Orbitrek cz. II - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-28, 17:01   #31
_Ulcia_
Raczkowanie
 
Avatar _Ulcia_
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 132
Dot.: Orbitrek cz. II

Hej!
Dzisiaj zaliczone 20 minut orbiteka zaraz lekka kolacyjka ,słonecznik i alkohol(mały kieliszeczek)
Astrajawydajesz się bardzo aktywną osóbką i dobrze tak trzymaj z głowąFajnie piszesz o gotowanie wszelich ciastek owsianych ( banan i płatki owsiane na 170 stopni do pieca na 10 minutBąba.
Zakochałam się w orbiterku moje nogi zaczynają być smukłe jak u baletnicy
Mam fajne buty z rebooka za około 200 zł wskakuje w nich na orbiteka i ćwiczę na salach gimnastycznych. Polecam KAŻDY biustonosz gimnastyczny-noszę już S ,byle nie ten do ćwiczeń z drutami(stanik)-jest nie wygodny o ogranicza swobodne ruchy
__________________
...całe to nasze dbanie o SIEBIE pójdzie na marne jak nie przestaniemy podjadać i jeść słodycze!
_Ulcia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-28, 19:01   #32
astraja96
Raczkowanie
 
Avatar astraja96
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 428
Dot.: Orbitrek cz. II

Cytat:
Napisane przez _Ulcia_ Pokaż wiadomość
Hej!
Dzisiaj zaliczone 20 minut orbiteka zaraz lekka kolacyjka ,słonecznik i alkohol(mały kieliszeczek)
Astrajawydajesz się bardzo aktywną osóbką i dobrze tak trzymaj z głowąFajnie piszesz o gotowanie wszelich ciastek owsianych ( banan i płatki owsiane na 170 stopni do pieca na 10 minutBąba.
Zakochałam się w orbiterku moje nogi zaczynają być smukłe jak u baletnicy
Mam fajne buty z rebooka za około 200 zł wskakuje w nich na orbiteka i ćwiczę na salach gimnastycznych. Polecam KAŻDY biustonosz gimnastyczny-noszę już S ,byle nie ten do ćwiczeń z drutami(stanik)-jest nie wygodny o ogranicza swobodne ruchy
Dużo jest takich mega mega prostych przepisów na zdrowe słodkości, o których nawet by się nie pomyślało, że mogą być tak dobre! A tymczasem ludzie kupują snikersy, marsy, liony i inne na potęgę Ja tam wolę sobie upiec, zrobić - choćby dla samej przyjemności
Łaaał, gratulacje

Wąteczek nasz odżył trzeba przyznać, coraz więcej aktywnych babeczek

Ja dzisiaj interwał - tabelka poniżej
Dzisiaj był prawdziwy interwał, nie to co ostatnio Ale lubię takie sportowe zmęczenie... Chyba się uzależniam...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg int2.jpg (36,5 KB, 43 załadowań)
__________________
Love generation
ENJOY LIFE
astraja96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-28, 19:36   #33
Ela87
Zakorzenienie
 
Avatar Ela87
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Lędziny
Wiadomości: 4 642
Dot.: Orbitrek cz. II

3 tyg. pracy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg debesciak.jpg (10,4 KB, 163 załadowań)
__________________
Wszelkie piękno rodzi się w bólu.

Ela87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-28, 20:25   #34
stalovka
Rozeznanie
 
Avatar stalovka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 734
GG do stalovka Send a message via Skype™ to stalovka
Dot.: Orbitrek cz. II

Cytat:
Napisane przez Ela87 Pokaż wiadomość
3 tyg. pracy
GRATULACJE!!! jest różnica! Oby tak dalej!

---------- Dopisano o 21:25 ---------- Poprzedni post napisano o 21:24 ----------

Cytat:
Napisane przez astraja96 Pokaż wiadomość
I dobrze! Kiedyś byłam straaasznym leniuchem, nabawiłam się nadwagi i tyle. Teraz żyję całkiem inaczej, mam nadzieję, że lepiej.

W zależności od czasu mam czasami i 3-4 dni przerwy, więc wolę wykorzystać wolny czas i wtedy jednak ćwiczyć, żeby potem sobie nie wypominać lenistwa

Ja naprawdę nie jestem aż taka aktywna, jak się wydaje! Dziękuję za rady , też wprowadziłam zdrową dietę, przy okazji też mojej rodzince, więc wszyscy z tego korzystają



Nie wiem, czy się znam, ale wydaje mi się, że nie ma takiej godziny, jak np. nie jeść po 18 czy 19 tylko wystarczy 3 godzinki przed snem ostatni posiłek, czyli chodząc spać o 11, można i o 20 zjeść i też się nic nie stanie.

