W co się ubrać do restauracji z chlopakiem?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-10, 10:29   #1
sloneczkoo21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3

W co się ubrać do restauracji z chlopakiem??


witam serdecznie,

niedlugo wybieram sie na kolacjez chlopakiem,to bedzie nasze pierwsze wyjscie gdyz wzielam udzial w eskowym programie "BAL czy SZMAL"i mezczyzna ktory mi sie podoba zgodzil sie na romantyczna kolacje.I tu zaczynaja sie male schody,gdyz nie mam zielonego pojecia co bedzie odpowiedniego na ta okazje zeby wygladac elegancko,wygodnie,niezby t wyzywajaco a jednoczesnie zeby ten chlopakowi sie podobalo.Na codzien on wie jak wygladam,jak sie ubieram gdyz pracujemy w tym samym budynju,ale na ten wieczor chce wygladac kobieco i stosownie do mojego wieku..mam 21 lat
prosze o pomoc

Dodam jeszcze ze jestem niewysoka mam 63 cmi srednia budowa ciala (56 kg)

---------- Dopisano o 11:29 ---------- Poprzedni post napisano o 11:17 ----------

restauracja do ktorej sie wybieramy jest bardzo nowoczesna o nazwie "METAMORFOZA"

Edytowane przez sloneczkoo21
Czas edycji: 2010-01-10 o 10:19
sloneczkoo21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 10:40   #2
dottoressa
Zakorzenienie
 
Avatar dottoressa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 13 552
Dot.: W co się ubrać do restfauracji z chlopakiem??

63 cm? rzeczywiście niewysoka


najlepsze rozwiązanie to mała czarna i elegancki minimalizm - bez krzykliwych dodatków i włosy rozpuszczone tudzież prosto związane
__________________
Książką można czytelnikowi głowę, owszem przemeblować o tyle, o ile jakieś meble już w niej
przed lekturą stały.







ROZLICZENIA: klik
dottoressa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 11:00   #3
sloneczkoo21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3
Dot.: W co się ubrać do restfauracji z chlopakiem??

aha..generalnie mam w domu tylko jedna sukienke czarna babke bez ramiaczek,nie wiem czy taka jest odpowiednia
sloneczkoo21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 11:43   #4
dottoressa
Zakorzenienie
 
Avatar dottoressa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 13 552
Dot.: W co się ubrać do restfauracji z chlopakiem??

Cytat:
Napisane przez sloneczkoo21 Pokaż wiadomość
aha..generalnie mam w domu tylko jedna sukienke czarna babke bez ramiaczek,nie wiem czy taka jest odpowiednia
możesz zrobić zdjęcie na sobie?
__________________
Książką można czytelnikowi głowę, owszem przemeblować o tyle, o ile jakieś meble już w niej
przed lekturą stały.







ROZLICZENIA: klik
dottoressa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 12:38   #5
a_njunia
Zadomowienie
 
Avatar a_njunia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 1 575
GG do a_njunia
Dot.: W co się ubrać do restfauracji z chlopakiem??

Tak, zdecydowania mała czarna Pasuje wszedzie
__________________



Weź się sil na tanie d*py z tanich klubów tani durniu,
bo Ona chce bogactwa rozumu.

a_njunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 12:46   #6
lily92920
Zakorzenienie
 
Avatar lily92920
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kędzierzyn Koźle
Wiadomości: 11 997
Dot.: W co się ubrać do restfauracji z chlopakiem??

Ja na ostatnią kolacje z tż do restauracji ubrałam małą czarną z dzianiny, czerwony gofl i dla przełamania kryjące rajstopki w szkocką kratkę. Do tego dużą torebke na ramie i skórkowe oficerki. Kurtka mi troche nie pasowała, ale i tak dosyc szybko ją zdjełam
lily92920 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 13:05   #7
Paulettka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 402
GG do Paulettka
Dot.: W co się ubrać do restfauracji z chlopakiem??

zdecydowanie mała czarna, klasyczna elegancja zawsze i wszędzie jest mile widziana
Paulettka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-10, 13:07   #8
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: W co się ubrać do restfauracji z chlopakiem??

