Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII - Strona 157 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Pokaż wyniki sondy: Najlepsza blond farba wg. Ciebie, to...?
Koleston - farba profesjonalna 37 11,18%
Londa - farba profesjonalna 4 1,21%
Alfaparf - farba profesjonalna 83 25,08%
Joanna - farba profesjonalna 4 1,21%
Loreal majirel/majiblond- farba profesjonalna 33 9,97%
Palette - farba drogeryjna 24 7,25%
Wellaton - farba drogeryjna 13 3,93%
Garnier - farba drogeryjna 46 13,90%
Loreal - farba drogeryjna 45 13,60%
Joanna - farba drogeryjna 22 6,65%
Syoss - farba drogeryjna 15 4,53%
Londa - farba drogeryjna 5 1,51%
Głosujący: 331. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-03-31, 13:14   #4681
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: farba do włosów blond

Cytat:
Napisane przez pannajoanna71 Pokaż wiadomość
A po takim złotym nie wyjdą przypadkiem właśnie żółte?

Mi włosy robią się już mocno żółte bez wizyt u fryzjera, zupełnie straciły chłodny odcień, załączam zjęcia co aktualnie mam na głowie+dość ciemny, mysi odrost. Póki jestem w domu to mogę kombinować, więc chciałabym jeszcze jaśniejszy blond jak u Carli o tu: http://carlislifestyle.blogspot.com/...lution-of.html . Ona użyła 11.11 ale u mnie to chyba na pewno odpada, a szkoda. Może powinnam spróbować 11.21 + oxy 9, lub odrost 9 a reszta 6?
Po takim złotym moga wyjść zoltawe.
Uzywasz fioletowych szamponów albo odzywek? Jesli chce sie miec zimny blond, to wskazane sa. Wiadomo ze calkiem nie zniweluja zolci na odrostach, która po rozjaniaczu wybije wczesniej czy póżniej, ale wygladaja lepiej z ich uzyciem.
Ja mam jasna platynę i bez fioletowych kosmetyków byłoby mi ciezko dotrwać miedzy rozjasnianiem odrostów.
Z tym, ze ja nie robię sama, uwazam ze przy takich jasnych odcieniach lepiej jak fachowiec sie tym zajmie. Chociaż i tu bywa roznie, bo jedna fryzjerka popalila mi kiedys totalnie wlosy Ale obecnie jestem zadowolona z działan fryzjera
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-31, 14:38   #4682
pannajoanna71
Zakorzenienie
 
Avatar pannajoanna71
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Z fotela
Wiadomości: 5 450
Dot.: farba do włosów blond

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Po takim złotym moga wyjść zoltawe.
Uzywasz fioletowych szamponów albo odzywek? Jesli chce sie miec zimny blond, to wskazane sa. Wiadomo ze calkiem nie zniweluja zolci na odrostach, która po rozjaniaczu wybije wczesniej czy póżniej, ale wygladaja lepiej z ich uzyciem.
Ja mam jasna platynę i bez fioletowych kosmetyków byłoby mi ciezko dotrwać miedzy rozjasnianiem odrostów.
Z tym, ze ja nie robię sama, uwazam ze przy takich jasnych odcieniach lepiej jak fachowiec sie tym zajmie. Chociaż i tu bywa roznie, bo jedna fryzjerka popalila mi kiedys totalnie wlosy Ale obecnie jestem zadowolona z działan fryzjera
Ja póki co muszę radzić sobie sama. Szampon mam tylko niebieski, więc fioletowy mam na liście do zamówienia mam tylko dylemat z tą farbą, którą wybrać skoro chcę dość mocno je rozjaśnić. Teraz w domu to można kombinować ile wlezie, jak nie wyjdzie to trudno
__________________
Piję kawę i wyobrażam sobie brzask gdzie indziej.

If I make a cake and it fails, it becomes a pudding.
pannajoanna71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-31, 15:16   #4683
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: farba do włosów blond

Cytat:
Napisane przez pannajoanna71 Pokaż wiadomość
Ja póki co muszę radzić sobie sama. Szampon mam tylko niebieski, więc fioletowy mam na liście do zamówienia mam tylko dylemat z tą farbą, którą wybrać skoro chcę dość mocno je rozjaśnić. Teraz w domu to można kombinować ile wlezie, jak nie wyjdzie to trudno
Niebieski tez powinien być ok, chociaz ja juz mialam duzo i fioletowe najlepiej sie spradzaja
Z farba nie pomogę niestety, ale wiem, ze moj fryzjer pracuje na Schwarzkopfie i farbach Igora.
Generalnie bałabym sie sama rozjasnic, na dodadek w zyciu bym nei zrobiła dokładnie, bo jak z tylu dobrze czy z boku nalozyc sobie tak jak to robia fryzjerzy zeby bylo dokladnie wsio - warstwami
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-31, 17:25   #4684
pannajoanna71
Zakorzenienie
 
