Mamy Grudniowe 2019 [emoji173]️ - część 6 - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-02-03, 16:36   #511
voice_of_silence
Zakorzenienie
 
Avatar voice_of_silence
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 378
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️ - część 6

Cytat:
Napisane przez milawo Pokaż wiadomość
Kladziecie juz dzieci na matach edukacyjnych?
Chce cos kupic i nie wiem co wybrac:
'Tradycyjna' mate z ze stojakiem edukacyjnym
Puzzle piankowe i do tego dokupic stojak
Mate piankowa ktora mozna zwinac i do tego tez dokupic stojak.

Co sie w uzytkowaniu najlepiej sprawdza? Najlatwiej czysci?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Właśnie się rozglądam za czymś takim i nie wiem. Chciałam baby gyma i chyba się faktycznie na niego zdecyduję. Ale może oprócz tego jeszcze dokupię też tradycyjną matę, chociaż większość z nich w ogóle nie wpada w mój gust estetyczny :/ A i puzzle piankowe dostałam... z Zygzakiem Mcqueenem

Cytat:
Napisane przez midusia86 Pokaż wiadomość
Czaaad! To z Maksiem w zasadzie możesz powiedzieć, ze odrabiasz praktyki na studia

Tylko jak teraz sobie przypomniałam twoja opowieść o tej akcji z „wjazdem” w brzuch na uczeni to brzmi ona jeszcze straszniej . Na takich kierunkach powinni chyba znajdować się ludzie bardziej uwrażliwieni w kwestii dzieci... :/

---------- Dopisano o 00:12 ---------- Poprzedni post napisano o 00:06 ----------





Ja typowej matycedukcyjnej nie mam a jedynie ręcznie zrobiony przez dziadka baby gym i choć próbowałam zainteresować nim Jaśka już od jakiegoś czasu, to jakakolwiek atencja na powieszone tam cus pojawił się dopiero wczoraj - dokładnie z końcem skoku
Ale Ty masz pamięć!

Mój też się średnio interesuje, że coś mu merda nad głową. Na karuzelkę popatrzy ze zdziwieniem i za chwilę ryk.
__________________
Kocham luksus. A luksus polega nie na bogactwie i ornamentach, ale na braku wulgarności.

Coco Chanel

Wyzwanie czytelnicze 2019
voice_of_silence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-03, 19:37   #512
midusia86
Zakorzenienie
 
Avatar midusia86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: kk
Wiadomości: 4 863
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️ - część 6

Cytat:
Napisane przez voice_of_silence Pokaż wiadomość
Właśnie się rozglądam za czymś takim i nie wiem. Chciałam baby gyma i chyba się faktycznie na niego zdecyduję. Ale może oprócz tego jeszcze dokupię też tradycyjną matę, chociaż większość z nich w ogóle nie wpada w mój gust estetyczny :/ A i puzzle piankowe dostałam... z Zygzakiem Mcqueenem







Ale Ty masz pamięć!



Mój też się średnio interesuje, że coś mu merda nad głową. Na karuzelkę popatrzy ze zdziwieniem i za chwilę ryk.


Puzzle zakładam darczyńca idealnie wstrzelił się w twój gust
Ja puzzle mam jeszcze po Pitulu - takie biało czarne jakieś zwyklaki z wyjmowanym elementami w środku, które ciagle się gdzie gubiły . Teraz kupiłbym pewnie skip hop albo takie duuuze jak pod przyrządy gimnastyczne.

Voice a baby gym czy karuzele to myśle teraz kwestia kilku dni i załapie. My mamy samoróbke budżetowa i zaczęła ładnie spełnia swój funkcje: przez 2 dni pod rząd kawka wypita na spokojnie

Ja zaliczyłam dzisiaj wizytę pologowa u gina i tym samym domknelam drzwi w temacie drugiej ciąży. Smuteczek IMG_0854.jpg
__________________
You are so much stronger than you think
midusia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-03, 23:48   #513
nillka88
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 045
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️ - część 6

Kurcze myślałam, że forum umarło śmiercią naturalną ale jednak nie także wracam tu

Też chcę ten stojak baby gym, niestety mamy 2 lewe ręcę do takich robótek także pozostaje kupno.

