Stres w pracy - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Pokaż wyniki sondy: jak często odczuwasz stres i strach w pracy
praktycznie nigdy - mam spokojną pracę 3 7,32%
sporadycznie - jak każdy 8 19,51%
często, ale nie przejmuję się tym, bo to nic wielkiego 3 7,32%
często 10 24,39%
codziennie i już nie umiem sobie z tym radzić 17 41,46%
Głosujący: 41. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-06-20, 17:23   #601
DepecheKiss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 24
Dot.: PRACA- problem, dylemat, rozterki, którą wybrać, co zrobić?

Dostałam wakacyjną pracę w mieście, gdzie o nią trudno I to jeszcze w zawodzie za naprawdę fajną stawkę. Zależy mi na tej pracy okropnie, natomiast kończę teraz licencjat I mam problemy z nierozgarniętą promotorką. Pracę miałam zacząć 22.06, ale z powodu egzaminów I doprowadzania studiów do końca poprosiłam o przesunięcie terminu do 29.06 (mimo że w przypływie euforii powiedziałam, że jestem gotowa już teraz...). Problem w tym, że wczoraj wieczorem dzwoniła do mnie Pani promotor I koniecznie chce się spotkać ze mną przed obroną fizycznie na uczelni 30.06, czyli dzień po rozpoczęciu przeze mnie pracy... A że przez tego koronawirusa wróciłam do rodzinnego miasta, to podróż w jedną stronę zajmuje mi 2.5 godziny. Niezręcznie się czuje I zwyczajnie mi wstyd... Nie wiem, jak powiedzieć o tym w pracy. Już na początku takie kwiatki... Jeszcze nie zaczęłam pracy, a już prosiłam o przesunięcie rozpoczęcia pracy I teraz znowu będę prosić o dzień wolny już na samym początku... Niby to są praktyki I szukali kogoś na min pół etatu, ale ja im powiedziałam, że na cały etat I od "teraz", a teraz przesuwam o tydzień I chcę jeszcze wolnego od razu po rozpoczęciu pracy. Boję się ich reakcji. Zależy mi na pracy, ale też chcę skończyć studia, a promotorka powiedziała, że innego terminu nie ma, a musi koniecznie się ze mną spotkać. Planowałam zadzwonić do nich w poniedziałek, a więc tydzień przed rozpoczęciem pracy. Ale sama nie wiem, jak to ugryźć. Nie chcę, żeby mi powiedzieli "skoro tak, to my dziękujemy, może już pani nie przychodzić wgl". Jakbyście to rozegrali na moim miejscu?
DepecheKiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-22, 16:58   #602
andra
Wtajemniczenie
 
Avatar andra
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: A kto to wie
Wiadomości: 2 884
Dot.: Stres w pracy

Cytat:
Napisane przez user38632 Pokaż wiadomość
W poprzedniej pracy miałam tak samo, nawet pewnie nieco gorzej.

To sprawia, że nie sądzę, żeby w innych było lepiej.
Skąd ja to znam, pewne dziedziny tak mają. Co mogę poradzić poza rozglądaniem się za czymś "lżejszym", zacząć się szanować.

Siebie, swoje zdrowie, dobre wykonanie obowiązków kosztem czasu. Będą pretensje, trudno, muszą być jakieś priorytety. Może kiedyś ktoś z szefostwa dotrudni wam ludzi. Do tego czasu musisz dbać o swoje samopoczucie, nikt inny tego nie zrobi.
andra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-28, 10:43   #603
ally5
Zakorzenienie
 
Avatar ally5
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 029
Dot.: stres, poczucie zagrożenia i kiepska atmosfera w pracy

