bratek polny- herbatka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-11, 15:32   #1
Myszunia19
Zakorzenienie
 
Avatar Myszunia19
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 241

bratek polny- herbatka


czy wam to cos daje??
Myszunia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-11, 16:46   #2
jagaba
Rozeznanie
 
Avatar jagaba
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 680
Dot.: bratek polny- herbatka

Ja piję wytrwale od prawie dwóch miesięcy... Na razie skutków nie widzę-ale podobno trzeba czekac trzy miesiące. Poczekam Na początku zaraz po wypiciu latałam co chwila do łazienki teraz już rzadziej ale chyba na tym polega jego działanie. Mnie ta herbata smakuje-nie wiem czemu dziewczyny tak narzekały... Dodam że od jakichś trzech tygodni jem też drożdże w tabletkach-po nich podobno jest taki wysyp wiec moze skutki herbatki zagłuszył wysyp po drożdżach... Ehh...
od wczoraj biorę też Zincas Forte. Zobaczymy. Daję sobie czas do maja
jagaba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-11, 16:58   #3
Everywhere
Raczkowanie
 
Avatar Everywhere
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 34
Dot.: bratek polny- herbatka

tak, każda kuracja ziołami długo trwa. Jeśli chodzi o smak fiołka trójbarwnego ( bo to raczej o niego chodzi, prawda? ) to z własnych doświadczeń mówię wam, jest on w porównaniu z pokrzywą, rumiankiem, melisą i innymi najlepszy. musisz być jednakże wyrozumiała jesli nie zadziała. Cała "magia" fiołka polega na oczyszczaniu ogranizmu (jak piłam to też co chwila do toaley x3) i wypłukiwaniu toksyn. Podobne działanie ma też np. pokrzywa.
Everywhere jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-11, 17:27   #4
skorpion91
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: bratek polny- herbatka

ja piję go od około miesiąca i w polączeniu ze zniesieniem nalogowego dotykania twarzy rekami (na ktorych chcac nie chca sa bakterie np w szkole) daje swietne efekty
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-11, 19:58   #5
Myszunia19
Zakorzenienie
 
Avatar Myszunia19
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 241
Dot.: bratek polny- herbatka

dziekuje wam bardzo
Myszunia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-11, 20:19   #6
jagaba
Rozeznanie
 
Avatar jagaba
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 680
Dot.: bratek polny- herbatka

A co do tych toksyn to ja niestety zauważyłam, że po zjedzeniu czegoś niezdrowego typu chipsy zaraz mam jakieś niespodzianki-czyli pewnie wychodzą te chemiczne świństwa niestety przez twarz. Dlatego myślę, że kuracja bratkiem bez odpowiedniej diety i tak nic nie da bo będzie trzeba te toksyny wypłukiwać non stop-nigdy nie doczekamy się efektów. Chociaż ostatnio czytałam, że nie udowodniono żeby dieta miała jakiś wpływ na trądzik. Z drugiej strony niektórzy dermatolodzy przecież odradzają jedzenie pikantnych rzeczy czy czekolady...
Jedno jest pewne- bratek pomoże tylko wtedy gdy trądzik jest skutkiem problemów metabolicznych.


A Ty Skorpion91 odżywiasz się zdrowo? Już po miesiącu masz efekty? gratulacje
jagaba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-11, 20:50   #7
skorpion91
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: bratek polny- herbatka

myslę, ze w miare zdrowo Czasem zgrzesze frytkami ale to czasem. A i czasem żelkami! Tak to zdrowa zywnosc, malo ziemniakow, bialego chleba, makaronu, a duzo owocow warzych, przeroznych herbat (bratek, czerwona, polrzywa conajmniej 4 rozne dziennie + zwykla z cytryna). Staram sie uzywac podkladu i pudru tylko w sytuacjach krytycznych, oraz jak juz napisalam nie dotykam za zadne skarby twarzy i myje ja 3X dziennie, oraz na dopiero co powstajace krostki daje zel punktowy Ziaji. Aha i wyciskam tylko kiedy naprawde syfek jest ogromny/albo wągier, tak to nie. Ufff to chyba tyle. W kazdym razie nigdy nie mialam takiej cery jak teraz
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-12, 13:05   #8
Karmellita
Raczkowanie
 
