Moda męska - ogólnie - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-04-16, 10:24   #481
alyan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 1
Question Moda z dawnych lat

Cześć.
Od dawna zastanawiam się, żeby swoją garderobę przerobić pod starodawny styl (coś na wzór międzywojenny - patrz scenografia Peaky Blinders). Walczę jednak ze sobą w kwestii tego... jak to w ogóle się przyjmie. Nie uważacie, że garnitury tego typu będą zbyt rzucające się w oczy?
Np. koszmarnie choruję na taki zestaw jak w załączniku.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg moda.jpg (160,8 KB, 24 załadowań)

Edytowane przez alyan
Czas edycji: 2018-07-03 o 22:07
alyan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-16, 10:41   #482
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Moda z dawnych lat

Cytat:
Napisane przez alyan Pokaż wiadomość
Cześć.
Od dawna zastanawiam się, żeby swoją garderobę przerobić pod starodawny styl (coś na wzór międzywojenny - patrz scenografia Peaky Blinders). Walczę jednak ze sobą w kwestii tego... jak to w ogóle się przyjmie. Nie uważacie, że garnitury tego typu będą zbyt rzucające się w oczy?
Np. koszmarnie choruję na taki zestaw jak w załączniku.
Wszystko zależy od tego, w jakim środowisku się obracasz, gdzie mieszkasz, jaki jest Twój styl życia i praca. W zależności od tego będzie to mniej lub bardziej rzucające się w oczy.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-16, 11:26   #483
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Moda męska - ogólnie

jeśli planujesz się "przebierać" - nie idź tą drogą
jeśli taki masz styl - śmiało.
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-16, 14:08   #484
Brunetbezbrody
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 8
Dot.: Moda męska - ogólnie

Chcę kupić jakieś szorty na lato.

Co o nich uważacie?





Brunetbezbrody jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-16, 14:23   #485
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Moda męska - ogólnie

na plażę spoko
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-17, 12:50   #486
olakwiat95
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 9
Dot.: Moda męska - ogólnie

Słabo się znam na modzie męskiej, ale jeśli chodzi o klasykę gatunku to polecam serdecznie blog MrVintage - świetny jest! Lubię jego artykuły poczytać kiedy wybieram prezent dla mężczyzn w rodzinie
olakwiat95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-17, 13:13   #487
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Moda męska - ogólnie

i jeszcze szarmanta jak już przy męskich blogach jesteśmy.

oba są nie tylko interesujące w sensie modowym, ale i przygotowane merytorycznie
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-05-19, 10:07   #488
TG2
Przyczajenie
 
Avatar TG2
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 6
Męska torba

Witam bardzo serdecznie, na wstępie chciałbym zaznaczyć, że jestem facetem a większość użytkowników tego forum to Panie, więc nie chcę aby doszło do jakiś niedomówień

Z racji iż wybieram się na studia potrzebuję czegoś gdzie spokojnie będę mógł włożyć laptopa, pióro i kilka podręcznych rzeczy, które przydadzą się na uczelni. Stary plecak z liceum raczej się do tego już nie nada bo i jego stan pozostawia już wiele do życzenia, więc od jakiegoś czasu rozmyślam nad zakupem torby. Chciałbym, aby trochę mi posłużyła, więc myślę, że materiał z jakiego miałaby być wykonana to skóra. Nie podobają mi się torby/teczki w stylu https://d.allegroimg.com/s512/01ec19...57ac276df9eb3d, natomiast coś takiego: https://images-na.ssl-images-amazon....1n2l2THTsL.jpg byłoby już jak najbardziej ok. Myślę, że mógłbym przeznaczyć na to maksymalnie 300 zł.

Problem polega na tym, że nie wiem gdzie takiej torby w ogóle szukać. Przeglądając Allegro jedna wpadła mi w oko. Mianowicie: http://allegro.pl/teczka-skorzana-to...0.html#thumb/1 Wygląda przyzwoicie, jednak martwi mnie jakość wykonania, bo już kilka razy nadziałem się na "allegrowskie" przedmioty, których żywot nie był zbyt długi. Dobrze byłoby kupić torbę ze strony na której są one stricte sprzedawane. Kiedyś kupiłem portfel z Brødrene i moje pierwsze poszukiwania zacząłem właśnie tam, jednak ceny są zbyt wysokie jak na mój portfel. Więc nie pozostaje mi nic innego jak szukać dalej.

Zakładam ten temat na tym forum, bo wydaje mi się, że kupując torebki wiecie jaka powinna być aby wydane pieniądze były tego warte, więc może podobnie będzie z torbą dla mnie. Pozdrawiam
TG2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-19, 23:10   #489
Morticia_Addams
Raczkowanie
 
Avatar Morticia_Addams
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 163
Dot.: Męska torba

