Ból po seksie analnym - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2022-11-27, 01:21   #1
zamyslonaa
Raczkowanie

Ból po seksie analnym

Hej dziewczyny. Głupio mi pytać, ale lepiej tu, niż kogoś w realu, bo problem jest dość krępujący.

Wczoraj pierwszy raz uprawiałam z narzeczonym seks analny. Było ok, może trochę minimalnie bolało, ale ten lekki ból odbierałam raczej jako przyjemny. Nie czułam dyskomfortu.

Po było ok, potem szybko zasnęłam. Dyskomfort i ból poczułam rano i odczuwam do teraz, mimo że minęła już ponad doba od stosunku.

Czy mam się martwić, czy to normalne? Ewentualnie - jak ten ból zaleczyć? Wzięłam ibuprom, ale jedyne co mnie przestało boleć, to czoło (uderzyłam się w klapę od bagażnika xD ). I co zrobić, żeby następnym razem nie bolało? Nie chciałabym rezygnować już na starcie, bo nie było źle.

Ten ból nie jest silny, ale jest upierdliwy, nasila się np.podczas siadania. No i zwyczajnie mnie martwi.

Za wszystkie rady będę wdzięczna
zamyslonaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-27, 14:28   #2
Laief
Raczkowanie

Dot.: Ból po seksie analnym

Cytat:
Napisane przez zamyslonaa Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Głupio mi pytać, ale lepiej tu, niż kogoś w realu, bo problem jest dość krępujący.

Wczoraj pierwszy raz uprawiałam z narzeczonym seks analny. Było ok, może trochę minimalnie bolało, ale ten lekki ból odbierałam raczej jako przyjemny. Nie czułam dyskomfortu.

Po było ok, potem szybko zasnęłam. Dyskomfort i ból poczułam rano i odczuwam do teraz, mimo że minęła już ponad doba od stosunku.

Czy mam się martwić, czy to normalne? Ewentualnie - jak ten ból zaleczyć? Wzięłam ibuprom, ale jedyne co mnie przestało boleć, to czoło (uderzyłam się w klapę od bagażnika xD ). I co zrobić, żeby następnym razem nie bolało? Nie chciałabym rezygnować już na starcie, bo nie było źle.

Ten ból nie jest silny, ale jest upierdliwy, nasila się np.podczas siadania. No i zwyczajnie mnie martwi.

Za wszystkie rady będę wdzięczna
Mimo że w trakcie penetracji ból był minimalny to jak najbardziej możesz mieć później takie odczucia jak opisalas. Często jest to kwestia przyzwyczajenia, wiec nie martwiłabym się na razie. Obserwuj czy nic więcej się nie dzieje i uwazaj na głowę (smiechlam przy tym bagażniku xD). Zresztą, ja czasami po mocniejszej klasycznej wersji czuje ból przy siadaniu, a co dopiero po pierwszym analu. Może następnym razem spróbujcie się mocniej rozgrzać? Korki/palce, itp. Nie wiem jak to wygladalo wczoraj, czy od razu przeszliście do pełnej penetracji, czy się jakoś przygotowywaliście.
Laief jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-27, 15:02   #3
LadyDimitrescu
Wtajemniczenie

Polecam maść aesculan.

Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka
LadyDimitrescu jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-27, 16:20   #4
zamyslonaa
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Laief Pokaż wiadomość
Mimo że w trakcie penetracji ból był minimalny to jak najbardziej możesz mieć później takie odczucia jak opisalas. Często jest to kwestia przyzwyczajenia, wiec nie martwiłabym się na razie. Obserwuj czy nic więcej się nie dzieje i uwazaj na głowę (smiechlam przy tym bagażniku xD). Zresztą, ja czasami po mocniejszej klasycznej wersji czuje ból przy siadaniu, a co dopiero po pierwszym analu. Może następnym razem spróbujcie się mocniej rozgrzać? Korki/palce, itp. Nie wiem jak to wygladalo wczoraj, czy od razu przeszliście do pełnej penetracji, czy się jakoś przygotowywaliście.
Nie śmiej się, byłam kilka lat temu świadkiem sytuacji, w której mąż żonie rąbnął niechcący klapą od bagażnika w głowe dwukrotnie w ciągu jednego dnia. Niechcący oczywiście. Takie małżeństwo 50+, zorganizowany wypad w góry większą grupą. Jej kur**wanie chyba całe Karkonosze słyszały ale mocno kobita oberwała, siła z dwóch stron - jej pochylanie głowy do bagażnika + zamykana klapa spotkały się w połowie

Korka nie było, nigdy nie używaliśmy. Palce były. Byłam rozgrzana, bo najpierw uprawialismy klasyczny seks.