Popieram powyższe wypowiedzi - szanuj siebie i swoje zdrowie przede wszystkim. Jeśli pracodawca źle organizuje pracę / zatrudnia za mało osób i obowiązków jest więcej niż czasu, to nie jest twoja wina... Nie żyłuj się przesadnie bo nie warto - zniszczysz sobie życie i zdrowie (przede wszystkim psychiczne), a jeśli pojawią się pretensje i presja ze strony przełożonego, to po prostu odejdź. Też to przerabiałam niestety i za późno zrozumiałam, że pracą nie należy się aż tak przejmować. Z lęków niestety potem nie jest tak łatwo wyjść.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ally5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-04, 19:15   #604
Pyzaka
Raczkowanie
 
Avatar Pyzaka
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 138
niewyróbka po urlopie

Ciekawa jestem czy są tu też tacy, którzy mają takie nieciekawe układy w pracy i sytuację. Mianowicie, że idzie się na urlop, jest powiedziane żeby robić to co ja normalnie robię dla kogoś, bo moja praca polega na obsłudze tych osób. Ale jak przychodzisz okazuje się, że dwa tygodnie było nierobione, kierownik nie był stanowczy i w ten sposób odkopujesz się tydzień i padasz nieżywa po powrocie.
Zwrócenie uwagi nie za bardzo poskutkuje bo są to osoby bardzo kłótliwe i zawsze wymyślą na usprawiedliwienie. Kiedyś próbowałam się postawić, ale bez skutku i takie konfrontacje mnie wykańczają.
Zazdroszczę ludziom, którzy mają pracę, która musi być na bieżąco i nie mają zaległości lub takich co po prostu mają normalnych ludzi w pracy...
Pyzaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-10, 17:35   #605
Claritine
Raczkowanie
 
Avatar Claritine
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 39
Dot.: PRACA- problem, dylemat, rozterki, którą wybrać, co zrobić?

Mam podobnie.... Często nawet jeśli formalnie kogoś nie zastępuje to i tak muszę wykonać pracę ale w drugą stronę już to nie idzie. Często po urlopie nie wiem w co ręce włożyć. Sterta dokumentów czekających na mnie i urywające się telefony już w pierwszym dniu po urlopie. Nawet próbowałam z tym zacząć walczyć ale szybko pokazano mi gdzie moje miejsce....
Claritine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-13, 08:55   #606
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: niewyróbka po urlopie

Cytat:
Napisane przez Pyzaka Pokaż wiadomość
Ciekawa jestem czy są tu też tacy, którzy mają takie nieciekawe układy w pracy i sytuację. Mianowicie, że idzie się na urlop, jest powiedziane żeby robić to co ja normalnie robię dla kogoś, bo moja praca polega na obsłudze tych osób. Ale jak przychodzisz okazuje się, że dwa tygodnie było nierobione, kierownik nie był stanowczy i w ten sposób odkopujesz się tydzień i padasz nieżywa po powrocie.
Zwrócenie uwagi nie za bardzo poskutkuje bo są to osoby bardzo kłótliwe i zawsze wymyślą na usprawiedliwienie. Kiedyś próbowałam się postawić, ale bez skutku i takie konfrontacje mnie wykańczają.
Zazdroszczę ludziom, którzy mają pracę, która musi być na bieżąco i nie mają zaległości lub takich co po prostu mają normalnych ludzi w pracy...
skoro kierownictwo problemu nie widzi, to tytlko skarga na piśmie spowoduje że zareagują.
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-13, 12:52   #607
Pevll
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 80
Czy zmieniałybyście pracę?

Dziewczyny czy rezygnowałybyście z obecnej stabilnej pracy oraz klientów, z którymi pracujecie już od dobrych kilku lat na rzecz nowej propozycji zatrudnienia? Do tej pory robiłam zlecenia dla wielu klientów, co dawało mi gwarancję, że jak jeden się wykruszy, to będe miała prace od innych. W chwili obecnej jednak jeden klient chce mnie przejąć na wyłączność i oferuje mi znacznie lepszą kasę. Zaczynałabym pracę za 3 miesiące. Miałabym czas na wyciszenie obecnych projektów.
Dodam, ze chodzi tutaj o sporą podwyżkę. Aktualnie zarabiam 7 tysięcy na rekę. Nowy klient proponuje mi 13 tysięcy na rękę miesięcznie.


