Krem pod oczy. Wątek zbiorczy. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-04-30, 07:18   #1
Renata
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 3
GG do Renata

Krem pod oczy. Wątek zbiorczy.


Mam 38 lat i dosc trudna do pielegnacji cere - mieszana z pekajacymi naczynkami. W dodatku ostatnio tragicznie pogorszyl mi sie stan skory wokol oczu - jest jakas cienka i pofaldowana. Oczy rano sa podpuchniete i obrzmiale. Byc moze przyczyna jest tez (oprocz wieku [img]icons/icon7.gif[/img] ) fakt, ze sporo czasu spedzam przed komputerem... Jaki krem pod oczy bylby dla mnie najlepszy? A moze jakas seria pielegnacyjna? Co mozna dla mnie polecic? Pomocy, bo rano niemilo sie spoglada w lustro...[img]icons/icon9.gif[/img]
Renata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-01, 11:56   #2
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: krem pod oczy przed 40-stka

Czesc, siostro-bliźniaczko!
Wychodzi na to że identycznie żyjemy i wyglądamy. Ale u mnie z oczkami
nie jest tak źle, chociaż maniakalnie próbuję wciąż cos nowego. Mogę spokojnie polecić Ci:
Balsam pod oczy Matis (nawilża, napina, wygładza, i w ogole
b. przyjemny, ale trochę drogi), kremik pod oczy z serii Dermika-Spa
(leciutki, fajnie nawilża i wygładza cerę); na noc używam RetiC Yeux Vichy
(razem efekt bez zarzutu, czyli nie widać że mamy po 30-tce).
Wczesniej używałam też L'Oreala (całkiem O.K.). Nie wspominam o tych, które
zdyskwalifikowałam, chyba że jestes zainteresowana; pozdrawiam
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-24, 14:08   #3
AgnieszkaB
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2
Talking Krem pod oczy. Watek zbiorczy.

Witam wszystkich. Mam pytanie. Chodzi o krem pod oczy? No własnie gdzie własciwie powinno się nakładac taki specyfik. Z tego co słyszałam istnieją kremy, które możemy nakładać na ruchomą powiekę, ale kiedy, tzn, czy tylko na dzień, czy na noc. Od czego to zależy? Czy mam zwracać uwagę na jakies konkretne składniki w kremie? No i w końcu w jaki sposób: czy od nosa w kierunku skroni - słyszalam różne wersje na ten temat. Czy ktos jest w stanie rozwiac moje watpliwosci? Pozdrawiam. AgaB.
AgnieszkaB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-24, 22:22   #4
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: krem pod? oczy - jak nakładać

Jeśli producent zaznaczy ,ze jest to krem również na powieki to raczej stosuj taki sposób nakładania kremu tylko na noc - jeśli rano będziesz nakładała krem na powieki i zrobisz makijaż to obawiam się o trwałość makijażu oczu. Większość kremów pod oczy można nakładać na powiekę , ale trzeba uważać aby krem nie dostał się na linię rzęs i aby nic nie dostało się do oka (może to wywołać podrażnienie brzegów powiek oraz spojówek). Sama musisz wypróbować czy możesz dany krem nakładać na powieki. Niektóre kremy mają zbyt tłustą konsystencję i nałożenie takiego ciężkiego kremu może spowodować opuchnięcie powiek.
Co do kierunku nakładania kremu pod oczy to ja bym powiedziała ,że jest to nakładanie kremu wokół oczu a nie pod oczy , najlepiej będzie gdy spróbujesz nakładać krem lekko masującym ruchem (delikatnie , ale tak abyś czuła ,że krem jest wsmarowywany), zaczynasz od nałożenia kremu w zewnetrzny kącik i przesuwasz palcami (najdelikatniej nałożysz krem palcem serdecznym , ale nie ma to takiego wielkiego znaczenia)w kierunku kącika wewnętrznego , wzdłuż dolnej powieki (ma to być całe zagłębienie , tu gdzie skóra jest cieniutka i delikatna), druga porcja kremu - kącik zewnętrzny (miejsce gdzie tworzą się "kurze łapki" ) i taki sam ruch ale po górnej powiece , krem możesz nakładać także pod łuk brwiowy. W czasie nakładania kremu można wykonywać lekkie uciski opuszkiem palca , szczególnie w miejscach , w których tworzą się zmarszczki.Mam nadzieje ,że udało mi się w miarę dokładnie opisać sposób nakładania kremu. Jeśli mimo tego opisu masz wątpliwości to poproś kosmetyczkę aby pokazała Ci (np. przy okazji zabiegu kosmetcznego) jak prawidłowo nakładać krem pod oczy.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-12, 20:20   #5
gatka
Raczkowanie
 