Moje dzieciątko także ma skok, aktualnie śpi ale ja raczej nie pośpie bo co chwile płacze przez sen, wydaje piski i trzeba go głaskać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Powiedzieć Ci coś słodkiego?.....czekolada
nillka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-04, 03:47   #514
milawo
Wtajemniczenie
 
Avatar milawo
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 2 073
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️ - część 6

Tez wlasnie chyba kupie baby gym, na allegro cos tam znalazlam. Plus zwijana mata piankowa, wydaje mi sie praktyczniejsza do np szybkiego poskladania.
Nillka fajnie ze jestes! Co tam u Was? Widze ze jux miesiac stuknal

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
milawo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-04, 08:47   #515
voice_of_silence
Zakorzenienie
 
Avatar voice_of_silence
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 378
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️ - część 6

Cytat:
Napisane przez midusia86 Pokaż wiadomość
Puzzle zakładam darczyńca idealnie wstrzelił się w twój gust
Ja puzzle mam jeszcze po Pitulu - takie biało czarne jakieś zwyklaki z wyjmowanym elementami w środku, które ciagle się gdzie gubiły . Teraz kupiłbym pewnie skip hop albo takie duuuze jak pod przyrządy gimnastyczne.

Voice a baby gym czy karuzele to myśle teraz kwestia kilku dni i załapie. My mamy samoróbke budżetowa i zaczęła ładnie spełnia swój funkcje: przez 2 dni pod rząd kawka wypita na spokojnie

Ja zaliczyłam dzisiaj wizytę pologowa u gina i tym samym domknelam drzwi w temacie drugiej ciąży. Smuteczek Załącznik 7706409
No, idealnie. Przydadzą się na pewno, jak będzie już coś kumał to pewnie mu się nawet spodoba, ale blokuje mnie to przed kupnem czegoś innego :d

Moje dziecko ostatnio jest bardzo marudne. Nic go nie cieszy, przesypia cały dzień a za to wieczorem się uaktywnia. Wczoraj go chyba z godzinę nosiłam i uspokajałam żeby się zorientować że on jednak jest głodny, pomimo tego że gardził piersią. Przez cały dzień tak mi wyeksploatował biust że wieczorem już mleko nie płynęło tak swobodnie i się strasznie denerwował. Karmiliśmy go z butelki na raty, a ja na bieżąco ściągałam laktatorem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kocham luksus. A luksus polega nie na bogactwie i ornamentach, ale na braku wulgarności.

Coco Chanel

Wyzwanie czytelnicze 2019
voice_of_silence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-04, 21:06   #516
midusia86
Zakorzenienie
 
Avatar midusia86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: kk
Wiadomości: 4 863
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️ - część 6

Cytat:
Napisane przez nillka88 Pokaż wiadomość
Kurcze myślałam, że forum umarło śmiercią naturalną ale jednak nie także wracam tu

Też chcę ten stojak baby gym, niestety mamy 2 lewe ręcę do takich robótek także pozostaje kupno.

Moje dzieciątko także ma skok, aktualnie śpi ale ja raczej nie pośpie bo co chwile płacze przez sen, wydaje piski i trzeba go głaskać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chodź chodź do nas, będzie nas więcej, takie ostatnie ocalone :P
A może zasugerować komuś zdolniejszemu w rodzinie taki prezent? Sam koszt dla kogoś, kto umie przyciąć i oheblować kawałek drewna to kilka złotych a to naprawdę fajan zabawka. Chooociąz pamiętam, że ktos kiedys pokazywał mi takiego baby gyma z Ikei chyba i byl fajny w spoko cenie .

Cytat:
Napisane przez voice_of_silence Pokaż wiadomość
No, idealnie. Przydadzą się na pewno, jak będzie już coś kumał to pewnie mu się nawet spodoba, ale blokuje mnie to przed kupnem czegoś innego :d

Moje dziecko ostatnio jest bardzo marudne. Nic go nie cieszy, przesypia cały dzień a za to wieczorem się uaktywnia. Wczoraj go chyba z godzinę nosiłam i uspokajałam żeby się zorientować że on jednak jest głodny, pomimo tego że gardził piersią. Przez cały dzień tak mi wyeksploatował biust że wieczorem już mleko nie płynęło tak swobodnie i się strasznie denerwował. Karmiliśmy go z butelki na raty, a ja na bieżąco ściągałam laktatorem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A może też skok? Ja sobie tak tłumaczę wszystkie gorsze dni młodego
__________________
You are so much stronger than you think
midusia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-04, 21:24   #517
nillka88
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 045
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️ - część 6