Raczej nie mniej, tylko z tego, co się orientuję - częściej, w mniejszych porcjach i dostarczać wszystkich składników pokarmowych - nie rezygnować ani z tłuszczy, ani z węgli, jeśli są tylko z dobrych źródeł.
Jeśli coś pomotałam, to dziewczyny mnie na pewno poprawią



O, tak, zapraszam
Nie wszystkie publikowane tam przepisy są oczywiście dietetyczne, ale zdrowy wcale nie równa się niskokaloryczny. Wszystko z umiarem, i będzie ok.



Ja to w ogóle nie mam butów, czas zbierać...

A propos, chciałam jeszcze zapytać, jakie firmy, sklepy polecacie, jeżeli chodzi o zakup biustonoszy sportowych? Myślałam, czy w Decathlonie będzie może jakaś przecena, bo fundusze też mam ograniczone troszkę, jak myślicie? Bo z Allegro bez przymiarki trochę strach
podpinam się pod pytanie... Osobiście noszę staniki z triumpha ale i tak mi biust skacze i mało to wygodne... Od chyba 2 tygodni się zastanawiam nad sportówką ale kompletnie nie mam pojęcia gdzie można dokonać zakupu...
__________________
I am speedway fan! KS SG !
stalovka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-28, 20:48   #35
amber79
Raczkowanie
 
Avatar amber79
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 46
Dot.: Orbitrek cz. II

Ja polecam sportowe biustonosze Freya albo Panache. Sa na allegro i w sklepach internetowych.
amber79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-28, 20:51   #36
amber79
Raczkowanie
 
Avatar amber79
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 46
Dot.: Orbitrek cz. II

Cytat:
Napisane przez Ela87 Pokaż wiadomość
3 tyg. pracy
Super efekty! Gratulacje

Ja dziś zaliczyłam skalpel i 20 min orbitreka na początek

Edytowane przez amber79
Czas edycji: 2013-01-28 o 21:21
amber79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-28, 21:23   #37
_Ulcia_
Raczkowanie
 
Avatar _Ulcia_
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 132
Dot.: Orbitrek cz. II

Ela ten pierwszy brzuch troszkę obwisaa ten drugi jak malowany
3 tygodnie pracy ale codziennie?i bez słodyczy i podjadania?
masakra
__________________
...całe to nasze dbanie o SIEBIE pójdzie na marne jak nie przestaniemy podjadać i jeść słodycze!
_Ulcia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-28, 23:14   #38
k_asiaczek
Zadomowienie
 
Avatar k_asiaczek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 338
Dot.: Orbitrek cz. II

hej dziewczyny od 2 tygodni jestem szczęśliwą posiadaczką orbitreka więc jeśli pozwolicie to się dołączę
w poprzednim wątku pewnie pisałyście to nie raz ale nie mam czasu czytać chodzi mi o to jak ćwiczycie na orbitreku? widzę, że interwały, ja wsiadam i sobie 40-50 min jadę na najmniejszym obciążeniu z prędkością 17-19 i co jakieś 4-5min na ok 30 sek przyspieszam >25
aha i mój orbitrek po 40 min pokazuje mi spalonych 700-800kcal

Cytat:
Napisane przez astraja96 Pokaż wiadomość
To teraz jeszcze większy dylemat
Myślę, że zacznę od 30ds z Jillian, a jak to skończę - będę się zastanawiać np. nad Ewą czy innymi zestawami treningowymi. Jillian na początek wydaje się być rozsądnym wyjściem.
ja zaczynałam z Ewą i na początku jeszcze mi się chciało, potem z dnia na dzień co raz mniej ja muszę mieć plan co mam kiedy zrobić i stwierdziłam, że dam szansę Jillian i zaczęłam robić shreda, dziś 4 dzień za mną

Cytat:
Napisane przez astraja96 Pokaż wiadomość

A propos, chciałam jeszcze zapytać, jakie firmy, sklepy polecacie, jeżeli chodzi o zakup biustonoszy sportowych? Myślałam, czy w Decathlonie będzie może jakaś przecena, bo fundusze też mam ograniczone troszkę, jak myślicie? Bo z Allegro bez przymiarki trochę strach
ja np nie ufam stanikom sportowym, które mają rozmiarówkę s,m,l oczywiście jest jakiś % osób na które będą idealne ale stanik musi dobrze podtrzymywać pod biustem, ja osobiście mam triumpha energy i nie narzekam

Cytat:
Napisane przez Ela87 Pokaż wiadomość
3 tyg. pracy

gratulacje
__________________




k_asiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-29, 07:28   #39
Kadin_
Zadomowienie
 
Avatar Kadin_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 510
Dot.: Orbitrek cz. II



Ja narazie orbiego odstawiam do piątku, bo zostało mi jeszcze do celu 25 km na rowerku Chociaż może dzisiaj to zrobię, a od jutra znów wsiąde na orbiego.
__________________
Kadin_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-29, 08:07   #40
stalovka
Rozeznanie
 
