Neonowe szpilki z HD? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-07, 17:25   #61
Kaska86
Zadomowienie
 
Avatar Kaska86
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 1 511
Dot.: Neonowe szpilki z HD?

Cytat:
Napisane przez eloteteie Pokaż wiadomość
Kaska86 - fragmenty Twoich wypowiedzi są naprawdę nie na miejscu. Wspominając o kostiumie z Promodu, wystarczyło powiedzieć, że się wykosztowałaś, albo wydałaś sporą sumę, nikogo nie obchodzi, że wydałaś 500zł.

Swoją drogą - dobrej jakości spódnica i żakiet za 500zł to nie wielki wydatek, ale normalna cena, problem w tym, że Promodowi do dobrej jakości daleko.
Może chciałaś "przyszpanować" tym, że jesteś w stanie wydać 500zł, jednak w przypadku kostiumu na nikim nie robi to wrażenia (następnym razem wspomnij o t-shircie za 300zł, myślę, że osiągniesz zamierzony efekt, a wszystkim nam opadną szczęki)...

A mówienie, że nigdzie nie widziałaś szpilek za mniej niż 129zł woła o pomstę do nieba. Wnioskuję, że buty za 99zł wykraczają poza możliwości Twojej wyobraźni i nawet nie wiedziałaś o istnieniu czegoś tak taniego, ale ten komentarz też był zbędny.
Nie na miejscu? Dziwne. Napisałam konkretną cene - dla podkreslenia że nie wiedziałam, że można zakupić tam rzeczy w granicach 30zł. Przyszpanować? Nie widze w tym żadnego szpanu - no ale ok.
Tak nie widziałam nigdzie butów za mniej niż 129zł. Jestem raz na pare miesięcy w Polsce i naprawde nie widziałam tańszych. Mam za to przepraszać? Zamiast uświadomić mnie gdzie można kupić fajne, markowe buty w przystępnych cenach - dostały mi się jakieś bicze.


Cytat:
Napisane przez maaddzziiaa Pokaż wiadomość
Kaska86- tak czytam Twoje wypowiedzi i nie mogę tego pozostawić bez komentarza..
Są tu różne kobiety, młode dziewczyny.. jedne noszą tylko "firmówki"- bo je na to stać, inne kupują zwykłe rzeczy, w zwykłych sklepach.. Jedne pochodzą z rodzin bogatych, inne z mniej bogatych, jedne mają dzieci i 100 innych wydatków niż firmowe ciuchy...

Więc jak możesz wmawiać komuś, że 99 zł za buty to mało ?!
Dla jednej to mało, dla drugiej to bardzo dużo, bo za te 100zł kupiłaby sobie 2 pary butów w zwykłym sklepie ( promocje też są.. )
Także, jeśli dla Ciebie 100 zł za buty, to mały wydatek, to ok.. ale nie wmawiaj innym, że to mało- bo Ty tak sądzisz.

A tak troszkę odbiegając od tematu... Ja bardzo dużo rzeczy kupuję w "Ciucholandach" i sie tego nie wstydzę. Uważam, że tam rzeczy są lepsze (nawet dużo firmówek jest), tańsze niż w sklepach i co najważniejsze- jak kupię bluzkę w "lumpexie", to wiem, że pół miasta nie będzie miało takiej samej...
Mimo, że kupuję w "lumpexach" uważam, że bardzo dobrze się ubieram i wiele osób mi to mówi
Liczy się gust.. nie zawsze tylko pieniądze ;] Bo za grosze można kupić coś super ! Trzeba tylko troszkę kombinować ;] ..bo w życiu trzeba kombinować.
Wmawiać?
Najpierw zapytałam się czy to dużo?
Potem jaka byłaby odpowiednia cena?
A na koniec, że moim zdaniem 99zł to nie dużo bo widuje dużo droższe. I że jak są sklepy, w których można kupić tanie szpilki to prosze o namiary.
Gdzie tu wmawianie?
Gdzie tu ubliżanie komuś, że kogoś nie stać?

Uważam, że zostałam zdyskryminowana za to, że odważyłam się powiedzieć że kupuje droższe buty? To chore.
A ocenianie mojej osoby wogóle mnie nie znając - to dopiero jest tupet!!!
__________________
My nails my hair my diamond rings,
Shining with all my fancy things,
My crib my car my clothes my jewels,
Why you mad? Cause I came up and I ain't changed.
Kaska86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-07, 18:11   #62
pasywno-agresywna
Zakorzenienie
 
Avatar pasywno-agresywna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 525
GG do pasywno-agresywna
Dot.: Neonowe szpilki z HD?

Dziewczynki, polecam przystopować, bo się posypią punkty karne.
pasywno-agresywna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-07, 18:13   #63
surykata
Zadomowienie
 
Avatar surykata
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 589
GG do surykata
Dot.: Neonowe szpilki z HD?

moje drogie kobitki wracajac do tematu kolorowych szpilek pytam wizazanki z Lodzi czy widzialy gdzies żółte " czólenka" (coz za nazwa,jakos mi sie staromodnie kojarzy hehe) w cenie nizszej niz 100 np ok 50 bo dla mnie 100 to jednak duzo
sa moze w ptaku?
surykata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-07, 18:28   #64
maaddzziiaa
Zakorzenienie
 
Avatar maaddzziiaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 632
Dot.: Neonowe szpilki z HD?

