Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadać, pisz TUTAJ - Strona 64 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-03-10, 20:56   #1891
panimalinkowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 28
Dot.: GymRa- ćwiczył ktoś? ;)

Chciałabym schudnąć, możliwie jak najszybciej. Mam około 166cm wzrostu i 61 kg. Nie chodzi mi o zrzucenie wagi tylko o poprawę wyglądu ( grube nogi, boczki, brzuszek). Chciałabym żebyście się podzieliły swoimi doświadczeniami w odchudzaniu, jak to zrobiłyście - ćwiczenia, biegi, diety czy może jakieś preparaty? Prosiłabym Was też o wypowiedź co mi radzicie Dodam jeszcze że kilka miesięcy temu ćwiczyłam codziennie, były to ćwiczenia wymyślone przeze mnie, ale raz - znudzily mnie, dwa- nie widziałam efektow (choć właściwie nie trwało to zbyt długo więc mogłam się tego spodziewać )
panimalinkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-10, 20:56   #1892
Szybkobiegacz
Blood and fire
 
Avatar Szybkobiegacz
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: down the road
Wiadomości: 378
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadac, pisz TUTAJ

Cytat:
Napisane przez danana Pokaż wiadomość
Dziewczyny!Chcialam was prosic o rade.
Zaczelamn troche cwiczyc na siłowni,nie ukrywam ze przynosi mi to duzą satysfakcje,mam wiecej energii,lepsze samopoczucie i w ogole
robimy z kolezanka tak że cwiczymy po kilka minut na kazdym przyrzadzie wedlug naszego uznania jednak wiem że nie powinno sie tak chaotycznie cwiczyc,bo pewnie ma znaczenie ''co po czym''?
no i rozgrzewka przed i po?jaka robicie?
a i jeszcze jedno:ja jestem mocno szczupła i nie chciałabym chudnać ,jedynie wiadomo poprawic kondycje i ujędrnic to i owo oraz podnieść
wiec nie wiem jak to powinnam robić?macie jakies rady?prosze prosze uświadomcie mnie troche
Danana - co prawda nie jestem dziewczyną, ale odpowiem ; ) Dobrze jest, gdy trening ma ręce i nogi - wiesz co robisz i po co. Zarówno ze względów skuteczności, jak i motywacyjnych. Dlatego poszukałbym jakiegoś bardziej strukturyzowanego programu, ewentualnie rozpisał go sobie sam lub poprosił trenera na siłowni. Robienie cały czas tego samego to najlepszy sposób na przemęczenie i nudę, a potem odpuszczenie.
__________________
Natura twoja jest zła Z tym się pogódź
Woła przez ciebie głosem który cię przeraża
Słowami których zdawało ci się - nie miałeś w sobie
Wytryska z ciebie inna niźli o niej mniemasz
jak wrzące źródło o zapachu siarki
pod którym omdlewają zielone łąki pozoru

Szybkobiegacz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-11, 11:16   #1893
danana
Zadomowienie
 
Avatar danana
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 295
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadac, pisz TUTAJ

dzięki za dpowiedzi!
danana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-11, 13:49   #1894
Pudel123
Wtajemniczenie
 
Avatar Pudel123
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 2 455
Dot.: GymRa- ćwiczył ktoś? ;)

Cytat:
Napisane przez panimalinkowa Pokaż wiadomość
Chciałabym schudnąć, możliwie jak najszybciej. Mam około 166cm wzrostu i 61 kg. Nie chodzi mi o zrzucenie wagi tylko o poprawę wyglądu ( grube nogi, boczki, brzuszek). Chciałabym żebyście się podzieliły swoimi doświadczeniami w odchudzaniu, jak to zrobiłyście - ćwiczenia, biegi, diety czy może jakieś preparaty? Prosiłabym Was też o wypowiedź co mi radzicie Dodam jeszcze że kilka miesięcy temu ćwiczyłam codziennie, były to ćwiczenia wymyślone przeze mnie, ale raz - znudzily mnie, dwa- nie widziałam efektow (choć właściwie nie trwało to zbyt długo więc mogłam się tego spodziewać )

