wasze pomysły na wieczór panieński

Na pewno bedziemy o tym rozmawiać, ale chcę się jakoś przygotować na różne opcje z jakimiś chociaż wstępnymi pomysłami Bo nie ukrywam, że do tej pory nie byłam na żadnym panieńskim jeszcze, bo jakoś tak się złożyło że jeszcze nie było wśród moich znajomych ślubów i nie umiem jakoś sobie tego wyobrazić
staraimalenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-15, 12:01   #40
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Wasze pomysły na wieczór panieński

Cytat:
Napisane przez staraimalenka Pokaż wiadomość
Na pewno bedziemy o tym rozmawiać, ale chcę się jakoś przygotować na różne opcje z jakimiś chociaż wstępnymi pomysłami Bo nie ukrywam, że do tej pory nie byłam na żadnym panieńskim jeszcze, bo jakoś tak się złożyło że jeszcze nie było wśród moich znajomych ślubów i nie umiem jakoś sobie tego wyobrazić
Ja mam doświadczenie z dwoma różnymi typami tego wieczoru:
1. Wynajęcie loży w pubie/klubie (ale nie dyskotece, bardziej kameralne i na poziomie miejsce z jedzeniem i parkietem do tańca), było zamawiane jedzenie i drinki, siedzialysmy, gadalysmy, było kilka zabaw przy stoliku, szłyśmy tańczyć na parkiet, a później już w małej grupce jeszcze jakieś wyjście nad wodę żeby na spokojnie pogadać i się pośmiać.
2. Domówka - jedzenie organizowane przez dziewczyny, też kilka zabaw związanych z wieczorem panieńskim, drinki, prezent dla panny młodej i wyjście na jedną atrakcję na miasto, a później powrót do mieszkania i dalej domowkowe klimaty.

Oba wieczory trwały od 18 do 4 rano mniej więcej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-18, 20:45   #41
iktotomowi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-08
Wiadomości: 3
Dot.: Wasze pomysły na wieczór panieński

Dla mniejszych imprezowiczek polecam degustacje win w jakimś pięknym miejscu, można znaleźć naprawdę miejscówy perełki w tym temacie w Polsce, szczególnie latem
iktotomowi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-12-29, 10:02   #42
andzelika480
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 8
Dot.: Wasze pomysły na wieczór panieński

My zorganizowałyśmy wyjazdowy wieczór panieński naszej przyjaciółce. Wybrałyśmy się do Wrocławia. Było super. Z Krakowa mogę polecić firmę AJM Transport bardzo fajnie przygotowali nam wyjazd.
andzelika480 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-03-12, 14:57   #43
loktref
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2024-03
Wiadomości: 1
Dot.: Wasze pomysły na wieczór panieński

Jak wieczór panieński to jakaś sesja. Ja na swoim miałam Fotograf ślubny xxx . Polecam . Byli tez na naszym ślubie. jesteśmy mega zadowoleni .

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2024-03-12 o 16:24 Powód: link
loktref jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-03-14, 20:42   #44
adriano120
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2024-03
Wiadomości: 1
Dot.: Wasze pomysły na wieczór panieński

������ Gotowi na wielką przygodę z planowaniem Waszego wymarzonego wesela? Oto dla Was! ������
Jedyny taki e - book z perspektywy przyszłego Pana Młodego dla przyszłych Panów Młodych �� i nie tylko.
���� Przygotujcie się na niezapomniane przyjęcie dzięki ebookowi "Przygotowania przedślubne dla faceta"! Od budżetowania po wybór stroju, ten ebook to kompletne źródło inspiracji i praktycznych porad, które pomogą Wam stworzyć idealny dzień!
���� Planujecie zachować kontrolę nad budżetem i harmonogramem? Nie ma problemu! Nasz ebook pokaże Wam, jak zarządzać finansami i planować każdy szczegół, nie tracąc przy tym uroku i wyjątkowości Waszego ślubu.
�� Wybór stroju dla pana młodego to kluczowy element każdego ślubu. Dzięki moim wskazówkom i sugestiom, znajdziecie idealny strój, który podkreśli Wasz styl i osobowość.
���� Nie zapominajcie o gościach i zaproszeniach! Mój ebook pomoże Wam ustalić listę gości i stworzyć zaproszenia, które zachwycą Waszych najbliższych.
��️�� A co z menu i alkoholem? Znajdziecie u mnie pomysły na wykwintne potrawy i napoje, które zadowolą podniebienia Waszych gości.
���� A na zakończenie - zabawa na weselu! Odkryjcie sposoby na zapewnienie niezapomnianej zabawy dla Was i Waszych gości.
����️ A po weselu? Czas na miodowy miesiąc! Mój ebook zawiera sugestie na fantastyczne wycieczki i atrakcje, które sprawią, że ten czas będzie jeszcze bardziej magiczny.
���� Pobierzcie już dziś mój ebook i rozpocznijcie przygotowania do Waszego wymarzonego ślubu! ����
Przyszły Mąż już nie będzie Cię męczył pytaniami. �� �� ��
xxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2024-03-15 o 09:29 Powód: reklama
adriano120 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-14 20:42:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:06.