Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Eucerin - podejmij wyzwanie!

Notka

Eucerin - podejmij wyzwanie! Jeśli borykasz się z trądzikiem, bądź masz sukcesy w walce z tą przypadłością, dołącz do nas i koniecznie podziel się z nami swoimi doświadczeniami. Co dwa - trzy dni będzie pojawiać się na forum nowy temat związany z niedoskonałościami skóry.

 
 
Narzędzia
Stary 2013-10-11, 09:17   #1
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818

Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?


Czy wiecie jaki makijaż jest wskazany przy problemie z trądzikiem? Jeśli nie, to poznaj 5 zasad makijażu skóry trądzikowej i sprawdź, jak się malować, aby skutecznie zatuszować wypryski i grudki.

https://wizaz.pl/Makijaz/Szkola-maki...ry-tradzikowej

Czy zgadzacie się z tymi zasadami?
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-11, 09:42   #2
ewson91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 18
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

W moim wypadku mój makijaż ratuje korektor - zielony na czerwone niedoskonałości, rozświetlający pod oczy. Polecam też podkłady intensywnie kryjące - są rewelacyjne.

Jak tylko przychodzę do domu i wiem, że nie będę musiała wyjść na ważne spotkanie, od razu zmywam makijaż, żeby skóra oddychała
__________________
[eucerin][/eucerin]
ewson91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-11, 09:48   #3
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Minerały, minerały i jeszcze raz minerały!
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-11, 09:49   #4
ulmich
Rozeznanie
 
Avatar ulmich
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 500
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Makijaż skóry trądzikowej to podstawa ! bez niego nie ruszylabym się z domu .
Używam podkładów matujących Deborah ,nie zatykają porów pozwalają skórze oddychać .
Jest jeszcze jeden podkład dobrze kryjacy na wielkie wyjcia go stosuje bo poprostu dobrze maskuje to dermacol .
Korektor obowiązkowy ,na lato odcień bardzo jasny nude na zimę w odcieniu zielonym .
W moim przypadku unikam baz pod makijaż ,ponieważ mam wrażenie że od nich mam więcej zaskórników .
ulmich jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-11, 09:52   #5
zywieczdroj
Zakorzenienie
 
Avatar zywieczdroj
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 11 439
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Odkąd odkryłam minerały już nigdy nie wrócę do zwykłych płynnych podkładów
zywieczdroj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-11, 09:57   #6
mskrzypulec
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 500
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Minerały są świetne
mskrzypulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-11, 09:58   #7
kar0lina4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 207
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Ja polecam Revlon CS, natomiast dla cery niezbyt tłustej super będzie Estee Lauder DW, daje piękny efekt.
kar0lina4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-11, 10:01   #8
agnkat
Przyczajenie
 
Avatar agnkat
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 12
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Cenię sobie podkład vichy dermablend pokrywa niedoskonałości, skóra po nim nie świeci się nie używam różu w odcieniu różowym kosmetykom z brokatem mówię stop...mam dość świecenia się w celu zmatowienia skóry używam pudru transparentnego, a jeśli nie chcę przedobrzyć to w grę wchodzą też bibułki matujące, których mogę uzywać nawet w biegu bez użycia lusterka
agnkat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-11, 10:04   #9
kar0lina4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 207
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Cytat:
Napisane przez agnkat Pokaż wiadomość
Cenię sobie podkład vichy dermablend pokrywa niedoskonałości, skóra po nim nie świeci się nie używam różu w odcieniu różowym kosmetykom z brokatem mówię stop...mam dość świecenia się w celu zmatowienia skóry używam pudru transparentnego, a jeśli nie chcę przedobrzyć to w grę wchodzą też bibułki matujące, których mogę uzywać nawet w biegu bez użycia lusterka
Dermablend jest supe, ale przy mocno tłustej cerze po kilku godzinach zaczyna się mocno świecić i niestety wszystko brudzi.
kar0lina4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-11, 10:05   #10
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Moim odkryciem są minerały - fenomenalne krycie, trwałość i naturalny wygląd.

