Starania o dziecko od 2018, cz. 6! :) - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-06-26, 23:19   #91
Haneczka1122334445
Zadomowienie
 
Avatar Haneczka1122334445
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 530
Dot.: Starania o dziecko od 2018, cz. 6! :)

Cytat:
Napisane przez Nemmireth_ Pokaż wiadomość
A to mój białasek tygodniowy, co Wam pisałam że się urodził w poprzednią niedzielę
Byczek
Jak byłam mała też mieliśmy cielaczki. Jak brykają są przesłodkie.
Cytat:
Napisane przez Robotek9 Pokaż wiadomość
To teraz będę wymiatac xD


Was przed owulacja/w trakcie tak okrutnie piersi bolą? Ja wcześniej brałam anty i teraz nagle dosłownie CZUJE ze żyje

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
Ja przed owulacja zawsze czuję się bardzo dobrze. Jestem pełna energii nic mnie nie boli, kłuje, ciągnie, mam dobry humor i taką ochotę na ze głowa mała. Mam nadzieję że antyki mi tego nie popsuły

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Haneczka1122334445 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-27, 05:36   #92
krejzicatlady
Zadomowienie
 
Avatar krejzicatlady
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 1 968
Dot.: Starania o dziecko od 2018, cz. 6! :)

Cytat:
Napisane przez wrzosova Pokaż wiadomość
Witam się i ja

Co myślicie o tym żeby zrobić listę zaginionych staraczek? Bo z tego co widzę niektóre się już nie udzielają a doszło nam sporo aktywnych

No to cóż....jestem od początku, juz 6 część a ja nadal bez fasoli w macicy JAK ŻYĆ

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Piąteczka
Też jestem od początku a macica nadal pusta
Cytat:
Napisane przez UltraMarryna Pokaż wiadomość
Uff już. Nasrobilam. Widzę że nie tylko mnie cieszy rosnącą liczba mamuśKelpie i Nem ja nie mam pojęcia dlaczego Nem uważałaś że twój wykres to masakra. Jest piękny - ciążowy Przecież temperatura nie spadła poniżej lini podstawowej, a jak nie spadła poniżej lini to nie ma powodów żeby twierdzić że ciąży nie ma. To nie jest tak że temperatura w udanym cyklu skoczy i będzie się sztywno trzymała góry. Ona ma tylko nie spaść poniżej określonego punktu. Przy implantacji opada nisko czasem prawie do granicy.
Kelpie dawaj wykres jak wygląda dziś Ty masz 25lat? Nie wiem dlaczego ale myślałam że 30Robi się to, ale wiadomo nie na tak duża skalę. Po pierwsze trzeba znaleźć odpowiedniego do tego lekarza. Ja bym chyba spróbowała - ostatnio oglądałem film jak to robią imponujące! Domy Narodzin - świetna sprawa! W ogóle z porodem domowym chodzi o to że u niektórych osób które bp tak jak ty boją/nie lubią szpitala przyjazd na porodówke powoduje cofnięcie akcji, co za tym idzie - medykalizacje porodu - a to już jest niedobre Z relacji wynika że w domu w spokoju i swoim otoczeniu jest o niebo lepiej. Wiecie... poród to fizjologia, podobnie jak załatwienie swoich potrzeb - głupio robić to przy publiczności znacznie lepiej wychodzi to w domowym zaciszu, gdy nikt nie patrzy.
Ja, wiadomo z pierwszym dzieckiem - nie wiedząc co mnie czeka - bała bym się rodzić w domu. Teraz może bym i chciała, ale po cc (mimo że robią to dziewczyny) to ja ze względu na większe ryzyko nie zrobiłbym tego, no chyba że szpital byłby po sąsiedzku A czy ty nie masz teraz początku cyklu? przypomniało mi się dzieciństwo u babci Biegasz? Zapraszam do drugiego wątku https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1239016
Ciastko tu na wsi mieszkasz? zdziwiłam się - nie wiem czemu. Wydawało mi się że z Wawy jesteśJa się bałam koguta jak byłam mała, ciągle mnie gonił Straszne! Nie słyszałam o takiej przypadłości jeszcze.

🦅🦆🦉
I jak?
Patrz jakie to przewrotne Cześć Kasiu. Co u Ciebie? Kiedy egzamin na prawko?☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:10 ---------- Poprzedni post napisano o 22:00 ----------

No troche to smieszna fobia. Moja koleżanka z kolei boi się gąsienic
Niemniej jednak współczuję Ci bo każda fobia jest okropna dla nosiciela - ja się boję pająków, i znajdę kazdego w moim otoczeniu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pająki
Mam dwie fobie - właśnie te nieszczęsne pająki i ..... wymioty! Czy to u siebie czy u kogoś.
Cytat:
Napisane przez pajka03 Pokaż wiadomość
Nadrobiłam, ale umieram ze zmęczenia. z nowości-jakieś ogromne żyły na piersiach i co widzę pierwszy raz - na sutkach.