Chcę jeszcze tylko powiedzieć, że forum to miejsce wymiany myśli, poglądów i opinii i każdy ma do tego prawo. Wyraziłam już opinię i grzecznie już siedzę cicho ;]

Wracając do tematu...
Nie wiem czy u Was w miastach tak jest, ale jak ja bym wyszła na miasto w takich "rażących" szpilach, wszyscy by się na mnie dziwnie patrzeli, śmiali się i obgadywali.
Ja czasem lubię chodzić w rzeczach innych niż wszyscy, lubię oryginalność i nie raz ktoś komentował mój ubiór, choć tego sobie nie życzyłam.
Mieszkam chyba w mało tolerancyjnym mieście ;|

Szpilki są ładne, ale dla kogoś, kto umiałby w nich chodzić (czyli nie dla mnie )
maaddzziiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-07, 18:44   #65
Kaska86
Zadomowienie
 
Avatar Kaska86
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 1 511
Dot.: Neonowe szpilki z HD?

Cytat:
Napisane przez maaddzziiaa Pokaż wiadomość
Chcę jeszcze tylko powiedzieć, że forum to miejsce wymiany myśli, poglądów i opinii i każdy ma do tego prawo. Wyraziłam już opinię i grzecznie już siedzę cicho ;]
Zgadzam się.
__________________
My nails my hair my diamond rings,
Shining with all my fancy things,
My crib my car my clothes my jewels,
Why you mad? Cause I came up and I ain't changed.
Kaska86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-07, 21:20   #66
DJADKJGU
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 4 309
Dot.: Neonowe szpilki z HD?

Gdynia na szczescie jest tolerancyjnym miastem i jakim kochanym <3

a jak czesciej jestes w Stanach niz w Polsce to tym bardziej powinnas widziec tansze bo ja jak tam bylam to sie calkies niezle obkupilam za grosze
DJADKJGU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-07, 21:34   #67
Kaska86
Zadomowienie
 
Avatar Kaska86
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 1 511
Dot.: Neonowe szpilki z HD?

Cytat:
Napisane przez DJADKJGU Pokaż wiadomość
Gdynia na szczescie jest tolerancyjnym miastem i jakim kochanym <3

a jak czesciej jestes w Stanach niz w Polsce to tym bardziej powinnas widziec tansze bo ja jak tam bylam to sie calkies niezle obkupilam za grosze
Czy tańsze? Hmm... może w Forever21 albo Kohl'sie. Pozatym ceny porównywalne - tzn. wszystko zależy od marki - jak w Polsce.
__________________
My nails my hair my diamond rings,
Shining with all my fancy things,
My crib my car my clothes my jewels,
Why you mad? Cause I came up and I ain't changed.
Kaska86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-21, 12:32   #68
natiq1992
Przyczajenie
 
Avatar natiq1992
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4
Talking Dot.: Neonowe szpilki z HD?

Te butki kosztują 139 zł.
Uważam, że są fajne, zwracają na siebie uwagę jednak racją jest że nie pasują do wielu rzeczy i okazji. Ale zawsze warto miac w garderobie coś niebanalnego;p;p
__________________
nitka1992
natiq1992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-21, 13:19   #69
Vilqa
Zadomowienie
 
Avatar Vilqa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 812
Dot.: Neonowe szpilki z HD?

Cytat:
Napisane przez ooliwka Pokaż wiadomość
a to że ich nie zniszcze i będę mogła je ubierać kilka lat.....
przepraszam ale takie szpilki przeżyją max dwa sezony i to też nic pewnego, po takim czasie będą nie modne

no i głupota było by kupienie je za 100zł jeśli wiemy że w HD zawsze co sezon wszystko jest przecenione 50%
więc po co kupować teraz??
Lekko mi tu sprzecznością zalatuje. Skoro buty po sezonie są niemodne (a z postu wynika, ze Ooliwce zleży by być modną), to po co kupować je ....po sezonie

Przepraszam, cała wymiana zdań mi umknęła wcześniej, a cos mnie zmusiło do zabrania głosu.

Generelnie nie rozumiem o co ten cały krzyk z byciem modną. Jak mi się coś podoba, to ma to gdzieś, że to teraz passe jest. Ja to lubię i noszę. Nie czuję presji i nie poddaję sie dyktatowi koncernów odzieżoych i nie wymieniam szafy co sezon, bo olaboga, Jezus Maria, co powie sąsiadka z dołu, jak założę dzwony w kratkę. A kij jej w oko. Obłęd jakiś.

Co do neonowych butków, widziałam podobne kolory w sklepach Venezia, cena od 199 zł.
Ładne, kupiłabym nawet takie, ale trochę szkoda mi pieniędzy na tak wysokie szpile (tam miały 12cm). Po pierwsze bardzo takich nie lubię, po drugie dramatycznie się w tym chodzi, a że ja zawsze i wszedzie per pedes, nawet znaczne odległości (do samochodu też zresztą odpadają), to takie butki nie są mi potrzebne. Mam nadzieję, że znajdę coś na małym obcasie.
Radzę też poszukac na DeeZee, tam mają całkiem przystępne ceny, 39 zł, 49 zł....Jest jeszcze chyba jakis sklep Bucikowo, czy jakoś tak, też coś da się uplować.

Na marginesie, wiecie po ile chodzą buty Baty w Singapurze? W czsie wyprzedaży (chyba połowa lipca 2007 to była) po 10-35 singapurskich dolców, czyli po polskiemu od 15 do 55 zł. Kupić nie mogłam bo i tak nadbagaż miałam. Myślałam, że mnie krew zaleje.
__________________
"Bynajmniej" nie znaczy "przynajmniej"

Bazarek na rzecz Azylu dla świń "Chrumkowo"


Vilqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-09, 13:18   #70
filemonek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 21
Dot.: Neonowe szpilki z HD?

nie wiecie jeszcze gdzie mozna dostac takie rozowe? bo bylam w sklepie internetowym z marishą http://www.boomboot.com/produkt/pl/b...le_1/root.html ,ale sa już tylko czarne:/
filemonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:39.