I możliwie jak najszybciej bedzie jojo. Chudnij zdrowo i typowo: dieta + cwiczenia (możesz dywanowki jednak ja jestem zwolenniczka chodzenia na fitness i silke - zawsze ktoś Cie poprawi)
__________________
come take my heart of glass and give me your love
I hope you'll still be there to pick the pieces up


89,9->73,2

spinoholiczka

[COLOR="Gray"]thriatlon - finished!
Pudel123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-11, 20:24   #1895
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 327
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadac, pisz TUTAJ

Cytat:
Napisane przez Szybkobiegacz Pokaż wiadomość

Regeneracja ma różne oblicza. Najlepszą jest zdrowy, długi sen w nocy. Przy ćwiczeniu codziennie masz mimo wszystko 24h przerwy. Jeśli plan jest ułożony sensownie, obciążenia się zmieniają, atakujesz różne części ciała, jesteś młoda, sprawna, dobrze sypiasz, nie skreślałbym z góry treningu codziennie. Obserwuj się po prostu i zwracaj uwagę, czy nie robisz się zmęczona, czy codzienne jednostki nie robią się trudniejsze, nie łapią Cię choroby itd.

W wyczynowym sporcie zdarza się, że trenuje się 3x dziennie. To jest dopiero hardcore. Z tego punktu widzenia codzienny trening to nic takiego. Młody organizm ma niesamowite zdolności regeneracji. Trudniej robi się dopiero w okolicach 30-tki, 40-tki...

Jeszcze jedno: czasami potrzebna jest regeneracja psychiczna. Zrobienie dnia wolnego, przerwanie diety, czasami wręcz upicie się i ogólne wyluzowanie. Jeśli czujesz taką potrzebę, to raz na jakiś czas jest to wręcz wskazane
Dzieki za odpowiedz. W zasadzie wyczerpala wszystkie moje watpliwosci

Przyznam, ze w kontekscie tego co napisales, chyba sama w naturalny sposob robilam sobie te dni regeneraycjne - wlasnie wedy gdy czulam sie zmeczona, jakas taka wewnetrznie znuzona, gdy gorzej fizycznie sie czulam itd. Organizm sam mi dawal znaki, wiec teraz wiem, ze mam dalej go sluchac ;d

A jednak duzo lepiej sie cuzje, gdy cwicze codziennie tak do 50 minut , niz np. 3 - 4 razy w tygodniu po 1,5 h.

---------- Dopisano o 21:24 ---------- Poprzedni post napisano o 21:23 ----------

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
Bo przepracowany organizm jest bardziej podatny np. na kontuzje. Poza tym ćwiczenia nie są wtedy tak efektywne.
Ilość dni regeneracji zależy indywidualnie od każdego (od dyscypliny sportu, stopnia wytrenowania, intensywności wysiłku). Jak biegałam, to robiłam to co 2 dni, więc miałam 3-4 dni biegowe w ciągu tygodnia. Na rowerze mogę przejeździć bite 7 dni na wyjeździe, ale potem siedzę np. kolejne 7 dni i nic nie robię, bo czuję się wciąż zmęczona
Po zawodach rowerowych czasami nic nie robiłam przez kolejne 5 dni A ścigałam się amatorsko
Czasami nawet trenując według planu (np. co 2 dni) w jakimś tygodniu robię sobie 3 kolejne dni przerwy, bo czuję jakieś takie zmęczenie i że po prostu nie chce mi się iść trenować. I to nie jest lenistwo tylko po prostu wiem, że jakbym się zmusiła, to ten bieg nie byłby efektywny.
Myślę, że na początek zrób sobie 2 dni. Co najwyżej możesz dorzucić jakieś ćwiczenia rozciągające w jeden z nich.
Dzieki, juz mam pelny obraz co i jak
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-11, 21:40   #1896
nikate
Przyczajenie
 
Avatar nikate
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Łysa Góra
Wiadomości: 19
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadac, pisz TUTAJ

witajcie,
mam takie pytanie, które niesamowicie mnie męczy a jakoś nie potrafię znaleźć odpowiedzi w czeluściach internetów.
Jestem na redukcji, dieta ok, ale mój problem to ćwiczenia.A w sumie ich rozplanowanie.
Otóż tak:
Niedziela- spinning
Poniedziałek - spinning
Sroda- spinning + shape(a'la aerobik)
Piątek - spinning

I te zajęcia są jakby stałe i raczej nie do ruszenia. Dodatkowo ćwiczę siłowo - trening obwodowy na wszystkie partie ciała. Zastanawiam się gdzie go umieścić, czy np odpowiedni byłby taki rozkład?

