Mamusie styczniowe 2020 cz.2 - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-01-29, 14:05   #31
Rose08
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 660
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez miniminiv Pokaż wiadomość
Nadmanganian potasu ma raczej działanie wysuszające i ściągające, więc odparzenia może jeszcze bardziej podrażnić. Nam też położna poleciła, ale on jest dobry na wypryski, krostki, potówki. Ja mojemu syniowi robie przymoczki z nadmanganianu na te krostki co ma na buźce.

U nas tormentalum zagoiło bardzo brzydkie odparzenie w ciągu dwóch dni. Trzeba taką porządną warstwę nałożyć.



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 12:12 ---------- Poprzedni post napisano o 12:11 ----------

Rose - a używasz chusteczek nawilżanych do czyszczenia pupki czy raczej waciki z wodą? Może to też wina chusteczek, o ile je stosujesz.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Uzywamy tylko wacików wiec to nie to Pieluszki zmienialam z babydream na dade, ale juz w tych dadach troche chodzi (ok tydzien) a odparzenie wyszlo dopiero wczoraj. Myslicie ze probowac zmienic czy skoro na początku z dada nie bylo problemow to raczej nie pieluchy sa powodem? Dzis sprobujemy Tormentalum. Nakladalas to przy kazdej zmianie pieluszki czy rzadziej? Dzieki dziewczyny
Rose08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-29, 14:12   #32
MagJa123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 521
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez Rose08 Pokaż wiadomość
Uzywamy tylko wacików wiec to nie to Pieluszki zmienialam z babydream na dade, ale juz w tych dadach troche chodzi (ok tydzien) a odparzenie wyszlo dopiero wczoraj. Myslicie ze probowac zmienic czy skoro na początku z dada nie bylo problemow to raczej nie pieluchy sa powodem? Dzis sprobujemy Tormentalum. Nakladalas to przy kazdej zmianie pieluszki czy rzadziej? Dzieki dziewczyny

Ja bym zmieniła pieluchy, my na początku mieszaliśmy wszystkie i wtedy było chyba najlepiej, teraz mamy tylko Dady i czasami rzeczywiście czerwieni się ta pupa. Babydream też nie za bardzo nam się sprawdzały, mam wrażenie, że jednak na tych pampers premium było najlepiej. Ja bym dokupiła na Twoim miejscu coś innego i pomieszała, na pewno nie zaszkodzi a może pomóc.
MagJa123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-29, 14:20   #33
miniminiv
Zadomowienie
 
Avatar miniminiv
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 274
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez Rose08 Pokaż wiadomość
Uzywamy tylko wacików wiec to nie to Pieluszki zmienialam z babydream na dade, ale juz w tych dadach troche chodzi (ok tydzien) a odparzenie wyszlo dopiero wczoraj. Myslicie ze probowac zmienic czy skoro na początku z dada nie bylo problemow to raczej nie pieluchy sa powodem? Dzis sprobujemy Tormentalum. Nakladalas to przy kazdej zmianie pieluszki czy rzadziej? Dzieki dziewczyny
Przy każdej zmianie pieluszki dopóki się całkowicie nie zagoiło.
Tylko zwróćcie uwagę w aptece, żeby to nie był Tormentiol, bo on ma jakiś paskudny składnik. Tormentalum jest bezpieczne.
miniminiv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-29, 15:12   #34
martuniaaa25
Zadomowienie
 
Avatar martuniaaa25
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 154
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez MagJa123 Pokaż wiadomość
A ile mieliście przy wypisie? My chyba właśnie 8 i coś po przecinku. Ale sprawdzimy dla spokoju.

Co do chrzcin my się też nie śpieszymy, może na święta, na pewno chciałabym, żeby miała skończone 3 mce. Niektórzy księża rzeczywiście nie chcą chrzcić jak rodzice bez ślubu, znam osoby, które się najeździły, ale zawsze się znajdzie też taki, który nie robi problemu.


