Świetny facet i Konfederacja - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-05-28, 12:36   #181
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Świetny facet i Konfederacja

Cytat:
Napisane przez PleaseChangeMyMind Pokaż wiadomość
[/COLOR]


Zgodzę się, że ten temat dotyczy zarówno kobiet, jak i mężczyzn.

I nie jest też niczym złym, że ludzie wolą bardziej atrakcyjnych od mniej atrakcyjnych. Można powiedzieć, że to naturalne.

Nie zmienia to faktu, że jednak coś sprawia, że dziewczyna chce być z facetem o zupełnie innych poglądach niż jej. Na tyle odmiennych by założyć temat na forum.

Jestem pewien, że mogłaby znaleźć partnera, który bardziej byłby dopasowany do jej poglądów czy charakteru. Na pewno nie wszyscy faceci są za Konfederacją skoro jej to przeszkadza. Pytanie tylko czy inny partner będzie wystarczająco atrakcyjny by zysk ze zgodności charakterów był wyższy niż zysk z seksualnego pożądania.



Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
Może nie chodzi o seksualne pożądanie a inne cechy? Człowiek to nie tylko jego poglądy ale też dojrzałość, temperament, osobowość itp

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-28, 13:46   #182
motylka_30
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 442
Dot.: Świetny facet i Konfederacja

Cytat:
Napisane przez mikolajkowa Pokaż wiadomość
No to daj jakieś inne uzasadnienie dlaczego pary homoseksualne nie powinny adaptować dzieci, poza 'natura tak chciała/to nienaturalne'.

Na razie Twoje rozumowanie powołuje sie na nature jeśli chodzi o adopcje dzieci przez pary homoseksualne, ale nie w żadnym innym podanym tu przypadku.

Podpowiem Ci - nie ma. Nie ma uzasadnienia dlaczego pary homoseksualne nie powinny adoptować dzieci. Jedynym uzasadnieniem sa Twoje uprzedzenia. I wiesz, z poglądem jak z **pa, każdy ma swoja, wiec spoko - uważaj sobie jak sobie chcesz. Problem jest w tym, ze poglądy Twoje i ludzi o Twoich poglądach niestety realnie wplywaja na rzeczywistość i ograniczają prawa innych ludzi - w tym wypadku homoseksualistów. Stad brak tolerancji na takie poglądy jak Twoje ode mnie, i (byc może) od innych w tym watku.

Nie wiem juz jak jaśniej sie wysłowić
Jak już pisałam wcześniej tak na prawdę badanie są cały czas w toku i na takie rzetelne trzeba czekać jeszcze.Sprawa budzie wiele emocji i kontrowersji.Być może zmienię zdanie.

---------- Dopisano o 13:46 ---------- Poprzedni post napisano o 13:39 ----------

Cytat:
Napisane przez patusiaa23 Pokaż wiadomość
mocne słowa jak na niejestemhomofobemale. Śmiesznie, jak nie odpowiedziałaś na żadne pytanie od 3 stron, tylko się rzucasz, dlaczego nie tolerujemy nietolerancji. Wiesz dlaczego?
Poczytaj sobie, prostymi słowami, bo z trudnymi masz problem
https://michalgorecki.pl/2018/05/o-t...nietolerancji/
A czemu nic nie napiszesz o tym,że wiarę chrześcijańską też się opluwa i ignoruje w prostacki sposób?Profanacja dziś ma się bardzo dobrze.Parodiowanie mszy świętej, noszenie figurek religijnych i ubierania je w kompromitujące rzeczy.Uważasz,że tego nie ma?

Być może ci to nie przeszkadza jak i innym osobom ale w drugą stronę nie dasz słowa powiedzieć złego.Nie chodzi mi o osoby lgbt a pewnie też się tam takie osoby znajdują ale ogólnie przeciwników kościoła.

Jak już pisałam daleko jestem od kościoła ale z boku się na to przykro patrzy.Jedno od drugich chcą akceptacji i tolerancji ale sami na siebie plują i mieszają z błotem.

Już nie raz czytałam wątki o religii tutaj i tutaj bardzo wiele osób jest negatywnie nastawionych do katolików i ich wiary i czytając dało się to odczuć.Jak ktoś coś napisze nie przychylnego w ich kierunku nie ma reakcje a raczej jest aprobata.

Natomiast w drugą stronę jest od razu atak i jak to w ogóle możliwe i jakim trzeba być złym człowiekiem.Proponuje niektórym tu osobom nauczyć się akceptacji jednych a dopiero wymagać akceptacji innych.