Avatar Karmellita
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Zadupie pomorskie :D
Wiadomości: 421
Dot.: bratek polny- herbatka

Ja polecam również bratek w tabletkach. Brałam i polecam
Karmellita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-12, 16:25   #9
Katelicious
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 203
Dot.: bratek polny- herbatka

Ja od poniedziałku zaczęłam pić bratek (2 z dziennie po pół szklanki) i brać tabletki z bratkiem ('CeraNova z bratkiem'). Już widzę efekty oczyszcznia. 3-4 razy dziennie chodzę do toalety - od dzisiaj mam rozwolnienie i brzuch mnie trochę boli :/ (ale wydaje mi sie ze nie przez bratek tylko przez sok marchwiowy - moze byl zapsuty?). Ale widzę, że mam 'ładniejszy' brzuch ! Nie jest taki wzdęty, okrągły tylko bardziej płaski . Co do twarzy... Baaardzo bałam się tedy wysypu, bo mam cerę trądzikową (rodzinne), ale jak na razie nic nie widze nowego (tylko jedna 'gula' mi dzisiaj wyskoczyla, ale nie taka b. duza) . Powiedziałabym, że mam teraz ładniejszą twarz niż przed 1-2 tygodni - ale nie wiem czyja to zasługa... Mleka na twarz, maseczki, diety czy własnie bratka ? No ale bratek będe piła jeszcze długo ! Podoba mi się jego oczyszczanie a chciałabym schudnąć parę kg .

---------- Dopisano o 16:25 ---------- Poprzedni post napisano o 16:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Karmellita Pokaż wiadomość
Ja polecam również bratek w tabletkach. Brałam i polecam
A ty jakie brałaś tabletki - chodzi o nazwe ?
__________________
najlepsze wakacje w moim życiu !
Turcja 08.07 - 22.07

mój największy cel na wakacje : wyśmienita zabawa + niesamowite wspomnienia : wykonany!


walczę z trądzikiem: kuracja skinorenem, isotrexinem i tetracyliną

Katelicious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-12, 17:51   #10
jagaba
Rozeznanie
 
Avatar jagaba
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 680
Dot.: bratek polny- herbatka

skoro od poniedziałku pijesz to wysyp dopiero przed Tobą Chociaż podobno nie wszyscy mają-ciekawe dlaczego... Ja piję trzy razy dziennie po każdym posiłku- czasami rano jak zaśpię to nie ale jeszcze nie mam efektów spektakularnych. A tak przy okazji to czy można ją pić zimną?
Bo kiedyś słyszałam,że ziła pije się ciepłe-czy ma to jakiś wpływ na działanie?
Jak pijecie?
jagaba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-12, 18:17   #11
Katelicious
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 203
Dot.: bratek polny- herbatka

Cytat:
Napisane przez jagaba Pokaż wiadomość
skoro od poniedziałku pijesz to wysyp dopiero przed Tobą Chociaż podobno nie wszyscy mają-ciekawe dlaczego... Ja piję trzy razy dziennie po każdym posiłku- czasami rano jak zaśpię to nie ale jeszcze nie mam efektów spektakularnych. A tak przy okazji to czy można ją pić zimną?
Bo kiedyś słyszałam,że ziła pije się ciepłe-czy ma to jakiś wpływ na działanie?
Jak pijecie?
Obym jednak nie miała ! A nawet jeśli to kupiłam taki genialny korektor/podkład , że nie straszna mi żadna niedoskonałość ! Wiesz co... Chyba lepiej pić ciepłą, tak sądzę - nie wiem dlaczego ale chyba tak będzie lepiej . A piję zawsze ciepłą herbatkę z bratka - zalewam, przykrywam na ok. 10 minut i piję jeszcze b. ciepłą .
__________________
najlepsze wakacje w moim życiu !
Turcja 08.07 - 22.07

mój największy cel na wakacje : wyśmienita zabawa + niesamowite wspomnienia : wykonany!