Niedziela - obwodowy + spinning
Poniedziałek - spinning
Wtorek - obwodowy
Środa - spinning+ shape
Czwartek - obowodowy
Piątek - spinning
Sobota- wolne/bieganie/basen

Będę bardzo wdzięczna za podpowiedzi.
nikate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-12, 15:44   #1897
moja imaginacja
Zakorzenienie
 
Avatar moja imaginacja
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: De
Wiadomości: 9 061
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadac, pisz TUTAJ

Chciałabym zbudować mięśnie brzucha. Póki co mam lekki zarys, ale nie widać nic gołym okiem. Od kilku miesięcy ćwiczę 6x w tyg, różni trenerzy z youtuba zostali wypróbowani, różne ćwiczenia, ale nie wiem co ćwiczyć, ile i jak, żeby te mięśnie w ogóle ujrzały światło dzienne dodam, że mam do wykorzystania hantle. Nie umiem wykonywać cwiczeń opisowych -muszę je zobaczyć, żeby zrozumieć o co chodzi. Może macie jakieś wskazówki, znacie jakieś sensowne plany treningowe, które można wykonywać w domu? I co z tą dietą, jak ona powinna wyglądać?
moja imaginacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-12, 16:05   #1898
onlythelonly
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 53
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadac, pisz TUTAJ

Cytat:
Napisane przez moja imaginacja Pokaż wiadomość
Chciałabym zbudować mięśnie brzucha. Póki co mam lekki zarys, ale nie widać nic gołym okiem. Od kilku miesięcy ćwiczę 6x w tyg, różni trenerzy z youtuba zostali wypróbowani, różne ćwiczenia, ale nie wiem co ćwiczyć, ile i jak, żeby te mięśnie w ogóle ujrzały światło dzienne dodam, że mam do wykorzystania hantle. Nie umiem wykonywać cwiczeń opisowych -muszę je zobaczyć, żeby zrozumieć o co chodzi. Może macie jakieś wskazówki, znacie jakieś sensowne plany treningowe, które można wykonywać w domu? I co z tą dietą, jak ona powinna wyglądać?
Mięśnie brzucha robi się w kuchni, nie na siłowni. Ustaw dobrze dietę, ogranicz proste węgle, dużo pij, nie jedz słodyczy, warzywa dodaj i mięso, ale nie smażone i bez panierki, tylko pieczone. Ogranicz sól i powoli do celu

Edytowane przez onlythelonly
Czas edycji: 2016-03-12 o 16:05 Powód: literówki
onlythelonly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-12, 16:53   #1899
moja imaginacja
Zakorzenienie
 
Avatar moja imaginacja
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: De
Wiadomości: 9 061
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadac, pisz TUTAJ

Cytat:
Napisane przez onlythelonly Pokaż wiadomość
Mięśnie brzucha robi się w kuchni, nie na siłowni. Ustaw dobrze dietę, ogranicz proste węgle, dużo pij, nie jedz słodyczy, warzywa dodaj i mięso, ale nie smażone i bez panierki, tylko pieczone. Ogranicz sól i powoli do celu
ale to co, samą dietą zrobię mięśnie? trochę wydaje mi się to być abstrakcją. Wiem, że dieta jest ważna, ale ćwiczenia przecież też odgrywają rolę.
moja imaginacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-12, 19:42   #1900
olasia99
Zakorzenienie
 
Avatar olasia99
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Reszty nie trzeba, dalej sama trafię
Wiadomości: 26 139
Send a message via Skype™ to olasia99
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadac, pisz TUTAJ

Cytat:
Napisane przez moja imaginacja Pokaż wiadomość
ale to co, samą dietą zrobię mięśnie? trochę wydaje mi się to być abstrakcją. Wiem, że dieta jest ważna, ale ćwiczenia przecież też odgrywają rolę.
No mięśnie nie urosną Ci od dobrego odżywiania Tylko że dieta to minimum 70% sukcesu. Możesz mieć mięśnie przykryte tłuszczem albo np. chodzić ciągle wzdęta, jeżeli nie uporządkujesz sobie najpierw spraw w kuchni.