Dodam, że jestem freelancerem, w moim zawodzie nie ma gwarancji zatrudnienia. Nie ma pracy na etat, wszystko na dzialalność i faktury.
Pevll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-07-13, 16:19   #608
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Czy zmieniałybyście pracę?

To zależy od wielu innych czynników niż tylko pieniądze. Co to za branża, jakie masz koszty, czy łatwo pozyskać klientów itp.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-13, 21:14   #609
Pevll
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 80
Dot.: Czy zmieniałybyście pracę?

Kosztów nie mam praktycznie żadnych (jest to praca typowo umysłowa). Czy trudno pozyskać klientów? Do tej pory problemów nie miałam. Jak ktoś odpadał, to po miesiącu wskakiwał ktoś kolejny. Nigdy jeszcze nie imałam sytuacji, w której pracowałam dla jednego klienta. Jesli współpraca by sie zakończyła, zostałabym z niczym.
Pevll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-14, 07:47   #610
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: Czy zmieniałybyście pracę?

Cytat:
Napisane przez Pevll Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy rezygnowałybyście z obecnej stabilnej pracy oraz klientów, z którymi pracujecie już od dobrych kilku lat na rzecz nowej propozycji zatrudnienia? Do tej pory robiłam zlecenia dla wielu klientów, co dawało mi gwarancję, że jak jeden się wykruszy, to będe miała prace od innych. W chwili obecnej jednak jeden klient chce mnie przejąć na wyłączność i oferuje mi znacznie lepszą kasę. Zaczynałabym pracę za 3 miesiące. Miałabym czas na wyciszenie obecnych projektów.
Dodam, ze chodzi tutaj o sporą podwyżkę. Aktualnie zarabiam 7 tysięcy na rekę. Nowy klient proponuje mi 13 tysięcy na rękę miesięcznie.


Dodam, że jestem freelancerem, w moim zawodzie nie ma gwarancji zatrudnienia. Nie ma pracy na etat, wszystko na dzialalność i faktury.
Cytat:
Napisane przez Pevll Pokaż wiadomość
Kosztów nie mam praktycznie żadnych (jest to praca typowo umysłowa). Czy trudno pozyskać klientów? Do tej pory problemów nie miałam. Jak ktoś odpadał, to po miesiącu wskakiwał ktoś kolejny. Nigdy jeszcze nie imałam sytuacji, w której pracowałam dla jednego klienta. Jesli współpraca by sie zakończyła, zostałabym z niczym.
ja bym zaryzykowala.
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-14, 13:55   #611
kaewso
Rozeznanie
 
Avatar kaewso
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 576
Dot.: Czy zmieniałybyście pracę?

Cytat:
Napisane przez Pevll Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy rezygnowałybyście z obecnej stabilnej pracy oraz klientów, z którymi pracujecie już od dobrych kilku lat na rzecz nowej propozycji zatrudnienia? Do tej pory robiłam zlecenia dla wielu klientów, co dawało mi gwarancję, że jak jeden się wykruszy, to będe miała prace od innych. W chwili obecnej jednak jeden klient chce mnie przejąć na wyłączność i oferuje mi znacznie lepszą kasę. Zaczynałabym pracę za 3 miesiące. Miałabym czas na wyciszenie obecnych projektów.
Dodam, ze chodzi tutaj o sporą podwyżkę. Aktualnie zarabiam 7 tysięcy na rekę. Nowy klient proponuje mi 13 tysięcy na rękę miesięcznie.