Dobranoc
Hihi czekamy z niecierpliwością na testowanko

Dzień dobry

Kto wstaje o 5 w dniu wolnym?
Ja !!!
A dlaczego?!
Bo jak się okazuje kot się reklamówki jakoś nażarł i musi se żygnąć
I oczywiście zamiast żygnąć na panelach które są w całym domu to ona idzie na schody a to jedyne miejsce w domu z dywanem.
Przy powrocie do łóżka strąciłam szklankę i wylałam wodę wszędzie 🤨
A dopiero jest 5.35 na blacie.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
krejzicatlady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-27, 06:19   #93
madz88
Zakorzenienie
 
Avatar madz88
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 6 264
Dot.: Starania o dziecko od 2018, cz. 6! :)

Cytat:
Napisane przez Sylwia00804 Pokaż wiadomość
Bardzo, bardzo uciazliwe...
Przejście przez rynek to abstrakcja. Spacer czy pogawedki w parku zazwyczaj tez.
Ktoregos razu wpadl nam Wróbel do biura w pracy- w ciągu sekudny siedzialam pod biurkiem z krzykiem



Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
Mi kiedyś do mieszkania wpadł, aż się poplakalam że strachu, wyleciałam z pokoju, zamknęłam drzwi i czekałam 8h aż TZ wróci z pracy...
Jedzenie czegokolwiek w ogródku przy knajpie też graniczy z cudem. We Wrocławiu jam byliśmy to się w knajpie kisilismy jako jedyni bo ptaki...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:15 ---------- Poprzedni post napisano o 07:13 ----------

A moja para na 5/6.07 kto będzie? Choć powinnam 11 dopiero bo wtedy @ przychodzi ale 6.07 to dla nas ważny dzień bo do 14.07 to nie wytrzymam
Ale by było Wpadka na wątku staraczkowym haha nie wierzę w takie cuda z moim pcos

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:19 ---------- Poprzedni post napisano o 07:15 ----------

Cytat:
Napisane przez UltraMarryna Pokaż wiadomość
Uff już. Nasrobilam. Widzę że nie tylko mnie cieszy rosnącą liczba mamuśKelpie i Nem ja nie mam pojęcia dlaczego Nem uważałaś że twój wykres to masakra. Jest piękny - ciążowy Przecież temperatura nie spadła poniżej lini podstawowej, a jak nie spadła poniżej lini to nie ma powodów żeby twierdzić że ciąży nie ma. To nie jest tak że temperatura w udanym cyklu skoczy i będzie się sztywno trzymała góry. Ona ma tylko nie spaść poniżej określonego punktu. Przy implantacji opada nisko czasem prawie do granicy.
Kelpie dawaj wykres jak wygląda dziś Ty masz 25lat? Nie wiem dlaczego ale myślałam że 30Robi się to, ale wiadomo nie na tak duża skalę. Po pierwsze trzeba znaleźć odpowiedniego do tego lekarza. Ja bym chyba spróbowała - ostatnio oglądałem film jak to robią imponujące! Domy Narodzin - świetna sprawa! W ogóle z porodem domowym chodzi o to że u niektórych osób które bp tak jak ty boją/nie lubią szpitala przyjazd na porodówke powoduje cofnięcie akcji, co za tym idzie - medykalizacje porodu - a to już jest niedobre Z relacji wynika że w domu w spokoju i swoim otoczeniu jest o niebo lepiej. Wiecie... poród to fizjologia, podobnie jak załatwienie swoich potrzeb - głupio robić to przy publiczności znacznie lepiej wychodzi to w domowym zaciszu, gdy nikt nie patrzy.
Ja, wiadomo z pierwszym dzieckiem - nie wiedząc co mnie czeka - bała bym się rodzić w domu. Teraz może bym i chciała, ale po cc (mimo że robią to dziewczyny) to ja ze względu na większe ryzyko nie zrobiłbym tego, no chyba że szpital byłby po sąsiedzku A czy ty nie masz teraz początku cyklu? przypomniało mi się dzieciństwo u babci Biegasz? Zapraszam do drugiego wątku https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1239016
Ciastko tu na wsi mieszkasz? zdziwiłam się - nie wiem czemu. Wydawało mi się że z Wawy jesteśJa się bałam koguta jak byłam mała, ciągle mnie gonił Straszne! Nie słyszałam o takiej przypadłości jeszcze.