Cytat:
Napisane przez milawo Pokaż wiadomość
Tez wlasnie chyba kupie baby gym, na allegro cos tam znalazlam. Plus zwijana mata piankowa, wydaje mi sie praktyczniejsza do np szybkiego poskladania.
Nillka fajnie ze jestes! Co tam u Was? Widze ze jux miesiac stuknal
masz jakąś konkretną matę na oku?
No miesiąć minął i Olaf jest już Panem Niemowlakiem a nie noworodziem wszytsko dobrze, za niedługo koniec połogu ty też miałaś cc?

Cytat:
Napisane przez midusia86 Pokaż wiadomość
Chodź chodź do nas, będzie nas więcej, takie ostatnie ocalone :P
A może zasugerować komuś zdolniejszemu w rodzinie taki prezent? Sam koszt dla kogoś, kto umie przyciąć i oheblować kawałek drewna to kilka złotych a to naprawdę fajan zabawka. Chooociąz pamiętam, że ktos kiedys pokazywał mi takiego baby gyma z Ikei chyba i byl fajny w spoko cenie .
fajnie jest wrócić na forum, messneger też jest spoko ale dla mnie zbyt dynamiczny wszytsko tam czytam ale rzadko się udzielam muszę się wkręcić na nowo tutaj
tak myślę o tym baby gymie i może jednak spróbujemy zrobić
__________________
Powiedzieć Ci coś słodkiego?.....czekolada
nillka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-02-04, 21:30   #518
Ivi56
Rozeznanie
 
Avatar Ivi56
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 636
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️ - część 6

Cytat:
Napisane przez milawo Pokaż wiadomość
Tez wlasnie chyba kupie baby gym, na allegro cos tam znalazlam. Plus zwijana mata piankowa, wydaje mi sie praktyczniejsza do np szybkiego poskladania.
Nillka fajnie ze jestes! Co tam u Was? Widze ze jux miesiac stuknal

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Ja kupiłam zwijana ze skip hop. Spory wydatek ale jest duża i mięciutka, plus jest dwustronna wiec teraz jest w salonie w wersji modern a jak się za rok przeprowadzimy do domu to będzie w pokoju małego w wersji kid polecam Adjustments.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ivi56 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-04, 23:22   #519
midusia86
Zakorzenienie
 
Avatar midusia86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: kk
Wiadomości: 4 863
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️ - część 6

Cytat:
Napisane przez nillka88 Pokaż wiadomość
masz jakąś konkretną matę na oku?

No miesiąć minął i Olaf jest już Panem Niemowlakiem a nie noworodziem wszytsko dobrze, za niedługo koniec połogu ty też miałaś cc?







fajnie jest wrócić na forum, messneger też jest spoko ale dla mnie zbyt dynamiczny wszytsko tam czytam ale rzadko się udzielam muszę się wkręcić na nowo tutaj

tak myślę o tym baby gymie i może jednak spróbujemy zrobić


Ja z messengerem szybko się poddałam. Dynamika rozmów mnie zabiła a jak potem coś ci się przypomni i chciałabys wrócić do czegos wcześniej omawianego to no way, wiec lupka na forum jednak rulez
__________________
You are so much stronger than you think
midusia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-05, 10:00   #520
milawo
Wtajemniczenie
 
Avatar milawo
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 2 073
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️ - część 6

Cytat:
Napisane przez nillka88 Pokaż wiadomość
masz jakąś konkretną matę na oku?
No miesiąć minął i Olaf jest już Panem Niemowlakiem a nie noworodziem wszytsko dobrze, za niedługo koniec połogu ty też miałaś cc?



fajnie jest wrócić na forum, messneger też jest spoko ale dla mnie zbyt dynamiczny wszytsko tam czytam ale rzadko się udzielam muszę się wkręcić na nowo tutaj
tak myślę o tym baby gymie i może jednak spróbujemy zrobić
chyba tą kliknę
https://allegro.pl/oferta/gruba-eduk...150-8778225411

choć wolałabym mniejszą

tak ja też po cc, byłam ostatnio u fizjo, mam rozejście mięsnia na 3 palce, zalecone ćwiczenia i ponowna konsultacja za 2 tyg.