Avatar stalovka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 734
GG do stalovka Send a message via Skype™ to stalovka
Dot.: Orbitrek cz. II

Cytat:
Napisane przez k_asiaczek Pokaż wiadomość
hej dziewczyny od 2 tygodni jestem szczęśliwą posiadaczką orbitreka więc jeśli pozwolicie to się dołączę
w poprzednim wątku pewnie pisałyście to nie raz ale nie mam czasu czytać chodzi mi o to jak ćwiczycie na orbitreku? widzę, że interwały, ja wsiadam i sobie 40-50 min jadę na najmniejszym obciążeniu z prędkością 17-19 i co jakieś 4-5min na ok 30 sek przyspieszam >25
aha i mój orbitrek po 40 min pokazuje mi spalonych 700-800kcal


ja zaczynałam z Ewą i na początku jeszcze mi się chciało, potem z dnia na dzień co raz mniej ja muszę mieć plan co mam kiedy zrobić i stwierdziłam, że dam szansę Jillian i zaczęłam robić shreda, dziś 4 dzień za mną


ja np nie ufam stanikom sportowym, które mają rozmiarówkę s,m,l oczywiście jest jakiś % osób na które będą idealne ale stanik musi dobrze podtrzymywać pod biustem, ja osobiście mam triumpha energy i nie narzekam



gratulacje
cholera, o co kaman z tą Jilian? Znajdę jej ćwiczenia gdzieś na ytb?

Ja zaraz zabieram się za ćwiczonka a później za przygotowywanie do ostatniego zaliczenia w sesji wczoraj motywacja mnie dopadła po ćwiczeniach i napisałam cały drugi rozdział mgr!
__________________
I am speedway fan! KS SG !
stalovka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-29, 08:54   #41
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: Orbitrek cz. II

Cytat:
Napisane przez stalovka Pokaż wiadomość
cholera, o co kaman z tą Jilian? Znajdę jej ćwiczenia gdzieś na ytb?

Ja zaraz zabieram się za ćwiczonka a później za przygotowywanie do ostatniego zaliczenia w sesji wczoraj motywacja mnie dopadła po ćwiczeniach i napisałam cały drugi rozdział mgr!
na bank znajdziesz wątek o niej na tym forum
__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-29, 11:16   #42
k_asiaczek
Zadomowienie
 
Avatar k_asiaczek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 338
Dot.: Orbitrek cz. II

Cytat:
Napisane przez stalovka Pokaż wiadomość
cholera, o co kaman z tą Jilian? Znajdę jej ćwiczenia gdzieś na ytb?
jasne, wystarczy wpisać Jillian Michaels
__________________




k_asiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-29, 16:19   #43
astraja96
Raczkowanie
 
Avatar astraja96
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 428
Dot.: Orbitrek cz. II

Cytat:
Napisane przez Ela87 Pokaż wiadomość
3 tyg. pracy
Gratulacje!

Cytat:
Napisane przez amber79 Pokaż wiadomość
Ja polecam sportowe biustonosze Freya albo Panache. Sa na allegro i w sklepach internetowych.
Dziękuję! Biegnę sprawdzić

Cytat:
Napisane przez _Ulcia_ Pokaż wiadomość
Ela ten pierwszy brzuch troszkę obwisaa ten drugi jak malowany
3 tygodnie pracy ale codziennie?i bez słodyczy i podjadania?
masakra
Czemu masakra?

Cytat:
Napisane przez k_asiaczek Pokaż wiadomość
hej dziewczyny od 2 tygodni jestem szczęśliwą posiadaczką orbitreka więc jeśli pozwolicie to się dołączę
w poprzednim wątku pewnie pisałyście to nie raz ale nie mam czasu czytać chodzi mi o to jak ćwiczycie na orbitreku? widzę, że interwały, ja wsiadam i sobie 40-50 min jadę na najmniejszym obciążeniu z prędkością 17-19 i co jakieś 4-5min na ok 30 sek przyspieszam >25
aha i mój orbitrek po 40 min pokazuje mi spalonych 700-800kcal


ja zaczynałam z Ewą i na początku jeszcze mi się chciało, potem z dnia na dzień co raz mniej ja muszę mieć plan co mam kiedy zrobić i stwierdziłam, że dam szansę Jillian i zaczęłam robić shreda, dziś 4 dzień za mną


ja np nie ufam stanikom sportowym, które mają rozmiarówkę s,m,l oczywiście jest jakiś % osób na które będą idealne ale stanik musi dobrze podtrzymywać pod biustem, ja osobiście mam triumpha energy i nie narzekam
Ja ćwiczę interwały albo 60 min na obciążeniu 8-10 (11 jak mam duży power ), z czego max. obciążenie u mnie na orbim to 14, więc poziom jest dosyć dosyć . Spalam w tym czasie około 600 kcal, przy prędkości 19-20, więc albo mój orbi zaniża albo Twój mega liczy