🦅🦆🦉
I jak?
Patrz jakie to przewrotne Cześć Kasiu. Co u Ciebie? Kiedy egzamin na prawko?☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:10 ---------- Poprzedni post napisano o 22:00 ----------

No troche to smieszna fobia. Moja koleżanka z kolei boi się gąsienic
Niemniej jednak współczuję Ci bo każda fobia jest okropna dla nosiciela - ja się boję pająków, i znajdę kazdego w moim otoczeniu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie połowę. Dokładnie dziś 15 dzień, a za 14 dni powinna być @

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


madz88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-27, 06:26   #94
Dance Macabra
Zadomowienie
 
Avatar Dance Macabra
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 1 086
Dot.: Starania o dziecko od 2018, cz. 6! :)

Cytat:
Napisane przez Robotek9 Pokaż wiadomość
To teraz będę wymiatac xD


Was przed owulacja/w trakcie tak okrutnie piersi bolą? Ja wcześniej brałam anty i teraz nagle dosłownie CZUJE ze żyje

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
Ja odstawiłam tabketki anty w tym miesiącu i ciągle bolą mnie cycki i jajniki . Zauważyłam tez, ze po odstawieniu chce mi się więcej jeść . Trochę mi to nie na rękę, bo dwa miesiące temu rzuciłam palenie i juz po tym mam wystarczające zachcianki, a co dopiero teraz. Zwłaszcza że do szczuplutkich to ja nie należę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:26 ---------- Poprzedni post napisano o 07:23 ----------

Cytat:
Napisane przez krejzicatlady Pokaż wiadomość
Piąteczka
Też jestem od początku a macica nadal pusta Pająki
Mam dwie fobie - właśnie te nieszczęsne pająki i ..... wymioty! Czy to u siebie czy u kogoś. Hihi czekamy z niecierpliwością na testowanko

Dzień dobry

Kto wstaje o 5 w dniu wolnym?
Ja !!!
A dlaczego?!
Bo jak się okazuje kot się reklamówki jakoś nażarł i musi se żygnąć
I oczywiście zamiast żygnąć na panelach które są w całym domu to ona idzie na schody a to jedyne miejsce w domu z dywanem.
Przy powrocie do łóżka strąciłam szklankę i wylałam wodę wszędzie 🤨
A dopiero jest 5.35 na blacie.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mój kot za to rzyga gdziekolwiek i się tym później zaczyna bawić. Nie to co pies, pies się na patyczkuje. Idzie prosto na łóżko. W zeszły weekend mieliśmy z nią takie akcje, że wyszliśmy na grilla, ona dostała biegunki i załatwiła się na łóżko. Aż się wtedy poryczałam jak to zobaczyłam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dance Macabra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-27, 06:57   #95
kasia1221
Zadomowienie
 
Avatar kasia1221
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 325
Dot.: Starania o dziecko od 2018, cz. 6! :)

Witam z rana
U mnie dziś kolejny ciężki dzień :/ jakoś boję się do pracy chodzić ostatnio, wszystko się skupilo na mnie. Kierowniczka była zawsze zadowolona ze mnie a od tygodnia jest jakaś masakra, ciągle mnie obgaduje za plecami. Już była ta akcja że pewnie w ciąży jestem bo jakaś rozkojarzona jestem a teraz ciągle jej coś nie pasuje a wszystko robię tak jak zawsze :/ dziś czekam na nowe newsy mojej osoby, bo podwiózł mnie koleją do pracy to pewnie będą plotki że romans heh ciakawe jak szybko dotrze do niej i z jaką prędkością stworzy nowa historie... aż się boję że te stresy wpłyną jakoś na nasze starania :/ nie chce mi się tu być :/
Też macie w pracy takie osoby które utrudniają życie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kasia1221 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-27, 06:59   #96
Kelpie
Zakorzenienie
 
Avatar Kelpie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 8 185
Dot.: Starania o dziecko od 2018, cz. 6! :)