Miałam wiele podejść do podkładów, osławionych BB, ale nie mogą się równać z minerałami. Dobrze dobry filtr i dobrej jakości minerały potrafią zdziałać cuda.
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-11, 10:10   #11
heureusement
Rozeznanie
 
Avatar heureusement
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 825
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Ważne, żeby nie przesadzać z makijażem. Wiadomo, że mając takie problemy jakie mamy lepiej czujemy się gdy uda nam się trochę zatuszować, ale wszytsko z umiarem. Mi się osobiście bardzo nie podoba nakładanie tony fluidu czy pudru na twarz. Nie wygląda to estetycznie, a dla skóry też nie jest dobre, bo nie pozwala jej oddychać.
Lepiej też używać kosmetyków mineralnych.
Oczywiście porządne zmywanie makijażu,najlepiej od razu po powrocie do domu, jest jak najbardziej wskazane
heureusement jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-11, 10:12   #12
Claire91
Wtajemniczenie
 
Avatar Claire91
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 755
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Ja w ogóle nie przepadam za makijażem, chociaż by mi się przydał absolutnie nie nakładam żadnych podkładów, dopuszczam jedynie mineralne.Na codzien uzywam tylko korektora i pudru.
__________________
wymiana nowy wątek-kosmetyki naturalne, mineralne, sera i apteczne
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post49549467
Claire91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-11, 10:12   #13
dota82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 10
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Zgadzam się minerały są rewelacyjne! Użyłam pierwszy raz bez przekonania ale efekt okazał się świetny
__________________
[eucerin][/eucerin]
dota82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-11, 10:17   #14
mskrzypulec
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 500
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Cytat:
Napisane przez Ewuniaa16 Pokaż wiadomość
Moim odkryciem są minerały - fenomenalne krycie, trwałość i naturalny wygląd.

Miałam wiele podejść do podkładów, osławionych BB, ale nie mogą się równać z minerałami. Dobrze dobry filtr i dobrej jakości minerały potrafią zdziałać cuda.
Zgadza się wystarczą dobrze dobrane kosmetyki i już śwait staje się piękniejszy
mskrzypulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-11, 10:45   #15
kabel80
Raczkowanie
 
Avatar kabel80
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 104
Red face Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Cytat:
Napisane przez kar0lina4 Pokaż wiadomość
Ja polecam Revlon CS, natomiast dla cery niezbyt tłustej super będzie Estee Lauder DW, daje piękny efekt.
Ja właśnie dziś kupiłam Revlon CS i mam nadzieje , ze nie będzie mnie zapychał, wybrałam do cery tłustej i mieszanej. Wcześniej używałam podkładów Yves Rocher i Loreala, a także specjalny do cery trądzikowej firmy Avene. Najlepiej kryl Loreal, Avene nadawał pomarańczowy odcień czego nie lubię, a Yves Rocher krył słabo niedoskonałości. Ciekawa jestem Revlona, dużo o nim czytałam wiec postanowiłam wypróbować.

---------- Dopisano o 11:38 ---------- Poprzedni post napisano o 11:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Ewuniaa16 Pokaż wiadomość
Moim odkryciem są minerały - fenomenalne krycie, trwałość i naturalny wygląd.

Miałam wiele podejść do podkładów, osławionych BB, ale nie mogą się równać z minerałami. Dobrze dobry filtr i dobrej jakości minerały potrafią zdziałać cuda.
BB okazały się dla mnie porażką, wzmocniły wysyp na mej buzi
Kiedys stosowałam takie zielonkawe korektory, ale wysuszały i skóra po nałożeniu podkładu się łuszczyła co wyglądało mało efektownie

---------- Dopisano o 11:45 ---------- Poprzedni post napisano o 11:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Claire91 Pokaż wiadomość
Ja w ogóle nie przepadam za makijażem, chociaż by mi się przydał absolutnie nie nakładam żadnych podkładów, dopuszczam jedynie mineralne.Na codzien uzywam tylko korektora i pudru.
Ja staram się latem nie nakładać pudrów, ewentualnie na jakieś wyjście przypudruje się lekko ziemia egipską. Wole jak moja skóra oddycha bez makijażu jak jest ciepło
__________________
[eucerin][/eucerin]

Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
kabel80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-11, 11:00   #16
Elestra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 123
GG do Elestra
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Cytat:
Napisane przez kar0lina4 Pokaż wiadomość
Dermablend jest supe, ale przy mocno tłustej cerze po kilku godzinach zaczyna się mocno świecić i niestety wszystko brudzi.
Hmmm, też chciałam kupić ten Dermablend, ale pani w SP stwierdziła, że moja cera nie potrzebuje aż tak cieżkiego podkładu, tym bardziej latem i poleciła Normaderm. Jestem z niego zadowolona, choć odcień 25 jest troszkę zbyt ciemny.
Teraz mam trochę więcej do krycia i będę polować na promocję Dermablendu.
[eucerin] [/eucerin]