Avatar gatka
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 171
krem pod oczy-POMOCY!!

mam dopiero 16 lat, czy moge stosować kremy pod oczy? jeśli tak to jakie bo prawie wszystkie są przeciwzmarszczkowe? mam suchą,wrażliwą skóre wokół oczu a do tego sińce [img]icons/icon9.gif[/img] chciałabym uchronić powieki przed słońcem.
gatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-13, 08:06   #6
Buffy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 26
Re: krem pod oczy-POMOCY!!

Ja mam 25 lat i od 2 lat używam kremu-żelu pod oczy Hydrafresh Eyes firmy L'OREAL (15 ml). Polecam ci ten kremik bo ma bardzo lekką konsystencję i likwiduje sińce pod oczami. Jest bardzo delikatny, świetnie się wchłania, zawiera witaminy i minerały. Nie wiem natomiast czy zawiera filtry. Myślę,że na pewno by ci nie zaszkodził, ale poczekaj jeszcze na opinie innych dziewczyn.
Buffy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-11, 20:38   #7
olale
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 106
34-latka i jaki krem pod oczy?

Zadałam to pytanie na forum plotkowym - ale chyba rzeczywiście to nie tamto forum. Mam nadzieję, że tu będzie większy odzew.
Przeczytałam niemal wszystko co o kremach pod oczy na wizażu napisano. Ale mam wrażenie , że o tych akurat kremach dyskutują dziewczyny o 10 lat młodsze ode mnie. Na Kw opinie też zazwyczaj piszą dziewczyny młodsze. Bardzo chciałabym wiedzieć jakich kosmetyków pod oczy używają wizażanki, które są mnie bliższe wiekowo. Ja używałam ostatnio na noc ANR- E.Lauder i wysuszył mi paskuda skórę.Dobrze, że miałam Erisa z folacyną na dzień, bo chyba wyschłabym na wiór. Mam podkrążone oczy i niewielkie zmarszczki,dzięki erisowi pod oczami skóra nie jest bardzo wysuszona. Ogólnie bardziej wolę pozbyć się i przeciwdziałać zmarszczkom niż walczyć z podkówkami. Ale może znacie specyfik, który działa na oba problemy? Proszę wszystkie wizażanki 30+ by podzieliły się ze mną informacjami co stosują. Z tych tańszych i droższych kosmetyków. Acha czy któraś z Was miała kontakt z kremem Ocanica AA Reti +Vit pod oczy, ale nie chodzi mi o kapsułki. Jakie efekty?
olale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-11-11, 21:34   #8
jona
Raczkowanie
 
Avatar jona
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 225
Re: 34-latka i jaki krem pod oczy?

Jestem mniej więcej w Twoim wieku i ostatnio kosmetyczka pochwaliła mnie za stan skóry, zwłaszcza pod oczami (wiem, że to jest dopieszczanie klientek, ale mogła powiedzieć coś innego, prawda? ). Przez dłuższy czas używałam kremu Ives Rocher'a 100% Retinol Vegetal(nazwy dokładnie nie pamiętam, taki w zielonej tubce). Bardzo miły specyfik, na pewno nie wysusza, jest opalizujący, więc działa jak rozświetlacz na cienie .Retinol to chyba właśnie to, czego potrzeba takim paniom, jak my. Po długim używaniu ten krem trochę mi się znudził i korzystając z okazji za pół ceny kupiłam na Wizażu Shiseido Benefiance. Jestem w trakcie, też jest bardzo przyjemny, czy czyni cuda, zobaczymy . Pozdrawiam
jona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-11, 23:31   #9
BeataG
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 535
GG do BeataG
Re: 34-latka i jaki krem pod oczy?