walczę z trądzikiem: kuracja skinorenem, isotrexinem i tetracyliną

Katelicious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-13, 12:19   #12
Karmellita
Raczkowanie
 
Avatar Karmellita
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Zadupie pomorskie :D
Wiadomości: 421
Dot.: bratek polny- herbatka

Po prostu nazywały się "bratek" nie pamiętam firmy, wiem że na opakowaniu był bratek
Karmellita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 15:15   #13
Katelicious
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 203
Dot.: bratek polny- herbatka

Cytat:
Napisane przez Karmellita Pokaż wiadomość
Po prostu nazywały się "bratek" nie pamiętam firmy, wiem że na opakowaniu był bratek
Aha . Kiedy ja poprosiłam o 'Bratek w tabletkach' dali mi CeraNove z bratkiem... Ciekawe dlaczego ? Coś mi się wydaje, że po to aby więcej zarobić. Bo to co ja mam kosztowało 30 zł, a ten normalny bratek, to pewnie jakaś tanizna co nie ? No ale z jednej strony ta CeraNova ma oprócz bratka: cynk, wit. C, wit. B1, wit. B2, wit. B6, wit. B12, kwas foliowy i wit. PP, więc chyba ta 'pomyłka' wyjdzie mi na dobre
__________________
najlepsze wakacje w moim życiu !
Turcja 08.07 - 22.07

mój największy cel na wakacje : wyśmienita zabawa + niesamowite wspomnienia : wykonany!


walczę z trądzikiem: kuracja skinorenem, isotrexinem i tetracyliną

Katelicious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-14, 16:29   #14
skorpion91
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: bratek polny- herbatka

slyszalam pozytywne opinie o CeraNOvie ale nie jakies rewelacje :P
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-14, 16:52   #15
Katelicious
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 203
Dot.: bratek polny- herbatka

Cytat:
Napisane przez skorpion91 Pokaż wiadomość
slyszalam pozytywne opinie o CeraNOvie ale nie jakies rewelacje :P
Napewno coś tam pomogą . Mam nadzieje
__________________
najlepsze wakacje w moim życiu !
Turcja 08.07 - 22.07

mój największy cel na wakacje : wyśmienita zabawa + niesamowite wspomnienia : wykonany!


walczę z trądzikiem: kuracja skinorenem, isotrexinem i tetracyliną

Katelicious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-14, 19:14   #16
jagaba
Rozeznanie
 
Avatar jagaba
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 680
Dot.: bratek polny- herbatka

To Was niestety rozczaruje co do preparatu CeraNova. Zużyłam dwa opakowania i nie widziałam ŻADNEGO efektu... On pomaga leczyć a nie likwiduje trądzik więc nie ma co sie spodziewać wielkich zmian...
mnie nie pomógł...
jagaba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-14, 23:15   #17
QsQs
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 820
Dot.: bratek polny- herbatka

Pilam bratka kiedyś i z perspektywy czasu mogę powiedzieć, ze nic nie pomógł. Ale smak ok
QsQs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 12:19   #18
Katelicious
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 203
Dot.: bratek polny- herbatka

Cytat:
Napisane przez jagaba Pokaż wiadomość
To Was niestety rozczaruje co do preparatu CeraNova. Zużyłam dwa opakowania i nie widziałam ŻADNEGO efektu... On pomaga leczyć a nie likwiduje trądzik więc nie ma co sie spodziewać wielkich zmian...
mnie nie pomógł...
Każdy reaguje inaczej . Jednemu pomaga, drugiemu nie

---------- Dopisano o 12:19 ---------- Poprzedni post napisano o 12:18 ----------

Cytat:
Napisane przez QsQs Pokaż wiadomość
Pilam bratka kiedyś i z perspektywy czasu mogę powiedzieć, ze nic nie pomógł. Ale smak ok
U mnie na odwrót . Działa, ale nie cierpię smaku
__________________
najlepsze wakacje w moim życiu !
Turcja 08.07 - 22.07

mój największy cel na wakacje : wyśmienita zabawa + niesamowite wspomnienia : wykonany!