Ja zaczynam shreda za 2 tygodnie

Cytat:
Napisane przez Kadin_ Pokaż wiadomość


Ja narazie orbiego odstawiam do piątku, bo zostało mi jeszcze do celu 25 km na rowerku Chociaż może dzisiaj to zrobię, a od jutra znów wsiąde na orbiego.
Koniecznie!
__________________
Love generation
ENJOY LIFE
astraja96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-30, 07:31   #44
_Ulcia_
Raczkowanie
 
Avatar _Ulcia_
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 132
Dot.: Orbitrek cz. II

HEJ
Astraja lubię czasem sobie podjadać i coć niezrowego schrupać dlatego masakraDzisiaj mój dzionek na obbitreka. Zaczynam ostrobrac się za siebie a mianowicie nie podjadać i nie jeść słodyczy . 55 kg to 1 mój cel a potem już chcem widzieć tyko 4 z przodu. Uda mi się bo bardzo tego chcem
Co tam u was orbitki?
__________________
...całe to nasze dbanie o SIEBIE pójdzie na marne jak nie przestaniemy podjadać i jeść słodycze!
_Ulcia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-30, 10:57   #45
stalovka
Rozeznanie
 
Avatar stalovka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 734
GG do stalovka Send a message via Skype™ to stalovka
Dot.: Orbitrek cz. II

Godzinka na orbi i pół godzinki na rowerku w dniu dzisiejszym zaliczone!!

Lecę przekąsić coś lekkiego, i przygotowac lekki obiadek
__________________
I am speedway fan! KS SG !
stalovka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-30, 12:08   #46
Kadin_
Zadomowienie
 
Avatar Kadin_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 510
Dot.: Orbitrek cz. II

Cytat:
Napisane przez _Ulcia_ Pokaż wiadomość
HEJ
Astraja lubię czasem sobie podjadać i coć niezrowego schrupać dlatego masakraDzisiaj mój dzionek na obbitreka. Zaczynam ostrobrac się za siebie a mianowicie nie podjadać i nie jeść słodyczy . 55 kg to 1 mój cel a potem już chcem widzieć tyko 4 z przodu. Uda mi się bo bardzo tego chcem
Co tam u was orbitki?
A ile masz wzrostu, że chcesz ważyć 49 kg ?
__________________
Kadin_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-30, 16:02   #47
astraja96
Raczkowanie
 
Avatar astraja96
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 428
Dot.: Orbitrek cz. II

Cytat:
Napisane przez _Ulcia_ Pokaż wiadomość
HEJ
Astraja lubię czasem sobie podjadać i coć niezrowego schrupać dlatego masakra:DDzisiaj mój dzionek na obbitreka. Zaczynam ostrobrac się za siebie a mianowicie nie podjadać i nie jeść słodyczy . 55 kg to 1 mój cel a potem już chcem widzieć tyko 4 z przodu. Uda mi się bo bardzo tego chcem
Co tam u was orbitki?
Rozumiem Ja też lubię, ale już 3 miesiące udaje mi się obchodzić bez słodyczy itp. Więc wychodzę z założenia, że jeśli taki łasuch jak ja zrezygnował z postaw swojej diety to to jest rzeczywiście możliwe!

A skąd taka granica - nie np. 50, a 49? I ile masz wzrostu?

Cytat:
Napisane przez stalovka Pokaż wiadomość
Godzinka na orbi i pół godzinki na rowerku w dniu dzisiejszym zaliczone!!

Lecę przekąsić coś lekkiego, i przygotowac lekki obiadek
Ja wczoraj miałam przerwę jednodniową i dzisiaj wracam do godzinki Przybiegnę oczywiście zrelacjonować mój progres
__________________
Love generation
ENJOY LIFE
astraja96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-30, 17:24   #48
marrgosia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 170
Dot.: Orbitrek cz. II

Dziewczyny dzięki za rady. Staram się nie jeść smażonego i słodyczy. Zastosowałam się też do rady by jeść ostatni posiłek 3-4 godziny przed snem, a nie po 19, bo zdarza mi się chodzić bardzo późno spać i jednak głód doskwiera. Taka kolacja to np. jedno lub dwa gotowane jajka. Chyba może być?