Jestem wprawdzie trochę starsza (41), ale z podobnymi problemami. Używam na zmianę żel pod oczy Iwostin i krem przeciwzmarszczkowy pod oczy Garnier Skin Naturals. "Kurze łapki" koło oczu miałam praktycznie od zawsze, bo mrużę oczy gdy się śmieję, a śmieję się często. Teraz zmarszczki zrobiły się znacznie mniej widoczne (zniknąć pewnie nie zniknęły, w takie cuda, to ja już nie wierzę ). Cieni nie mam, ale podobno Iwostin również cienie zmniejsza. Spróbuj. AA nie próbowałam. Ale ten żel i krem, których teraz używam działają na mnie lepiej (a w każdym razie szybciej) niż Lift Activ pod oczy Vichy (którego używałam wcześniej), a są znacznie tańsze.
BeataG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-12, 08:20   #10
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Re: 34-latka i jaki krem pod oczy?

Zerknij tu, tam znajdziesz linki do interesujących Cię dyskusji

http://www.wizaz.pl/w-agora/view.php...ern=klub%2030+

__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-13, 09:58   #11
olale
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 106
Re: 34-latka i jaki krem pod oczy?/Benefiance na Allegro

"korzystając z okazji za pół ceny kupiłam na Wizażu Shiseido Benefiance"

O Benefiance też myślałam , ale ponieważ w sklepie jest stanowczo dla mnie za drogi, myślałam o kupnie na Allegro. Ale tam ceny tego kremu to rozpiętość 100 do 165 zł. Skąd taka różnica? Czy może któraś z was kupiła ten krem na Allegro i jest sto procent pewna, że to autentyk? Jeśli tak to proszę o informację od kogo kupiony jest krem.
olale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-12-05, 19:18   #12
andziaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 18
Krem pod oczy tylko jaki?

Cześć!
Jestem w kłopocie w wyborze kremu pod oczy, bo jest ich mnóstwo. Doradźcie jak wybrać mam już delikatne zmarszczki pod oczkami 25lat, jaki będzie dobry dla mnie.
andziaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-05, 20:19   #13
systematica
Wtajemniczenie
 
Avatar systematica
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 2 186
Re: Krem pod oczy tylko jaki?

Przede wszystkim nawilżaj skórę!
Według mnie, nie ma uniwersalnie "najlepszego" kremu w danym wieku - gorsza od wymarzonej kondycja skóry może byc efektem róznych czynników - więc różne kremy będą odpowiadać kobietkom w podobnym wieku - to oczywiste

Trzeba bardzo dobrze znać swoją skórę i swoje nawyki (tryb życia, odżywianie) a także realistycznie oceniać genetyczne predyspozycje ... to ułatwia wybór kremu; tym niemniej - nie powinny Ci źle zrobić kremiki nawilżające z zawartością witamin A, C, E i mikroelementów ...
i nie zaczynaj od najdroższych - ich cena nie ma nic wspólnego ze skutecznością, naprawdę !
__________________
Komp w przebudowie ... czyli urlop od netu
systematica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-05, 20:30   #14
iffona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 9
Re: Krem pod oczy tylko jaki?

maga w takim razie wg jakich kryteriow szukac kremu pod oczy (i jakiegokolwiek innego), przewaznie wybiera sie miedzy marką i opinią znajomych, ale znajomych używających nowoczesnych kosmetyków brak

a wszelkie ulotki kazdego kremu sa dla mnie oglupiajace
iffona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-05, 20:32   #15
BeataG
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 535
GG do BeataG
Re: Krem pod oczy tylko jaki?

Popatrz w KW i poczytaj wątki, które już tu są o kremach pod oczy. Ale od razu powiem, że żadnego złotego środka nie ma. Ja używam kilku kremów na zmianę. Jeżeli do tej pory nic nie używałaś i nie masz problemów typu obrzęki czy cienie, to zacznij od jakiegoś nawilżającego. Na bardziej aktywne przyjdzie czas później.
BeataG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-05, 21:23   #16
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: Krem pod oczy tylko jaki?