Cytat:
Napisane przez UltraMarryna Pokaż wiadomość
Uff już. Nasrobilam. Widzę że nie tylko mnie cieszy rosnącą liczba mamuśKelpie i Nem ja nie mam pojęcia dlaczego Nem uważałaś że twój wykres to masakra. Jest piękny - ciążowy Przecież temperatura nie spadła poniżej lini podstawowej, a jak nie spadła poniżej lini to nie ma powodów żeby twierdzić że ciąży nie ma. To nie jest tak że temperatura w udanym cyklu skoczy i będzie się sztywno trzymała góry. Ona ma tylko nie spaść poniżej określonego punktu. Przy implantacji opada nisko czasem prawie do granicy.
Kelpie dawaj wykres jak wygląda dziś Ty masz 25lat? Nie wiem dlaczego ale myślałam że 30Robi się to, ale wiadomo nie na tak duża skalę. Po pierwsze trzeba znaleźć odpowiedniego do tego lekarza. Ja bym chyba spróbowała - ostatnio oglądałem film jak to robią imponujące! Domy Narodzin - świetna sprawa! W ogóle z porodem domowym chodzi o to że u niektórych osób które bp tak jak ty boją/nie lubią szpitala przyjazd na porodówke powoduje cofnięcie akcji, co za tym idzie - medykalizacje porodu - a to już jest niedobre Z relacji wynika że w domu w spokoju i swoim otoczeniu jest o niebo lepiej. Wiecie... poród to fizjologia, podobnie jak załatwienie swoich potrzeb - głupio robić to przy publiczności znacznie lepiej wychodzi to w domowym zaciszu, gdy nikt nie patrzy.
Ja, wiadomo z pierwszym dzieckiem - nie wiedząc co mnie czeka - bała bym się rodzić w domu. Teraz może bym i chciała, ale po cc (mimo że robią to dziewczyny) to ja ze względu na większe ryzyko nie zrobiłbym tego, no chyba że szpital byłby po sąsiedzku A czy ty nie masz teraz początku cyklu? przypomniało mi się dzieciństwo u babci Biegasz? Zapraszam do drugiego wątku https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1239016
Ciastko tu na wsi mieszkasz? zdziwiłam się - nie wiem czemu. Wydawało mi się że z Wawy jesteśJa się bałam koguta jak byłam mała, ciągle mnie gonił Straszne! Nie słyszałam o takiej przypadłości jeszcze.

🦅🦆🦉
I jak?
Patrz jakie to przewrotne Cześć Kasiu. Co u Ciebie? Kiedy egzamin na prawko?☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:10 ---------- Poprzedni post napisano o 22:00 ----------

No troche to smieszna fobia. Moja koleżanka z kolei boi się gąsienic
Niemniej jednak współczuję Ci bo każda fobia jest okropna dla nosiciela - ja się boję pająków, i znajdę kazdego w moim otoczeniu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wrzuciłam w starej części wykres z wczoraj. Dzisiaj temp taka sama, @ się rozkręca.

Icannotfly pisałaś w poprzedniej części, że czujesz że wysikam dwie kreski. Niestety, nie ma co sikać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Kelpie
Czas edycji: 2018-06-27 o 07:12
Kelpie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-27, 07:00   #97
CiastkoveLove
Zakorzenienie
 
Avatar CiastkoveLove
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 5 385
Dot.: Starania o dziecko od 2018, cz. 6! :)

Hej
Ultra, tak, na wsi 40 km od Wawy
Cały czas nie mogę odnaleźć tego zaproszenia do klubu czy to z komputera czy z telefonu, nie ma nic, no trudno
Jeju, ja się dziś czuję jak kalafior. Wstałam z takim bólem głowy że nie wiem. I jeszcze mnie jakis katar wziął i ogólnie się czuje jakaś podziebiona. Masakra.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
CiastkoveLove jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-06-27, 07:02   #98
Robotek9
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 2 410
Dot.: Starania o dziecko od 2018, cz. 6! :)

Cytat:
Napisane przez Dance Macabra Pokaż wiadomość
Ja odstawiłam tabketki anty w tym miesiącu i ciągle bolą mnie cycki i jajniki . Zauważyłam tez, ze po odstawieniu chce mi się więcej jeść . Trochę mi to nie na rękę, bo dwa miesiące temu rzuciłam palenie i juz po tym mam wystarczające zachcianki, a co dopiero teraz. Zwłaszcza że do szczuplutkich to ja nie należę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:26 ---------- Poprzedni post napisano o 07:23 ----------

Mój kot za to rzyga gdziekolwiek i się tym później zaczyna bawić. Nie to co pies, pies się na patyczkuje. Idzie prosto na łóżko. W zeszły weekend mieliśmy z nią takie akcje, że wyszliśmy na grilla, ona dostała biegunki i załatwiła się na łóżko. Aż się wtedy poryczałam jak to zobaczyłam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kurczaczki.... Może jakaś alternatywa,? Typu owocki czy warzywa pod ręką zamiast fajeczki?

Cytat:
Napisane przez krejzicatlady Pokaż wiadomość
Piąteczka
Też jestem od początku a macica nadal pusta Pająki
Mam dwie fobie - właśnie te nieszczęsne pająki i ..... wymioty! Czy to u siebie czy u kogoś. Hihi czekamy z niecierpliwością na testowanko

Dzień dobry

Kto wstaje o 5 w dniu wolnym?
Ja !!!
A dlaczego?!
Bo jak się okazuje kot się reklamówki jakoś nażarł i musi se żygnąć
I oczywiście zamiast żygnąć na panelach które są w całym domu to ona idzie na schody a to jedyne miejsce w domu z dywanem.
Przy powrocie do łóżka strąciłam szklankę i wylałam wodę wszędzie 🤨
A dopiero jest 5.35 na blacie.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Powiem wam że coś jest z tymi dywanami... Mój pies ostatnio specjalnie z balkonu wszedł do domku co by rzygać na dywan...