Dodam, że jestem freelancerem, w moim zawodzie nie ma gwarancji zatrudnienia. Nie ma pracy na etat, wszystko na dzialalność i faktury.
Cytat:
Napisane przez Pevll Pokaż wiadomość
Kosztów nie mam praktycznie żadnych (jest to praca typowo umysłowa). Czy trudno pozyskać klientów? Do tej pory problemów nie miałam. Jak ktoś odpadał, to po miesiącu wskakiwał ktoś kolejny. Nigdy jeszcze nie imałam sytuacji, w której pracowałam dla jednego klienta. Jesli współpraca by sie zakończyła, zostałabym z niczym.
Ja też bym zaryzykowała. Zarobki będą prawie 2x większe, dodatkowo prawie nie masz kosztów i nie masz też problemów z pozyskaniem klientów. W ciągu 6-7 miesięcy zarobisz tyle co teraz w ciągu roku. Zawsze możesz zbudować większą poduszkę finansowa, tak w razie czego
Jeszcze kwestia dogadania z tą nową firma odnośnie okresu wypowiedzenia, nawet w przypadku współpracy b2b takie okresy też istnieją. Możecie się umówić np. na 3 miesiące wypowiedzenia, zawsze to 2 miesiące więcej spokoju i czasu na szukanie nowej współpracy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kaewso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-08-01, 12:09   #612
DawidSieka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 2
Nie wiem w czym szukać pracy?

Witam,
od miesiąca siedzę na dupie i przeglądam oferty pracy ,niestety nie mam żadnego konkretnego celu :/. 2 lata pracowałem na magazynie ,admosfera i ogółem praca super,ale wynagrodzenie bardzo marne.
Przeprowadziłem się do Krakowa ,znalazłem prace w dziale technicznym w firmie It,ale to nie dla mnie ,nie mogę poprostu siedzieć wieksząć czasu pracy przed kompem ;/.
Skończyłem technimu informatyczne,byłem też rok na studiach zaocznych (Ekonomia,całkowicie nie moja bajka).
Teraz nie mam wgl pojecią co ze sobą zrobić ,jestem bardzo dyspozycyjny,mam duże chęci do pracy i nauki ,ale wszedzię chcą osoby z doświadczeniem. Może wiecie w co można się zagłebić żeby dobrze zarobić ? Jakies kursy ,czy zostaje mi tylko rozpoczecię nowych studiów? :/
DawidSieka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-02, 20:39   #613
Magdallona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 199
Dot.: Nie wiem w czym szukać pracy?

Cytat:
Napisane przez DawidSieka Pokaż wiadomość
Przeprowadziłem się do Krakowa ,znalazłem prace w dziale technicznym w firmie It,ale to nie dla mnie ,nie mogę poprostu siedzieć wieksząć czasu pracy przed kompem ;/.
Dlaczego nie możesz siedzieć przed kompem przez większość czasu? Dużo dobrze płatnych zawodów Ci przez to odpada.

Cytat:
Napisane przez DawidSieka Pokaż wiadomość
Skończyłem technimu informatyczne,byłem też rok na studiach zaocznych (Ekonomia,całkowicie nie moja bajka).
Tutaj też spytam - dlaczego nie Twoja bajka?
Magdallona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-03, 17:31   #614
DawidSieka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 2
Dot.: Nie wiem w czym szukać pracy?

Nudzi mnie taka praca ,a chyba nie o to w życiu chodzi... Raczej jestem osoba aktywna sportowo i 8 h przed ekranem codziennie to dla mnie za duzo.
Kierunek ekonomiczny mi się nie spodobał ,ponadto wizja pracy w banku czy w jakieś ksiegowości,to nei dla mnie . ;/
DawidSieka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-03, 17:59   #615
andra
Wtajemniczenie
 
Avatar andra
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: A kto to wie
Wiadomości: 2 884
Dot.: PRACA- problem, dylemat, rozterki, którą wybrać, co zrobić?