baby gym nie ma mi raczej kto zrobić więc też zamówię, ale jak patrzę na ceny tych kilku listewek to niektóre powalają
milawo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-05, 21:12   #521
nillka88
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 045
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️ - część 6

Cytat:
Napisane przez milawo Pokaż wiadomość
chyba tą kliknę
https://allegro.pl/oferta/gruba-eduk...150-8778225411

choć wolałabym mniejszą

tak ja też po cc, byłam ostatnio u fizjo, mam rozejście mięsnia na 3 palce, zalecone ćwiczenia i ponowna konsultacja za 2 tyg.

baby gym nie ma mi raczej kto zrobić więc też zamówię, ale jak patrzę na ceny tych kilku listewek to niektóre powalają
Fajna, muszę się rozejrzeć, no niektóre ceny baby gymow to kosmos, musze tez popatrzec na marketplace tam sprzedaja uzywane lub nowe "podrobki"

Dobry pomysl z tym fizjo, tez sie wybiore

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Powiedzieć Ci coś słodkiego?.....czekolada
nillka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-02-05, 21:25   #522
mychamycha
Zakorzenienie
 
Avatar mychamycha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9 767
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️ - część 6

Cytat:
Napisane przez Ivi56 Pokaż wiadomość
Wczoraj wazylismy się z małym i bez niego na zwykłej wadze i wychodzi jakieś 6 kg





Mój zaczął wydawać już takie fajne dźwięki ekscytacji i bardzo polubił smak piąstki bo często wkłada ja sobie do buzi




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
O, u nas też od kilku dni dziecię pcha piąstki do buzi.

Cytat:
Napisane przez midusia86 Pokaż wiadomość
A weź sobie kup testowo paczuszkę Bella Happy . Ja je używam awaryjnie i są naprawdę spoko. Niewiele odbiegają „czystością” od 2 razy droższych eco.
Macie jakieś problemy z odparzeniami?
My mieliśmy minimalne odparzenie na początku, ale odkąd po użyciu mokrych chusteczek osuszamy skórę tetrową pieluszką skóra bardzo ładnie wygląda.

Cytat:
Napisane przez voice_of_silence Pokaż wiadomość

Mój też się średnio interesuje, że coś mu merda nad głową. Na karuzelkę popatrzy ze zdziwieniem i za chwilę ryk.
Nasza patrzy z wielką ekscytacją i po chwili ryk

Po ponad tygodniu wizyty u rodziny jutro jeszcze tylko jeden dzień i wracamy do siebie. Fajnie jest, ale cieszę się już na powrót do domu.

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
mychamycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-06, 15:06   #523
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️ - część 6

Hej dziewczyny my z Tomkiem właśnie dziś wróciliśmy do domu. Byłam z nim u moich rodziców, bo mąż mi się pochorował i raz że nie chcieliśmy żeby Mały coś złapał od TŻ a dwa przynajmniej miałam do kogo buzię odezwać przez te kilka dni. w sumie to zastanawiam się czy w ogóle dobrze zrobiłam że wróciłam już do Wawy. TŻ tylko się z nami przywitał, a właściwie to ze mną, bo Tomka niby nie chce zarazić ( chociaż właściwie to juz mu przeszło) zamieniliśmy może parę zdań i poszedł spać.... A myślałam że chociaż trochę się za nami stesknil.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-06, 16:13   #524
milawo
Wtajemniczenie
 
Avatar milawo
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 2 073
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️ - część 6

Cytat:
Napisane przez Ola0731 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny my z Tomkiem właśnie dziś wróciliśmy do domu. Byłam z nim u moich rodziców, bo mąż mi się pochorował i raz że nie chcieliśmy żeby Mały coś złapał od TŻ a dwa przynajmniej miałam do kogo buzię odezwać przez te kilka dni. w sumie to zastanawiam się czy w ogóle dobrze zrobiłam że wróciłam już do Wawy. TŻ tylko się z nami przywitał, a właściwie to ze mną, bo Tomka niby nie chce zarazić ( chociaż właściwie to juz mu przeszło) zamieniliśmy może parę zdań i poszedł spać.... A myślałam że chociaż trochę się za nami stesknil.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dobrze Tomek znosi podroze? U nas jest zawsze wrzask na poczatku i czasem ciezko ja uspokic. Na razie jezdzimy z TZ tylko bo nie nosze fotelika ale nie wiem jak mialabym z nia jechac sama z takim rykiem.
Mam nadzieje ze to przejsciowa cisza z TZ.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
milawo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-07, 09:44   #525
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️ - część 6