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
Robotek9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-27, 07:06   #99
Sylwia00804
Zakorzenienie
 
Avatar Sylwia00804
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 656
Dot.: Starania o dziecko od 2018, cz. 6! :)

Cytat:
Napisane przez kasia1221 Pokaż wiadomość
Witam z rana
U mnie dziś kolejny ciężki dzień :/ jakoś boję się do pracy chodzić ostatnio, wszystko się skupilo na mnie. Kierowniczka była zawsze zadowolona ze mnie a od tygodnia jest jakaś masakra, ciągle mnie obgaduje za plecami. Już była ta akcja że pewnie w ciąży jestem bo jakaś rozkojarzona jestem a teraz ciągle jej coś nie pasuje a wszystko robię tak jak zawsze :/ dziś czekam na nowe newsy mojej osoby, bo podwiózł mnie koleją do pracy to pewnie będą plotki że romans heh ciakawe jak szybko dotrze do niej i z jaką prędkością stworzy nowa historie... aż się boję że te stresy wpłyną jakoś na nasze starania :/ nie chce mi się tu być :/
Też macie w pracy takie osoby które utrudniają życie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pamiętam jak zaczęlo sie u Ciebie od niewinnej plotki....

no coż, pzoostaje Ci śmiać się z tego

---------- Dopisano o 08:06 ---------- Poprzedni post napisano o 08:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Dance Macabra Pokaż wiadomość
Ja odstawiłam tabketki anty w tym miesiącu i ciągle bolą mnie cycki i jajniki . Zauważyłam tez, ze po odstawieniu chce mi się więcej jeść . Trochę mi to nie na rękę, bo dwa miesiące temu rzuciłam palenie i juz po tym mam wystarczające zachcianki, a co dopiero teraz. Zwłaszcza że do szczuplutkich to ja nie należę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:26 ---------- Poprzedni post napisano o 07:23 ----------

Mój kot za to rzyga gdziekolwiek i się tym później zaczyna bawić. Nie to co pies, pies się na patyczkuje. Idzie prosto na łóżko. W zeszły weekend mieliśmy z nią takie akcje, że wyszliśmy na grilla, ona dostała biegunki i załatwiła się na łóżko. Aż się wtedy poryczałam jak to zobaczyłam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

gratukuje rzucenia palenia ja 4 miesiace mam za sobą
Sylwia00804 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-27, 07:10   #100
kasia1221
Zadomowienie
 
Avatar kasia1221
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 325
Dot.: Starania o dziecko od 2018, cz. 6! :)

Cytat:
Napisane przez Sylwia00804 Pokaż wiadomość
pamiętam jak zaczęlo sie u Ciebie od niewinnej plotki....

no coż, pzoostaje Ci śmiać się z tego

---------- Dopisano o 08:06 ---------- Poprzedni post napisano o 08:05 ----------




gratukuje rzucenia palenia ja 4 miesiace mam za sobą
Wiesz na początku się śmiałam ale z biegem czasu to staje się irytujące... Niby w nosie mam to wszystko ale ten ktoś by mógł się zastanowić że jak tylko będę w ciąży to pójdę na zwolnienie bo po co się męczyć w takich warunkach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kasia1221 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-27, 07:14   #101
Sylwia00804
Zakorzenienie
 
Avatar Sylwia00804
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 656
Dot.: Starania o dziecko od 2018, cz. 6! :)

Cytat:
Napisane przez kasia1221 Pokaż wiadomość
Wiesz na początku się śmiałam ale z biegem czasu to staje się irytujące... Niby w nosie mam to wszystko ale ten ktoś by mógł się zastanowić że jak tylko będę w ciąży to pójdę na zwolnienie bo po co się męczyć w takich warunkach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Współczuję Ci atmosfery w pracy. Nie denerwuj się tylko. Na wssystko staraj sie reagować smiechem.