mała czarna + kryjące rajstopy ( nie bawiłabym się w zbędne kolory tutaj) + czarne czółenka na obcasie najlepiej wysokimmm + np. krótkie dopasowany żakiet z paskiem w talii - pasek może już być np. fioletowy + dopasowana do paska torebka czyli w tym wypadku fioletowa

no i ja byłabym za jakimś kuszącym ale eleganckim dekoldem - ciekawie by się prezentował przy typowym żakietowymi wcięciu w V

a biżuteria - dobrałabym tylko długie srebrne kolczyki w uszy a włosy spięła w luźny opadający kok
do tego wieczorowy kobecy makijaż

nie ma siły że na facecie taki zestaw wrażenia nie zrobił
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 14:12   #9
Xtase
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 732
Dot.: W co się ubrać do restfauracji z chlopakiem??

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
mała czarna + kryjące rajstopy ( nie bawiłabym się w zbędne kolory tutaj) + czarne czółenka na obcasie najlepiej wysokimmm + np. krótkie dopasowany żakiet z paskiem w talii - pasek może już być np. fioletowy + dopasowana do paska torebka czyli w tym wypadku fioletowa

no i ja byłabym za jakimś kuszącym ale eleganckim dekoldem - ciekawie by się prezentował przy typowym żakietowymi wcięciu w V

a biżuteria - dobrałabym tylko długie srebrne kolczyki w uszy a włosy spięła w luźny opadający kok
do tego wieczorowy kobecy makijaż

nie ma siły że na facecie taki zestaw wrażenia nie zrobił
Zgadzam się - kobieco, nowocześnie i jednocześnie elegancko
Włosy możesz też ułożyć w delikatne fale lub loki
__________________
Ty masz taki czar
Xtase jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 14:25   #10
dressy
Zadomowienie
 
Avatar dressy
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 229
Dot.: W co się ubrać do restfauracji z chlopakiem??

zamiast małej czarnej proponowałabym jakąś krótką dopasowaną sukienkę w interesującym kolorze, ciemne kryjące rajstopy i buty na obcasach, plus błyszcząca biżuteria i czerwona szminka.
__________________
the best things in life are free...
the second best are EXPENSIVE.

-coco chanel
dressy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 16:30   #11
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: W co się ubrać do restfauracji z chlopakiem??

Przede wszytskim co to za knajpa jesli cos w stylu ramzesow,sfinksow itp to mala czarna bez jaj

co to znaczy nowoczesna ?

wezcie pod uwage ze jest zima wiec czółenka raczej odpadaja.

Nwet rurki ,t-shirt i mala marynarka plus bizuteria potrafia byc elegancki a jednoczesnie dla mlodej dziewczyny.
To tylko kolacja (nie wizyta u krolowej) jak wyskoczy odstrzelona jak na wesele to sie chlopak "zdziwi" szczegolnie jesli przyjdzie w flanelowej koszuli w krate
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-10, 17:33   #12
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: W co się ubrać do restfauracji z chlopakiem??

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
Przede wszytskim co to za knajpa jesli cos w stylu ramzesow,sfinksow itp to mala czarna bez jaj

co to znaczy nowoczesna ?

wezcie pod uwage ze jest zima wiec czółenka raczej odpadaja.

Nwet rurki ,t-shirt i mala marynarka plus bizuteria potrafia byc elegancki a jednoczesnie dla mlodej dziewczyny.
To tylko kolacja (nie wizyta u krolowej) jak wyskoczy odstrzelona jak na wesele to sie chlopak "zdziwi" szczegolnie jesli przyjdzie w flanelowej koszuli w krate
ja tam nie uważam ramzesów i sfinxów za restauracje.. no ale jak kto lubi.

a że zima.. zakłądam, że można autem pojechać i już nie widzę problemu z butami - które jednak wyglądają lepiej


poza tym nie wiem od kiedy mala czarna to ubrania się w wersji "odstrzelonej jak na wesele".... nawet nie wiem od kiedy mała czarna gdziekolwiek nie pasuje
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 18:06   #13
lily92920
Zakorzenienie
 
Avatar lily92920
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kędzierzyn Koźle
Wiadomości: 11 997
Dot.: W co się ubrać do restfauracji z chlopakiem??