---------- Dopisano o 12:00 ---------- Poprzedni post napisano o 11:57 ----------

Cytat:
Napisane przez dota82 Pokaż wiadomość
Zgadzam się minerały są rewelacyjne! Użyłam pierwszy raz bez przekonania ale efekt okazał się świetny
A mogłabyś podać przykład tego kosmetyku "minerału"? Bo ja kojarzę to tylko z pudrem mineralnym sypkim.
Chyba jestem zacofana...
[eucerin] [/eucerin]
Elestra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-11, 11:08   #17
xmdln
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 617
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Ja jednak nie umiem przekonać się do sypkich mineralnych podkładów.
Wolę fluidy... Aktualnie używam podkładu Iwostin Sensitia, ale nie jest jakiś szałowy Niedługo się skończy i znowu nie wiem co kupić. Zależy mi na tym, aby fluid był naprawdę jasny, ładnie krył i nie zapychał. Polecicie coś?

A i przy okazji - czym zmywacie makijaż? Co polecacie?
Co sądzicie o metodzie OCM?
xmdln jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-11, 11:13   #18
moniska0790
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 46
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Uważajcie na tego revlona color stay, stosowałam go ponad pół roku i okropnie zepsuł mi cerę, mnóstwo zaskórników i podskórnych grudek, jest ciężki, cera się pod nim dusi. Nie polecam też estee lauder DW do cery trądzikowej, sytuacja wygląda podobnie, tylko w przyśpieszonym tempie. Vichy dermablend nie powodował wysypu, ale ciemniał, buzia była tłusta jakby się człowiek olejem posmarował. Od dłuższego czasu używam bourjois 123, matuje bardzo dobrze, więc już nie trzeba pudru sypkiego, krycie średnie i nie szkodzi cerze. Napiszcie coś więcej o tych minerałach, gdzie można kupić, jak dobrać kolor i jak z kryciem drobnych przebarwień?
moniska0790 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-11, 11:22   #19
mskrzypulec
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 500
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Cytat:
Napisane przez xmdln Pokaż wiadomość
Ja jednak nie umiem przekonać się do sypkich mineralnych podkładów.
Wolę fluidy... Aktualnie używam podkładu Iwostin Sensitia, ale nie jest jakiś szałowy Niedługo się skończy i znowu nie wiem co kupić. Zależy mi na tym, aby fluid był naprawdę jasny, ładnie krył i nie zapychał. Polecicie coś?

A i przy okazji - czym zmywacie makijaż? Co polecacie?
Co sądzicie o metodzie OCM?
Ja nie lubię sypkich pudrów w ogóle. Najbardziej mi odpowiadają pudry w kulkach.

Ja z podkładów mogę polecić firmę Ingrid
mskrzypulec jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-11, 11:34   #20
lavenda87
Raczkowanie
 
Avatar lavenda87
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Dąbrowa G.
Wiadomości: 121
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Ja z podkładów polecam Revlon CS, Clarins Everlasting Foundation i Iwostin Capillin - ładnie kryje zaczerwienienia i niedoskonałości, a jasny odcień jest naprawdę jasny.

Osobiście, aktualnie testuję kremy BB i coraz bardziej jestem do nich przekonana - jak tylko skończę mój podkład i BB z Eveline, mam ochotę zamówić właśnie prawdziwy krem BB.

Puder - tylko transparentny, od stycznia używam pudru marki IsaDora i jestem z niego baaaardzo zadowolona, matuje na długo i dopasowuje się do podkładu. Do tego jest mega wydajny.

Demakijaż robię za pomocą Cetaphilu i szmatki muślinowej, ale ja nie mam ropnych stanów zapalnych na twarzy. Kremy BB trzeba zmyć dokładnie, bo zwykle zawierają silikony.
lavenda87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-11, 11:42   #21
MaryEli
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Ja dawniej używałam tylko korektora i pudru sypkiego dla zmatowienia, teraz używam podkładu Rimmel Mach Perfection. U mnie się sprawdza. Po pierwsze wreszcie znalazłam właściwy odcień -jestem bardzo blada i zawsze mam z tym problem. Po drugie dla mojej skóry jest wystarczający. Nie jest jakoś wybitnie kryjący, ale z pomocą korektora daje radę. Nie zapycha mi skóry. No i nie jest drogi.
MaryEli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-11, 11:55   #22
Ola Moderatorka
Ekspert
 
Avatar Ola Moderatorka
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 242
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