Bez pracy biurowej cały dzień i komputera, dobre pieniądze? No to tylko przychodzi mi do głowy lekarz chodliwej specjalności, super sportowiec, intratny własny biznes, polityk, członek rad nadzorczych, influencer

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
andra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-04, 09:13   #616
Olushka
Zakorzenienie
 
Avatar Olushka
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Downtown
Wiadomości: 15 219
PRACA- problem, dylemat, rozterki, którą wybrać, co zrobić?

Cytat:
Napisane przez andra Pokaż wiadomość
Bez pracy biurowej cały dzień i komputera, dobre pieniądze? No to tylko przychodzi mi do głowy lekarz chodliwej specjalności, super sportowiec, intratny własny biznes, polityk, członek rad nadzorczych, influencer

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ty tak serio...? Akurat Influencer jest uzależniony od całodziennego siedzenia przed ekranem / telefonem + pokazywaniem się w SM.

A co z transportem/spedycją? kierowcą? Kurierka?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
12.2015

redukcja od 05.2023
68 - 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58

Edytowane przez Olushka
Czas edycji: 2020-08-04 o 09:15
Olushka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-04, 13:10   #617
Monia284
Zakorzenienie
 
Avatar Monia284
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 7 846
Dot.: PRACA- problem, dylemat, rozterki, którą wybrać, co zrobić?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:10 ---------- Poprzedni post napisano o 13:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Olushka Pokaż wiadomość
Ty tak serio...? Akurat Influencer jest uzależniony od całodziennego siedzenia przed ekranem / telefonem + pokazywaniem się w SM.

A co z transportem/spedycją? kierowcą? Kurierka?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Dokladnie. Taka osoba musi byc caly czas w Internecie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Monia284
Czas edycji: 2020-08-04 o 21:01
Monia284 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-05, 20:10   #618
sunshinebutterfly
Zadomowienie
 
Avatar sunshinebutterfly
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 073
Dot.: Czy zmieniałybyście pracę?

Cytat:
Napisane przez Pevll Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy rezygnowałybyście z obecnej stabilnej pracy oraz klientów, z którymi pracujecie już od dobrych kilku lat na rzecz nowej propozycji zatrudnienia? Do tej pory robiłam zlecenia dla wielu klientów, co dawało mi gwarancję, że jak jeden się wykruszy, to będe miała prace od innych. W chwili obecnej jednak jeden klient chce mnie przejąć na wyłączność i oferuje mi znacznie lepszą kasę. Zaczynałabym pracę za 3 miesiące. Miałabym czas na wyciszenie obecnych projektów.
Dodam, ze chodzi tutaj o sporą podwyżkę. Aktualnie zarabiam 7 tysięcy na rekę. Nowy klient proponuje mi 13 tysięcy na rękę miesięcznie.


Dodam, że jestem freelancerem, w moim zawodzie nie ma gwarancji zatrudnienia. Nie ma pracy na etat, wszystko na dzialalność i faktury.
Dziewczyno, nad czym tu się zastanawiać?
sunshinebutterfly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-07, 14:05   #619
pempek
Zakorzenienie
 
Avatar pempek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 263
Dot.: Nie wiem w czym szukać pracy?

Cytat:
Napisane przez DawidSieka Pokaż wiadomość
Witam,

od miesiąca siedzę na dupie i przeglądam oferty pracy ,niestety nie mam żadnego konkretnego celu :/. 2 lata pracowałem na magazynie ,admosfera i ogółem praca super,ale wynagrodzenie bardzo marne.

Przeprowadziłem się do Krakowa ,znalazłem prace w dziale technicznym w firmie It,ale to nie dla mnie ,nie mogę poprostu siedzieć wieksząć czasu pracy przed kompem ;/.

Skończyłem technimu informatyczne,byłem też rok na studiach zaocznych (Ekonomia,całkowicie nie moja bajka).