Cytat:
Napisane przez milawo Pokaż wiadomość
Dobrze Tomek znosi podroze? U nas jest zawsze wrzask na poczatku i czasem ciezko ja uspokic. Na razie jezdzimy z TZ tylko bo nie nosze fotelika ale nie wiem jak mialabym z nia jechac sama z takim rykiem.
Mam nadzieje ze to przejsciowa cisza z TZ.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ogólnie nieźle, chociaż np. jak w sobotę jechałam do rodziców to już pod koniec trasy zaczął płakać. Wczoraj całą trasę 90km spał

Co do ciszy to przejściowe. My się nie umiemy na siebie gniewać za długo. Najczęściej jest tak że wyrzygamy sobie wszystko i tyle

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-08, 17:49   #526
mychamycha
Zakorzenienie
 
Avatar mychamycha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9 767
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️ - część 6

U nas dzisiaj foch na cały świat. Nic jej nie pasuje nawet przystawianie do cycka

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
mychamycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-08, 20:30   #527
midusia86
Zakorzenienie
 
Avatar midusia86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: kk
Wiadomości: 4 863
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️ - część 6

My od 3 dni walczymy z mega kaszlem :/
Jaśko zaraził się od starszaka i ciagle jestem na granicy z myśleniem, czy już jechać do lekarzami osłuchać, czy jeszcze walczymy sami :/
__________________
You are so much stronger than you think
midusia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-08, 20:53   #528
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️ - część 6

Cytat:
Napisane przez mychamycha Pokaż wiadomość
U nas dzisiaj foch na cały świat. Nic jej nie pasuje nawet przystawianie do cycka

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
U nas od czwartku jest straszny płacz wieczorem i też nie chce cycka, daje trochę na siłę. Wczoraj ja już byłam tak strasznie zestresowana jego płaczem że on się jeszcze bardziej zanosił

Pojechaliśmy dziś do pediatry, żeby go osluchala itp. ale na szczęście jest wszystko ok. Dostaliśmy skierowanie na morfologię z TSH i żelazem, mamy odwiedzić dermatologa bo według niej Tomek ma alergiczna skórę i dostaliśmy jeszcze skierowanie do neurologa bo Tomek preferuje lewą stronę i mamy go pilnować i układać na prawej stronie.

A ja mam wyłączyć myślenie ( bo za bardzo stresuje się wszystkim i Tomek to odczuwa) i pić 3l wody dziennie.

Jutro mija nam 6 tyg i mamy 4800

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-08, 22:05   #529
mychamycha
Zakorzenienie
 
Avatar mychamycha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9 767
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️ - część 6

Cytat:
Napisane przez midusia86 Pokaż wiadomość
My od 3 dni walczymy z mega kaszlem :/
Jaśko zaraził się od starszaka i ciagle jestem na granicy z myśleniem, czy już jechać do lekarzami osłuchać, czy jeszcze walczymy sami :/
Jak to mega kaszel to jednak pojechałabym już do lekarza.
Cytat:
Napisane przez Ola0731 Pokaż wiadomość
U nas od czwartku jest straszny płacz wieczorem i też nie chce cycka, daje trochę na siłę. Wczoraj ja już byłam tak strasznie zestresowana jego płaczem że on się jeszcze bardziej zanosił

Pojechaliśmy dziś do pediatry, żeby go osluchala itp. ale na szczęście jest wszystko ok. Dostaliśmy skierowanie na morfologię z TSH i żelazem, mamy odwiedzić dermatologa bo według niej Tomek ma alergiczna skórę i dostaliśmy jeszcze skierowanie do neurologa bo Tomek preferuje lewą stronę i mamy go pilnować i układać na prawej stronie.

A ja mam wyłączyć myślenie ( bo za bardzo stresuje się wszystkim i Tomek to odczuwa) i pić 3l wody dziennie.

Jutro mija nam 6 tyg i mamy 4800

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nasza mała preferuje patrzeć w prawo, ale pilnujemy jej, żeby za często tego nie robiła.