Ostatnie dwa dni nie ćwiczyłam z powodu okresu, wiecie ból brzucha itd. Dziś już wracam do ćwiczeń. W zamiarze godzina, mam nadzieję, że dam radę
Pozdrawiam.
marrgosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-30, 18:07   #49
_Ulcia_
Raczkowanie
 
Avatar _Ulcia_
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 132
Dot.: Orbitrek cz. II

Hej!
Każdy ma taką wagę w jakiej się dobrze czuje nic dodać nic ująć
Dzisiaj 20 minut orbitreka zaliczone i 20 minutek ćwiczeń rozciągających. Bardzo lubię babkę z FITTAPY jest BOSKA, ćwiczenia na mięśnie rąk ,wogóle wymiata równo Pasuje do mnie te filmiki na jutube


---------- Dopisano o 19:07 ---------- Poprzedni post napisano o 19:05 ----------

Mam dość tej cholernej 5 z przodu tak już z nią przeszło 10 lat
__________________
...całe to nasze dbanie o SIEBIE pójdzie na marne jak nie przestaniemy podjadać i jeść słodycze!
_Ulcia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-30, 18:37   #50
marrgosia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 170
Dot.: Orbitrek cz. II

Cytat:
Napisane przez _Ulcia_ Pokaż wiadomość
HEJ
Astraja lubię czasem sobie podjadać i coć niezrowego schrupać dlatego masakraDzisiaj mój dzionek na obbitreka. Zaczynam ostrobrac się za siebie a mianowicie nie podjadać i nie jeść słodyczy . 55 kg to 1 mój cel a potem już chcem widzieć tyko 4 z przodu. Uda mi się bo bardzo tego chcem
Co tam u was orbitki?
Przepraszam, że pytam Co oznacza słowo CHCEM ?
marrgosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-30, 19:08   #51
Ela87
Zakorzenienie
 
Avatar Ela87
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Lędziny
Wiadomości: 4 642
Dot.: Orbitrek cz. II

Cytat:
Napisane przez _Ulcia_ Pokaż wiadomość
Hej!
Każdy ma taką wagę w jakiej się dobrze czuje nic dodać nic ująć
Dzisiaj 20 minut orbitreka zaliczone i 20 minutek ćwiczeń rozciągających. Bardzo lubię babkę z FITTAPY jest BOSKA, ćwiczenia na mięśnie rąk ,wogóle wymiata równo Pasuje do mnie te filmiki na jutube


Mam dość tej cholernej 5 z przodu tak już z nią przeszło 10 lat
No ja też z fittapy korzystam czasami Ale bardziej jako wytłumaczenie jak ma jakieś ćwiczenie wyglądać

---------- Dopisano o 20:08 ---------- Poprzedni post napisano o 20:07 ----------

A no i miałam dodać, że dzisiaj po treningu siłowym dla początkujących zrobiłam 30 min orbiego
__________________
Wszelkie piękno rodzi się w bólu.

Ela87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-30, 19:37   #52
astraja96
Raczkowanie
 
Avatar astraja96
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 428
Dot.: Orbitrek cz. II

Cytat:
Napisane przez marrgosia Pokaż wiadomość
Dziewczyny dzięki za rady. Staram się nie jeść smażonego i słodyczy. Zastosowałam się też do rady by jeść ostatni posiłek 3-4 godziny przed snem, a nie po 19, bo zdarza mi się chodzić bardzo późno spać i jednak głód doskwiera. Taka kolacja to np. jedno lub dwa gotowane jajka. Chyba może być?

Ostatnie dwa dni nie ćwiczyłam z powodu okresu, wiecie ból brzucha itd. Dziś już wracam do ćwiczeń. W zamiarze godzina, mam nadzieję, że dam radę
Pozdrawiam.
A nie za mało?

Cytat:
Napisane przez _Ulcia_ Pokaż wiadomość
Hej!
Każdy ma taką wagę w jakiej się dobrze czuje nic dodać nic ująć
Dzisiaj 20 minut orbitreka zaliczone i 20 minutek ćwiczeń rozciągających. Bardzo lubię babkę z FITTAPY jest BOSKA, ćwiczenia na mięśnie rąk ,wogóle wymiata równo Pasuje do mnie te filmiki na jutube


---------- Dopisano o 19:07 ---------- Poprzedni post napisano o 19:05 ----------

Mam dość tej cholernej 5 z przodu tak już z nią przeszło 10 lat
Elegancko!

Rozuumiem, ja miałam dość 6 z przodu


Cytat:
Napisane przez marrgosia Pokaż wiadomość
Przepraszam, że pytam Co oznacza słowo CHCEM ?
Chcę?

Cytat:
Napisane przez Ela87 Pokaż wiadomość
No ja też z fittapy korzystam czasami Ale bardziej jako wytłumaczenie jak ma jakieś ćwiczenie wyglądać

---------- Dopisano o 20:08 ---------- Poprzedni post napisano o 20:07 ----------

A no i miałam dodać, że dzisiaj po treningu siłowym dla początkujących zrobiłam 30 min orbiego
A ja dzisiaj 60 min. orbiego i 250x skakanka + lekkie rozciąganie.