Btw trening brzucha 6x w tygodniu? Dla mnie to zabójstwo I to przez parę miesięcy. Mięśnie nie rosną podczas wysiłku a w trakcie regeneracji, także zastanowiłabym się, czy nie dać trochę im odsapnąć.
__________________
olasia99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-13, 10:04   #1901
moja imaginacja
Zakorzenienie
 
Avatar moja imaginacja
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: De
Wiadomości: 9 061
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadac, pisz TUTAJ

Cytat:
Napisane przez olasia99 Pokaż wiadomość
No mięśnie nie urosną Ci od dobrego odżywiania Tylko że dieta to minimum 70% sukcesu. Możesz mieć mięśnie przykryte tłuszczem albo np. chodzić ciągle wzdęta, jeżeli nie uporządkujesz sobie najpierw spraw w kuchni.

Btw trening brzucha 6x w tygodniu? Dla mnie to zabójstwo I to przez parę miesięcy. Mięśnie nie rosną podczas wysiłku a w trakcie regeneracji, także zastanowiłabym się, czy nie dać trochę im odsapnąć.
Nie no, ogólnie 6x w tyg ćwiczenia,ale nie tylko brzuch :P pośladki, nogi, Cardio itd.
A jakie macie zdanie na temat a6w? Warto spróbować? A jeśli już się zdecyduje to dorzucić do tego jakieś inne treningi ABS?
moja imaginacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-13, 10:29   #1902
olasia99
Zakorzenienie
 
Avatar olasia99
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Reszty nie trzeba, dalej sama trafię
Wiadomości: 26 139
Send a message via Skype™ to olasia99
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadac, pisz TUTAJ

Cytat:
Napisane przez moja imaginacja Pokaż wiadomość
Nie no, ogólnie 6x w tyg ćwiczenia,ale nie tylko brzuch :P pośladki, nogi, Cardio itd.
A jakie macie zdanie na temat a6w? Warto spróbować? A jeśli już się zdecyduje to dorzucić do tego jakieś inne treningi ABS?
Szkoda kręgosłupa. Znajdź sobie kilka ćwiczeń angażujących różne partie mięśni brzucha i wykonuj codziennie kilka ćwiczeń każde na inną partię w kilku seriach z pewną (np. 20) ilością powtórzeń. Staraj się nie powtarzać ćwiczeń częściej niż co 3 trening. Może mięśnie ci się do wysiłku przyzwyczaiły i temu ich nie widać, no nie wiem Jak w taki sposób urozmaicisz trening + będziesz pilnować diety, to powinno być ok.
__________________
olasia99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-13, 11:18   #1903
onlythelonly
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 53
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadac, pisz TUTAJ

Cytat:
Napisane przez olasia99 Pokaż wiadomość
Szkoda kręgosłupa. Znajdź sobie kilka ćwiczeń angażujących różne partie mięśni brzucha i wykonuj codziennie kilka ćwiczeń każde na inną partię w kilku seriach z pewną (np. 20) ilością powtórzeń. Staraj się nie powtarzać ćwiczeń częściej niż co 3 trening. Może mięśnie ci się do wysiłku przyzwyczaiły i temu ich nie widać, no nie wiem Jak w taki sposób urozmaicisz trening + będziesz pilnować diety, to powinno być ok.

Żeby mięśnie w ogóle widać było, to trzeba nie mieć na brzuchu tłuszczu, a do tego dieta jest niezbędna. Można pykać brzuszki nawet 5 razy dziennie, tylko po co, to nic nie da, jak będziesz jadła za dużo węgli, soli, to i tak wiadro z tego. Tak, dieta to 70% sukcesu, ruch 30 i to ten zróżnicowany.
Poza tym mięśnie na brzuchu masz, każdy je ma, nawet ten, kto nie ćwiczy. Coś przecież trzyma narządy wewnętrzne w środku i zapewnia odpowiednią postawę, a sam kręgosłup i skóra do tego nie wystarczą.
onlythelonly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-13, 16:24   #1904
moja imaginacja
Zakorzenienie
 