Avatar pannajoanna71
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Z fotela
Wiadomości: 5 450
Dot.: farba do włosów blond

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Niebieski tez powinien być ok, chociaz ja juz mialam duzo i fioletowe najlepiej sie spradzaja
Z farba nie pomogę niestety, ale wiem, ze moj fryzjer pracuje na Schwarzkopfie i farbach Igora.
Generalnie bałabym sie sama rozjasnic, na dodadek w zyciu bym nei zrobiła dokładnie, bo jak z tylu dobrze czy z boku nalozyc sobie tak jak to robia fryzjerzy zeby bylo dokladnie wsio - warstwami
Tego to ja nie wiem, najwyżej Tż mi pomoże, metodą prób i błędów...
__________________
Piję kawę i wyobrażam sobie brzask gdzie indziej.

If I make a cake and it fails, it becomes a pudding.
pannajoanna71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-31, 17:29   #4685
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: farba do włosów blond

Cytat:
Napisane przez pannajoanna71 Pokaż wiadomość
Tego to ja nie wiem, najwyżej Tż mi pomoże, metodą prób i błędów...
Mnie by było szkoda włosów, ewentualnie jak popalisz je i polowa Ci wyleci to dramat.
Dla mnie zreszta odrosty i inne takie rzeczy sa malo wazne w sytuacji jaka jest, pojde, jak wsio wroci do normy, nawet jesli to bedzie za 2-3 miesiace, trudno, nic mi nie bedzie, a wlosy nawet odetchna
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-01, 10:46   #4686
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 325
Dot.: farba do włosów blond

Cytat:
Napisane przez pannajoanna71 Pokaż wiadomość
Ja póki co muszę radzić sobie sama. Szampon mam tylko niebieski, więc fioletowy mam na liście do zamówienia mam tylko dylemat z tą farbą, którą wybrać skoro chcę dość mocno je rozjaśnić. Teraz w domu to można kombinować ile wlezie, jak nie wyjdzie to trudno
Jeżeli wytrzymasz to nic nie rób na własną rękę szczególnie jeżeli chodzi o rozjaśniacz. On daje bardzo płaski efekt , jak coś źle rozłożysz , to będzie to bardzo widoczne dopóki tego nie stonujesz. Nie wspominając już o ryzyku popalenia włosów i ich późniejszego wykruszania się.

Jeżeli chodzi o fioletowy szampon, to Fanola No Yellow jest jednymz fajniejszych. Jest dobrze napgimentowany, więc warto w niego zainwestować. No i przy fioletowym barwniku nie ma aż takiego ryzyka , że wyjdzie zielony kolor.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-01, 12:28   #4687
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: farba do włosów blond

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Jeżeli wytrzymasz to nic nie rób na własną rękę szczególnie jeżeli chodzi o rozjaśniacz. On daje bardzo płaski efekt , jak coś źle rozłożysz , to będzie to bardzo widoczne dopóki tego nie stonujesz. Nie wspominając już o ryzyku popalenia włosów i ich późniejszego wykruszania się.
To samo mniej wiecej pisałam wyzej, ni ale jak ktoś sie uprze to nie ma mocnych
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-04-02, 18:22   #4688
marianchel
Przyczajenie
 
Avatar marianchel
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 29
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

słuchajcie, zrobiłam ten eksperyment, o którym pisałam kilka dni temu, a efekt przerósł moje oczekiwania. zmieszałam po połowie Alfaparf Evolution 11.11 i 11. 20 plus oxydant: 12 % .

niestety, oxydantu 12-stki trochę mi zabrakło, więc dodałam 9-tkę, co nieco osłabiło moc. to chyba z tego powodu odrosty nie wyszły ani białe, ani żółte, wyszły trochę rudawe. następnie położyłam toner Wella Color Touch 9/97. widok włosów tuż po umyciu wywołał u mnie prawie zawał, takie były ohydne (jak szmata dosłownie), ale po powtórnym umyciu i wysuszeniu zobaczyłam moje piękne, NOWE włosy bez odrostów. w załączniku efekt
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg blond 1.jpg (75,8 KB, 78 załadowań)
marianchel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-02, 19:09   #4689
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