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
Sylwia00804 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-27, 07:18   #102
CiastkoveLove
Zakorzenienie
 
Avatar CiastkoveLove
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 5 385
Dot.: Starania o dziecko od 2018, cz. 6! :)

Ja jak mam jakieś głupie teksty w pracy to albo puszczam mimo uszu albo się zaśmieje i obrócę w żart, ogólnie jestem chyba jedyna niekonfliktowa osoba tutaj. Reszta jest podzielona na obozy i grupy, czasem ciężko się połapać kto z kim trzyma na bank mi obrabiają tyłek ale w sumie wisi mi to

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
CiastkoveLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-27, 07:26   #103
Dance Macabra
Zadomowienie
 
Avatar Dance Macabra
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 1 086
Dot.: Starania o dziecko od 2018, cz. 6! :)

Cytat:
Napisane przez Sylwia00804 Pokaż wiadomość
pamiętam jak zaczęlo sie u Ciebie od niewinnej plotki....

no coż, pzoostaje Ci śmiać się z tego

---------- Dopisano o 08:06 ---------- Poprzedni post napisano o 08:05 ----------




gratukuje rzucenia palenia ja 4 miesiace mam za sobą
Dziękuję . Teraz jak rzuciłam czuje się o wiele lepiej, jak sobie teraz myślę jak wtedy panikowałam na samą myśl o rzucaniu, to aż mi się teraz śmiać chce. W sumie to pierwszy dzień był najgorszy, a później już z górki .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dance Macabra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-27, 07:27   #104
Sylwia00804
Zakorzenienie
 
Avatar Sylwia00804
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 656
Dot.: Starania o dziecko od 2018, cz. 6! :)

Cytat:
Napisane przez Dance Macabra Pokaż wiadomość
Dziękuję . Teraz jak rzuciłam czuje się o wiele lepiej, jak sobie teraz myślę jak wtedy panikowałam na samą myśl o rzucaniu, to aż mi się teraz śmiać chce. W sumie to pierwszy dzień był najgorszy, a później już z górki .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dla mnie tez to bylo decyzja trudna do podjęcia ale teraz jestem dumna z siebie

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
Sylwia00804 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-27, 07:29   #105
Dance Macabra
Zadomowienie
 
Avatar Dance Macabra
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 1 086
Dot.: Starania o dziecko od 2018, cz. 6! :)

Cytat:
Napisane przez Robotek9 Pokaż wiadomość
Kurczaczki.... Może jakaś alternatywa,? Typu owocki czy warzywa pod ręką zamiast fajeczki?



Powiem wam że coś jest z tymi dywanami... Mój pies ostatnio specjalnie z balkonu wszedł do domku co by rzygać na dywan...

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
Fajeczka odpada, choćby nie wiem co, ale próbuje się ratować gumami do rzucia. Chociaż przy takich zachciankach, to bym chyba dwie paczki gum dziennie zjadała, ale Tż się mnie czepia jak chociaż dwie w tygodniu kupie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dance Macabra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-27, 07:30   #106
kaaarii
Zakorzenienie
 
Avatar kaaarii
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 21 107
Dot.: Starania o dziecko od 2018, cz. 6! :)

Dzień dobry!

Własnie na sniadanie wcinam michę malin

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kaaarii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-27, 07:32   #107
Molila
Rozeznanie
 
Avatar Molila
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 695
Dot.: Starania o dziecko od 2018, cz. 6! :)

Dzień dobry
melduję się i ja

Fatalnie się czuję, chyba się przeziębiłam boli mnie gardło i katar mam taki, że ledwo oddycham
Molila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-27, 07:32   #108
Dance Macabra
Zadomowienie
 
Avatar Dance Macabra
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 1 086
Dot.: Starania o dziecko od 2018, cz. 6! :)

Cytat:
Napisane przez Sylwia00804 Pokaż wiadomość
Dla mnie tez to bylo decyzja trudna do podjęcia ale teraz jestem dumna z siebie

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
U mnie z tym rzucaniem wyszło w sumie tak śmiesznie, bo przerzuciłam sie na e-papierosy i powiedziałam ze więcej zwykłych palić nie będę. No i nadszedł dzień że fajeczka się zepsuła, a ze szkoda mi było wydawać minimum 150zl, to uznałam ze rzucam . A śmieszne jest w tym to, że dzień wcześniej pomyślałam sobie ze czas może chociaż ograniczyć i na następny dzień awaria .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dance Macabra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-27, 07:34   #109
Kelpie
Zakorzenienie
 
Avatar Kelpie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 8 185
Dot.: Starania o dziecko od 2018, cz. 6! :)

A tak w ogóle to się nie przywitałam dzisiaj

Ogarniam się i jadę do mieszkania pakować resztę rzeczy, a potem do pracy. Jutro i piątek mam wolne Muszę ogarnąć dom bo cały czas się organizujemy jeszcze. Mam nadzieję że dzisiaj dotrą paczki z odkurzaczem i tabletkami do zmywarki. A w piątek ruszamy do Ikei po łóżko, szafę i trochę drobiazgów.