CreamyMuffin, dopiszesz mnie? 26 lat, 09.01. Pierwsza ciąża, córka
10, minimalnie więcej i by nas nie wypuścili.
martuniaaa25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-29, 15:44   #35
Rose08
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 660
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Do mam dzieci z bujna czupryna, pielegnujecie jakos specjalnie wloski? Czego uzywacie, jak czesto wyczesujecie?
Rose08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-29, 15:50   #36
Inevera123
Zadomowienie
 
Avatar Inevera123
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 116
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez Rose08 Pokaż wiadomość
Do mam dzieci z bujna czupryna, pielegnujecie jakos specjalnie wloski? Czego uzywacie, jak czesto wyczesujecie?
Ja nic nie robię. Moja ma cudnego irokeza na głowie, ale już z jednej strony zaczyna opadać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Inevera123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-29, 15:52   #37
sledziczeek
Rozeznanie
 
Avatar sledziczeek
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 923
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez Rose08 Pokaż wiadomość
Do mam dzieci z bujna czupryna, pielegnujecie jakos specjalnie wloski? Czego uzywacie, jak czesto wyczesujecie?


Czy bujna czupryna mozna to nazwac to nie wiem, ale wlosy jakies tam sa. Ja po prostu codziennie czesze miekka szczoteczka. Narazie jeszcze nie kapalam bo pepek nie odpadl, jedynie raz mokrym reczniczkiem z kropla olejku ze slodkich migdalow przetarlam I na to czapka do wyschniecia. IMG_3146.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
Zapuszczam włosy od X 2014
wracam do naturalek od I 2015
sledziczeek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-01-29, 15:58   #38
MagJa123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 521
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

My też mamy kudłacza i normalnie przy kąpieli myję tym samym płynem co całe ciałko albo samą wodą, po kąpieli czapka i jak włosy wysychają to przeczesuję szczotką, żeby je okiełznać i tyle, nic więcej nie robimy
MagJa123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-29, 16:15   #39
miniminiv
Zadomowienie
 
Avatar miniminiv
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 274
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez sledziczeek Pokaż wiadomość
Czy bujna czupryna mozna to nazwac to nie wiem, ale wlosy jakies tam sa. Ja po prostu codziennie czesze miekka szczoteczka. Narazie jeszcze nie kapalam bo pepek nie odpadl, jedynie raz mokrym reczniczkiem z kropla olejku ze slodkich migdalow przetarlam I na to czapka do wyschniecia. Załącznik 7705715


Sent from my iPhone using Tapatalk


Ale pyzulka

My do kąpieli dodajemy olej ze słodkich migdałów i po kąpieli robimy masaż całego ciałka (łącznie z główką) też tym olejem. Potem czasami przeczeszę szczoteczką włoski we wszystkie strony i tyle.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
miniminiv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-29, 16:35   #40
sledziczeek
Rozeznanie
 
Avatar sledziczeek
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 923
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez miniminiv Pokaż wiadomość
Ale pyzulka

My do kąpieli dodajemy olej ze słodkich migdałów i po kąpieli robimy masaż całego ciałka (łącznie z główką) też tym olejem. Potem czasami przeczeszę szczoteczką włoski we wszystkie strony i tyle.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Ten olejek jest zarabisty. Ja nie uzywam w ogole chusteczek tylko robie ciepla wode z kropla tego olejku i mocze waciki w tym. Raz ze cieple i maly nie placze przy przewijaniu a dwa oszczednosc, jak zobaczylam ile musze zaplacic za water wipes ktore sa z sama woda to cebula wewnetrzna wniosla we mnie sprzeciw.


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
Zapuszczam włosy od X 2014
wracam do naturalek od I 2015
sledziczeek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-29, 16:45   #41
martuniaaa25
Zadomowienie
 
Avatar martuniaaa25
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 154
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez MagJa123 Pokaż wiadomość
My też mamy kudłacza i normalnie przy kąpieli myję tym samym płynem co całe ciałko albo samą wodą, po kąpieli czapka i jak włosy wysychają to przeczesuję szczotką, żeby je okiełznać i tyle, nic więcej nie robimy
Ja tak samo.
martuniaaa25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-01-29, 16:54   #42
Inevera123
Zadomowienie
 