Jutro piekę mega zdrowe ciasteczka z płatkami owsianymi i gorzką czekoladą! Przepis i fotograficzna relacja będzie na bank w zdrowym wątku, zapraszam!
__________________
Love generation
ENJOY LIFE
astraja96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-30, 20:02   #53
katemimosa
Raczkowanie
 
Avatar katemimosa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Roztocze
Wiadomości: 37
Wink Dot.: Orbitrek cz. II

Cytat:
Napisane przez marrgosia Pokaż wiadomość
Ile spalacie kalorii podczas godziny ćwiczeń? Mój orbitrek pokazuje tylko 230 kcal... To chyba mało.

Mam 168 cm wzrostu i obecnie ważę 64 kg. Chciałam schudnąć jakieś 7-8 kg a waga ciągle stoi w miejscu. Moim celelm jest też usunięcie cellulitu, dlatego dodatkowo stosuję masaże bańką chińską. Odżywiam się w miarę możliwości racjonalnie (chociaż niczego sobie nie odmawiam), a ćwiczę 3-4 razy w tygodniu od prawie 2 miesięcy.

Co zmienić? Czego nie robić lub co robić?
Było kilka razy, że udało mi się wytrzymać 60min... Spalałam wtedy jakieś 800kcal! Ale to chyba niezły wynik... Albo tak wolno jedziesz, albo masz problem z wyświetlaniem/mierzeniem kcal... ;-)

---------- Dopisano o 21:02 ---------- Poprzedni post napisano o 20:46 ----------

Hej!

Melduję:
30 min orbiego = -400kcal
60 przysiadów bez obciążenia
3 serie po 11x przysiady ze sztangą z obciążeniem 10kg

Dzisiaj trochę słabiej, ale jestem i tak dumna z siebie, bo wypluwałam płuca po 25 min, ale dobiłam jeszcze 5.



Czytałam, że wiele z Was robi brzuszki... Kiedyś w TV wypowiadał się trener osobisty, który stwierdził, że brzuch w 70% robi się w kuchni, a tylko w 30% przez ćwiczenia. I nie chodzi tu o typowe "BRZUSZKI". Wiem sama po sobie, że mm brzucha mam silne, ale zakopane pod tłuszczem są prawie niewidoczne. Dlatego najpierw należy przykładać większą wagę do ćwiczeń typu Cardio, żeby spalić tą osłonkę/oponkę ... Potem można bawić się w rzeźbę.

Zawsze kiedy ćwiczę na orbim jestem owinięta folią. To podwaja efekt. Moje boczki i dolna partia brzucha zmniejszyły się w znacznym stopniu.

Ale mnie chodzi o celulit i ...
__________________
Każdy ruch zastąpi lek, żaden lek nie zastąpi ruchu.
katemimosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-30, 20:34   #54
kaska1980
Rozeznanie
 
Avatar kaska1980
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 615
Dot.: Orbitrek cz. II

Hej dziewczyny
Od pewnego czasu podczytuję Was i w końcu postanowiłam dołączyć do Waszego grona, jeśli oczywiście mnie przyjmiecie. Od 3 tygodni jestem posiadaczką orbiego. Ćwiczę 3-4 razy w tyg po 20 minut. Po miesięcznej przerwie powróciłam na fitness 2 razy w tyg po 2 godziny. Jednak mimo tego waga stoi w miejscu a muszę zgubić ok 10 kg. Boże kiedy ja to zgubię. Przed zakupem orbiego pomierzyłam się tu i ówdzie i jak na razie żadnych efektów. Staram się nie jeść smażonego ani słodyczy. Zdarzają się mi jakieś wpadki żywieniowe ale walczę z tym.
Postanowiłam do Was dołączyć bo fajnie czytać, że ktoś ma jakieś efekty i widzieć to. Dodaje to wtedy wiary, że i mi się uda coś zrobić z moim ciałem.

Kurczę muszę chyba sobie ustalić stałe pory posiłków i mniej więcej jadłospis co jeść na te posiłki.
__________________
Nasze ząbki

http://s2.pierwszezabki.pl/042/0424849b0.png?7651


Therm Line Forte - moje recenzje
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=681428
kaska1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-30, 20:45   #55
marrgosia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 170
Dot.: Orbitrek cz. II

Cytat:
Napisane przez katemimosa Pokaż wiadomość
Było kilka razy, że udało mi się wytrzymać 60min... Spalałam wtedy jakieś 800kcal! Ale to chyba niezły wynik... Albo tak wolno jedziesz, albo masz problem z wyświetlaniem/mierzeniem kcal... ;-)

---------- Dopisano o 21:02 ---------- Poprzedni post napisano o 20:46 ----------

Hej!

Melduję:
30 min orbiego = -400kcal
60 przysiadów bez obciążenia
3 serie po 11x przysiady ze sztangą z obciążeniem 10kg

Dzisiaj trochę słabiej, ale jestem i tak dumna z siebie, bo wypluwałam płuca po 25 min, ale dobiłam jeszcze 5.