Racja Paula, nie wiemy jaka to knajpa dokladnie.
Autorko watku, co to za knajpka? Jesli to jakis modny pub wybralabym czarne rurki, dopasowana bluzke i czarna marynarke + torebka, mogą być buty na obcasach.
Jesli to jest elegancka restauracja- tak jak pisałam w poście powyzej- mała czarna!
lily92920 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 18:48   #14
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: W co się ubrać do restfauracji z chlopakiem??

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
ja tam nie uważam ramzesów i sfinxów za restauracje.. no ale jak kto lubi.
ja tez nie ale ska dmam wiedziec czy nie jest to knajpa tego typu ?


Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
a że zima.. zakłądam, że można autem pojechać i już nie widzę problemu z butami - które jednak wyglądają lepiej.
u nas na stare miasto autem nie mozna wjechać
nie idzie na kolacje z prezydentem więc nie rozumiem dlaczego nie mialaby ubrac jak czlowiek kozaków.

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość

poza tym nie wiem od kiedy mala czarna to ubrania się w wersji "odstrzelonej jak na wesele".... nawet nie wiem od kiedy mała czarna gdziekolwiek nie pasuje
mala czarna malej czarnej nie równa ,nie widze problemu aby ubrac mala czarna dzianinową z fajnym golfem ,grube rajstopy i kozaki a usmiechnełabym sie pod nosem widzac dziewczynę w satynowej male czarnej z odsłonietymi ramionami w czółenkach .

No ale jak kto lubi.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 19:10   #15
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: W co się ubrać do restfauracji z chlopakiem??

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
ja tez nie ale ska dmam wiedziec czy nie jest to knajpa tego typu ?




u nas na stare miasto autem nie mozna wjechać
nie idzie na kolacje z prezydentem więc nie rozumiem dlaczego nie mialaby ubrac jak czlowiek kozaków.



mala czarna malej czarnej nie równa ,nie widze problemu aby ubrac mala czarna dzianinową z fajnym golfem ,grube rajstopy i kozaki a usmiechnełabym sie pod nosem widzac dziewczynę w satynowej male czarnej z odsłonietymi ramionami w czółenkach .

No ale jak kto lubi.
no właśnie - dobrze, że ja napisałam żeby szła z odkrytymi ramionami ( umknęło ci to, że kazałam jej na gołe nogi wyjść)... no i ja jej przecież kazałam wyjść w jedwabnej a nie satynowej.. oj jak ty nie dokłądnie czytasz...

a co do propozycji - to może stąd że dziewczyna nie idzie na wypad z kolegą a chcę zrobić wrażenie na chłopaku który jej soę podoba ?!

obstawiam, że akurat w jeansach/spodniach czy nawet spódnicy to on ją widział nie raz akurat więc wyglądajac jak codzień raczej wrażenia na nic wielkiego nie zrobi

poza tym nie wiem co się tych kozaków tak uczepiłaś
na chodnikach nie ma śniegu po kolana więc nie wiem co by się komuś stało takiego strasznego jakby kawałek przeszedł w szpilkach na obcasie założonych na grube kryjące rajstopy
pewnie umarłaby z wyziębienia


ja się będę tego trzymać - jak człowiek od tego nie umrze a chce zrobić wrażenie na facecie to jednak jakl swiat światem nie ma to jak łydka przy obcasie...
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 20:28   #16
Kica.
Zakorzenienie
 
Avatar Kica.
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 453
Dot.: W co się ubrać do restfauracji z chlopakiem??

jakaś klasyczna sukienka, nawet niekoniecznie czarna a np czerwona. lub czarna ożywiona jakimś fajnym kobiecym dodatkiem, albo z jakimiś koronkami

wysokie szpilki, też bym była raczej za czółenkami, ale jeśli nie będziesz autem to jakieś zgrabne kozaki też pasują

na wierzch żakiet, na pewno nie zakrywałabym szyj golfem, w końcu ma być to randka wiec nie warto aż tak sie zasłaniać.

myślę, że warto się troche odstawić skoro facet ci się podoba i jest to też dośc nietypowa randka (przez eske).