Avatar Inevera123
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 116
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez sledziczeek Pokaż wiadomość
Ten olejek jest zarabisty. Ja nie uzywam w ogole chusteczek tylko robie ciepla wode z kropla tego olejku i mocze waciki w tym. Raz ze cieple i maly nie placze przy przewijaniu a dwa oszczednosc, jak zobaczylam ile musze zaplacic za water wipes ktore sa z sama woda to cebula wewnetrzna wniosla we mnie sprzeciw.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ja po prostu myję wacikami zanurzonymi w ciepłej wodzie. Bez żadnych olejków. Chusteczki biorę tylko na wyjście.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Inevera123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-29, 16:59   #43
Rose08
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 660
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez sledziczeek Pokaż wiadomość
Ten olejek jest zarabisty. Ja nie uzywam w ogole chusteczek tylko robie ciepla wode z kropla tego olejku i mocze waciki w tym. Raz ze cieple i maly nie placze przy przewijaniu a dwa oszczednosc, jak zobaczylam ile musze zaplacic za water wipes ktore sa z sama woda to cebula wewnetrzna wniosla we mnie sprzeciw.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Hahaha dokladnie aczkolwiek u nas mimo ze waciki cieple to mala i tak sie drze przy przewijaniu. Plus przylozenie ciepłego waciki do dupki czesto powoduje extra kupę w trakcie przewijania 🙈 Oszczędność na pewno jest, aczkolwiek zauważyłam ze tych wacików tez ida astronomiczne ilosci Kupilam przed porodem w Gemini te płatki Kindii 6opak po 60sztuk, w tamtym tygodniu domawialam już 😳 Chyba sie przerzuce na jakies zwykle lidlowe bo pewnie sie bardziej oplaca
Rose08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-29, 17:00   #44
sledziczeek
Rozeznanie
 
Avatar sledziczeek
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 923
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez Rose08 Pokaż wiadomość
Hahaha dokladnie aczkolwiek u nas mimo ze waciki cieple to mala i tak sie drze przy przewijaniu. Plus przylozenie ciepłego waciki do dupki czesto powoduje extra kupę w trakcie przewijania Oszczędność na pewno jest, aczkolwiek zauważyłam ze tych wacików tez ida astronomiczne ilosci Kupilam przed porodem w Gemini te płatki Kindii 6opak po 60sztuk, w tamtym tygodniu domawialam już Chyba sie przerzuce na jakies zwykle lidlowe bo pewnie sie bardziej oplaca


No pewnie ze tak, my najtanszych uzywamy z tym ze wiekszych wiec na jedna kupe idzie max 2-3 ale moj robi male kupy.


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
Zapuszczam włosy od X 2014
wracam do naturalek od I 2015
sledziczeek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-29, 17:07   #45
MagJa123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 521
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez Rose08 Pokaż wiadomość
Hahaha dokladnie aczkolwiek u nas mimo ze waciki cieple to mala i tak sie drze przy przewijaniu. Plus przylozenie ciepłego waciki do dupki czesto powoduje extra kupę w trakcie przewijania 🙈 Oszczędność na pewno jest, aczkolwiek zauważyłam ze tych wacików tez ida astronomiczne ilosci Kupilam przed porodem w Gemini te płatki Kindii 6opak po 60sztuk, w tamtym tygodniu domawialam już 😳 Chyba sie przerzuce na jakies zwykle lidlowe bo pewnie sie bardziej oplaca


My lidlowe kupujemy hurtowo 😂 są w sam raz rozmiarowo i bardzo korzystne cenowo, jak kupowałam inne to były często za duże i przecinałam na pół.
MagJa123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-29, 17:13   #46
miniminiv
Zadomowienie
 
Avatar miniminiv
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 274
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

U mnie w Lidlu chyba nie ma tych dużych, szukałam wczoraj. Jak one wyglądają?
W ogóle masa śmieci się generuje przy noworodkach. Pampersy, waciki, podkłady, gaziki, patyczki...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
miniminiv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-29, 17:28   #47
MagJa123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 521
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez miniminiv Pokaż wiadomość
U mnie w Lidlu chyba nie ma tych dużych, szukałam wczoraj. Jak one wyglądają?
W ogóle masa śmieci się generuje przy noworodkach. Pampersy, waciki, podkłady, gaziki, patyczki...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...wool-pads.html o te, nam się super sprawdzają.
To prawda, samych pampersów tyle produkujemy, że szok😥
MagJa123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-29, 18:15   #48
sledziczeek
Rozeznanie
 
Avatar sledziczeek
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 923
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez MagJa123 Pokaż wiadomość
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...wool-pads.html o te, nam się super sprawdzają.