Jakoś nigdy tutaj nie widziałam wątku o tym,że grupy ludzi wierzących też są szczuci i obrażąni.Raz uczestniczyłam w wątku gdzie poruszyłam o tym temat.Odpowiedz była taka,że to tylko wymysł a głupie paradiowanie np matki boskiej nie jest obrazą uczuć religijnych.Ciekawe jak by ktoś z transparentami z wizerunkami gejów i lesbijek wyszedł na, których byli by wyśmiewani, czy uznano by też, że to nic takiego a każdy sobie może interpretować to jak chce.

Edytowane przez motylka_30
Czas edycji: 2020-05-28 o 13:54
motylka_30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-28, 13:49   #183
mikolajkowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 312
Dot.: Świetny facet i Konfederacja

Cytat:
Napisane przez motylka_30 Pokaż wiadomość
Jak już pisałam wcześniej tak na prawdę badanie są cały czas w toku i na takie rzetelne trzeba czekać jeszcze.Sprawa budzie wiele emocji i kontrowersji.Być może zmienię zdanie.
1. Jakie badania sa w toku...? Czyli zrobiłaś risercz, wiesz jakie sa badania, i na tej podstaw masz takie a nie inne poglądy tak?
2. I pytanie za 100 punktów, wielokrotnie juz zadawane: jakie aspekty wychowania Twoim zdaniem sa zagrożone jeśli rodzicami jest para homoseksualna...?
mikolajkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-28, 13:55   #184
motylka_30
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 442
Dot.: Świetny facet i Konfederacja

Cytat:
Napisane przez mikolajkowa Pokaż wiadomość
1. Jakie badania sa w toku...? Czyli zrobiłaś risercz, wiesz jakie sa badania, i na tej podstaw masz takie a nie inne poglądy tak?
2. I pytanie za 100 punktów, wielokrotnie juz zadawane: jakie aspekty wychowania Twoim zdaniem sa zagrożone jeśli rodzicami jest para homoseksualna...?
Pisałam wcześnie.Wytykasz mi brak odpowiedzi a sama nie czytasz co było pisane do tył.
motylka_30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-28, 14:07   #185
patusiaa23
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 713
Dot.: Świetny facet i Konfederacja

Cytat:
Napisane przez motylka_30 Pokaż wiadomość
Jak już pisałam wcześniej tak na prawdę badanie są cały czas w toku i na takie rzetelne trzeba czekać jeszcze.Sprawa budzie wiele emocji i kontrowersji.Być może zmienię zdanie.

---------- Dopisano o 13:46 ---------- Poprzedni post napisano o 13:39 ----------



A czemu nic nie napiszesz o tym,że wiarę chrześcijańską też się opluwa i ignoruje w prostacki sposób?

tl;dr

A czy ja napisałam, że wiary chrześcijańskiej się nie opluwa, albo wręcz można opluwać, że kierujesz do mnie ten przydługi wywód? Nie napisałam o tym, bo jakby nie o tym jest wątek i w ktorym piszemy. Chcesz, mogę napisać, tak wiarę chrześcijańska też się opluwa, jak to się ma twoich uprzedzeń odnośnie adopcji dzieci i tematu tego wątku? Jak na twoją wiarę się pluje to się ciskasz, a jak ty masz uprzedzenia to spoko, bo skoro w cibie coś uderza, to możesz uderzać w innych?
Nigdzie też na pytanie za 100 punktów nie odpowiedziałaś, nie napisałaś jakie badania, w sumie to nic nie piszesz poza uebebebe hipokryzja uebebebe

Edytowane przez patusiaa23
Czas edycji: 2020-05-28 o 15:10
patusiaa23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-28, 14:25   #186
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Świetny facet i Konfederacja

Treść usunięta

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2020-05-29 o 08:32
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-28, 15:02   #187
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 088
Dot.: Świetny facet i Konfederacja

Cytat:
Napisane przez motylka_30 Pokaż wiadomość
Postawa wroga dla religii też powinna mięć nazwę adekwatną do homofoba. Szacunek dla wyznań i ludzi,którzy mają swoje wyznanie, to podstawa państwa demokratycznego.Chcesz krytykować pewne stanowisko wobec grupy ludzi a sama przejawiasz wrogość do innych.Czysta hipokryzja nic więcej.

Często spotykam się z takim stanowiskiem- tolerancja to podstawa jakim to złym człowiekiem trzeba być a jak się krytykuje np kogoś religie to już można, bo daleko mi wiary i uważam ją za szkodliwą.

Sorry ale jak to nie działa w dwie strony, to wtedy robi się to z deka śmieszne.

Pamiętaj jeszcze jedno,że głupie poglądy może uznać ktoś za twoje, więc tym tokiem myślenie nie oczekuj tolerancji dla swoich.Nie wymagaj czegoś co sama nie możesz dać.

Zero litości dla hipokryzji z mojej strony.Tak bez obrazy, bo nawet cie lubię a zbyt łatwo się nie obrażam.
Ja toleruję wszystkich ludzi. Ale wyśmiewam ich głupie poglądy.

Ja śmiejąc się z czyjegoś homofobizmu nic mu nie robię, w żaden sposób nie wpływam na jego życie.

Ty chcesz komuś zabrać przywileje ze względu na to, jaki się urodził.

Jeśli nie widzisz różnicy, to nie mogę ci pomóc.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:55 ---------- Poprzedni post napisano o 15:46 ----------

Cytat:
Napisane przez motylka_30 Pokaż wiadomość
A czemu nic nie napiszesz o tym,że wiarę chrześcijańską też się opluwa i ignoruje w prostacki sposób?Profanacja dziś ma się bardzo dobrze.Parodiowanie mszy świętej, noszenie figurek religijnych i ubierania je w kompromitujące rzeczy.Uważasz,że tego nie ma?
Jest tego zdecydowanie za mało jak na głupotę, nietolerancję i zbrodnie wiary chrześcijańskiej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:02 ---------- Poprzedni post napisano o 15:55 ----------

I zanim to napiszesz, bo napiszesz.

Ja nigdy nie byłam za zabraniem chrześcijanom praw do adopcji dzieci, czy prawa do wyznawania swojej wiary w spokoju.

Ale ja mam prawo ją krytykować i się z tego śmiać. To jest zasadnicza różnica.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-05-28, 15:18   #188
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Świetny facet i Konfederacja

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Ja toleruję wszystkich ludzi. Ale wyśmiewam ich głupie poglądy.

Ja śmiejąc się z czyjegoś homofobizmu nic mu nie robię, w żaden sposób nie wpływam na jego życie.

Ty chcesz komuś zabrać przywileje ze względu na to, jaki się urodził.

Jeśli nie widzisz różnicy, to nie mogę ci pomóc.
Twierdzisz, że antyszczepy stają się głupi, niezbyt lotni intelektualnie, skłonni do wiary w spisek farma, bo tak wybrali a nie tacy się urodzili? Ze wybrali bycie głupimi?

Aha.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-28, 15:44   #189
3d23842983a6357ec11121c0b2dc0194ed81d40b_604ff51fe6891
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 663
Dot.: Świetny facet i Konfederacja

Cytat:
Napisane przez motylka_30 Pokaż wiadomość
Jakoś nigdy tutaj nie widziałam wątku o tym,że grupy ludzi wierzących też są szczuci i obrażąni.Raz uczestniczyłam w wątku gdzie poruszyłam o tym temat.Odpowiedz była taka,że to tylko wymysł a głupie paradiowanie np matki boskiej nie jest obrazą uczuć religijnych.Ciekawe jak by ktoś z transparentami z wizerunkami gejów i lesbijek wyszedł na, których byli by wyśmiewani, czy uznano by też, że to nic takiego a każdy sobie może interpretować to jak chce.
Mnie nie dziwi, że nikt się nie rzuca do obrony uprzywilejowanej większości, która w dodatku trzyma rząd kraju pod butem. Może po prostu za dużo ludzi ma za sobą przymuszanie do praktyk religijnych, żeby się tak nad tym rozczulać. Jestem przeciwna dyskryminacji wierzących i głupim prowokacjom z profanowaniem symboli, ale bycie głupio prowokowanym to nie jets ta sama skala problemu co bycie w dyskryminowanej i radośnie obrażanej mniejszości której odbiera się podstawowe prawa.
3d23842983a6357ec11121c0b2dc0194ed81d40b_604ff51fe6891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-28, 15:50   #190
motylka_30
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 442
Dot.: Świetny facet i Konfederacja

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Ja toleruję wszystkich ludzi. Ale wyśmiewam ich głupie poglądy.

Ja śmiejąc się z czyjegoś homofobizmu nic mu nie robię, w żaden sposób nie wpływam na jego życie.

Ty chcesz komuś zabrać przywileje ze względu na to, jaki się urodził.

Jeśli nie widzisz różnicy, to nie mogę ci pomóc.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:55 ---------- Poprzedni post napisano o 15:46 ----------



Jest tego zdecydowanie za mało jak na głupotę, nietolerancję i zbrodnie wiary chrześcijańskiej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:02 ---------- Poprzedni post napisano o 15:55 ----------

I zanim to napiszesz, bo napiszesz.

Ja nigdy nie byłam za zabraniem chrześcijanom praw do adopcji dzieci, czy prawa do wyznawania swojej wiary w spokoju.

Ale ja mam prawo ją krytykować i się z tego śmiać. To jest zasadnicza różnica.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Niestety ale słowami " jest tego za mało" udowodniłaś,że jesteś nietolerancyjna i jeszcze śmiesz mi to samo wytykać.Bez jaj nie róbmy kabaretu.Jawnie takimi słowami to pochwalasz.

A ja mam prawo twoją krytykę krytykować.Sorki ale chyba trudno o jakieś porozumienie.Jeśli uważasz ludzi religijnych za takich jak uważasz, to też nie mogę ci pomóc i raczej to nie możliwe.

Edytowane przez motylka_30
Czas edycji: 2020-05-28 o 15:53
motylka_30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-28, 16:00   #191
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 088
Dot.: Świetny facet i Konfederacja

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Twierdzisz, że antyszczepy stają się głupi, niezbyt lotni intelektualnie, skłonni do wiary w spisek farma, bo tak wybrali a nie tacy się urodzili? Ze wybrali bycie głupimi?

Aha.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gdzie napisałam, że antyszczepy są głupi?

To nie ich wina, dlatego nie obwiniam ich ani nie osądzam.

Komentuję ich poglądy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:00 ---------- Poprzedni post napisano o 16:58 ----------

Cytat:
Napisane przez motylka_30 Pokaż wiadomość
Niestety ale słowami " jest tego za mało" udowodniłaś,że jesteś nietolerancyjna i jeszcze śmiesz mi to samo wytykać.Bez jaj nie róbmy kabaretu.Jawnie takimi słowami to pochwalasz.

A ja mam prawo twoją krytykę krytykować.Sorki ale chyba trudno o jakieś porozumienie.Jeśli uważasz ludzi religijnych za takich jak uważasz, to też nie mogę ci pomóc i raczej to nie możliwe.
Przykro mi, że nie jesteś w stanie dostrzec różnicy.

Ale w sumie mnie to nie dziwi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-28, 16:02   #192
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Świetny facet i Konfederacja

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Gdzie napisałam, że antyszczepy są głupi?

To nie ich wina, dlatego nie obwiniam ich ani nie osądzam.

Komentuję ich poglądy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To nie wina homoseksualistow, że są homoseksualistami.
Nie wyzywam ich od homosi.

Czy mogę głośno komentować ich orientację? No jakoś nie mogę, aby nie zostać wyzwany od homofobów, ciemnogrodu itp

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-28, 16:04   #193
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 088
Dot.: Świetny facet i Konfederacja

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
To nie wina homoseksualistow, że są homoseksualistami.
Nie wyzywam ich od homosi.

Czy mogę głośno komentować ich orientację? No jakoś nie mogę, aby nie zostać wyzwany homofobów, ciemnogrodu itp

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Możesz.

Jak dla mnie to można sobie gadać i obrażać, kogo się chce.

Problem jest, kiedy postanawiasz zabierać komuś prawa na tej podstawie, prawa, które inni obywatele mają.

Możesz mówić, że rude są wredne (I ja o tobie pomyślę, co sobie uważam, ale mówić możesz). Problem dla mnie się zacznie wtedy, kiedy stwierdzisz, że rude osoby powinny mieć zakaz brania kredytów hipotecznych.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-28, 16:06   #194
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Świetny facet i Konfederacja

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Twierdzisz, że antyszczepy stają się głupi, niezbyt lotni intelektualnie, skłonni do wiary w spisek farma, bo tak wybrali a nie tacy się urodzili? Ze wybrali bycie głupimi?

Aha.
Przecież po części tak właśnie jest. Są ludzie którzy celowo ignorują pewne fakty, chociaż ogólnie nie są wcale debilami.
Mój ulubiony przykład to znajomy naukowiec mikrobiolog, bardzo zaangażowany religijnie (baptysta chyba), który nie wierzy w ewolucję ludzi. Nie da się mu nic zarzucić merytorycznie dopóki wypowiada się na tematy mikrobiologiczne i dopóki pisze na ten temat publikacje, więc potencjał ma.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-28, 16:21   #195
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Świetny facet i Konfederacja

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;87888801]Przecież po części tak właśnie jest. Są ludzie którzy celowo ignorują pewne fakty, chociaż ogólnie nie są wcale debilami.
Mój ulubiony przykład to znajomy naukowiec mikrobiolog, bardzo zaangażowany religijnie (baptysta chyba), który nie wierzy w ewolucję ludzi. Nie da się mu nic zarzucić merytorycznie dopóki wypowiada się na tematy mikrobiologiczne i dopóki pisze na ten temat publikacje, więc potencjał ma.[/QUOTE]Nie znam typa. Nie wiem na ile wybrał bycie głupimi, a na ile jest mało lotny. A na ile urodził się taki, że "czucie i wiara mocniej do niego mówi".
Na przykładzie jednostki ciężko wyrokować. Generalnie ludzie rodzą się z góry określonym potencjalem intelektualnym. I albo go wykorzystują albo nie - jak to się mówi - zdolny ale len. Albo nie mają za bardzo z czego korzystać - ludzie głupi od urodzenia.

Wysmiewanie kogoś, bo mi się wydaje, że wolno, bo tak wybrał jest strasznie śliskie. Jeszcze do niedawna przecież uważano, zachowania homoseksualne są uwarunkowane wyłącznie "wyborem". Więc wtedy wyśmiewanie już było spoko?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:21 ---------- Poprzedni post napisano o 17:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Możesz.

Jak dla mnie to można sobie gadać i obrażać, kogo się chce.

Problem jest, kiedy postanawiasz zabierać komuś prawa na tej podstawie, prawa, które inni obywatele mają.

Możesz mówić, że rude są wredne (I ja o tobie pomyślę, co sobie uważam, ale mówić możesz). Problem dla mnie się zacznie wtedy, kiedy stwierdzisz, że rude osoby powinny mieć zakaz brania kredytów hipotecznych.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No właśnie, to że Ty uważasz że gadanie i obrażanie kogo się chce jest dla mnie niewystarczające.
Ja uwielbiam śmiać się i obrażać wszystkich. Niestety społeczne przyzwolenie jest tylko na obrażanie niektórych.

Co do praw i przywilejów, to ja, jak już bardzo często pisałem, zabrałbym wszystkie przywileje. Za co już na mnie wieszalas psy.
Zaczynając od przywilejow w postaci podatków. Ze najwięcej płacą najwięcej zarabiający a ci niepracujący - nic.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-28, 16:27   #196
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Świetny facet i Konfederacja

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Nie znam typa. Nie wiem na ile wybrał bycie głupimi, a na ile jest mało lotny. A na ile urodził się taki, że "czucie i wiara mocniej do niego mówi".
Na przykładzie jednostki ciężko wyrokować. Generalnie ludzie rodzą się z góry określonym potencjalem intelektualnym. I albo go wykorzystują albo nie - jak to się mówi - zdolny ale len. Albo nie mają za bardzo z czego korzystać - ludzie głupi od urodzenia.
Mało lotny nie jest, bo jednak jest w stanie ogarnąć zagadnienia niedostępne dla większości ludzi. Zresztą to tylko jeden z wielu podobnych przypadków służący za obrazowy przykład.
Wśród przeciętniaków założę się, że jest tak samo. Nie spodziewałabym się wielkiej różnicy w testach IQ przeprowadzonych na grupce antyszczepów i zwykłych szaraczków odpornych na tę ideę.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-28, 19:20   #197
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 088
Dot.: Świetny facet i Konfederacja

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;87888851]Mało lotny nie jest, bo jednak jest w stanie ogarnąć zagadnienia niedostępne dla większości ludzi. Zresztą to tylko jeden z wielu podobnych przypadków służący za obrazowy przykład.
Wśród przeciętniaków założę się, że jest tak samo. Nie spodziewałabym się wielkiej różnicy w testach IQ przeprowadzonych na grupce antyszczepów i zwykłych szaraczków odpornych na tę ideę.[/QUOTE]Ale to dość częste.

Jeśli podchodzę do wierzących i mówię, że mam jednorożca, to chcą dowodu, "uwierzę, jak zobaczę" itd.

Ale jeśli chodzi o Jahwe, to nawet przez 5 sekund nie pomyślą.

Myślę, że takie osoby świadomie nie poddają krytycznej analizie swojej wiary, bo dobrze wiedzą, do czego by to doprowadziło.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-28, 19:21   #198
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13 579
Dot.: Świetny facet i Konfederacja

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Możecie mnie oczywiście nazwać homofobką, ale ja nikomu niczego nie bronię, ja mam wątpliwości. Tak samo jak to, czy adopcji powinna dokonywać samotna osoba, albo brat z siostrą, albo kobieta ze swoją matką. Albo nie wiem, poliamoryczny związek 4 osób tak czy siak, uważam, że dziecku byłoby gorzej w domu dziecka, więc skłaniam się ku temu, że jakakolwiek stabilna i zdrowa psychicznie para powinna móc dzieci adoptować.
dzieci w domu dziecka to zwykle te, które mają niewyjaśnione sytuacje prawne. Nie sądzę (ale może mylę się), żeby po takim zdobytym przez pary homoseksualne uprawnieniu, nagle wzrosła liczba adopcji.

Wyobraź sobie parę lesbijek wychowujących dziecko, po śmierci rodzonej matki jej partnerka nie ma do niego żadnych praw. Rodzina może podważyć ewentualny testament. Rozwiązaniem byłaby adopcja dziecka przez partnerkę w czasie związku. Podobnie jest jak para się rozstaje, bezdzietna partnerka nic nie wyprocesuje, nie ma do dziecka żadnych praw. Uważam, że adopcja zabezpieczyłaby prawa rodziców i dziecka.
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-28, 19:41   #199
mikolajkowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 312
Dot.: Świetny facet i Konfederacja

Cytat:
Napisane przez motylka_30 Pokaż wiadomość
Pisałam wcześnie.Wytykasz mi brak odpowiedzi a sama nie czytasz co było pisane do tył.
Niestety nie pisalas. Doprecyzuje:

1. Poproszę link do badan naukowych w toku, które mogłyby podważyć ze rodzice homoseksualni sa w jakiś sposób gorsi od heteroseksualnych
2. Co będzie konkretnie dziecku brakowało jeśli rodzice sa homoseksualni?

Nie wiem jak mogę jaśniej. Naprawdę bym chciała sie dowiedzieć ale nie mogę.
mikolajkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-28, 19:49   #200
Quarantine
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 465
Dot.: Świetny facet i Konfederacja

Cytat:
Napisane przez mikolajkowa Pokaż wiadomość
2. Co będzie konkretnie dziecku brakowało jeśli rodzice sa homoseksualni?
na początek może spokoju ze strony rówieśników...
Quarantine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-28, 19:55   #201
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13 579
Dot.: Świetny facet i Konfederacja

Cytat:
Napisane przez Quarantine Pokaż wiadomość
na początek może spokoju ze strony rówieśników...
tak jak rudym, okularnikom, otyłym, dzieciom z rodzin rozwiedzionych, innowiercom, tym ze wsi, tym z miasta ....... Powód żeby dziecko dręczyć zawsze się znajdzie
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-28, 20:00   #202
Quarantine
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 465
Dot.: Świetny facet i Konfederacja

[1=b872d78680f891d873273d3 1baaf276c9d6e57ec_6594a44 f1cc14;87889372]tak jak rudym, okularnikom, otyłym, dzieciom z rodzin rozwiedzionych, innowiercom, tym ze wsi, tym z miasta ....... Powód żeby dziecko dręczyć zawsze się znajdzie[/QUOTE]
Chyba żartujesz porównując te "przypadłości' do bycia dzieckiem gejów, w opinii większości naszych rodaków.
Quarantine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-28, 20:05   #203
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13 579
Dot.: Świetny facet i Konfederacja

Cytat:
Napisane przez Quarantine Pokaż wiadomość
Chyba żartujesz porównując te "przypadłości' do bycia dzieckiem gejów, w opinii większości naszych rodaków.
poczytaj wątek szkolnego prześladowcy i wspomnienia prześladowanych. Żeby zatruć dziecku życie wystarczy że akurat jest pod ręką.

