Prezent dla Rodziców na Święta- ciężki przypadek - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-11-11, 20:51   #1
Ewwson
MaMaMaty
 
Avatar Ewwson
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 55

Prezent dla Rodziców na Święta- ciężki przypadek


Hej, proszę o poradę w kwestii kupienia czegoś Rodzicom, którzy niezbyt do tej pory doceniali prezenty ode mnie. Rodzice są tradycjonalistami, bardzo przywiązani do swoich wieloletnich sprzętów i rzeczy i zawsze powtarzają, że nic nie potrzebują, a jak coś dostaną to chomikują po szafkach- jak otworzę ich szafę to prezenty z poprzednich lat wysypują się nieodpakowane i już nie wiem czym mam ich ucieszyć, serio. Sweterki , zestawy bonda na dvd, książki, torebki, portfele, zegarki, szczoteczki soniczne, golarki, szybkowary typu ☠☠☠☠☠☠☠☠☠ nie sprawdziły się. Jedyne co Tata zaakceptował to radyjko na baterie 😝🙈 Please help
Ewwson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-12, 12:33   #2
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13 579
Dot.: Prezent dla Rodziców na Święta- ciężki przypadek

Cytat:
Napisane przez Ewwson Pokaż wiadomość
Hej, proszę o poradę w kwestii kupienia czegoś Rodzicom, którzy niezbyt do tej pory doceniali prezenty ode mnie. Rodzice są tradycjonalistami, bardzo przywiązani do swoich wieloletnich sprzętów i rzeczy i zawsze powtarzają, że nic nie potrzebują, a jak coś dostaną to chomikują po szafkach- jak otworzę ich szafę to prezenty z poprzednich lat wysypują się nieodpakowane i już nie wiem czym mam ich ucieszyć, serio. Sweterki , zestawy bonda na dvd, książki, torebki, portfele, zegarki, szczoteczki soniczne, golarki, szybkowary typu ☠☠☠☠☠☠☠☠☠ nie sprawdziły się. Jedyne co Tata zaakceptował to radyjko na baterie 😝🙈 Please help
Nic im nie kupuj bo i tak nie docenia.

Albo dobry alkohol i wypasne słodycze. Lub kawe/ herbatę.
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-25, 15:52   #3
silok
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 9
Smile Dot.: Prezent dla Rodziców na Święta- ciężki przypadek

Cytat:
Napisane przez Ewwson Pokaż wiadomość
i zawsze powtarzają, że nic nie potrzebują (...) Jedyne co Tata zaakceptował to radyjko na baterie ���� Please help
W każdym domu przyda się termometr, czy bardziej rozbudowany termometr, czyli stacja pogodowa np. z ciśnieniem powietrza, jakością powietrza itp. To może być bardzo dobry i praktyczny prezent dla nich, tak jak radio, bo będzie wykorzystywany. Kto nie korzysta z termometru??? Jest wiele bardzo fajnych takich produktów, wystarczy wybrać odpowiedni, który im się może spodobać. Pomocą w wyborze może być poradnik prezentowy na stacje-pogody.pl.

Edytowane przez silok
Czas edycji: 2023-12-11 o 00:16
silok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-26, 09:41   #4
Szlachetnyfiolek
SzlachetnyFiolek
 
Zarejestrowany: 2023-10
Lokalizacja: Polska, Podkarpacie
Wiadomości: 9
Dot.: Prezent dla Rodziców na Święta- ciężki przypadek

Cytat:
Napisane przez Ewwson Pokaż wiadomość
Hej, proszę o poradę w kwestii kupienia czegoś Rodzicom, którzy niezbyt do tej pory doceniali prezenty ode mnie. Rodzice są tradycjonalistami, bardzo przywiązani do swoich wieloletnich sprzętów i rzeczy i zawsze powtarzają, że nic nie potrzebują, a jak coś dostaną to chomikują po szafkach- jak otworzę ich szafę to prezenty z poprzednich lat wysypują się nieodpakowane i już nie wiem czym mam ich ucieszyć, serio. Sweterki , zestawy bonda na dvd, książki, torebki, portfele, zegarki, szczoteczki soniczne, golarki, szybkowary typu â˜☠â˜☠â˜☠â˜☠â˜☠â˜☠â˜☠â˜☠⠘☠ nie sprawdziły się. Jedyne co Tata zaakceptował to radyjko na baterie ���� Please help
A może właśnie nie kupuj im rzeczy, ubrań itp. skoro są przywiązani do swoich, i tylko im zalegają w szafach, są takie strony w internecie, gdzie można zakupić prezent w postaci przeżycia jakiegoś, nie pamiętam jak się nazywają te strony, ale na przykład kurs gotowania, lub spa dla dwojga, a może każdego z osobna, może to bardziej by ich ucieszyło, i skorzystali by z tego, a wspomnienia zostają na zawsze, może mają jakieś zainteresowania przykładowo gotowanie, fotografia, nowe doświadczenie, wspaniałe wspomnienia, i może nowe umiejętności, romantyczna kolacje we dwoje, przy prezentach wspólnych w takiej formie przy okazji Twoi Rodzice miło spędzą czas we dwoje, może nawet romantycznie, we wspomnienia, nowe doświadczenia, i umiejętności zawsze warto inwestować. Rzeczy nie raz się nie przydają, i nie cieszą osób nimi obdarowanymi, a kiedy podaruje się piękne chwile, i wspomnienia, nie może chyba być nic lepszego, niż czuć/ poczuć, że się naprawdę żyje, Chwile to najpiękniejsze co można komuś podarować, nigdy się nie zniszczy, nie zużyje.Jedna ze stron na których są takie prezenty to PrezentMarzen.com, jeśli się nie mylę.
__________________
SzlachetnyKwiat

Edytowane przez Szlachetnyfiolek
Czas edycji: 2023-11-26 o 11:30 Powód: Zapomniałam podać nazwę strony, o której napisałam, bardzo istotna informacja raczej.
Szlachetnyfiolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-26 10:41:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:14.