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
To tylko kolacja (nie wizyta u krolowej) jak wyskoczy odstrzelona jak na wesele to sie chlopak "zdziwi" szczegolnie jesli przyjdzie w flanelowej koszuli w krate
kobieca kiecka i szpilki to strój do królowej? bo ja tak chodzęna co dzień i uważam to za normalny strój u kobiety, a nie odświętny.
a jeśli chłopak przyjdzie we flaneli w krate to powinno być jemu wstyd, a nie dziwić się że kobieta się ładnie ubrała
__________________
INSTAGRAM
ZDROWIE.VEGIE.PL

Edytowane przez Kica.
Czas edycji: 2010-01-10 o 20:31
Kica. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 22:08   #17
Espania
Raczkowanie
 
Avatar Espania
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 119
Dot.: W co się ubrać do restfauracji z chlopakiem??

wydaje mi się, że chłopak pomyśli raczej, że autorka wątku jest nienormalna, przychodząc w taką zimę w czółenkach, a to raczej nie zrobi na nim dobrego wrażenia ubierz się w coś, w czym czujesz się komfortowo, wtedy nie będziesz się zastanawiać czy wszystko jest na swoim miejscu, a skupisz na olśnieniu go swoją błyskotliwością i intelektem. oczywiście jakiś kuszący, ale nie za głęboki dekolt nie zaszkodzi
__________________
mój kręgosłup moralny od lat cierpi na zaawansowaną skoliozę.
Espania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 08:37   #18
Vilqa
Zadomowienie
 
Avatar Vilqa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 812
Dot.: W co się ubrać do restfauracji z chlopakiem??

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
poza tym nie wiem co się tych kozaków tak uczepiłaś
na chodnikach nie ma śniegu po kolana więc nie wiem co by się komuś stało takiego strasznego jakby kawałek przeszedł w szpilkach na obcasie założonych na grube kryjące rajstopy
pewnie umarłaby z wyziębienia
A to ciekawe? Na pewno z Polski piszesz?
Bo ja mam, a w końcu mieszkam w drzym mieście, śnieg na chodnikach właśnie po kolana.
Jeśli facet po nią przyjedzie samochodem i potem odwiezie (lub taksówką) to niech sobie w szpilkach paraduje. Niemniej uważam, że klasyczne, czarne, skórzane kozaki na obcasie to nie wiocha i do restauracji można w nich iść. Więcej, do sukienki też pasują.

Trudno autorce doradzić, bo nie napisała, co to za restauracja. To, że jest nowoczesna mało mówi. Znam nowoczesną restauracje, gdzie nie wpuszczają bez krawata, i taka, gdzie siedzą studenci w powyciąganych swetrach.
__________________
"Bynajmniej" nie znaczy "przynajmniej"

Bazarek na rzecz Azylu dla świń "Chrumkowo"


Vilqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 21:58   #19
lucywithdiamonds
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 213
Dot.: W co się ubrać do restauracji z chlopakiem??

Mała czarna będzie wyglądała genialnie! Nie ważne czy masz 18 czy 60 lat! Dlatego polecam Ci klasyczną sukienkę (te przedstawione w stylizacji pochodzą z kolekcji Tally Weijl) plus eleganckie, niewyzywające buty. Czy to czółenka na lekkim obcasie czy też baletki (Prima Moda). Do tego fajna, elegancka biżuteria (Agatha Paris) i torebka (Prima Moda). Powodzenia i baw się dobrze!!!
lucywithdiamonds jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-12, 08:44   #20
ooollaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 92
Dot.: W co się ubrać do restauracji z chlopakiem??

Co racja to racja- ale patrząc na zwały śniegu za oknem czółenka to w tym przypadku poroniony pomysł!! Bałabym się na Twoim miejscu, że facet weźmie Cię za nienormalną!! Jest tyle ładnych botków, kozaków, że napewno będziesz w stanie znaleźć odpowiednie obuwie żeby nie zmarznąć a wyglądać olśniewająco!!