Co do ptaków to aktualnie toczę wojnę z gołębiami na balkonie w mieszkaniu. Obecnie to śmierdzi jak w gołębniku, wyjść się nie da bo brudno, a rano się jeszcze gonią po balkonie i drą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Kelpie
Czas edycji: 2018-06-27 o 07:36
Kelpie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-27, 07:35   #110
Dance Macabra
Zadomowienie
 
Avatar Dance Macabra
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 1 086
Dot.: Starania o dziecko od 2018, cz. 6! :)

Cytat:
Napisane przez kaaarii Pokaż wiadomość
Dzień dobry!

Własnie na sniadanie wcinam michę malin

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tez bym zjadła, kocham maliny . Jak wychodzę z psem to podkradam sąsiadom . Trzeba się będzie w któryś dzień wybrać i nazbierać dzikich malin, pełno ich tutaj. Zbierałam tak poziomki, ale już chyba wszystko w okolicy z Tż wyjedlismy .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dance Macabra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-27, 07:36   #111
CiastkoveLove
Zakorzenienie
 
Avatar CiastkoveLove
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 5 385
Dot.: Starania o dziecko od 2018, cz. 6! :)

Ja mam ochotę iść na jagody ale w sumie nie wiem czy jeszcze są. Pierogi bym zrobiła
Chłop mój ma dziś wolne, mam cichą nadzieje że ogarnie mieszkanie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
CiastkoveLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-27, 07:37   #112
Dance Macabra
Zadomowienie
 
Avatar Dance Macabra
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 1 086
Dot.: Starania o dziecko od 2018, cz. 6! :)

Cytat:
Napisane przez Kelpie Pokaż wiadomość
A tak w ogóle to się nie przywitałam dzisiaj

Ogarniam się i jadę do mieszkania pakować resztę rzeczy, a potem do pracy. Jutro i piątek mam wolne Muszę ogarnąć dom bo cały czas się organizujemy jeszcze. Mam nadzieję że dzisiaj dotrą paczki z odkurzaczem i tabletkami do zmywarki. A w piątek ruszamy do Ikei po łóżko, szafę i trochę drobiazgów.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jeśli macie czas, to polecam zobaczyć za łóżkiem na allegro. My kupiliśmy duze łóżko i materac łącznie za 1000zl, gdzie w sklepach za to tyle samego łóżka znaleźć nie mogliśmy . Po pół roku śmiało stwierdzam że solidne jest, a materaca lepszego nie miałam nigdy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dance Macabra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-27, 07:38   #113
sunshine16
Zakorzenienie
 
Avatar sunshine16
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 057
Dot.: Starania o dziecko od 2018, cz. 6! :)

Czesc

Melduje się w nowym wątku z bólem głowy

Mamy dziś rocznicę, tż idzie dziś do roboty na nockę a wypłata dopiero jutro to sobie nie poświętujemy

Ja rzuciłam fajki z tż 2.5 roku temu, z dnia na dzień jak podpisaliśmy umowę kredytową. Stwiwrdziliśmy, że nas nie bedzie stać na takie wydatki


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sunshine16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-27, 07:39   #114
Kelpie
Zakorzenienie
 
Avatar Kelpie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 8 185
Dot.: Starania o dziecko od 2018, cz. 6! :)

Cytat:
Napisane przez Dance Macabra Pokaż wiadomość
Jeśli macie czas, to polecam zobaczyć za łóżkiem na allegro. My kupiliśmy duze łóżko i materac łącznie za 1000zl, gdzie w sklepach za to tyle samego łóżka znaleźć nie mogliśmy . Po pół roku śmiało stwierdzam że solidne jest, a materaca lepszego nie miałam nigdy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Materac zamowiliśmy przez neta i już go mamy. Aktualnie się rozpręża po pakowaniu próżniowym. Łóżko pewnie z Ikei weźmiemy bo mamy już upatrzone.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kelpie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-27, 07:41   #115
Dance Macabra
Zadomowienie
 
Avatar Dance Macabra
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 1 086
Dot.: Starania o dziecko od 2018, cz. 6! :)

Cytat:
Napisane przez sunshine16 Pokaż wiadomość
Czesc

Melduje się w nowym wątku z bólem głowy

Mamy dziś rocznicę, tż idzie dziś do roboty na nockę a wypłata dopiero jutro to sobie nie poświętujemy

Ja rzuciłam fajki z tż 2.5 roku temu, z dnia na dzień jak podpisaliśmy umowę kredytową. Stwiwrdziliśmy, że nas nie bedzie stać na takie wydatki