walczę z trądzikiem: kuracja skinorenem, isotrexinem i tetracyliną

Katelicious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 16:53   #19
krooolewna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: z daleka:D
Wiadomości: 1 938
Dot.: bratek polny- herbatka

Ja pije,ale w większości latam do toalety
Z tym ze wydaje mi się,że cera jest o wiele lepsza.
__________________

krooolewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-19, 17:57   #20
jagaba
Rozeznanie
 
Avatar jagaba
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 680
Dot.: bratek polny- herbatka

Ja dzisiaj po raz pierwszy zrobiłam herbatkę z bratka sypanego- nie jak dotychczas z saszetki i...koszmar. Gotowałam tak jak było napisane na opakowaniu ale to jest chyba z 5 razy mocniejsze bo nie mogłam wypić pół szklanki-okropieństwo. A zawsze wręcz czekałam na moją bratkową herbatkę... Od jutra chyba wracam do saszetek... I jeszcze głupia kupiłam dwa opakowania bo zawsze saszetki tak szybko mi schodziły...
jagaba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-20, 20:59   #21
Klaudix213
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 6
Dot.: bratek polny- herbatka

ja jestem zachwycona bratkiem pije codziennie 2x i po tygodniu nic nie mam na buźce oprócz zaskórników tego cholerstwa też się muszę jakoś pozbyć
Klaudix213 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-20, 22:23   #22
Megi0853
Przyczajenie
 
Avatar Megi0853
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Śląsk ;)
Wiadomości: 23
Dot.: bratek polny- herbatka

Cześć
Ja niestety również po piciu bratka miałam wysyp pryszczy ;(. Nadal go piję i już mi przechodzi, a nawet wydaje mi się, że mam ładniejszą cerę . Przekonałam się nawet do jego okropnego smaku i zapachu i teraz bratek jest moją ulubioną herbatką . Ostatnio mama mnie się zapytala, co ja jem, że tak ładnie od jakiegoś czasu wyglądam, a ja odpowiedziałam, że chipsy i czekolade . Nie ograniczam się ze słodyczami, a i tak widać efekty ziela . Polecam picie wszelkich oczyszczających herbatek.... Nie zlikwidują pryszczy, ale na pewno pomogą w jakimś stopniu od wewnątrz na cerę.
Megi0853 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-21, 08:51   #23
jagaba
Rozeznanie
 
Avatar jagaba
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 680
Dot.: bratek polny- herbatka

[quote=Megi0853;11547396]
Ostatnio mama mnie się zapytala, co ja jem, że tak ładnie od jakiegoś czasu wyglądam, a ja odpowiedziałam, że chipsy i czekolade . Nie ograniczam się ze słodyczami, a i tak widać efekty ziela .

zazdroszcze! Ja ostatnio sobie troche odpuściłam-jadłam chupsy, frytki itd no i mnie tak wysypało, że... widocznie kazdy reaguje inaczej...
jagaba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-21, 10:38   #24
blau
Rozeznanie
 
Avatar blau
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: z Internetu ;))
Wiadomości: 858
Wink Dot.: bratek polny- herbatka

[quote=jagaba;11549708]
Cytat:
Napisane przez Megi0853 Pokaż wiadomość
Ostatnio mama mnie się zapytala, co ja jem, że tak ładnie od jakiegoś czasu wyglądam, a ja odpowiedziałam, że chipsy i czekolade . Nie ograniczam się ze słodyczami, a i tak widać efekty ziela .

zazdroszcze! Ja ostatnio sobie troche odpuściłam-jadłam chupsy, frytki itd no i mnie tak wysypało, że... widocznie kazdy reaguje inaczej...
Mi się wydaje, że nie powinno Was wysypywać od chipsów i frytek bo równie dobrze jak zjadłybyście tłustego, smażonego kotleta na obiad to też powinna być masakra na twarzy. Jedzenie takich rzeczy na dłuższą metę powoduje pogorszenie się stanu cery i w ogóle samopoczucie, nie mówiąc o układzie pokarmowym...
Wysypać Cię mogło z powodu bratka- herbatkę lub tabletki.
Ja biorę tabletki od 2 miesięcy, początki były trudne- wysyp masakra...organizm się oczyszczał, co widać było na twarzy, plecach, dekoldzie i ramionach ;(
a dziś praktycznie mam super paznokcie o jakich zawsze marzyłam, włosy mi nie wypadają (mam b. długie i codzienne suszenie robi swoje...) i przede wszystkim nie muszę używać fluidu, podkładu, jedynie lekko pudruje twarz skrobią z cynamonem po nakremowaniu AA face nawilżającym.