12 % - prosta droga do zniszczenia sobie włosów w krótkim czasie.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-02, 20:23   #4690
pannajoanna71
Zakorzenienie
 
Avatar pannajoanna71
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Z fotela
Wiadomości: 5 450
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez marianchel Pokaż wiadomość
słuchajcie, zrobiłam ten eksperyment, o którym pisałam kilka dni temu, a efekt przerósł moje oczekiwania. zmieszałam po połowie Alfaparf Evolution 11.11 i 11. 20 plus oxydant: 12 % .

niestety, oxydantu 12-stki trochę mi zabrakło, więc dodałam 9-tkę, co nieco osłabiło moc. to chyba z tego powodu odrosty nie wyszły ani białe, ani żółte, wyszły trochę rudawe. następnie położyłam toner Wella Color Touch 9/97. widok włosów tuż po umyciu wywołał u mnie prawie zawał, takie były ohydne (jak szmata dosłownie), ale po powtórnym umyciu i wysuszeniu zobaczyłam moje piękne, NOWE włosy bez odrostów. w załączniku efekt
Bardzo ładne, srebrne! Podziwiam za odwagę z tą 12
__________________
Piję kawę i wyobrażam sobie brzask gdzie indziej.

If I make a cake and it fails, it becomes a pudding.
pannajoanna71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-02, 20:58   #4691
Gosica82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 62
Dot.: farba do włosów blond

Cytat:
Napisane przez pannajoanna71 Pokaż wiadomość
A po takim złotym nie wyjdą przypadkiem właśnie żółte?

Mi włosy robią się już mocno żółte bez wizyt u fryzjera, zupełnie straciły chłodny odcień, załączam zjęcia co aktualnie mam na głowie+dość ciemny, mysi odrost. Póki jestem w domu to mogę kombinować, więc chciałabym jeszcze jaśniejszy blond jak u Carli o tu: http://carlislifestyle.blogspot.com/...lution-of.html . Ona użyła 11.11 ale u mnie to chyba na pewno odpada, a szkoda. Może powinnam spróbować 11.21 + oxy 9, lub odrost 9 a reszta 6?
11.11 jest szaroniebieski i może dać zielonkawy połysk 11.21 jest ładniejszy i myślę, że lepiej wkomponuje się w Twój obecny kolor. Tylko ja używam oxy 12% do tych farb, nigdy nie próbowałam z 9% i nie kładłabym farby na całość, tylko przy zmywaniu spieniła i przetrzymała chwilę na długości

Możesz też kupić jakiś fioletowy lub szarawy toner (np. Fanola T21, BlondeMe Ice, Instamatic itp. + oxy 2-3%) i poratować się nim, gdyby odrost wyszedł zbyt ciepły. Toner możesz wykorzystać też potem do zapieniania włosów, gdy kolor się spłucze
Gosica82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-04-02, 21:16   #4692
marianchel
Przyczajenie
 
Avatar marianchel
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 29
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

rozjaśnianie rozjaśniaczem bardziej niszczy włosy, niż farba rozjaśniająca z oxy 12 %.
marianchel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-02, 21:27   #4693
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez pannajoanna71 Pokaż wiadomość
Bardzo ładne, srebrne! Podziwiam za odwagę z tą 12
Ja bym tego odwaga nie nazwala
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-03, 08:11   #4694
marianchel
Przyczajenie
 
Avatar marianchel
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 29
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja bym tego odwaga nie nazwala

nikogo chyba tutaj nie interesuje co i jak byś nazwała. miłego dnia!
marianchel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-03, 22:26   #4695
Gosica82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 62
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez marianchel Pokaż wiadomość
rozjaśnianie rozjaśniaczem bardziej niszczy włosy, niż farba rozjaśniająca z oxy 12 %.
dokładnie po rozjaśniaczu nawet na wodzie 3% miałam na głowie siano
Gosica82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-09, 13:24   #4696
mitternacht
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 59
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Hej, hej! Kwarantanna i mnie dała się we znaki i stwierdziłam, że pozbędę się ombre na rzecz całych blond włosów. Oczywiście nie wyszło
Od dwóch lat robię u fryzjerki blond ombre. Moim naturalnym kolorem włosów jest ciemny mysi blond (zdjęcie 1).
Ombre, które robi fryzjerka ( + naturalny kolor włosów, ten ciemny) jest na zdjęciu numer 2.
Chciałam rozjaśnić te naturalne odrosty do koloru, który mam od polowy włosów w dół. Położyłam loreala 11.11 (z drogerii), po czym otrzymałam pomarańczkę, którą przykryłam garnierem olią 9.11 i otrzymałam to, co na zdjęciu 3 (górna część włosów, tych blond nie ruszałam), 4 i 5 (już pokazał się odrost, farbowałam ze 2 tygodnie temu).