Avatar moja imaginacja
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: De
Wiadomości: 9 061
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadac, pisz TUTAJ

Cytat:
Napisane przez onlythelonly Pokaż wiadomość
Żeby mięśnie w ogóle widać było, to trzeba nie mieć na brzuchu tłuszczu, a do tego dieta jest niezbędna. Można pykać brzuszki nawet 5 razy dziennie, tylko po co, to nic nie da, jak będziesz jadła za dużo węgli, soli, to i tak wiadro z tego. Tak, dieta to 70% sukcesu, ruch 30 i to ten zróżnicowany.
Poza tym mięśnie na brzuchu masz, każdy je ma, nawet ten, kto nie ćwiczy. Coś przecież trzyma narządy wewnętrzne w środku i zapewnia odpowiednią postawę, a sam kręgosłup i skóra do tego nie wystarczą.
Ale nie każdy ma je widoczne byłam na redukcji, nie chciałabym więcej chudnąć, tylko właśnie rozbudować mięśnie.
moja imaginacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-13, 17:52   #1905
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 327
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadac, pisz TUTAJ

Cytat:
Napisane przez moja imaginacja Pokaż wiadomość
Ale nie każdy ma je widoczne byłam na redukcji, nie chciałabym więcej chudnąć, tylko właśnie rozbudować mięśnie.
No to wpisz sobie w google, cwiczenia na rzezbe brzucha.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-13, 18:05   #1906
olasia99
Zakorzenienie
 
Avatar olasia99
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Reszty nie trzeba, dalej sama trafię
Wiadomości: 26 139
Send a message via Skype™ to olasia99
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadac, pisz TUTAJ

Cytat:
Napisane przez onlythelonly Pokaż wiadomość
Żeby mięśnie w ogóle widać było, to trzeba nie mieć na brzuchu tłuszczu, a do tego dieta jest niezbędna. Można pykać brzuszki nawet 5 razy dziennie, tylko po co, to nic nie da, jak będziesz jadła za dużo węgli, soli, to i tak wiadro z tego. Tak, dieta to 70% sukcesu, ruch 30 i to ten zróżnicowany.
Poza tym mięśnie na brzuchu masz, każdy je ma, nawet ten, kto nie ćwiczy. Coś przecież trzyma narządy wewnętrzne w środku i zapewnia odpowiednią postawę, a sam kręgosłup i skóra do tego nie wystarczą.
Przecież ja nie napisałam, że nie każdy ma mięśnie brzucha
Nie tylko jedzenie nadmiaru węgli i soli przyczynia się do tego, nadmierna ilość jedzenia czegokolwiek z dodatnim bilansem kalorycznym prowadzi do przyrostu wagi i odkładania się tłuszczu, który przykrywa ładnie zrobione mięśnie .
Poza tym - jest milion innych super ćwiczeń na brzuch, które nie są standardowymi brzuszkami

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
No to wpisz sobie w google, cwiczenia na rzezbe brzucha.
Przecież dziewcyzna napisała wyżej, że ćwiczy parę miesięcy, po prostu nic nie widać
__________________
olasia99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-13, 22:04   #1907
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 327
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadac, pisz TUTAJ

Cytat:
Napisane przez olasia99 Pokaż wiadomość
Przecież ja nie napisałam, że nie każdy ma mięśnie brzucha
Nie tylko jedzenie nadmiaru węgli i soli przyczynia się do tego, nadmierna ilość jedzenia czegokolwiek z dodatnim bilansem kalorycznym prowadzi do przyrostu wagi i odkładania się tłuszczu, który przykrywa ładnie zrobione mięśnie .
Poza tym - jest milion innych super ćwiczeń na brzuch, które nie są standardowymi brzuszkami


Przecież dziewcyzna napisała wyżej, że ćwiczy parę miesięcy, po prostu nic nie widać
Odnosnie drugiego zdania - bo moze robi np. same cardio. Przyczyna wcale nie musi tkwic w zlej diecie. Wiec ja i tak uwazam, ze cwiczenia wzmacniajace + na rzezbe zalatwia ten problem. Nie napisalam czegos co moze sie wzajemnie wykluczac , wrecz przeciwnie;P