Czytałam, że wiele z Was robi brzuszki... Kiedyś w TV wypowiadał się trener osobisty, który stwierdził, że brzuch w 70% robi się w kuchni, a tylko w 30% przez ćwiczenia. I nie chodzi tu o typowe "BRZUSZKI". Wiem sama po sobie, że mm brzucha mam silne, ale zakopane pod tłuszczem są prawie niewidoczne. Dlatego najpierw należy przykładać większą wagę do ćwiczeń typu Cardio, żeby spalić tą osłonkę/oponkę ... Potem można bawić się w rzeźbę.

Zawsze kiedy ćwiczę na orbim jestem owinięta folią. To podwaja efekt. Moje boczki i dolna partia brzucha zmniejszyły się w znacznym stopniu.

Ale mnie chodzi o celulit i ...
Muszę spróbować z tą folią! Balsam antycellulitowy w połączeniu z folią dadzą pewnie świetne efekty w walce z cellulitem.
Ja przed ćwiczeniami smaruję się właśnie balsamem anycellulitowym i powiem szczerze, że mam go mniej, ale na wadze, jak i w centymetrach nie ma różnicy. Nie wiem czym to jest spowodowane, może jakoś źle się mierzę. Zawsze staram się w tym samym miejscu.

A co do Twojej odpowiedzi na mój post to wydaje mi się, że nie jadę wolno, cały czas ze stałą prędkością, przy czym dość mocno się pocę.
Dodam, że nie jadę cały czas do przodu. Mój system to 10 min do przodu, później 10 min do tyłu i tak na zmianę aż dotrwam do godziny Sama jazda do przodu jest dla mnie zbyt monotonna, a jadąc do tyłu podobno lepiej ćwiczy się tylną stronę ud i pupę Polecam to urozmaicenie.

Edytowane przez marrgosia
Czas edycji: 2013-01-30 o 20:51
marrgosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-30, 22:12   #56
amber79
Raczkowanie
 
Avatar amber79
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 46
Dot.: Orbitrek cz. II

Cytat:
Napisane przez katemimosa Pokaż wiadomość

Zawsze kiedy ćwiczę na orbim jestem owinięta folią. To podwaja efekt. Moje boczki i dolna partia brzucha zmniejszyły się w znacznym stopniu.

Ale mnie chodzi o celulit i ...
Potwierdzam, ze folia podwaja efekt, ale bardziej ekologiczne są spodenki neoprenowe

Ja dziś zaliczyłam skalpel i 30 min orbitowania Nie wiem dlaczego, ale podczas jazdy strasznie piekły mnie stopy. Czy też tak macie?
amber79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-31, 11:02   #57
kaska1980
Rozeznanie
 
Avatar kaska1980
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 615
Dot.: Orbitrek cz. II

Cytat:
Napisane przez amber79 Pokaż wiadomość
Potwierdzam, ze folia podwaja efekt, ale bardziej ekologiczne są spodenki neoprenowe

Ja dziś zaliczyłam skalpel i 30 min orbitowania Nie wiem dlaczego, ale podczas jazdy strasznie piekły mnie stopy. Czy też tak macie?
Ja muszę dziś spróbować z folią. Może coś się wkońcu ruszym.
Mnie stopy nie pieką ale drętwieją mi palce. Może zmienię obuwie
__________________
Nasze ząbki

http://s2.pierwszezabki.pl/042/0424849b0.png?7651


Therm Line Forte - moje recenzje
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=681428
kaska1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-31, 11:11   #58
katemimosa
Raczkowanie
 
Avatar katemimosa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Roztocze
Wiadomości: 37
Dot.: Orbitrek cz. II

Moim skromnym zdaniem pomoże tak samo balsam za 180 zł jak ten za 10zł... Ważne żeby balsam wsmarowywać mocno i namiętnie... Czyli nie balsam pomaga tylko masaż! A folia to już działa cuda! Jeśli się ćwiczy. Czyli? Ćwiczenia są niezastąpione!

---------- Dopisano o 12:09 ---------- Poprzedni post napisano o 12:08 ----------

Cytat:
Napisane przez marrgosia Pokaż wiadomość
Muszę spróbować z tą folią! Balsam antycellulitowy w połączeniu z folią dadzą pewnie świetne efekty w walce z cellulitem.
Ja przed ćwiczeniami smaruję się właśnie balsamem anycellulitowym i powiem szczerze, że mam go mniej, ale na wadze, jak i w centymetrach nie ma różnicy. Nie wiem czym to jest spowodowane, może jakoś źle się mierzę. Zawsze staram się w tym samym miejscu.