To prawda, samych pampersów tyle produkujemy, że szok


Ja niby mam zestaw do wielo ale jeszcze sie nie odwazylam go wyciagnac. Chce mu jednak dac szanse ale moze jak malemu dupka troche podrosnie, sama nie wiem...


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
Zapuszczam włosy od X 2014
wracam do naturalek od I 2015
sledziczeek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-29, 19:05   #49
miniminiv
Zadomowienie
 
Avatar miniminiv
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 274
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez MagJa123 Pokaż wiadomość
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...wool-pads.html o te, nam się super sprawdzają.

To prawda, samych pampersów tyle produkujemy, że szok


A, to te są. Szukałam takich dzieciowych.
W Biedronce chyba właśnie są takie większe Dada.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
miniminiv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-01-29, 19:16   #50
netkaa00
Zakorzenienie
 
Avatar netkaa00
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 4 479
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez miniminiv Pokaż wiadomość
A, to te są. Szukałam takich dzieciowych.
W Biedronce chyba właśnie są takie większe Dada.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Tak są, ja kupuje te z biedronki


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:16 ---------- Poprzedni post napisano o 19:15 ----------

Cytat:
Napisane przez basias22 Pokaż wiadomość
u mnie nadal nic się nie dzieję. a termin miałam na 28.01 córeczkę i pierwsza ciąża. Mam sie stawiać do szpitala co 2/3 dni na ktg i jak im się cos nie spodoba to mnie zostawią w szpitalu. także jutro jadę na ktg i zobaczymy co się bedzie działo. bo nie mam ani rozwarcia ani nic kompletnie się nie dzieje.

Współczuje Ci, wiem co czujesz


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
netkaa00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-29, 20:14   #51
Rose08
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 660
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez sledziczeek Pokaż wiadomość
No pewnie ze tak, my najtanszych uzywamy z tym ze wiekszych wiec na jedna kupe idzie max 2-3 ale moj robi male kupy.


Sent from my iPhone using Tapatalk
U mnie jak ida 2-3 to uznaje ze to bylo szybkie i bezproblemowe przewijanie u mnie zwykle 5-6 bo mala lubi zrobic psikusa (lub dwa) zaraz po tym jak ja powycieram 🙈 no i u nas co przewijanie to kupa więc niestety schodzi tego od groma. Jeśli dobrze liczę, dzis kupilam 6paczke pieluch licząc od poczatku (te male paczki po ok. 25-30szt) a mala ma 2,5tyg ...
Rose08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-29, 20:16   #52
Inevera123
Zadomowienie
 
Avatar Inevera123
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 116
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez Rose08 Pokaż wiadomość
U mnie jak ida 2-3 to uznaje ze to bylo szybkie i bezproblemowe przewijanie u mnie zwykle 5-6 bo mala lubi zrobic psikusa (lub dwa) zaraz po tym jak ja powycieram no i u nas co przewijanie to kupa więc niestety schodzi tego od groma. Jeśli dobrze liczę, dzis kupilam 6paczke pieluch licząc od poczatku (te male paczki po ok. 25-30szt) a mala ma 2,5tyg ...
U nas najlepiej robi się kupę do świeżo zmienionej pieluchy Także u nas też multum idzie. Do tego mała sika na potęgę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Inevera123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-29, 20:56   #53
miniminiv
Zadomowienie
 
Avatar miniminiv
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 274
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

To u mnie jeden-dwa te duże waciki na jedno przewijanie.
Pampersów mamy teraz 4 paczkę tą największą. Plus w szpitalu mieliśmy tą darmową z Rossmanna.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
miniminiv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-30, 02:15   #54
Rose08
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 660
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez miniminiv Pokaż wiadomość
To u mnie jeden-dwa te duże waciki na jedno przewijanie.
Pampersów mamy teraz 4 paczkę tą największą. Plus w szpitalu mieliśmy tą darmową z Rossmanna.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Jak ty to robisz kobieto🙈 pozdrawiam z nocnego przewijania gdzie poszly 2 pampersy, 3podklady i chyba ze 20 wacikow....
Rose08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-30, 04:15   #55
Wendy_123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 229
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Ja pozdrawiam z nocnego karmienia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wendy_123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-30, 07:01   #56
miniminiv
Zadomowienie
 
Avatar miniminiv
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 274
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez Rose08 Pokaż wiadomość
Jak ty to robisz kobieto pozdrawiam z nocnego przewijania gdzie poszly 2 pampersy, 3podklady i chyba ze 20 wacikow....