Coś mogę z tą rudawą częścią włosów zrobić? Kąpiel rozjaśniającą? Czy może kłaść farbę? Wiem, że farba farby nie rozjaśni, ale poza tym im więcej czytam o farbowaniu, tym mniej wiem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_4988.jpg (57,7 KB, 62 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_4989.jpg (102,5 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_4985.jpg (86,8 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_4986.jpg (124,6 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_4984.jpg (109,0 KB, 50 załadowań)
mitternacht jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-29, 08:29   #4697
olaaa99
Zadomowienie
 
Avatar olaaa99
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: z tamtond
Wiadomości: 1 960
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Dziewczyny, czy któraś z was używała Mixtonu z Welli Koleston 0/81 i wie coś o jego zaginięciu?
Jeszcze do niedawna go używałam, mieszając z innymi farbami i wychodził mi ładny, chłodny blond. Skończył mi się, bez niego farbowanie to już nie to samo...a farby nie mogę nigdzie znaleźć. Ma ktoś może jakieś wieści na temat tej farby...?
__________________
lubię knedle

olaaa99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-24, 18:34   #4698
Haraso
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 8
Smile Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cześć potrzebuje pomocy chciałabym wrocic do blondu.Mój naturalny to jasny mysi blond.Od lutego wlosy byly traktowane cassia ziolem koloryzujacym na złoto ktore zaczeło się nadbudowywać do rudego lub zielonego.Kolor lekko się wyplukał ale nadal jest bardzo rudy pod słonce.Chciałabym polozyc na niego alfaparf 11.11 na oxy 9 wymieszane z oxy 12 lub alfaparf 11.11 i 11.21 ,a później stonować to wella color charm t18.Czy dobrze myśle pomoże mi to w czymś czy jednak wyjdzie zielone?Dodam ze to co kładłam na wlosy to nie henna i mozna to rozjasniac normalnie ,zreszta henne tez mozna.
https://ibb.co/7XSd9Tb
Haraso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-30, 00:43   #4699
Cassie25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 6
Dziewczyny ! Doradzcie mi ,wyślę zdjęcie aktorki i swoje .Czy taki blond który ma ona by mi pasował? Jak uważacie?Będę Kochane za to bardzo wdzieczna

Oto moje zdj:

ja5.jpg

ja7.jpg

Wysle jeszcze profil zdj aktorki w tym kolorze ksenia.jpg
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 8a8efeaf5f338243322b0954c4e2cb33.jpg (102,7 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ja4.jpg (78,4 KB, 28 załadowań)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2020-06-30 o 15:42 Powód: post pod postem
Cassie25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-07-03, 10:07   #4700
Meg_88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 10
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Od dłuższego czasu mam włosy blond, ale naturalnie jestem brunetką. Używam niebieskiego szamponu z Kerastase i kilku odżywek, korzystam z takich produktów, jak opisane są na blogu, ale - czy polecacie jakąś kurację regeneracyjną? Włosy wyglądają bardzo dobrze, ale mam problem zwłaszcza po farbowaniu, kiedy się mocno wysuszają.

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2020-07-03 o 15:47 Powód: link do bloga
Meg_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-17, 13:20   #4701
xwinchester67xx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 27
Problem po rozjaśnianiu włosów