Teraz nie mam wgl pojecią co ze sobą zrobić ,jestem bardzo dyspozycyjny,mam duże chęci do pracy i nauki ,ale wszedzię chcą osoby z doświadczeniem. Może wiecie w co można się zagłebić żeby dobrze zarobić ? Jakies kursy ,czy zostaje mi tylko rozpoczecię nowych studiów? :/

A może spróbuj na magazynie, tylko na wyższych stanowiskach jak lider czy kierownik zmiany.
Nie spędzasz całego dnia przy kompie, do tego praca lepiej płatna.
A po ekonomii wcale nie trzeba pracować w banku, ja pracuje akurat w logistyce


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pempek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-08-09, 16:19   #620
annakaczorek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 2
Dot.: PRACA- problem, dylemat, rozterki, którą wybrać, co zrobić?

Chciałabym z kimś popisać na temat mojej sytuacji w pracy, mam pewne rozterki, nie chce wszystkiego publikować na ogólnym forum gdzie dostęp mają wszyscy. Jakby ktoś chciał pomóc, doradzić, proszę o kontakt na pv.
annakaczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-10, 08:04   #621
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: PRACA- problem, dylemat, rozterki, którą wybrać, co zrobić?

Cytat:
Napisane przez annakaczorek Pokaż wiadomość
Chciałabym z kimś popisać na temat mojej sytuacji w pracy, mam pewne rozterki, nie chce wszystkiego publikować na ogólnym forum gdzie dostęp mają wszyscy. Jakby ktoś chciał pomóc, doradzić, proszę o kontakt na pv.
a kto cie rozpozna po nicku
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-10, 12:20   #622
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: PRACA- problem, dylemat, rozterki, którą wybrać, co zrobić?

[1=f36f09c64670dbbf8506d7b 7195631196fb4f2ce_65c2c81 98d77a;88057657]a kto cie rozpozna po nicku[/QUOTE]Po nicku pewnie nikt, ale jeśli np. sytuacja jest dosc charakterystyczna to mozna połączyć kropki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-20, 10:15   #623
PeuroCC
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 4
Wink Dot.: PRACA- problem, dylemat, rozterki, którą wybrać, co zrobić?

Ja osobiście pracuję w firmie /reklama/ i jestem zadowolona z tej pracy ponieważ:
- można bez problemu pogodzić pracę z innymi obowiązkami,
- całkiem dobra wypłata do tego jeszcze fajne premie,
- nie muszę rozmawiać z ludźmi i się denerwować tylko obsługuję program komputerowy i wprowadzam dane do systemu,
- jest dobre szkolenie na starcie także jak jest się osobą która nie ma doświadczenia w tej branży to bez problemu wszystkiego nauczą,
- później jest wsparcie trenerów i weryfikacja swoich działań i podpowiedzi co robić aby poprawić swoje wyniki.
Ogólnie polecam się zapoznać z tą pracą i samemu sprawdzić.
Pozdrawiam

Edytowane przez 21kasia21
Czas edycji: 2020-08-24 o 13:57 Powód: reklama
PeuroCC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-23, 12:26   #624
Grajmi
Raczkowanie
 
Avatar Grajmi
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 94
Dot.: PRACA- problem, dylemat, rozterki, którą wybrać, co zrobić?

A jakieś konkrety jeśli chodzi o dobrą wypłatę?
Grajmi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-24, 10:03   #625
KASIANOWAK0005
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 2
Dot.: PRACA- problem, dylemat, rozterki, którą wybrać, co zrobić?

Hej, zrezygnowalibyście z pracy po miesiącu? Nie umiem się odnaleźć w firmie, ze stresu pogłębiła mi się mocno depresja. Codziennie po niej płaczę, mimo iż nie dzieje mi się tam krzywda (prócz rzucenia na gleboka wode obowiazkow). Mam za co żyć, wiec kwestia pieniedzy nie gra roli...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
KASIANOWAK0005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-24, 10:57   #626
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: PRACA- problem, dylemat, rozterki, którą wybrać, co zrobić?