A czy możecie zdradzić jakie trendy w makijażu są najmodniejsze w tym sezonie?
Ola Moderatorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-11, 12:04   #23
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Cytat:
Napisane przez Ola Moderatorka Pokaż wiadomość
A czy możecie zdradzić jakie trendy w makijażu są najmodniejsze w tym sezonie?
Nie podążam trendami, jak dla mnie to bezsens. Maluję się tak, jak jest mi dobrze.
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-11, 12:38   #24
lavenda87
Raczkowanie
 
Avatar lavenda87
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Dąbrowa G.
Wiadomości: 121
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Popieram Ewunię. Osobiście lubię delikatny makijaż, nawet rzadko używam cieni do powiek a jeśli już, to tylko jeden, jasny kolor, do tego kreska na dolnej powiece i wytuszowane rzęsy. Róż na policzki - czasami, kiedy nie mam niespodzianek, bo wszelkie czerwone plamy się uwydatniają wtedy.
lavenda87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-11, 12:46   #25
Sabriel_
Zadomowienie
 
Avatar Sabriel_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 213
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Jak najbardziej zgadzam sie z tymi zasadami. Uzywam podkladu mineralnego czasem przerzucam sie na bb azjatyckie, ale mineralny podklad zawsze jest w mojej kosmetyczce i sadze ze juz pozostanie Do tego by odwrocic manakmenty mojej cery mocniej podkreslam oczy. Czerwone krosty pokrywam mietowym korektorem mineralnym na to podklad, a na sam koniec mieszanka skrobi i pudru bambusowego anty-uv w celu utrwalenia. No i oczywiscie korektor pod oczy.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Sabriel_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-11, 12:46   #26
ania2701
Raczkowanie
 
Avatar ania2701
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 49
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Cytat:
Napisane przez dota82 Pokaż wiadomość
Zgadzam się minerały są rewelacyjne! Użyłam pierwszy raz bez przekonania ale efekt okazał się świetny
nigdy nie miałam kosmetyków mineralnych, ale widząc Wasze pozytywne opinie, chyba się do nich przekonam
ania2701 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-11, 12:48   #27
artosisss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 49
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Bez makijażu nie wyszłabym z domu.Ta sprawa jest bardzo krępująca i wstydliwa.Najważniejsza jest higiena i jeszcze raz higiena.Codziennie rano jak i wieczorem robię peeling oczyszczający po,którym moja twarz jest gładziutka jak u niemowlakaZdecydowanie polecam mydło siarkowe antybakteryjne,które jest niedrogie a bardzo pomocne.Myślę teraz nad kupnem kremu z tej samej firmy barwa-z opinii na wizażu zapowiada się bardzo ciekawie a cena jest w miarę przyzwoita.Lekki makijaż to podstawa-krem matujący,lekki puder i korektor a staje się całkiem inna
artosisss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-11, 12:51   #28
Sabriel_
Zadomowienie
 
Avatar Sabriel_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 213
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Cytat:
Napisane przez ania2701 Pokaż wiadomość
nigdy nie miałam kosmetyków mineralnych, ale widząc Wasze pozytywne opinie, chyba się do nich przekonam
Polecam tylko trzeba sie uzbroic w cierpliwosc przy probkowaniu

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Sabriel_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-11, 13:00   #29
papuzia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 90
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Nie wyobrażam sobie wyjścia bez makijażu. Z podkładów polecam Revlon color stay, choć wiem, że wiele problematycznych cer on dodatkowo zapycha. U mnie spisuję się akrat świetnie.
Za to nigdy nie używa baz pod makijaż. Jeśli takiej użyję wypryski pojawiają mi się w ekspresowym tempie. Pudru używam sypkiego, transparentnego. Uważam, że taki najlepiej sprawdza się przy różnych niedoskonałościach.
No i podstawową zasaðą jest higiena pędzli do makijażu i demakijaż, o którym nigdy nie zapominam.
papuzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-11, 13:04   #30
zywieczdroj
Zakorzenienie
 
Avatar zywieczdroj
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 11 439
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Ja również nie podążam za trendami. Makijaż dobieram do ubioru, mojego typu kolorystycznego, włosów, a czasem i humoru

Polecam Wam gorąco minerały, ona wręcz leczą skórę i podsuszają wypryski. Używałam też prawdziwych koreańskich kremów BB, ale jednak minerały biją je na głowę. Nie wspomnę już o ciężkich zapychających pory podkładach typu Revlon czy Dermacol.
zywieczdroj jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Eucerin - podejmij wyzwanie!


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:54.