Sukienka, spodnie i cała reszta to już Twoja wola+ ubierz się wyjątkowo, ale przede wszystkim wygodnie- bo nie ma nic gorszego niż siedzieć cały wieczór jak na szpilkach i myśleć czy wszystko jest ok!

Ja osobiście jeśli byłby spory mróz wybrałabym eleganckie czarne rurki, botki/kozaczki, czarną marynarkę z odwijanymi rękawami i jakieś fajne dodatki+ fryzura---> i myślę, że byłoby ok!!
ooollaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-12, 09:07   #21
amber2046
Zakorzenienie
 
Avatar amber2046
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: na zachód od HollyŁódź
Wiadomości: 4 399
Dot.: W co się ubrać do restauracji z chlopakiem??

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
poza tym nie wiem co się tych kozaków tak uczepiłaś
na chodnikach nie ma śniegu po kolana więc nie wiem co by się komuś stało takiego strasznego jakby kawałek przeszedł w szpilkach na obcasie założonych na grube kryjące rajstopy
pewnie umarłaby z wyziębienia


ja się będę tego trzymać - jak człowiek od tego nie umrze a chce zrobić wrażenie na facecie to jednak jakl swiat światem nie ma to jak łydka przy obcasie...
Nawet w centrum można trafić na taki do łydki i mega wielkie kałuże pełne roztapiającego się śniegu, a na Piotrkowską przy której jest większość ciekawym miejsc nie wolno wjeżdża autem i trzeba zaparkować przecznice wcześniej.

Zresztą faceci zwykle są praktyczni (szpilkami o tej porze roku możesz ich przede wszystkim zszokować, co nie przysporzy ci plusów) i nie znają sie na butach (ładne czarne kozaki na obcasie nie bedą ich razić do opisanej bombki).
__________________
"Związki partnerskie? Ja od razu na małżeństwa homoseksualne bym pozwolił. Nikt nigdzie nie powinien być zwalniany z tego koszmaru. (...)
Co to ma być - same romanse? Jakieś przyjemności? I uważam, że absolutnie powinni dostać prawo adopcji."
Janusz Głowacki

Crucify Your Mind
amber2046 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-12, 10:36   #22
evak1988
Zadomowienie
 
Avatar evak1988
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 1 518
GG do evak1988
Dot.: W co się ubrać do restauracji z chlopakiem??

heh z tego co widzę to np u mnie wszedzie taka ciapa i śnieg że w czółenkach nie ma szans, ja bym nie wyszła w czółenkach, też ostatnio byłam na kolacji w restauracji ubrałam się cała na czarno, tunika+ czarne kryjące rajstopy lub legginsy i czarne kozaki na obcasie, dodatki mialam fioletowe :P to ty się musisz dobrze czuć, pierwsze wrażenie jest ważne ale nie możesz nie być sobą
__________________
evak1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-14, 14:16   #23
sloneczkoo21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3
Dot.: W co się ubrać do restauracji z chlopakiem??

witam Was ponownie

dziekuje Wam z calego serca za nie samowite rady,napewno wezmę je pod uwagę
co do restauracji to jest to restauracja "METAMORFOZA" na Gdańskiej starówce.Jesli ktos by chcial to moze wejsc w google i zobaczyc jak wyglada lokal i wtedy pomoc mi z wyborem ubrania,jak i dodatkowBede niezmiernie wdzieczna
sloneczkoo21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-14, 17:19   #24
asia84
Rozeznanie
 
Avatar asia84
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 594
GG do asia84
Dot.: W co się ubrać do restauracji z chlopakiem??

Klimat Metamorfozy bardziej przypomina Sphinxa niz jakąś drogą restaurację, więc ja raczej postawiłabym na dżinsowe rurki, kozaki i fajną bluzkę. Napewno nic bardziej eleganckiego. Zarówno właściciel, jaki reszta pracowników to raczej ludzie młodzi, więc sam klimat restauracji jest bardziej na luzie. Ponieważ knajpa jest na Starówce, więc z zaparkowaniem pod samymi drzwiami może być problem - to też przemawia za kozakami. A poza tym, może po kolacji zbierze Wam się na romantyczny spacer po Starym Mieście i wtedy też szpileczki mogą nie być dobrym pomysłem...
asia84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-14, 19:14   #25
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: W co się ubrać do restauracji z chlopakiem??