Cytat:
Napisane przez TG2 Pokaż wiadomość
Z racji iż wybieram się na studia potrzebuję czegoś gdzie spokojnie będę mógł włożyć laptopa, pióro i kilka podręcznych rzeczy, które przydadzą się na uczelni. Stary plecak z liceum raczej się do tego już nie nada bo i jego stan pozostawia już wiele do życzenia, więc od jakiegoś czasu rozmyślam nad zakupem torby....
Zastanów się czy będzie Ci wygodnie nosić laptop i inne rzeczy w torbie na ramieniu, skoro do tej pory korzystałeś z plecaka. Torby są raczej nieporęczne. Minusami torby jest gorsze rozłożenie ciężaru (jeśli nie jesteś przyzwyczajony - będzie Cię boleć ramię/ramiona), torba to gorsze zabezpieczenie sprzętu - łatwiej zmoknie, bo trudniej ją osłonić, w zwykłej skórzanej torbie laptop gorzej znosi wstrząsy, bo nie ma amortyzacji i niekoniecznie będzie dobrze wyglądać.
Jeśli upierasz się na torbę, a masz budżet na prawdziwą skórę do 300zł, to pozostaje Ci tylko Allegro lub sklepy internetowe - w stacjonarnych będą chcieli za taką torbę dużo więcej. Może zawsze kupić na Allegro, a jeśli nie będzie Ci się zakup podobał, to możesz torbę zwrócić.
Wracając do mojej sugestii. Plecaki są różne - osobiście polecam ze względu na wygodę, bezpieczeństwo i estetykę plecaki dedykowane do laptopów, które pomieszczą też jakieś dodatkowe rzeczy.
Myślę o plecakach w tym typie:
https://www.x-kom.pl/p/161305-plecak...-backpack.html

https://www.amazon.de/dp/B06XKDWXHT/...language=pl_PL

http://ballove.pl/pl/p/Szwajcarski-p...S-2-KOLORY/422
Morticia_Addams jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-12, 23:04   #490
zagubionymezczyzna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1
Złoty naszyjnik i srebrny zegarek

hejka, na szyi nosze zlota pancerke z ktora sie nie rozstaje, zawsze jest ukryta pod górną częścią garderoby, wiec nie rzuca sie zbytnio w oczy. nosze sie teraz z zamiarem zakupu srebnego zegarka, ale nasuwa sie obawa czy te 2 metale będą ze sobą kolorystycznie kolidowac?
zagubionymezczyzna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-09, 09:09   #491
gabrielka1994
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 8
Dot.: Gdzię kupię bluzę ,,Revenge"

Też chcę tą bluze, dołączam się do pytania
gabrielka1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-09-26, 12:38   #492
michaskaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1
Dot.: Moda męska - ogólnie

A ja mam do Panów pytanie - chętnie nosicie skórzane torby męskie na ramię? Pytam, ponieważ chcę zrobić mojemu mężowi jakiś praktyczny prezent i coś takiego wpadło mi do głowy. Przeglądałam zdjęcia w internecie i widziałam parę zdjęc facetów z takimi torbami i wyglądali bardzo elegancko. Sądzicie, że warto zainwestować w takie coś? Zależy mi żeby mąż się ucieszył...

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2018-09-26 o 13:07
michaskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-26, 12:41   #493
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Moda męska - ogólnie

Nie znam żadnego mężczyzny, który nosiłby torby na ramię. Teczki tak, plecaki tak, ale nie torby na ramię
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-26, 18:11   #494
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Moda męska - ogólnie

znam kilku, natomiast maja dość wyrazisty styl. przeciętnemu facetowi trudno będzie torbę ba ramie, która z gruntu jest bardziej sportowa, ograć „na elegancko”. trzeba do tego i odwagi, i wyczucia, i dobrej jakości.
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-06, 01:04   #495
braaap
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 102
Dot.: Moda męska - ogólnie

Ja z kolei znam sporo mężczyzn, którzy noszą torby na ramię i w większości są to listonoszki. Do grupy tych mężczyzn należy m.in. mój chłopak Nie do końca zgodzę się z tym, że męska torba na ramię jest bardziej sportowa niż elegancka. Weźmy chociażby za przykład wszelkie torby wykonane ze skóry, czy z eko skóry. Może w przypadku kobiet faktycznie takie torby są mniej eleganckie, ale kobiece torebki występują w dużo większej ilości fasonów od toreb męskich.


TG2 - Na Twoim miejscu postawiłabym własnie na torbę na ramię w większym rozmiarze, który pomieści laptopa. Nie napisałeś nic o stylu, w którym się ubierasz więc nie wiem, czy proponować Ci bardziej eleganckie torby, czy bardziej torby sportowe. Zerknij sobie na ofertę toreb męskich z tej strony https://supergalanteria.pl/on-produk...n/torby-meskie . Znajdziesz tam zarówno torby te bardziej sportowe jak i eleganckie.
braaap jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-06, 09:00   #496
TruskawkowaPanna1256
Przyczajenie
 
Avatar TruskawkowaPanna1256
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 3
Dot.: Moda męska - ogólnie

Moim zdaniem mężczyzna lepiej wygląda z torbą na ramieniu niż z plecakiem...
__________________
Zawsze bądź sobą!
TruskawkowaPanna1256 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-06, 09:58   #497
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Moda męska - ogólnie

Mój mąż nosi torbe i nie uważam tego za jakis modowy nietakt. Wręcz uważam, że wygląda bardzo fajnie. Wcześniej miał całkiem niezła materiałowa torbę z House czy Cropp. Teraz na urodziny dostał ode mnie skórzana brązowa torbe, która pomieści lapa i dokumenty. Jak dla mnie pasuje i do sportowego stroju i do garniaka, a do kamelowego płaszcza to juz w ogóle miodzio.

Wybrałam wtedy jakieś 3 torby z Zalando, różnych marek, i niestety zwyciężyła najdrozsza- coś w okolicach 650 zl, ale myślę że warto zainteresować.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-11-06 10:58:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:04.