[P.S. Mam cerę mieszaną ze straszną skłonnością do zapychania porów, troche przebarwień po trądziku z lat licealnych...]

Pozdrawiam!
__________________

68>67>66>65>64>63>62>61>60>59>58>57
Ehhh trzeba wziąć się w garść!
blau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 22:48   #25
jagaba
Rozeznanie
 
Avatar jagaba
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 680
Dot.: bratek polny- herbatka

Uff-mój kochany bratek znów smakuje jak dawniej Przestałam go gotować tylko zaparzam tak jak wczesniej i przez siteczko Niedługo minie dwa miesiące mojej kuracji...cóż-jestem cierpliwa
jagaba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 22:51   #26
Wena90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 1 620
Dot.: bratek polny- herbatka

Ja wcinam tabletki z bratka No i czekam na efekty ale już coś niecoś zaczynają działać tam w środku, a na zewnątrz to za wcześnie bo zjadam je od tygodnia
Wena90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 21:21   #27
olgiercik24
Raczkowanie
 
Avatar olgiercik24
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Rzeszów (i) Wrocław
Wiadomości: 288
Dot.: bratek polny- herbatka

Ja piłam bratka, jak tylko zaczęło się u mnie dojrzewanie i szczerze mówiąc nie pamiętam, czy pomógł... :P
Potem lata przerwy i od jakiegoś tygodnia znowu raz dziennie parzone pół kubka i jak na razie nie widzę efektów, ale cóż... Podobno na to trzeba czasu
Postaram się informować na bieżąco, tym bardziej, że od dziś "odstwiłam" wszystkie cudowne kremy antytrądzikowe i zostawiam tylko te nawilżające i natłuszczające (emolium krem czy coś takiego)
olgiercik24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 23:52   #28
jagaba
Rozeznanie
 
Avatar jagaba
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 680
Dot.: bratek polny- herbatka

Dziewczyny czy to możliwe żeby wysyp po bratku trwał dwa mies???????????!!!!!!!!!! ! Raz jest lepiej raz gorzej: czasem pojawiają się tylko same wągry, ale niekiedy wyskakuja mi tez takie wieksze, podskórne gulki które bolą... Czy to moze być ciagle wysyp po herbatce czy ona na mnie poprostu nie dziala? dodam, że piję juz ponad dwa mies 2-3 razy dziennie a efekty no niby czasami widoczne ale zaraz znowu mam wysyp i tak w kólko...
jagaba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-31, 00:12   #29
QsQs
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 820
Dot.: bratek polny- herbatka

Cytat:
Napisane przez jagaba Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy to możliwe żeby wysyp po bratku trwał dwa mies???????????!!!!!!!!!! ! Raz jest lepiej raz gorzej: czasem pojawiają się tylko same wągry, ale niekiedy wyskakuja mi tez takie wieksze, podskórne gulki które bolą... Czy to moze być ciagle wysyp po herbatce czy ona na mnie poprostu nie dziala? dodam, że piję juz ponad dwa mies 2-3 razy dziennie a efekty no niby czasami widoczne ale zaraz znowu mam wysyp i tak w kólko...
no ja miałam tez takie psikusy po herbatce dlatego ja odstawiłam.
QsQs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-26, 18:06   #30
jagaba
Rozeznanie
 
Avatar jagaba
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 680
Dot.: bratek polny- herbatka

Odstawiłam bratka tydz. temu- niestety moja 3-mies kuracja nic nie dała Teraz mam nowe ziółko-wierzbownica drobnokwiatowa... Zobaczymy jak bedzie. Na razie widzę, że nie przetłuszczają mi się włosy...Ciekawe...
jagaba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-29 22:45:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:29.