Cytat:
Napisane przez KASIANOWAK0005 Pokaż wiadomość
Hej, zrezygnowalibyście z pracy po miesiącu? Nie umiem się odnaleźć w firmie, ze stresu pogłębiła mi się mocno depresja. Codziennie po niej płaczę, mimo iż nie dzieje mi się tam krzywda (prócz rzucenia na gleboka wode obowiazkow). Mam za co żyć, wiec kwestia pieniedzy nie gra roli...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
tak.
zdrowie jest ważniejsze.
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-24, 11:40   #627
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: PRACA- problem, dylemat, rozterki, którą wybrać, co zrobić?

Cytat:
Napisane przez KASIANOWAK0005 Pokaż wiadomość
Hej, zrezygnowalibyście z pracy po miesiącu? Nie umiem się odnaleźć w firmie, ze stresu pogłębiła mi się mocno depresja. Codziennie po niej płaczę, mimo iż nie dzieje mi się tam krzywda (prócz rzucenia na gleboka wode obowiazkow). Mam za co żyć, wiec kwestia pieniedzy nie gra roli...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oczywiście, zrezygnowałbym bez mrugnięcia okiem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-24, 15:30   #628
Olushka
Zakorzenienie
 
Avatar Olushka
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Downtown
Wiadomości: 15 219
Dot.: PRACA- problem, dylemat, rozterki, którą wybrać, co zrobić?

Cytat:
Napisane przez KASIANOWAK0005 Pokaż wiadomość
Hej, zrezygnowalibyście z pracy po miesiącu? Nie umiem się odnaleźć w firmie, ze stresu pogłębiła mi się mocno depresja. Codziennie po niej płaczę, mimo iż nie dzieje mi się tam krzywda (prócz rzucenia na gleboka wode obowiazkow). Mam za co żyć, wiec kwestia pieniedzy nie gra roli...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oczywiście, że tak
__________________
12.2015

redukcja od 05.2023
68 - 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58
Olushka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-24, 15:35   #629
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: PRACA- problem, dylemat, rozterki, którą wybrać, co zrobić?

Cytat:
Napisane przez KASIANOWAK0005 Pokaż wiadomość
Hej, zrezygnowalibyście z pracy po miesiącu? Nie umiem się odnaleźć w firmie, ze stresu pogłębiła mi się mocno depresja. Codziennie po niej płaczę, mimo iż nie dzieje mi się tam krzywda (prócz rzucenia na gleboka wode obowiazkow). Mam za co żyć, wiec kwestia pieniedzy nie gra roli...
Zależy czy miałabym obiektywny powód do stresowania się. Gdybym miała jakieś zaburzenia np. depresyjno-lękowe, to raczej bym została w tej pracy i leczyła te zaburzenia, bo istniałoby spore prawdopodobieństwo, że taka sytuacja będzie się powtarzać w każdej pracy.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-24, 16:22   #630
andra
Wtajemniczenie
 
Avatar andra
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: A kto to wie
Wiadomości: 2 884
Dot.: PRACA- problem, dylemat, rozterki, którą wybrać, co zrobić?

Dokładnie. Nie wiemy co znaczy 'nie dzieje się krzywda', ale jeśli brak jest przyczyny takiej prawdziwej, to zostałabym i szła do lekarza po pomoc (Czy na terapię) Rzucając teraz pracę, możesz później wyolbrzymiać wspomnienia, jak to było okropnie. A w następnych miejscach przeżywać od nowa ten sam problem, obiektywnie nieistniejący.
Wszystkie początki są trudne, daj sobie jeszcze czas, chyba że nie umiesz już wytrzymać. Może porozmawiaj z kimś kogo cenisz, aby ocenił sytuację z boku (Będzie ci łatwiej podjąć decyzję)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
andra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-02-06 20:17:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:26.