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
mychamycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-02-09, 07:41   #530
milawo
Wtajemniczenie
 
Avatar milawo
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 2 073
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️ - część 6

Co za noc. Od 2 praktycznie zero spania. Jestem wykonczona.

Czy u Was jest juz jakas rutyna zasypiania wieczornego? Stala pora? U nas to loteria. Najczesciej polaczona z marudzeniem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
milawo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-09, 10:04   #531
Ivi56
Rozeznanie
 
Avatar Ivi56
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 636
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️ - część 6

Cytat:
Napisane przez mychamycha Pokaż wiadomość
Jak to mega kaszel to jednak pojechałabym już do lekarza. Nasza mała preferuje patrzeć w prawo, ale pilnujemy jej, żeby za często tego nie robiła.

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka


Moj tak samo, ale jak powiedziałam o tym ortopedzie to kazał zabawki kłaść mu z drugiej strony, za bardzo się nie przejął. A mały najchętniej bb się ciagle w prawo gapił nawet jak go obroce to na ścianę się gapi


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 11:04 ---------- Poprzedni post napisano o 11:03 ----------

Cytat:
Napisane przez milawo Pokaż wiadomość
Co za noc. Od 2 praktycznie zero spania. Jestem wykonczona.

Czy u Was jest juz jakas rutyna zasypiania wieczornego? Stala pora? U nas to loteria. Najczesciej polaczona z marudzeniem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


U mnie od dwóch dni po kąpieli idzie spać pk 19:30-20 i mam nadzieje ze takimiż zostanie. Wcześniej było tak jak u Ciebie i zwykle padał dopiero między 22 a północą.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ivi56 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-09, 10:35   #532
gosiulam185
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3 003
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️ - część 6

Cytat:
Napisane przez milawo Pokaż wiadomość
Co za noc. Od 2 praktycznie zero spania. Jestem wykonczona.

Czy u Was jest juz jakas rutyna zasypiania wieczornego? Stala pora? U nas to loteria. Najczesciej polaczona z marudzeniem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas stałą porą jest 21-22. Jak go położę wcześniej to i tak się obudzi o tej 21 na jedzenie. Jak zaśnie 21-22 to śpi do 5 mniej więcej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gosiulam185 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-09, 12:19   #533
milawo
Wtajemniczenie
 
Avatar milawo
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 2 073
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️ - część 6

Cytat:
Napisane przez gosiulam185 Pokaż wiadomość
U nas stałą porą jest 21-22. Jak go położę wcześniej to i tak się obudzi o tej 21 na jedzenie. Jak zaśnie 21-22 to śpi do 5 mniej więcej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wow jak Ty to robisz? mojej 2 razy zdarzylo sie przespac kolo 6h. Tak to do 1 pobudki z reguly 4-4.5 a pozniej juz 2,3 h.

Mam nadzieje ze dzisiejsza noc to wplyw pelni bo kolejnej takiej sobie nie wyobrazam



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
milawo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-09, 14:07   #534
gosiulam185
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3 003
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️ - część 6

Cytat:
Napisane przez milawo Pokaż wiadomość
Wow jak Ty to robisz? mojej 2 razy zdarzylo sie przespac kolo 6h. Tak to do 1 pobudki z reguly 4-4.5 a pozniej juz 2,3 h.

Mam nadzieje ze dzisiejsza noc to wplyw pelni bo kolejnej takiej sobie nie wyobrazam



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ostatnio mi się budził co 3h to byłam nieprzytomna nie wiem jak, praktycznie od samego początku mi spi przynajmniej do 4 nie powiem, że mi z tym źle

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gosiulam185 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-09, 18:49   #535
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️ - część 6

Cytat:
Napisane przez gosiulam185 Pokaż wiadomość
Ostatnio mi się budził co 3h to byłam nieprzytomna nie wiem jak, praktycznie od samego początku mi spi przynajmniej do 4 nie powiem, że mi z tym źle

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zazdroszczę. U nas pobudki wyglądają tak że pierwsza jest po 4h, następna po 2 i od 4:30-5 to już tak słabo ze spaniem. Mam nadzieję że to się unormuje jakoś

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-09, 21:04   #536
mychamycha
Zakorzenienie
 
Avatar mychamycha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9 767
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️ - część 6

Cytat:
Napisane przez milawo Pokaż wiadomość
Co za noc. Od 2 praktycznie zero spania. Jestem wykonczona.