Poza tym juz tak nie przesadzajcie z tym tluszczem na brzuchu. Ja mam troche tluszczu na nim, a i tak widac moje wypracowane miesnie.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-13, 22:05   #1908
wiolka1115
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 751
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadac, pisz TUTAJ

Eyeliner w żelu troszkę się zeschnął da się do jakoś odratować?
wiolka1115 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-13, 22:28   #1909
AnnaVanDort
Ex Mod Zbawca Wizażowy
 
Avatar AnnaVanDort
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Pewnie w jakiejś spelunie
Wiadomości: 5 540
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadac, pisz TUTAJ

Cytat:
Napisane przez wiolka1115 Pokaż wiadomość
Eyeliner w żelu troszkę się zeschnął da się do jakoś odratować?
To pytanie bardziej na ten dział - https://wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=11
__________________

I've been diagnosed with a type of amnesia where I deny the existence of certain 80's bands.
There is no cure.
AnnaVanDort jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-13, 22:43   #1910
Pudel123
Wtajemniczenie
 
Avatar Pudel123
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 2 455
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadac, pisz TUTAJ

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Odnosnie drugiego zdania - bo moze robi np. same cardio. Przyczyna wcale nie musi tkwic w zlej diecie. Wiec ja i tak uwazam, ze cwiczenia wzmacniajace + na rzezbe zalatwia ten problem. Nie napisalam czegos co moze sie wzajemnie wykluczac , wrecz przeciwnie;P

Poza tym juz tak nie przesadzajcie z tym tluszczem na brzuchu. Ja mam troche tluszczu na nim, a i tak widac moje wypracowane miesnie.

To chyba duzo tez zależy od budowy ciała - jabłka maja z tym duzy problem oraz osoby z lordoza
__________________
come take my heart of glass and give me your love
I hope you'll still be there to pick the pieces up


89,9->73,2

spinoholiczka

[COLOR="Gray"]thriatlon - finished!
Pudel123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-14, 08:29   #1911
moja imaginacja
Zakorzenienie
 
Avatar moja imaginacja
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: De
Wiadomości: 9 061
Dot.: GymRa- ćwiczył ktoś? ;)

Jeśli chodzi o mnie to cardio robie zazwyczaj w weekendy, ale nie zawsze w każdy. Poza tym kręcę się na twisterze i to by było na tyle. Mam też szerokie kości miednicy ale tego nie zmienię :P znalazłam ciekawy trening siłowy dla kobiet z wykorzystaniem hantli, będę próbować
moja imaginacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-14, 21:22   #1912
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 327
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadac, pisz TUTAJ

Cytat:
Napisane przez Pudel123 Pokaż wiadomość
To chyba duzo tez zależy od budowy ciała - jabłka maja z tym duzy problem oraz osoby z lordoza
Oo... o tym nie pomyslalam. Tez tak moze byc No mi blizej do typu gruszki niz jablka.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-14, 22:15   #1913
olasia99
Zakorzenienie
 
Avatar olasia99
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Reszty nie trzeba, dalej sama trafię
Wiadomości: 26 139
Send a message via Skype™ to olasia99
Dot.: GymRa- ćwiczył ktoś? ;)

Cytat:
Napisane przez moja imaginacja Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o mnie to cardio robie zazwyczaj w weekendy, ale nie zawsze w każdy. Poza tym kręcę się na twisterze i to by było na tyle. Mam też szerokie kości miednicy ale tego nie zmienię :P znalazłam ciekawy trening siłowy dla kobiet z wykorzystaniem hantli, będę próbować
Jak wygląda Twoje cardio? Co wykonujesz i jak, z jakim tętnem?
__________________
olasia99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-15, 16:40   #1914
summerisgone
Zakorzenienie
 
Avatar summerisgone
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 534
Dot.: GymRa- ćwiczył ktoś? ;)

Czy tanie bieżnie elektryczne (takie po ok. 1000 zł na allegro) są wystarczające do marszu? Chodzi mi o to, czy się nie rozpadną po miesiącu. Przykładowe parametry:
Cichy silnik elektryczny o wydajności mocy 1 KM.
• Zakres prędkości: 1-10km/h.
• Wymiary:
-Wysokość: 125cm,
-Szerokość: 62cm,
-Długość: 115cm.
• Wymiary pasa bieżni: 100x36cm.
• Waga: ok 23kg.
Wiem, że maszerować można na dworze, ale jestem osobą funkcjonującą głównie w nocy i zwyczajnie boję się sama łazić po osiedlu o 2 w nocy, dlatego pomyślałam o bieżni.
summerisgone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-16, 14:51   #1915
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: GymRa- ćwiczył ktoś? ;)