Hej, może któraś z was mi pomoże

Wczoraj byłam na rozjaśnianiu włosów, na jasny platynowy blond. Nie wiem na jakiej wodzie ani produktach fryzjerka pracowała bo rozrabiala w innym pokoju a ja nie mogłam się dowiedzieć. Wiadomo trochę szczypało jak przy rozjaśnianiu ale wiedziałam o tym bo to normalne. Siedziałam tak z tą farba nie wiem z pół godziny może mniej może więcej, nie miałam zegarka no i jakoś coraz bardziej mnie zaczęło szczypać i widziałam w lustrze że jestem czerwona na czole. Za chwilę jednak pani poszła mi płukać i mówię jej otwarcie że mnie szczypie to ona że to normalne, że chyba pani nie widziała jak ja mam po rozjaśnianiu z takim tekstem do mnie no ale dobra. Siadam na stołek i czuję że w jednym miejscu to naprawdę mnie piecze i ona też się tak przygląda i mówi 'O ma Pani strupka tutaj, pewnie się musiała Pani podrapać' a ja zastanawiam się niby jak jak specjalnie nie myłam sobie głowy żeby nie podrażnić ani w ostatnim czasie nie drapalam ani nic a poza tym uważam że jakbym miała podrapane to mogła mi tam nie nałożyć farby jakby mi się wydaje że jak coś jest zadrapane to widać ale może mi się źle wydaje a ona mi nałożyła dosłownie na skórę i włosy (zaczynając od czoła) i najlepsze jest to że dziwnym trafem w tym miejscu gdzie mam te "poparzenia" bo nie wiem jak to nazwać to mam jaśniejsze włosy (właśnie to jest przy grzywce) niż na reszcie. Dzwonilam dziś do niej to ona do mnie że ona też tak ma że to nic innego jak alergia żeby sobie smarować ale mnie cała głowa piecze i to też mówiłam i to nie jest jakby w jednym miejscu i w każdym wygląda tak samo i wokół tego są takie czerwone krostki. Nie wiem co robić bo nie dostałam paragonu mimo że to normalna działalnośc ale nikt tam nie dostaje a fryzjerka się upiera że to normalne żeby nie drapać.

Nie wiem co więcej robić, na pieniądze raczej nie mam co liczyć po tych wszystkich rozmowach i wczoraj i dziś

Ps. Wygląda to faktycznie jak zadrapanie (jest takie wypukłe pod palcami) ale jest żółte z ropą i wokół tego są czerwone małe krostki i boli.
xwinchester67xx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-10, 16:36   #4702
madziuniaa03
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 1
Za małe rozjaśnienie

Cześć mam taki problem. Byłam dzisiaj u fryzjera na rozjaśnianiu całych włosów i niestety pani rozjaśniła je za słabo. Czy jasna farba loreal z rossmanna rozjaśni włosy te 2-3 tony? Nie mam już więcej kasy więc nie pójdę jeszcze raz do fryzjera.
madziuniaa03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-11, 14:19   #4703
mionstka
Raczkowanie
 
Avatar mionstka
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 71
Dot.: Za małe rozjaśnienie

Ja bym się chyba nie bawiła w farbę tak szybko. Daj czas włosom, żeby odpoczeły. Poza tym farba nie rozjaśni farby. To tak nie działa.
__________________
dolce vita
mionstka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-17, 12:56   #4704
Domi822
Raczkowanie
 
Avatar Domi822
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 63
Żółty odrost po rozjaśnianiu który nie chce sie niczym ufarbować?

Ostatnio mam ogromny problem z moimi włosami. Id lat farbowałaś się w domu i wychodziło to super. Pier rozjaśniacz potem na żółte odr stu farba w kolorze jakim miałam resztę włosów po długości. Od jakiegoś czasu farby drogeryjne nie dają rady ufarbować odrostwo. Reszra włosów ma piękny platynowy kolor a ode styzolte. Nic nie dają fioletowe szampony, płukanki różnych firm nawet te drogie. A farby boję się nakładać bo zaraz myślę że wyjdą zielone. Co robię nie tak. Mimo że od lat robię taka sama procedure to teraz oba ma się nijak. Odrost jest żółty i wstrętny. Nie wiem jak się go pozbyć. I w tym momencie mam dwa kolory na głowie. Platyna końcówki od skóry żółta jajecznica. Pomocy dziewczyny. Włosy teraz umyłam fioletowym szampon fanolla i jest jeszcze gorzej. Płaczę 😢
Domi822 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-26, 11:07   #4705
menidra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 18
Dot.: Problem po rozjaśnianiu włosów

Tak szczerze to i też to wygląda na reakcję alergiczną.
menidra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-14, 22:24   #4706
pudrowe_cukieraski
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 18
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Proszę o pomoc wszystkie dobre duszyczki w tej grupie.