---------- Dopisano o 16:20 ---------- Poprzedni post napisano o 15:17 ----------

Cytat:
Napisane przez LadyDimitrescu Pokaż wiadomość
Polecam maść aesculan.

Ale to maść na hemoroidy
zamyslonaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-28, 09:36   #5
LadyDimitrescu
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez zamyslonaa Pokaż wiadomość

Nie śmiej się, byłam kilka lat temu świadkiem sytuacji, w której mąż żonie rąbnął niechcący klapą od bagażnika w głowe dwukrotnie w ciągu jednego dnia. Niechcący oczywiście. Takie małżeństwo 50+, zorganizowany wypad w góry większą grupą. Jej kur**wanie chyba całe Karkonosze słyszały ale mocno kobita oberwała, siła z dwóch stron - jej pochylanie głowy do bagażnika + zamykana klapa spotkały się w połowie

Korka nie było, nigdy nie używaliśmy. Palce były. Byłam rozgrzana, bo najpierw uprawialismy klasyczny seks.

---------- Dopisano o 16:20 ---------- Poprzedni post napisano o 15:17 ----------

Ale to maść na hemoroidy
No i? Ma w składzie lidokainę czyli działa znieczulająco, przeciwbólowo i kasztanowca - czyli działa ściągająco, przeciwbakteryjnie, jest dobra na uszkodzenia skóry, wspomaga proces gojenia.

LadyDimitrescu jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-29, 00:33   #6
niezdecydowana93
Raczkowanie

Seks analny jest czymś do czego trzeba się bardzo dobrze przygotować. Warto zadbać o dobre nawilżenie, ślina nie wystarczy. Im większy poślizg tym lepiej i mniejsze ryzyko otarcia. Warto zainwestować w zabawki analne.
I przede wszystkim poświęcić temu trochę czasu.

Myślę, że mogłaś nabawić się jakiegoś otarcia. Polecam brak seksu przez kilka dni i regeneracje. W sumie kilka dni od standardowego seksu, z analnym trochę więcej czasu.

Wysłane z mojego 2107113SG przy użyciu Tapatalka
niezdecydowana93 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-22, 07:08   #7
White_Dove
Zakorzenienie

„Jest jednak spora grupa osób, którym seks analny sprawia ból, bez względu na stosowaną technikę i wcześniejsze przygotowania. Nie należy martwić się takim stanem rzeczy, ani, co gorsza, mieć poczucie winy z tego powodu. Odbytnica nie jest fizycznie przystosowana do stosunków płciowych, śluzówka odbytu jest ekstremalnie wrażliwa, a ponadto nie wytwarza śluzu ułatwiającego stosunek tak jak pochwa. ”

Higiena

Odbytnica jest fizjpogicznie pusta. Lewatywa wykonywana przed seksem analnym nie jest więc konieczna, z pewnością poprawia jednak komfort psychiczny i oczyszcza odbytnicę z nielicznych, zalegających grudek.

Nie da się jednak ukryć, że to miejsce posiada bogatą florę bakteryjną.

Ale najważniejszym powodem, dla którego podczas penetracji odbytu należy założyć kondom, jest wysokie ryzyko przeniesienia chorób intymnych. Okolice odbytu są jeszcze bardziej narażone na wnikanie szkodliwych drobnoustrojów niż pochwa, dlatego istnieje większe prawdopodobieństwo, że seks analny spowoduje zakażenie HIV, kiłą, rzeżączką czy inną chorobą przenoszoną drogą płciową.

Śluzówka odbytu nie wytwarza, tak jak pochwa, śliskiego filmu zmniejszającego tarcie, więc wszelka penetracja czy to palcem, czy penisem wewnątrz odbytnicy, może powodować podrażnienia.

Aby seks analny przyniósł satysfakcję, partnerzy muszą być podnieceni i rozluźnieni. Z praktycznego punktu widzenia stan ten najprościej osiągnąć, zaczynając akt seksualny stosunkiem pochwowym, przerywając w pewnym momencie i przechodząc do pieszczot analnych – jednak bez udziału penisa! Partnerce trzeba dać czas, aby przygotowała się na dotyk w tym szczególnym miejscu. Powolne, delikatne pieszczoty z zewnątrz działają cuda i pozwalają stopniowo rozluźnić zaciśnięty mięsień. Można więc zacząć od głaskania, ugniatania pośladków dłońmi, a potem przejść do delikatnych pieszczot okolic odbytu (tylko z zewnątrz).
White_Dove jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości