Psy - Strona 155 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Zwierzęta domowe - wiZOOż

Notka

Zwierzęta domowe - wiZOOż Forum dla miłośników zwierząt domowych. Szukasz porady w temacie psów, kotów, żółwi, chomików itp.? Forum wiZOOż to miejsce dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-07-10, 13:47   #4621
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Psy

Cytat:
Napisane przez lapinne Pokaż wiadomość
moj szczeniaczek
ukradnę


mnie chodzi po głowie trzeci pies mąż nie chce słyszeć
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-10, 13:52   #4622
lapinne
Zadomowienie
 
Avatar lapinne
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 513
Dot.: Psy

spoko)) zje twojego meza jak sie nie zgodzi)))))))))))
lapinne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-10, 21:49   #4623
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Psy

Jest cudna

U nas 3,8 progesteronu, więc to już za chwilę
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-11, 10:48   #4624
Rottie
Zadomowienie
 
Avatar Rottie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 739
Dot.: Psy

Fajna mała

Mnie chodzi czwarty! Ale trza czekać.
__________________
Każdy niech zobaczy tyle, na ile głęboko patrzy.
Rottie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-11, 14:42   #4625
lapinne
Zadomowienie
 
Avatar lapinne
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 513
Dot.: Psy

ja juz jestem na etapie oczekiwania az z tego malego obszczanca wyrosnie trzeci za☠☠☠isty pies i stanie sie napierdzielaczem terenowym))
lapinne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-12, 16:03   #4626
lapinne
Zadomowienie
 
Avatar lapinne
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 513
Dot.: Psy

eeej czy pytasz powaznie czy spamujesz?))) bo chyba to drugie, co?)
lapinne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-12, 22:16   #4627
a_na
Rozeznanie
 
Avatar a_na
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Beskidy
Wiadomości: 690
Dot.: Psy

Cytat:
Napisane przez phony Pokaż wiadomość
Czy ktoś z Was zna rasowe cocker spaniele angielskie? Jakie są? Dla kogo się nadają (jaki tryb życia człowieka najlepiej by odpowiadał psom tej rasy) a dla kogo nie?
Jak zachowują się w kontaktach z innymi zwierzętami (psami)?
Zna od ponad 25 lat , stan na dziś 10 + 8
Cocker to bardzo pogodny i przyjacielski pies,ciągle skory do zabawy i pracy.
Na pewno to nie jest pies dla pedantów,bo mimo regularnego skubania i czesania gubi dość dużo włosa,przez cały rok.
Na pewno nie dla osób niezdecydowanych,o bardzo miękkim charakterze - wychowanie cockera wymaga żelaznej konsekwencji (ale i łagodności).
Z pewnością lepiej,żeby nie musiał spędzać np. 10 godzin sam w domu.
Kontakty z psami to sprawa indywidualna, choć generalnie nie ma z tym większych problemów.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sniadanie.jpg (80,7 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1013106_545399965525824_1972772048_n.jpg (51,0 KB, 22 załadowań)
__________________
Zapraszam na nie-wizażowe stronki...
SPANIELE DO ADOPCJI
http://psitulisko.w.interia.pl
a_na jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-13, 17:52   #4628
Rottie
Zadomowienie
 
Avatar Rottie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 739
Dot.: Psy

To i ja wrzucę swoje potwory.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg _IGP5007.jpg (85,0 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN2717.jpg (100,3 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN2729.jpg (62,8 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN2854.jpg (79,8 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN2721.jpg (103,4 KB, 19 załadowań)
__________________
Każdy niech zobaczy tyle, na ile głęboko patrzy.
Rottie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-14, 10:16   #4629
sugarfreeee
Zakorzenienie
 
Avatar sugarfreeee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 342
Dot.: Psy

Cytat:
Napisane przez lapinne Pokaż wiadomość
moj szczeniaczek
O jaki cudaaaak !!


Cytat:
Napisane przez klempaa Pokaż wiadomość
Jest cudna

U nas 3,8 progesteronu, więc to już za chwilę
Sztuczne unasiennianie czy idziecie au naturel?
__________________
Do what you love. Best.

sugarfreeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-14, 21:01   #4630
Milena_12
Rozeznanie
 
Avatar Milena_12
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 554
Dot.: Psy

Dziewczyny, mam do Was pytanie.
Mój pies w poniedziałek miał operację, bo zerwała sobie więzadło krzyżowe. W sobotę i dziś zerwała sobie 2 razy opatrunek i wyrwała szwy... Już padam na twarz, bo śpię z mamą na zmiany, żeby pilnować psa. Nie wiem już jak zabezpieczać tą ranę żeby ona nie dała rady sobie tego "rozbroić". Jutro musi zostać sama i trochę się obawiam...
Czego próbowałam? Opatrunku uciskowego (chyba tak to się nazywa - coś jak frotka na nadgarstki dla sportowców), teraz ma rajstopy dziecięce i kołnierz. Jednak boję się, że jak tylko stracimy ją z wzroku to sobie pozdejmuje i będzie pozamiatane.

Dziewczyny, miałyście podobną sytuację? Może macie jakieś pomysły jak zabezpieczyć tą łapę?
Z góry przepraszam, że piszę chaotycznie, ale jestem zestresowana
I mam nadzieję, że nie pomyliłam działu...
Milena_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-14, 21:36   #4631
inga21
Zakorzenienie
 
Avatar inga21
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 546
Dot.: Psy

Cytat:
Napisane przez Milena_12 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam do Was pytanie.
Mój pies w poniedziałek miał operację, bo zerwała sobie więzadło krzyżowe. W sobotę i dziś zerwała sobie 2 razy opatrunek i wyrwała szwy... Już padam na twarz, bo śpię z mamą na zmiany, żeby pilnować psa. Nie wiem już jak zabezpieczać tą ranę żeby ona nie dała rady sobie tego "rozbroić". Jutro musi zostać sama i trochę się obawiam...
Czego próbowałam? Opatrunku uciskowego (chyba tak to się nazywa - coś jak frotka na nadgarstki dla sportowców), teraz ma rajstopy dziecięce i kołnierz. Jednak boję się, że jak tylko stracimy ją z wzroku to sobie pozdejmuje i będzie pozamiatane.

Dziewczyny, miałyście podobną sytuację? Może macie jakieś pomysły jak zabezpieczyć tą łapę?
Z góry przepraszam, że piszę chaotycznie, ale jestem zestresowana
I mam nadzieję, że nie pomyliłam działu...
Ciężka sprawa, nie wiem czy coś pomogę bo na łapie opatrunek miał tylko mój jeden pies który tego nie dotykał, ale spróbuję. Jeśli chodzi o opatrunek, to sam bandaż raczej nie wystarczy, bo to łatwo zerwać. Ja robiłam tak, że na cały opatrunek naciągałam taki niebieski materiał, który dostałam od weta. To wygląda jak rękaw od bluzki, nie wiem jak to nazwać. W każdym razie możesz o to popytać. bo wydaje mi sie że trudniej to ściągnąć niż bandaż.
Jeśli pies musi zostać sam to obowiązkowo i pełny opatrunek i kołnierz ale na Twoim miejscu zrobiłabym wszystko żeby sam nie zostawał. Jak jest w stanie sobie wygryźć ranę to nie jest dobrze, bo nie chodzi tylko o szwy, które ale bardzo prawdopodobne w takiej sytuacji że przy okazji uszkodzi łapę.
Jak najszybciej pojechałabym do weta po tabletki uspokajające, zawsze jakaś opcja jak pies zostaje sam. Lepiej to niż powtórka operacji bo pies sobie coś zrobi.
inga21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-14, 21:47   #4632
Milena_12
Rozeznanie
 
Avatar Milena_12
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 554
Dot.: Psy

Dzięki za odpowiedź
Mój pies ma oprócz opatrunku taki mocny bandaż. Weterynarz nawet wiązał mu dookoła tułowia i przez łapę, ale i tak ściągnął.
Na jutro planuję założyć te rajstopy i kołnierz... Zastanawiam się czy coś jeszcze mogę zrobić. Pies dostaje antybiotyk + jakiś syrop (niestety nie wiem od czego)
Milena_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-15, 06:19   #4633
sugarfreeee
Zakorzenienie
 
Avatar sugarfreeee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 342
Dot.: Psy

Syrop pewnie przeciwbólowy. Jeśli była to operacja ortopedyczna i pies zdjął cały opatrunek to prawdopodobnie trzeba wrócić do lekarza, żeby to on założył opatrunek, tu chodzi o optymalne ustawienie łapy. Musi koniecznie cały czas chodzić w kołnierzu, psom na początku jest ciężko się przyzwyczaić, ale trudno. Przy zrywaniu sobie opatrunku może sobie uszkodzić ranę, połknąć kawałki bandaża i operacja na niecieniujące ciało obce w przewodzie pokarmowym gotowa. Oj, macie problem z łobuzem


A ja piszę z fajną wiadomością - rodzice przygarnęli drugiego boksera wczoraj, już ich odwiedziłam Piękny pręgus z ogonem, nazwaliśmy go Ouzo ( suka nazywa się Mojito :P). Z tego co widzę pies trzymany był na dworze (!) bo boi się wchodzić do domu, załatwia w nim swoje potrzeby fizjologiczne i ciągnie na dwór. Młodziutki, przyjazny do ludzi, suka go bardzo kulturalnie przyjęła. Fajny chłopak będzie
Znaleziony w lesie przez Fundację SOS Bokserom, pewno wyrzucony z auta, bo bał się wchodzić do auta. Nie podobają mi się dwie zmiany skórne na głowie i jedną łapę dziwnie stawia, ale na razie damy mu dwa tygodnie na aklimatyzację.
__________________
Do what you love. Best.

sugarfreeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-15, 07:29   #4634
lapinne
Zadomowienie
 
Avatar lapinne
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 513
Dot.: Psy

Cytat:
Napisane przez Milena_12 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam do Was pytanie.
Mój pies w poniedziałek miał operację, bo zerwała sobie więzadło krzyżowe. W sobotę i dziś zerwała sobie 2 razy opatrunek i wyrwała szwy... Już padam na twarz, bo śpię z mamą na zmiany, żeby pilnować psa. Nie wiem już jak zabezpieczać tą ranę żeby ona nie dała rady sobie tego "rozbroić". Jutro musi zostać sama i trochę się obawiam...
Czego próbowałam? Opatrunku uciskowego (chyba tak to się nazywa - coś jak frotka na nadgarstki dla sportowców), teraz ma rajstopy dziecięce i kołnierz. Jednak boję się, że jak tylko stracimy ją z wzroku to sobie pozdejmuje i będzie pozamiatane.

Dziewczyny, miałyście podobną sytuację? Może macie jakieś pomysły jak zabezpieczyć tą łapę?
Z góry przepraszam, że piszę chaotycznie, ale jestem zestresowana
I mam nadzieję, że nie pomyliłam działu...
tak, mialam podobna sytuacje. moj pies jest dwa miesiace po operacji tplo.
http://www.veterynaria.pl/articles.php?id=47

i to, co opisujesz to jest dla mnie SKRAJNA NIEODPOWIEDZIALNOSC. oczywiscie wasza, nie psa.

kolnierz plus klatka to jest przy takich operacjach ortopedycznych zestaw OBOWIAZKOWY.

my juz biegamy bez smyczy. lapa ksiazkowo pozrastana, jesienia usuwamy stabilizator. pies po prostu byl odpowiednio DOPILNOWANY.
jesli nie umiecie sami psa dopilnowac, to zostawcie go w szpitalu.
lapinne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-15, 13:41   #4635
chillin0411
Zadomowienie
 
Avatar chillin0411
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 195
Odp: Psy

Sadze,ze kolnierz to koniecznosc. Jednak najlepiej jakby ktos do niego przyszedl zeby samotnosc nie stresowala go dodatkowo.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 14:41 ---------- Poprzedni post napisano o 14:39 ----------

Cytat:
Napisane przez lapinne Pokaż wiadomość
tak, mialam podobna sytuacje. moj pies jest dwa miesiace po operacji tplo.
http://www.veterynaria.pl/articles.php?id=47

i to, co opisujesz to jest dla mnie SKRAJNA NIEODPOWIEDZIALNOSC. oczywiscie wasza, nie psa.

kolnierz plus klatka to jest przy takich operacjach ortopedycznych zestaw OBOWIAZKOWY.

my juz biegamy bez smyczy. lapa ksiazkowo pozrastana, jesienia usuwamy stabilizator. pies po prostu byl odpowiednio DOPILNOWANY.
jesli nie umiecie sami psa dopilnowac, to zostawcie go w szpitalu.


Jezeli wet im tego wczesniej nie powiedzial to skad mogli to wszystko wiedziec. Autorka napisala o kolnierzu , bandazach.
Na szczescie chce sie dowiedziec co dobrego moze zrobic dla psa.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Serce ma swoje racje ,których nie widzi rozum...
Teraz mam motywacje i uśmiecham się częściej."


28.06.11
chillin0411 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-15, 15:46   #4636
lapinne
Zadomowienie
 
Avatar lapinne
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 513
Dot.: Psy

z kosmosu...

serio to nie jest tajemna wiedza. latwo sie domyslic jak dbac o psa po operacji.
lapinne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-15, 16:44   #4637
chillin0411
Zadomowienie
 
Avatar chillin0411
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 195
Odp: Dot.: Psy

Cytat:
Napisane przez lapinne Pokaż wiadomość
z kosmosu...

serio to nie jest tajemna wiedza. latwo sie domyslic jak dbac o psa po operacji.
Przesada wywoluje u psa niepokoj. Odczuwa wtedy,se sytuacja jest inna niz zawsze,a jest to spowodowane tym co ma wlasnie np. Na nodze.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Serce ma swoje racje ,których nie widzi rozum...
Teraz mam motywacje i uśmiecham się częściej."


28.06.11
chillin0411 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-15, 19:42   #4638
lapinne
Zadomowienie
 
Avatar lapinne
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 513
Dot.: Odp: Dot.: Psy

Cytat:
Napisane przez chillin0411 Pokaż wiadomość
Przesada wywoluje u psa niepokoj. Odczuwa wtedy,se sytuacja jest inna niz zawsze,a jest to spowodowane tym co ma wlasnie np. Na nodze.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
jaka przesada?

pies po operacji ortopedycznej musi byc unieruchomiony, zaopiekowany i musi nosic kolnierz.

sprawa jego potencjalnego niepokoju jest tu drugorzedna.

moja suka po operacji do czasu pierwszego rtg nawet nie byla zostawiana sama w pokoju. to jest tylko pies. moze zeskoczyc, posliznac sie i nieszczescie gotowe.
lapinne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-15, 20:26   #4639
Milena_12
Rozeznanie
 
Avatar Milena_12
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 554
Dot.: Odp: Dot.: Psy

Ok dziewczyny, nie ma się co kłócić Dzięki za wszystkie odpowiedzi i rady. Za każdym razem, gdy pies zdjął opatrunek jechałam z nim do weterynarza i był zakładany kolejny.
Pierwszy raz zetknęłam się z sytuacją w jakiej się znajduję. Na swoją"obronę" dodam tylko, że pies w mojej obecności nie rusza opatrunku, więc nie spodziewałam się, że kiedy wyjdę to wszystko pięknie rozbroi.
W każdym razie - jako, że mądry polak po szkodzie - pies, kiedy wychodzę, ma na nodze opatrunek, na nogi założone rajstopy, a na szyi kołnierz. Rano dostała pół tabletki oraz syrop - dziś została sama na 5h i nic nie ruszyła. Nie ma gdzie wskoczyć. Mój pies ma 10 lat i oprócz tego, że bardzo nie lubi się z weterynarzami i w sytuacjach, gdy próbuje jej się pomóc uporać z bólem - jest niegrzeczny, to nie jest już szczeniakiem, nie fika i nie zjada nic oprócz jedzenia, więc tutaj nie ma problemu - dzięki sugarfreeee za zwrócenie też na to uwagi! to jest też ważne w takich sytuacjach, bo niesie nieprzyjemne konsekwencje (i gratuluję nowego lokatora )
Lapinne - bardzo się cieszę, że Twój piesek już biega bez smyczy Trzymam kciuki za dalszą rekonwalescencję!

Polecam powyższy sposób, gdyby którejś z Was przydarzyło się coś podobnego (choć z całego serca nie życzę!)

Życzę miłego wieczora!

Edytowane przez Milena_12
Czas edycji: 2013-07-15 o 20:31
Milena_12 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-16, 10:29   #4640
ChosQ
Zadomowienie
 
Avatar ChosQ
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 410
Dot.: Psy

Cytat:
Napisane przez a_na Pokaż wiadomość
Zna od ponad 25 lat , stan na dziś 10 + 8
Cocker to bardzo pogodny i przyjacielski pies,ciągle skory do zabawy i pracy.
Na pewno to nie jest pies dla pedantów,bo mimo regularnego skubania i czesania gubi dość dużo włosa,przez cały rok.
Na pewno nie dla osób niezdecydowanych,o bardzo miękkim charakterze - wychowanie cockera wymaga żelaznej konsekwencji (ale i łagodności).
Z pewnością lepiej,żeby nie musiał spędzać np. 10 godzin sam w domu.
Kontakty z psami to sprawa indywidualna, choć generalnie nie ma z tym większych problemów.
Jejku jakie one są boskie!!
ChosQ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-16, 11:59   #4641
Ondiine
Wtajemniczenie
 
Avatar Ondiine
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: Psy

Dziewczyny jak ja Wam niesamowicie zazdroszczę możliwości posiadania więcej niż jednego psa ! Ja marzyłam o rasowcu, ale kiedy okazało się, że mój obecny pies jest w potrzebie i kiedy decydowałam się na zabranie go do siebie to automatycznie musiałam się pogodzić z tym, że wymarzonego psa nie kupię...
Ale nauczyłam się też jednego... nie kupię psa dopóki w razie czego, nagle nie będzie mnie stać zapewnić mu kosztownej i profesjonalnej opieki weterynaryjnej "w razie czego".
__________________
Work, but don't forget to live.
Ondiine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-16, 12:49   #4642
sugarfreeee
Zakorzenienie
 
Avatar sugarfreeee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 342
Dot.: Psy

Cytat:
Napisane przez Ondiine Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak ja Wam niesamowicie zazdroszczę możliwości posiadania więcej niż jednego psa ! Ja marzyłam o rasowcu, ale kiedy okazało się, że mój obecny pies jest w potrzebie i kiedy decydowałam się na zabranie go do siebie to automatycznie musiałam się pogodzić z tym, że wymarzonego psa nie kupię...
Ale nauczyłam się też jednego... nie kupię psa dopóki w razie czego, nagle nie będzie mnie stać zapewnić mu kosztownej i profesjonalnej opieki weterynaryjnej "w razie czego".
Dla mnie to + porządna karma + CZAS I ZGODA WSZYSTKICH DOMOWNIKÓW to podstawa.

Dlatego teraz nie mam psa, kontaktowałam się z hodowcami, i czekam na początek roku 2014 na mojego wymarzonego psa.
__________________
Do what you love. Best.

sugarfreeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-16, 13:24   #4643
ChosQ
Zadomowienie
 
Avatar ChosQ
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 410
Odp: Dot.: Psy

Cytat:
Napisane przez sugarfreeee Pokaż wiadomość
Dla mnie to + porządna karma + CZAS I ZGODA WSZYSTKICH DOMOWNIKÓW to podstawa.

