Pierre Rene Meteorites kolor Pastel - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-28, 13:56   #1
TsaiNu
Rozeznanie
 
Avatar TsaiNu
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 848

Pierre Rene Meteorites kolor Pastel


Czy moze uzywala ktoras z Was tego pudru w kulkach? ma malo opinii na kwc, interesuje mnie najjasniejszy kolorek Czy ladnie rozswietla?? Chodzi mi o to zeby ROZJASNIAL buzke, ale mam watpliwosci czy jej przypadkiem nie przyciemnia? bede wdzieczna za odp
TsaiNu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-28, 15:18   #2
kasienka2883
Rozeznanie
 
Avatar kasienka2883
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 671
Dot.: Pierre Rene Meteorites kolor Pastel

Hej, ja mam właśnie ten puder i w sumie jestem calkiem zadowolona. Jak na swoja cenę jest calkiem w porzadku. Twarz rozświetla jak dla mnie dość intensywnie, więc trzeba go stosowac z umiarem(chyba, że na wieczór), ale efekt nawet mocny jest naprawdę ładny. Na pewno nie przyciemnia twarzy.
Pozdrawiam
kasienka2883 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-29, 07:54   #3
TsaiNu
Rozeznanie
 
Avatar TsaiNu
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 848
Dot.: Pierre Rene Meteorites kolor Pastel

Kasienko, a stosujesz go na sam podklad? Czy na cos jeszcze? bo uzywam gosha x-ceptional wear albo lumene hydra drops i tak mysle, ze chyba juz nie potrzebuje pudru sypkiego? Zwlaszcza latem On zmienia koloryt cery czy ja tylko rozjasnia? mam cere w zoltawej tonacji i nie chce zeby mi zrobil rozowa maske
TsaiNu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-29, 09:51   #4
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Dot.: Pierre Rene Meteorites kolor Pastel

TsaiNu on chyba bardziej nadaje się do twarzy w tonacji rózowej i bardzo jasnej, na innej nie da efektu Bardzo dobre są też kuleczki Palomy - korygujące. Tanie a dobre.
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-29, 10:03   #5
TsaiNu
Rozeznanie
 
Avatar TsaiNu
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 848
Dot.: Pierre Rene Meteorites kolor Pastel

Ja wlasnie mam bardzo jasna cere tylko lekko zoltawa a nie rozowa szukam czegos wlasnei rozswietlajacego, tak w ogole to szukalam calkiem bialych kuleczek ale potem te mi wpadly w oko i ju7z sama nie wiem
TsaiNu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-29, 15:07   #6
kasienka2883
Rozeznanie
 
Avatar kasienka2883
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 671
Dot.: Pierre Rene Meteorites kolor Pastel

Cytat:
Napisane przez TsaiNu
Kasienko, a stosujesz go na sam podklad? Czy na cos jeszcze? bo uzywam gosha x-ceptional wear albo lumene hydra drops i tak mysle, ze chyba juz nie potrzebuje pudru sypkiego? Zwlaszcza latem On zmienia koloryt cery czy ja tylko rozjasnia? mam cere w zoltawej tonacji i nie chce zeby mi zrobil rozowa maske

Stosuje tylko na podklad, na nic wiecej albo czasem tylko sam jak chce tylko rozswietlic twarz. Jak juz pisalam nie zmienia koloru cery, tylko rozjasnia,przynajmniej na mnie

ANKA20 Moim zdaniem jest on dość uniwersalny i nadaje sie nie tylko do bardzo jasnej cery, ja jestem z niego zadowolona, a moja cera na pewno do jasnych nie nalezy, tylko raczej do tych o średniej karnacji a efekt ktory uzyskuje jest calkiem porządny.
Pozdrawiam.
kasienka2883 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:59.