Cytat:
Napisane przez Vilqa Pokaż wiadomość
A to ciekawe? Na pewno z Polski piszesz?
Bo ja mam, a w końcu mieszkam w drzym mieście, śnieg na chodnikach właśnie po kolana.
Jeśli facet po nią przyjedzie samochodem i potem odwiezie (lub taksówką) to niech sobie w szpilkach paraduje. Niemniej uważam, że klasyczne, czarne, skórzane kozaki na obcasie to nie wiocha i do restauracji można w nich iść. Więcej, do sukienki też pasują.

Trudno autorce doradzić, bo nie napisała, co to za restauracja. To, że jest nowoczesna mało mówi. Znam nowoczesną restauracje, gdzie nie wpuszczają bez krawata, i taka, gdzie siedzą studenci w powyciąganych swetrach.
tak z polski, i naprawde nie widze takiego śniegu który miałby utrudnić przespacerowanie kawałka w szpilkach

Cytat:
Napisane przez amber2046 Pokaż wiadomość
Nawet w centrum można trafić na taki do łydki i mega wielkie kałuże pełne roztapiającego się śniegu, a na Piotrkowską przy której jest większość ciekawym miejsc nie wolno wjeżdża autem i trzeba zaparkować przecznice wcześniej.

Zresztą faceci zwykle są praktyczni (szpilkami o tej porze roku możesz ich przede wszystkim zszokować, co nie przysporzy ci plusów) i nie znają sie na butach (ładne czarne kozaki na obcasie nie bedą ich razić do opisanej bombki).
a to ci ciekawe bo ja dzisiaj sobie spacer od kościuszki do heliosa z kawałkiem pitryny w międzyczasie strzeliłam i jakoś nie dostrzeglam jakiś tragicznych warunków

obstawiam poza tym, że ostatnie nad czym facet zacznie się zastanawiać to przeznaczenie obuwia

i nie oszukujmy sie... ale kozaki jakie opferuja nam sklepy.. no ani w nich nie jest ciepło ani nic w tym stylu.. chyba, że ktoś w glanach śmiga. Ja w płaskich kozakach ślizgam się na potęgę ale za to w butach na obcasie jakoś daję radę przejść
wniosek mam taki że uważacie, że należy niosić kozaki TYLKO I WYŁĄCZNIE Z MENTALNOŚCI - bo jest zima a kozaki to zimowe buty wiec trzeba zima nosic kozaki... nie nawidze tego calego podejscia do swiata.. z kurtkami w tym kraju jest to samo - niech ktos sproobuje zima miec na sobie mega ciepla bluze na futrze to nazwie sie go debilem.. ale co tam ze mu cieplej niz panience w plaszczyku na podszewce. No ale plaszcz to plaszcz i basta.

====

ale wy rozpaczać, co wy z cukru jesteście czy co ?
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-14, 19:25   #26
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: W co się ubrać do restauracji z chlopakiem??

Czesto bywam w restauracjach i nigdy nie mam dylematu w co sie ubrac, Biore co mi wpadnie w oko. I nie zauwazylam, aby ludzie sie ubierali jak na hmm chrzciny czy komunie. A tutaj dylemat jakby sie szlo na wesele

Restauracja...we wszystkim mozna pojsc ( oczywiscie wykluczamy dres itp). A z elegancja to tez bez przesady, przeciez to nie bal. To TYLKO restauracja. Ot co, proste.

ps. Patrze za okno i nie wyobrazam sobie przejsc nawet chwilki teraz w innych butach niz kozaki. Duzo sniegu, miejscami chlapa, i cholernie zimno. Jestem "za" zimowymi butami, kozakami i kurtkami

Edytowane przez ellish
Czas edycji: 2010-01-14 o 19:33
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:11.