Chciałbym tylko przypomnieć, że sporo gejów ma żony i płodzi dzieci.
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-28, 20:06   #204
skryta_w_sloncu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 3
Dot.: Świetny facet i Konfederacja

o matulu, nie spodziewalam sie az tylu odpowiedzi, serio. za wszystkie dziekuje.

on jest umiarkowanym, ale jednak liberalem gospodarczym. natomiast popiera swiatopoglad Konfederacji(chociaz nie calkowicie, nie jest chociazby za zaostrzeniem prawa aborcyjnego, ale za zlagodzeniem tez nie).
od czasu zalozenia tematu wiele przegadalismy. jestesmy na dobrej drodze do zwiazku. tlumaczyl mi swoje poglady i uwazam, ze maja w sobie duzo sensu. i ja nawet do nich W JAKIMS STOPNIU sie do nich przekonuje.
skryta_w_sloncu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-28, 20:12   #205
motylka_30
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 442
Dot.: Świetny facet i Konfederacja

Cytat:
Napisane przez mikolajkowa Pokaż wiadomość
Niestety nie pisalas. Doprecyzuje:

1. Poproszę link do badan naukowych w toku, które mogłyby podważyć ze rodzice homoseksualni sa w jakiś sposób gorsi od heteroseksualnych
2. Co będzie konkretnie dziecku brakowało jeśli rodzice sa homoseksualni?

Nie wiem jak mogę jaśniej. Naprawdę bym chciała sie dowiedzieć ale nie mogę.
Ja nie pisałam,że takie badanie są a,że cały czas się to intensywnie bada w krajach europy zachodniej gdzie takich adopcji jest najwięcej.

Nawet jeśli są gorsi to i tak lepiej niż w domu dziecka i to mnie przekonuje.Jednak uważam,że to dziecku nie może wszystkiego zaoferować i sama kobieta lub dwie i analogicznie faceci. Jak już pisałam myślę,że osoby,które się wychowały w takich rodzinach gdzie były wychowywane przez babcie i matkę, bo tutaj takie porównanie padło w dużej mierze powiedziałyby, że brakowało im ojca a babcia go nie mogła zastąpić.

Ojciec jest potrzebny w innych kwestiach a matka w innych i w głównej mierze chodzi o sferę psychologiczną.

Także odnoście adopcji to ok zapewne lepiej dla takich dzieci.Natomiast nie uważam,że wychowywanie przez matkę i ojca to to samo co przez dwojga ludzie tej samej płci.

Może się mylę nie głoszę tu prawd jedynych i nikomu ich nie narzucam.

---------- Dopisano o 20:12 ---------- Poprzedni post napisano o 20:09 ----------

Cytat:
Napisane przez skryta_w_sloncu Pokaż wiadomość
o matulu, nie spodziewalam sie az tylu odpowiedzi, serio. za wszystkie dziekuje.

on jest umiarkowanym, ale jednak liberalem gospodarczym. natomiast popiera swiatopoglad Konfederacji(chociaz nie calkowicie, nie jest chociazby za zaostrzeniem prawa aborcyjnego, ale za zlagodzeniem tez nie).
od czasu zalozenia tematu wiele przegadalismy. jestesmy na dobrej drodze do zwiazku. tlumaczyl mi swoje poglady i uwazam, ze maja w sobie duzo sensu. i ja nawet do nich W JAKIMS STOPNIU sie do nich przekonuje.
Jeśli by facet mój był za zakazem aborcji, to bym nie weszła w związek,bo w przyszłości mogłoby być nie ciekawie. Stanowisku jak u twojego by mi nie przeszkadzało.
motylka_30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-28, 20:15   #206
Quarantine
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 465
Dot.: Świetny facet i Konfederacja

[1=b872d78680f891d873273d3 1baaf276c9d6e57ec_6594a44 f1cc14;87889397]poczytaj wątek szkolnego prześladowcy i wspomnienia prześladowanych. Żeby zatruć dziecku życie wystarczy że akurat jest pod ręką.[/QUOTE]
Nie no myślę że to z zasady nie jest tak, że jest losowanie na ofiarę i się coś wymyśla pro forma żeby się przyczepić.
[1=b872d78680f891d873273d3 1baaf276c9d6e57ec_6594a44 f1cc14;87889397]Chciałbym tylko przypomnieć, że sporo gejów ma żony i płodzi dzieci.[/QUOTE]
To jednak nie to samo: syn kobiety i mężczyzny który okazał się być bi (o czym nikt w klasie nie wie) a jawnych gejów... Obojga płci męskiej oczywiście.