Dlatego teraz nie mam psa, kontaktowałam się z hodowcami, i czekam na początek roku 2014 na mojego wymarzonego psa.
A Jaką rasę wybrałaś?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
ChosQ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-16, 20:46   #4644
Ondiine
Wtajemniczenie
 
Avatar Ondiine
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: Psy

Cytat:
Napisane przez sugarfreeee Pokaż wiadomość
Dla mnie to + porządna karma + CZAS I ZGODA WSZYSTKICH DOMOWNIKÓW to podstawa.

Dlatego teraz nie mam psa, kontaktowałam się z hodowcami, i czekam na początek roku 2014 na mojego wymarzonego psa.
Ja mam psa, ale to był zupełny przypadek. W przeciwnym razie sunia skończyłaby w schronisku. I to w "najlepszym" wypadku...
Dbam o nią jak tylko mogę, ale jak zaczęłam analizować to w razie jakiegoś wypadku gdy musiałabym wydać powiedzmy 3 tysiące na operację... Miałabym problem. Ale jakoś byśmy sobie poradziły Zrobiłabym dla niej wszystko. Zresztą... ostatnio na jej lekarza wydałam pieniądze, które miałam odłożone na mojego lekarza... Ryzykuję tym wiele, ale nie mogłabym zostawić mojej psicy w potrzebie
Ale to dla mnie lekcja, że kolejny pies jak będę mogła spokojnie sobie odłożyć 3-4 tys. "w razie czego".
__________________
Work, but don't forget to live.
Ondiine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-16, 20:49   #4645
sugarfreeee
Zakorzenienie
 
Avatar sugarfreeee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 342
Dot.: Odp: Dot.: Psy

Owczarek australijski typ amerykański
__________________
Do what you love. Best.

sugarfreeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-17, 22:49   #4646
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Psy

Cytat:
Napisane przez sugarfreeee Pokaż wiadomość
Sztuczne unasiennianie czy idziecie au naturel?
Już wróciliśmy, wiec odpowiadam: inseminowaliśmy
Było bardzo fajnie, poszło gładko i bez żadnych problemów - to teraz czekamy na efekty
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-18, 07:53   #4647
lapinne
Zadomowienie
 
Avatar lapinne
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 513
Dot.: Psy

a czemu trzeba bylo rurka?))
panna z humorami?)
lapinne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-18, 12:44   #4648
sugarfreeee
Zakorzenienie
 
Avatar sugarfreeee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 342
Dot.: Psy

Z rurką trochę bezpieczniej ze względu na chorobska...a. Z drugiej strony jak sztucznie to troszkę niższy procent sukcesu...ważne, ze progesteron był ok trzymam kciuki!
__________________
Do what you love. Best.

sugarfreeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-19, 14:41   #4649
Ondiine
Wtajemniczenie
 
Avatar Ondiine
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: Psy

Dziewczyny, szukam jakichś domków kempingowych nad Bałtykiem, do których można pojechać z psem. Najlepiej jak najbardziej na wschód :P
Widziałam ofertę, którą któraś z Was dodała parę stron wstecz, ale zależy nam na mniejszej ilości psów na terenie ośrodka, bo moja Sara niestety nie nadaje się na takie wspólne psie wakacje - nad czym bardzo ubolewam i na mniejszej odległości od morza. Jak macie jakieś sprawdzone kempingi to będę wdzięczna za linki
__________________
Work, but don't forget to live.
Ondiine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-19, 16:01   #4650
lapinne
Zadomowienie
 
Avatar lapinne
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 513
Dot.: Psy

ciezko jest nad baltykiem znalezc w sezonie miejsce, gdzie mozna wbijac z psami na plaze. my tez byc moze w tym roku bedziemy czegos szukac, ale dopiero na wrzesien, bo w sierpniu zabieramy kundle do chorwacji...tam mozna z osami na plaze)

tymczasem u nas coraz weselej w stadzie))

na szczescie dla nas wszystkich mlode uczy sie blyskawicznie, co generalnie ulatwia nam wspolne zycie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1010309 (507x800).jpg (95,5 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1010347 (800x450).jpg (82,2 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1010387 (800x450).jpg (66,9 KB, 28 załadowań)
lapinne jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Zwierzęta domowe - wiZOOż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:25.