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Swietujcie rocznicę na weekend, lepiej spóźniona niż żadna . My będziemy mieć druga rocznicę ślubu w sierpniu, przed moimi urodzinami. Mam nadzieje, że nie będzie tak jak w zeszłym roku, bo Tż miał wtedy jakieś fochy o niewiadomo co i się kłócilismy . Chociaż on sam juz o tym nie pamięta jak wtedy było .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dance Macabra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-27, 07:42   #116
kaaarii
Zakorzenienie
 
Avatar kaaarii
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 21 107
Dot.: Starania o dziecko od 2018, cz. 6! :)

Cytat:
Napisane przez Dance Macabra Pokaż wiadomość
Tez bym zjadła, kocham maliny . Jak wychodzę z psem to podkradam sąsiadom . Trzeba się będzie w któryś dzień wybrać i nazbierać dzikich malin, pełno ich tutaj. Zbierałam tak poziomki, ale już chyba wszystko w okolicy z Tż wyjedlismy .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też uwielbiam! Mieszkam na wsi więc mam swoje parę krzaczków, a jak mi braknie to biegne podkradać do babci
Teraz czekam na borowy amerykanskie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kaaarii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-27, 07:43   #117
Dance Macabra
Zadomowienie
 
Avatar Dance Macabra
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 1 086
Dot.: Starania o dziecko od 2018, cz. 6! :)

Cytat:
Napisane przez kaaarii Pokaż wiadomość
Ja też uwielbiam! Mieszkam na wsi więc mam swoje parę krzaczków, a jak mi braknie to biegne podkradać do babci
Teraz czekam na borowy amerykanskie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tez mieszkam na wsi, ale w domu wielorodzinnym i trwają walki o swój kawałek ogródka. Tak to zostaje nam iść do lasu i tam zbierać lub podkradac sąsiadom .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dance Macabra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-27, 07:50   #118
CiastkoveLove
Zakorzenienie
 
Avatar CiastkoveLove
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 5 385
Dot.: Starania o dziecko od 2018, cz. 6! :)

Łóżka w Ikei są fajne my kupiliśmy za 550 zł bardzo solidne. W ogóle lubię meble z Ikei, łatwo się składa, szybko, bezproblemowo. Szafę kupiliśmy w Agata Meble to bujalismy się z montażem prawie 3 dni, tragedia. Materac też mamy z Ikei no ale też to był jeden z tańszych i nie powiem żeby był jakiś przesadnie wygodny. Żałuję właśnie że nie kupiliśmy na Allegro czegoś lepszego w podobnej cenie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
CiastkoveLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-27, 07:51   #119
Kaamilaaa0508
Zakorzenienie
 
Avatar Kaamilaaa0508
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 12 163
Dot.: Starania o dziecko od 2018, cz. 6! :)

Cytat:
Napisane przez madz88 Pokaż wiadomość
Mi kiedyś do mieszkania wpadł, aż się poplakalam że strachu, wyleciałam z pokoju, zamknęłam drzwi i czekałam 8h aż TZ wróci z pracy...
Jedzenie czegokolwiek w ogródku przy knajpie też graniczy z cudem. We Wrocławiu jam byliśmy to się w knajpie kisilismy jako jedyni bo ptaki...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:15 ---------- Poprzedni post napisano o 07:13 ----------

A moja para na 5/6.07 kto będzie? Choć powinnam 11 dopiero bo wtedy @ przychodzi ale 6.07 to dla nas ważny dzień bo do 14.07 to nie wytrzymam
Ale by było Wpadka na wątku staraczkowym haha nie wierzę w takie cuda z moim pcos

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:19 ---------- Poprzedni post napisano o 07:15 ----------

Nie połowę. Dokładnie dziś 15 dzień, a za 14 dni powinna być @

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja moge byc twoja para jak coś
Niby powinnam siknac 7.07 ale dzien wcześniej nie zrobi różnicy

Oo piszecie o rzucaniu fajek u mnie w sierpniu będzie 3lata od rzucenia

Dobry

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Kaamilaaa0508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-27, 07:53   #120
Kelpie
Zakorzenienie
 
Avatar Kelpie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 8 185
Dot.: Starania o dziecko od 2018, cz. 6! :)

Cytat:
Napisane przez CiastkoveLove Pokaż wiadomość
Łóżka w Ikei są fajne my kupiliśmy za 550 zł bardzo solidne. W ogóle lubię meble z Ikei, łatwo się składa, szybko, bezproblemowo. Szafę kupiliśmy w Agata Meble to bujalismy się z montażem prawie 3 dni, tragedia. Materac też mamy z Ikei no ale też to był jeden z tańszych i nie powiem żeby był jakiś przesadnie wygodny. Żałuję właśnie że nie kupiliśmy na Allegro czegoś lepszego w podobnej cenie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A jakie masz? My celujemy w Malm, szer 160.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kelpie jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-07-24 09:02:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:47.