Dużo zależy od stanu Twojej skóry - jeżeli pojawiają się już pierwsze zmarszczki to możesz wybierać kremy pod oczy o intensywniejszym działaniu przeciwzmarszczkowym - bardzo dobra jest emulsja przeciwzmarszczkowa pod oczy i na powieki z nowej serii DermoSystem40 firmy Norel.Bardzo dobrze odżywia i nawilża skórę wokół oczu Lekki krem kojąco -nawilżający na dzień firmy Oceanic, rewelacyjne są płatki pod oczy Maystar (z mikrokolagenem - ale te tylko w gabinetach kosmetycznych i raczej jako zabieg w gabinecie),dobre są też płatki żelowe Viviean,bardzo dobry jest krem pod oczy Duo System Gerard's - wymieniać można bardzo długo - najlepiej poproś o próbki ,poczytaj opinie w KW. Nie bój się kremów przeciwzmarszczkowych.Pam iętaj o ochronie przeciwko UV.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-25, 11:55   #17
Izolda102
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 3
krem pod oczy?

Jaki krem lub żel najlepszy dla 19-latki.I czy nie za wcześnie na kremy tego rodzaju?
Izolda102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-25, 20:16   #18
palomino
Zakorzenienie
 
Avatar palomino
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: spod kamienia
Wiadomości: 3 163
Re: krem pod oczy?

na ten temat bylo juz mnostwo wypowiedzi - poszukaj wyszukiwarką w forum, a samych kosmetykow rowniez w KW

pozdrawiam
__________________
Nawet najdłuższa podróż rozpoczyna się od pierwszego kroku.
palomino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-20, 17:32   #19
ewatt
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 7
krem pod oczzy

Witam wszystkich! Mam gorącą prośbę dotyczącą moich poszukiwań dobrego kremu pod oczy. Dobry to taki, który zmniejszyłby choć trochę moją opuchliznę i worki pod oczami (worki- giganty!)i zrobił coś z powiekami. Osobiście mam wrażenie, że przydałoby się tu coś pojędrniającego.Będę bardzo wdzięczna za wszelkie sugestie!
Ps. A może słyszałyście coś o jakimś zabiegu kosmetycznym.
ewatt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-03-21, 06:51   #20
Karidan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 105
Re: krem pod oczzy

Hej Ewatt!
Mi jak do tej pory na worki pod oczami pomaga jedynie Vichy Active C. Jest rewelacyjny pod tym względem. Z czystym sumieniem Ci go polecam. Postaraj się w aptece o próbkę - mam nadzieję że Ci pomoże, bo u mnie efekt jest dosłownie natychmiastowy.
Mam jeszcze sińce pod oczami, ale tego juz niestety nie zwalcza
Karidan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-21, 07:19   #21
Karidan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 105
Re: krem pod oczzy

Sorki miało byc RetiC zamiast ActiveC
Karidan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-21, 17:44   #22
systematica
Wtajemniczenie
 
Avatar systematica
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 2 186
Re: krem pod oczzy

Zjawisko które opisujesz wygląda na problem zdrowotny .. coś nie tak z obiegiem limfy w organizmie, albo problemy z krążeniem / nerkami / przemianą materii mogą się w ten sposób objawiać. Czy pijesz dużo niskozmineralizowanej niegazowanej wody ?
Same kosmetyki mogą nie pomóc w zadowalającym stopniu, ale polecę Ci Dioptigel Lieraca (ale nie można go nakładać na powieki - mnie podrażnił), słyszałam dobre opinie o żelowej maseczce Matisa http://esentia.pl/servlet/SNFProduct...da7dd4a577cf5c
ale zużyłam 2 miniaturki 5 ml i jakoś nie widzę efektów;
niedawno dziewczyny to na forum polecały preparacik pod oczka z linii Preventi Dermiki (tylko nie wiem, krem czy serum)
a ja jestem bardzo zadowolona z kremiku Fitoodnowa Farmony
http://farmona.com.pl/cgibin/shop?in...o&sid=0cb07f2d
- właśnie na opuchnięcia działa naprawdę zauważalnie

a wspomniany przez Karidan RetiC to znakomity krem zwalczający zmarszczki, natomiast na podpuchniecia u mnie nie działa ...
pozdrawiam
P.S.
radzę wypełnij swój profil cery - dobór kremu pod oczy jest dośc ściśle związany z wiekiem, szkoda też że nie zaznaczyłaś, jaki przedział cenowy Cie interesuje
__________________
Komp w przebudowie ... czyli urlop od netu
systematica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-21, 20:06   #23
BeataG
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 535
GG do BeataG
Re: krem pod oczzy

U mnie problem worków zlikwidował żel-sorbet Dax Cosmetics Model Bioenergia. Aktualnie używam go na zmianę z żelem Inter Fragrances Fitoharmonia. No ale ja jestem już po 40, nie wiem jak Ty. Natomiast Daxa można używać po 30. Inter Fragrances używam 2-3 razy w tygodniu wyłącznie na noc (moim zdaniem nie bardzo się nadaje pod makijaż, ale za to ma niezłe działanie przeciwzmarszczkowe), a poza tym Daxa.