Idą święta a ja wyglądam a przede wszystkim czuje sie okropnie w nowej fryzurze . Ostatnio bylam u fryzjera na dekoloryzacji i o dziwo na moich dosc juz zniszczknych wlosach wyszla zadziwiajaco dobrze , wlosy byly bardzo jasne 10 -15 cm od czubka a dalej byly delikatnie rudawe z tym ze byl to raczej odcien nie majacy w sobie wogole ciemnego pigmentu .Fryzjerka zdecydowala pomieszac farby poziomu 8 i 9 dodajac refleksy. Ogolnie po wizycie bylam bardzo zadowolona efektem ze az tak zdekoloryzowaly sie wlosy. Ale niestety na ten moment nie moge na siebie patrzec. W domu zauwazylam ze wlosy sa rude z refleksami jasnego odcienia. Kolor jest zlotawo miodowy ( a prosilam o to zeby nie bylo miodowego odcienia) . Czuje jakbym miala nie powiem co na glowie. Wygladam w tym odcieniu jak koszmar. Nie chce isc w ciemne bo mam juz dosc jasne wlosy. Zadne plukanki nie daja efektu . Co moge zrobic ? Mogę je sama zafarbowac czyms jasniejszym ? Nie wypadna? Prosze o pomoc. Bo jestem przerazona i wstydze sie sama siebie przed lustrem.
pudrowe_cukieraski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-15, 11:01   #4707
Olusiaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Olusiaa_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 363
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez pudrowe_cukieraski Pokaż wiadomość
Proszę o pomoc wszystkie dobre duszyczki w tej grupie.



Idą święta a ja wyglądam a przede wszystkim czuje sie okropnie w nowej fryzurze . Ostatnio bylam u fryzjera na dekoloryzacji i o dziwo na moich dosc juz zniszczknych wlosach wyszla zadziwiajaco dobrze , wlosy byly bardzo jasne 10 -15 cm od czubka a dalej byly delikatnie rudawe z tym ze byl to raczej odcien nie majacy w sobie wogole ciemnego pigmentu .Fryzjerka zdecydowala pomieszac farby poziomu 8 i 9 dodajac refleksy. Ogolnie po wizycie bylam bardzo zadowolona efektem ze az tak zdekoloryzowaly sie wlosy. Ale niestety na ten moment nie moge na siebie patrzec. W domu zauwazylam ze wlosy sa rude z refleksami jasnego odcienia. Kolor jest zlotawo miodowy ( a prosilam o to zeby nie bylo miodowego odcienia) . Czuje jakbym miala nie powiem co na glowie. Wygladam w tym odcieniu jak koszmar. Nie chce isc w ciemne bo mam juz dosc jasne wlosy. Zadne plukanki nie daja efektu . Co moge zrobic ? Mogę je sama zafarbowac czyms jasniejszym ? Nie wypadna? Prosze o pomoc. Bo jestem przerazona i wstydze sie sama siebie przed lustrem.

ja bym zafarbowala . moze Alfaparf kolor jakis platynowy z oxy 9 %
Olusiaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-16, 00:16   #4708
pudrowe_cukieraski
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 18
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

A noe wylysieje? Xd. Probowalam plukanek jakichs i odzywek czy toner z syoss ktory ma pozbyc sie odcienia. Efekt mam taki ze od czubka 10-15cm mam szarawe.. Dol dalej miedziany a w tym dole miejscami szaro zielonkawe pasma. Tragedia.
pudrowe_cukieraski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-16, 07:44   #4709
Olusiaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Olusiaa_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 363
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

płukanki i tonery są słabe


spróbuj przez pare dni myc wlosy szamponem przeciwłupiezowym, on wyplukuje kolor, i za jakis tydzien poloz farbe
najpierw na te 10-15 cm szarawych, potem na resztę
Olusiaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-27, 18:44   #4710
soulone
Wtajemniczenie
 
Avatar soulone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 506
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Hej dziewczyny,
Mam jasne blond włosy, odrost naturalny, mysi blond. Chciałabym spróbować pofarbować włosy na lekko miedziany, ale nadal jasny kolor. Na początek chciałabym spróbować koloryzacji ton w ton, bo jak mi się nie spodoba to po prostu się wypłucze . Zawsze kupuję Matrix Color sync, ale nie widzę teraz w tej palecie koloru, który mógłby wyjść tak, jak na zdjęciu]ach w załączeniu. Czy mogę pomieszać dwa kolory? Np. któryś blond i kolor miedziany? Poniżej też mój blond
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg e6967a16c61cefb7aeae9db24107f7fe.jpg (80,5 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg copper-hair-cassiskovic.jpg (71,3 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg c0d0e761025985c2dc0f57223a3266a0.jpg (71,8 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20201017_135659.jpg (260,0 KB, 32 załadowań)
soulone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-01-11 08:45:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:53.