Dziewczyny s co jesc przed treningiem? Okolo 15 jem obiad..kolo 17 jestem lekko glodna.. O 18 cwicze intensywne cardio..wiadomo,trzeba zjesc cis lekkiego by nie być ociężałą... Probowalam salatki owocowej,ale moj organizm chyba za szybko ją strawil.. Bo za chwile bylam glodna i czulam sie przy cwiczeniach zwyczajnie...słabo
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-16, 15:53   #1916
Szybkobiegacz
Blood and fire
 
Avatar Szybkobiegacz
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: down the road
Wiadomości: 378
Dot.: GymRa- ćwiczył ktoś? ;)

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Dziewczyny s co jesc przed treningiem? Okolo 15 jem obiad..kolo 17 jestem lekko glodna.. O 18 cwicze intensywne cardio..wiadomo,trzeba zjesc cis lekkiego by nie być ociężałą... Probowalam salatki owocowej,ale moj organizm chyba za szybko ją strawil.. Bo za chwile bylam glodna i czulam sie przy cwiczeniach zwyczajnie...słabo
Od 15 do 18 zdążysz strawić normalny obiad. Natomiast godzinę przed najlepiej nie jeść - zjeść po. Jeśli masz potrzebę, to metoda Małysza - bułka i banan (wysoki indeks glikemiczny). Ewentualnie jogurt z syropem z agawy (niski indeks).

Co do bieżni powyżej - wszystko zależy od czasu pracy, ewentualnie masa w przypadku biegania. Zwykła bieżnia powinna bez problemu ogarnąć godzinę marszu dziennie.
__________________
Natura twoja jest zła Z tym się pogódź
Woła przez ciebie głosem który cię przeraża
Słowami których zdawało ci się - nie miałeś w sobie
Wytryska z ciebie inna niźli o niej mniemasz
jak wrzące źródło o zapachu siarki
pod którym omdlewają zielone łąki pozoru

Szybkobiegacz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-18, 12:26   #1917
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: GymRa- ćwiczył ktoś? ;)

Pijecie/jecie surowe jajka ? Zauważyliście jakiś wpływ na efekty treningów ?
Mam w rozpisce od trenera koktajl na I posiłek - 20 gr serwatki białkowej, 50 gr cytryny i 2 żółtka... w internecie są różne opinie co do surowych jajek. Jak jest u Was ?
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-18, 16:10   #1918
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: GymRa- ćwiczył ktoś? ;)

Cytat:
Napisane przez Dagunia Pokaż wiadomość
Pijecie/jecie surowe jajka ? Zauważyliście jakiś wpływ na efekty treningów ?
Mam w rozpisce od trenera koktajl na I posiłek - 20 gr serwatki białkowej, 50 gr cytryny i 2 żółtka... w internecie są różne opinie co do surowych jajek. Jak jest u Was ?
ja bym na pewno się nie zdecydowała na surowe jajko
wg mnie zbyt niebezpieczne, nawet gdy znasz pochodzenie jajka.
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-20, 21:16   #1919
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadac, pisz TUTAJ

Czy znacie jakiś polski odpowiednik https://cronometer.com/ ? Wiem, że jest http://potreningu.pl, ale tam nie ma dokładnej rozpiski ile witamin zawierają produkty, itd.
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-25, 20:55   #1920
agatkaao0
Wtajemniczenie
 
Avatar agatkaao0
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 725
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadac, pisz TUTAJ

Która l-karnityna jest lepsza ?
TREC L-carnitine 3000 500ml GEL czy TREC L-Carnitine Gold 473ml ?
__________________
Budzić się rano i starać się odtworzyć sen po to, żeby uporać się z podejrzeniem, że sen powiedział o nas więcej, niż chcemy na jawie wyznać.

— Czesław Miłosz
agatkaao0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-01-01 19:02:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:43.