Jak mi przyślesz na priva adres, to mogę Ci wysłać próbkę Daxa, akurat mnie nią obdarzyli na targach. Bo nie wszystkim on pasuje, więc po co masz niepotrzebnie wydawać pieniądze.
BeataG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-22, 17:00   #24
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Re: krem pod oczzy

a ja ostanio slyszalam w tv od jednego niemieckiego aktora z tych tzw tasiemcow, jego dziewczyna jest miss niemiec, ze najlepszym kremem dla niego na podpuchniete powieki jest masc na hemoroidy hihihihi. jaka nie zareklamowal, ale tylko tego uzywa rano zanim wyjdzie z domu. Na to byl komentarz dermatologa i on potwierdzil to cudne dzialanie masci tego typu. Skoro obkurcza skore w d... to na oczach tez ma takie dzialanie hihihi. Ten aktor zalecil ostroznie nakladac nie spieszyc sie bo jesli masc dostanie sie do oczu to sprawa staje sie nieprzyjemna. Moze WY tez wyprubujcie( nie chce z was kpic), nie nabijam sie z was ale skoro aktor ktory ma kasy jak lodu i stac go na drogie kremy a woli tani krem na hemoroidy i do tego dermatolog nie ma nic przeciwko to cos w tym musi byc. Pedzcie do sklepow i kupujcie masci, acha do tego na noc jakis tlusty kremik bo moze wysuszyc taka masc lub podraznic wiec nie kazda jest ok trzeba przetestowac najpierw
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-09, 10:07   #25
Mixturka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 2
KREM POD OCZY. HELP

Mam 22 lata i do niedawna myslałam ze jescze nie powinam sie tym interesować ale pewna kometyczka powiedziala ze od 21 roku zycia powinno się używać kremu pod oczy. Jaki krem?? przeciwzmarszczkowy czy nawilżający?? proszę o radę najchętniej nazwę dobrego produktu na początek i najlepiej jescze cenę.
Mixturka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-09, 15:52   #26
sylkaka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 34
GG do sylkaka
Re: KREM POD OCZY. HELP

Polecam kremik do oczu NIVEA VISAGE z wyciagiem z ogóra i zen-szenia Jest lekki i przyjemny w uzyciu. Nie puchna mi od niego oczy (zdazalo mi sie to przy innych)i spokojnie nadaje sie dla Ciebie (22 lata)Nie jest drogi max. 20 zł, ale mysle ze sporo mniej!
sylkaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-30, 11:27   #27
A.S.
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 552
Ratunku- kurze łapki!!!

Spojrzałam w lustro i przeraziłam się - zmarszczki a może lepiej wstrętne zmarchy wokół oczu!!!!
Mam kurze łapki i wyglądają strasznie!!!!
Używam pod oczy kremów nawilżających ale muszę zastosować coś silniejkszego. Tylko niewiem co???
Drogie Wizażanki poradźcie mi dobry krem na zmarszczki mimiczne dla 29- latki!!!!!
A.S. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-30, 13:14   #28
A.S.
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 552
Re: Ratunku- kurze łapki!!!

Nikt mnie nie poratuje???
A.S. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-30, 17:04   #29
201606201122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 972
Re: Ratunku- kurze łapki!!!

może spróbój kremu avene na zmarszczki widziałam w aptece, ja używam nawilżającego z avene i jestem b. zadowolona nie wiem jak ten na zmarszczki by się spisywał. Albo z lorela .
201606201122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-30, 17:58   #30
polly-jean
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 45
Re: Ratunku- kurze łapki!!!

Bardzo polecam Ziaję Aretina Q. Mam tyle samo lat i na mnie podziałała bardzo dobrze.
polly-jean jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-06-25 10:58:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:48.