A co do Twojej odpowiedzi na mój post to wydaje mi się, że nie jadę wolno, cały czas ze stałą prędkością, przy czym dość mocno się pocę.
Dodam, że nie jadę cały czas do przodu. Mój system to 10 min do przodu, później 10 min do tyłu i tak na zmianę aż dotrwam do godziny Sama jazda do przodu jest dla mnie zbyt monotonna, a jadąc do tyłu podobno lepiej ćwiczy się tylną stronę ud i pupę Polecam to urozmaicenie.
Spróbuję jazdę do tyłu, a Ty folie! ;-)

---------- Dopisano o 12:11 ---------- Poprzedni post napisano o 12:09 ----------

Cytat:
Napisane przez amber79 Pokaż wiadomość
Potwierdzam, ze folia podwaja efekt, ale bardziej ekologiczne są spodenki neoprenowe

Ja dziś zaliczyłam skalpel i 30 min orbitowania Nie wiem dlaczego, ale podczas jazdy strasznie piekły mnie stopy. Czy też tak macie?
OOO tak! Kombinuję jak koń pod górę, to na palcach, to na całych stopach, to na piętach... Kiedyś miałam problemy z paznokciami u nóg, okropnie bolały przy dotyku... Nie tylko do biegania zalecane jest odpowiednie obuwie...


Jestem po ćwiczeniach: 30min Wielkiego"O" spalone 379kcal. Dodatkowo te moje przysiady setka bez niczego, ciurem bez przerw, i jeszcze 30. Darowałam sobie obciążenia,bo bolą mnie kolana

Wyjeżdżam na 3 tygodnie, obawiam się, że zaprzestanę ćwiczeń na orbim. Zastąpię go 40min pływaniem 2x w tyg, skakanką... No ale to nie to samo...




Dziołchy FOLIA WAS ZBAWI
__________________
Każdy ruch zastąpi lek, żaden lek nie zastąpi ruchu.

Edytowane przez katemimosa
Czas edycji: 2013-01-31 o 11:18
katemimosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-31, 12:01   #59
amber79
Raczkowanie
 
Avatar amber79
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 46
Dot.: Orbitrek cz. II

Cytat:
Napisane przez katemimosa Pokaż wiadomość

---------- Dopisano o 12:11 ---------- Poprzedni post napisano o 12:09 ----------


OOO tak! Kombinuję jak koń pod górę, to na palcach, to na całych stopach, to na piętach... Kiedyś miałam problemy z paznokciami u nóg, okropnie bolały przy dotyku... Nie tylko do biegania zalecane jest odpowiednie obuwie...

Dziołchy FOLIA WAS ZBAWI
Ja mam odpowiednie buty, a mimo wszystko stopy pieką. To chyba przez płaskostopie i moje odciski na śródstopiu

Jak się folią owijałam, to słoninka cudnie się topiła Nie wiem czy spodenki neoprenowe to dobry pomysł. Ktoś ma pozytywne doświadczenia z pianką?
amber79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-31, 12:54   #60
marrgosia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 170
Dot.: Orbitrek cz. II

Cytat:
Napisane przez katemimosa Pokaż wiadomość
Moim skromnym zdaniem pomoże tak samo balsam za 180 zł jak ten za 10zł... Ważne żeby balsam wsmarowywać mocno i namiętnie... Czyli nie balsam pomaga tylko masaż! A folia to już działa cuda! Jeśli się ćwiczy. Czyli? Ćwiczenia są niezastąpione!

---------- Dopisano o 12:09 ---------- Poprzedni post napisano o 12:08 ----------


Spróbuję jazdę do tyłu, a Ty folie! ;-)

---------- Dopisano o 12:11 ---------- Poprzedni post napisano o 12:09 ----------


OOO tak! Kombinuję jak koń pod górę, to na palcach, to na całych stopach, to na piętach... Kiedyś miałam problemy z paznokciami u nóg, okropnie bolały przy dotyku... Nie tylko do biegania zalecane jest odpowiednie obuwie...


Jestem po ćwiczeniach: 30min Wielkiego"O" spalone 379kcal. Dodatkowo te moje przysiady setka bez niczego, ciurem bez przerw, i jeszcze 30. Darowałam sobie obciążenia,bo bolą mnie kolana

Wyjeżdżam na 3 tygodnie, obawiam się, że zaprzestanę ćwiczeń na orbim. Zastąpię go 40min pływaniem 2x w tyg, skakanką... No ale to nie to samo...




Dziołchy FOLIA WAS ZBAWI
No ja będę się owijać folią jak mojego narzeczonego nie będzie w domu Bo gdyby to zobaczył to by powiedział, że całkiem mi odbiło

P.S. Wczoraj się mierzyłam i jednak spadło mi w talii 2 cm, w biodrach 1 cm i w udzie 1 cm. Chyba po prostu przed okresem woda mi się zatrzymała w organizmie i dlatego nie było różnicy.
marrgosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-20 21:15:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:09.