Czy u Was jest juz jakas rutyna zasypiania wieczornego? Stala pora? U nas to loteria. Najczesciej polaczona z marudzeniem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My pakujemy się do sypialni między 21 a 22 i dziecię wtedy też kładziemy spać. Zależy, jak wypadnie nam karmienie.

Cytat:
Napisane przez Ivi56 Pokaż wiadomość
Moj tak samo, ale jak powiedziałam o tym ortopedzie to kazał zabawki kłaść mu z drugiej strony, za bardzo się nie przejął. A mały najchętniej bb się ciagle w prawo gapił nawet jak go obroce to na ścianę się gapi


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 11:04 ---------- Poprzedni post napisano o 11:03 ----------





U mnie od dwóch dni po kąpieli idzie spać pk 19:30-20 i mam nadzieje ze takimiż zostanie. Wcześniej było tak jak u Ciebie i zwykle padał dopiero między 22 a północą.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
My jej podkładamy czasem za dnia wałek z pieluchy przy prawym policzku. Wtedy już tak główki na prawo nie obraca, patrzy do góry lub na lewo.


Zostawiacie wtedy o 20 dziecko samo w łóżeczku?
Moim marzeniem byłoby odważyć się zostawić dziecko już do spania o 20stej w sypialni i móc jeszcze coś sobie porobić, jakiś film w salonie obejrzeć. Macie elektroniczną nianię?

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
mychamycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-10, 08:20   #537
Ivi56
Rozeznanie
 
Avatar Ivi56
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 636
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️ - część 6

Cytat:
Napisane przez mychamycha Pokaż wiadomość
My pakujemy się do sypialni między 21 a 22 i dziecię wtedy też kładziemy spać. Zależy, jak wypadnie nam karmienie.



My jej podkładamy czasem za dnia wałek z pieluchy przy prawym policzku. Wtedy już tak główki na prawo nie obraca, patrzy do góry lub na lewo.


Zostawiacie wtedy o 20 dziecko samo w łóżeczku?
Moim marzeniem byłoby odważyć się zostawić dziecko już do spania o 20stej w sypialni i móc jeszcze coś sobie porobić, jakiś film w salonie obejrzeć. Macie elektroniczną nianię?

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka


Tak, śpi w łóżeczku i w dzień tez go do łóżeczka na drzemki zanoszę. Niani nie mamy i dzisiaj zamawiam bo do tej pory otwarte drzwi do sypialni zostawiamy i staramy się być cicho a i tak nie raz go coś obudziło. Ale my mamy małe mieszkanie i sypialnie na przeciwko salonu wiec to jest mała odległość.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ivi56 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-10, 19:25   #538
mychamycha
Zakorzenienie
 
Avatar mychamycha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9 767
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️ - część 6

Cytat:
Napisane przez Ivi56 Pokaż wiadomość
Tak, śpi w łóżeczku i w dzień tez go do łóżeczka na drzemki zanoszę. Niani nie mamy i dzisiaj zamawiam bo do tej pory otwarte drzwi do sypialni zostawiamy i staramy się być cicho a i tak nie raz go coś obudziło. Ale my mamy małe mieszkanie i sypialnie na przeciwko salonu wiec to jest mała odległość.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Czyli tylko ja mam czarne wizje, że dziecku może się coś stać w śpiworku i pustym łóżeczku?

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
mychamycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-10, 19:52   #539
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️ - część 6

Cytat:
Napisane przez mychamycha Pokaż wiadomość
Czyli tylko ja mam czarne wizje, że dziecku może się coś stać w śpiworku i pustym łóżeczku?

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
Ja zaglądam co jakiś czas do sypialni, ale u mnie na 43m2 to żaden problem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-10, 20:46   #540
mychamycha
Zakorzenienie
 
Avatar mychamycha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9 767
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️ - część 6

Cytat:
Napisane przez Ola0731 Pokaż wiadomość
Ja zaglądam co jakiś czas do sypialni, ale u mnie na 43m2 to żaden problem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też żadnych włości nie mam. Chyba powinnam wyluzować, bo wyrosnę na matkę terrorystkę.

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
mychamycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-12-22 13:24:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:23.