Edytowane przez Quarantine
Czas edycji: 2020-05-28 o 20:19
Quarantine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-28, 20:22   #207
patusiaa23
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 713
Dot.: Świetny facet i Konfederacja

Do
Cytat:
Napisane przez skryta_w_sloncu Pokaż wiadomość
o matulu, nie spodziewalam sie az tylu odpowiedzi, serio. za wszystkie dziekuje.

on jest umiarkowanym, ale jednak liberalem gospodarczym. natomiast popiera swiatopoglad Konfederacji(chociaz nie calkowicie, nie jest chociazby za zaostrzeniem prawa aborcyjnego, ale za zlagodzeniem tez nie).
od czasu zalozenia tematu wiele przegadalismy. jestesmy na dobrej drodze do zwiazku. tlumaczyl mi swoje poglady i uwazam, ze maja w sobie duzo sensu. i ja nawet do nich W JAKIMS STOPNIU sie do nich przekonuje.
Do jakich poglądów Cie przekonuje?
patusiaa23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-28, 20:26   #208
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13 579
Dot.: Świetny facet i Konfederacja

Cytat:
Napisane przez Quarantine Pokaż wiadomość
Nie no myślę że to z zasady nie jest tak, że jest losowanie na ofiarę i się coś wymyśla pro forma żeby się przyczepić.
To jednak nie to samo: syn kobiety i mężczyzny który okazał się być bi (o czym nikt w klasie nie wie) a jawnych gejów... Obojga płci męskiej oczywiście.
znam różnicę między bi a gejem. Dziecko dwóch kobiet Ci nie przeszkadza? Podkreślasz że rodzice są mężczyznami.

A czytałeś wątek?

---------- Dopisano o 20:26 ---------- Poprzedni post napisano o 20:24 ----------

Cytat:
Napisane przez skryta_w_sloncu Pokaż wiadomość
o matulu, nie spodziewalam sie az tylu odpowiedzi, serio. za wszystkie dziekuje.

on jest umiarkowanym, ale jednak liberalem gospodarczym. natomiast popiera swiatopoglad Konfederacji(chociaz nie calkowicie, nie jest chociazby za zaostrzeniem prawa aborcyjnego, ale za zlagodzeniem tez nie).
od czasu zalozenia tematu wiele przegadalismy. jestesmy na dobrej drodze do zwiazku. tlumaczyl mi swoje poglady i uwazam, ze maja w sobie duzo sensu. i ja nawet do nich W JAKIMS STOPNIU sie do nich przekonuje.
a pytałaś co sądzi o antykoncepcji, aborcji, badaniach prenatalnych, pracy zawodowej kobiet, rozdzielności majątkowej, podziale obowiązków domowych? To są konkrety w których będziesz żyła.
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-28, 20:36   #209
Quarantine
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 465
Dot.: Świetny facet i Konfederacja

[1=b872d78680f891d873273d3 1baaf276c9d6e57ec_6594a44 f1cc14;87889472]znam różnicę między bi a gejem. Dziecko dwóch kobiet Ci nie przeszkadza? Podkreślasz że rodzice są mężczyznami.

A czytałeś wątek? [COLOR="Silver"][/QUOTE]
Mnie nie przeszkadza ale wielu dzieciom w szkole zapewne tak. Przyzwolenie dziecięco społeczne na les jest chyba większe niż na homo - facetów.

Nie interesuje mnie cały wątek. padło pytanie czego brak to odpowiedziałem.
Quarantine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-28, 20:51   #210
motylka_30
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 442
Dot.: Świetny facet i Konfederacja

[1=b872d78680f891d873273d3 1baaf276c9d6e57ec_6594a44 f1cc14;87889472]znam różnicę między bi a gejem. Dziecko dwóch kobiet Ci nie przeszkadza? Podkreślasz że rodzice są mężczyznami.

A czytałeś wątek?

---------- Dopisano o 20:26 ---------- Poprzedni post napisano o 20:24 ----------


a pytałaś co sądzi o antykoncepcji, aborcji, badaniach prenatalnych, pracy zawodowej kobiet, rozdzielności majątkowej, podziale obowiązków domowych? To są konkrety w których będziesz żyła.[/QUOTE]

Teraz zaczniecie ją od pomysłu związku z facetem,który głosuje na konfederacje odwodzić!?Każdy żyje z kim mu pasuje i jak jemu tyko dobrze, to spoko.
motylka_30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-06-05 16:44:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:15.