Dziewczynki mają więcej „zakamarków” do wyczyszczenia U chłopca łatwiej.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
miniminiv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-30, 07:13   #57
MagJa123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 521
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez Rose08 Pokaż wiadomość
Jak ty to robisz kobieto🙈 pozdrawiam z nocnego przewijania gdzie poszly 2 pampersy, 3podklady i chyba ze 20 wacikow....

U nas było identycznie przez jakiś czas 😂 teraz jak brzuszek ją bardziej męczy to przy każdym przewijaniu jest siku a kupy ładuje ok 4 razy dziennie, ale takie, że prawie wychodzą bokiem😇 a te podkłady używacie na przewijak? My kładziemy pieluchy tetrowe, ale rzeczywiście zostało mi sporo tych podkładów to można zużyć.


Ciekawe jak tam Justi??
MagJa123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-30, 07:55   #58
Rose08
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 660
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez MagJa123 Pokaż wiadomość
U nas było identycznie przez jakiś czas 😂 teraz jak brzuszek ją bardziej męczy to przy każdym przewijaniu jest siku a kupy ładuje ok 4 razy dziennie, ale takie, że prawie wychodzą bokiem😇 a te podkłady używacie na przewijak? My kładziemy pieluchy tetrowe, ale rzeczywiście zostało mi sporo tych podkładów to można zużyć.


Ciekawe jak tam Justi??
Ja kupilam specjalnie takie mniejsze podklady 45x60 chyba i na tym przewijamy. Jak sie wybrudzi to biore nowy, gdybym uzywala tetry to musialabym prac pelny zestaw codziennie bo mloda upodobala sobie robienie kupy lub siku w momencie zmiany pampersa albo tuz po. A ze ma te odparzenia to jak slysze ze coś idzie pare minut po przebraniu to przebieram drugi raz bo mi jej mega szkoda zeby siedziala w tym 😳 a ona znowu to samo No ale eko to ja niestety nie jestem z tym wszystkim. Wywoza nam smieci raz na tydzien (wczoraj tzn.w środy), a z dzisiejszym workiem ktory zaraz wyniose juz bede miała kubeł w 1/3 zapelniony, a jest czwartek 😳

Justi, daj znak! Moze juz po?

Dziewczyny czy jak nie ma kataru to profilaktycznie wkrapiacie jakas sol fizjologiczna do nosa? Co potem? Odciagacie, kladziecie na brzuch zeby wylecialo czy zostawiacie zeby sie wciagnelo?
Rose08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-30, 08:17   #59
MagJa123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 521
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez Rose08 Pokaż wiadomość
Ja kupilam specjalnie takie mniejsze podklady 45x60 chyba i na tym przewijamy. Jak sie wybrudzi to biore nowy, gdybym uzywala tetry to musialabym prac pelny zestaw codziennie bo mloda upodobala sobie robienie kupy lub siku w momencie zmiany pampersa albo tuz po. A ze ma te odparzenia to jak slysze ze coś idzie pare minut po przebraniu to przebieram drugi raz bo mi jej mega szkoda zeby siedziala w tym 😳 a ona znowu to samo No ale eko to ja niestety nie jestem z tym wszystkim. Wywoza nam smieci raz na tydzien (wczoraj tzn.w środy), a z dzisiejszym workiem ktory zaraz wyniose juz bede miała kubeł w 1/3 zapelniony, a jest czwartek 😳

Justi, daj znak! Moze juz po?

Dziewczyny czy jak nie ma kataru to profilaktycznie wkrapiacie jakas sol fizjologiczna do nosa? Co potem? Odciagacie, kladziecie na brzuch zeby wylecialo czy zostawiacie zeby sie wciagnelo?
U nas mąż zawsze jak wynosi zużyte pieluchy to mówi, że nie może się nadziwić jakie to ciężkie 😂

My wpuszczamy codziennie przy porannej toalecie odkąd miała tą (chyba) sapkę. Wpuszczam 1-2 kropelki na każdą dziurkę i na chwilkę przewracam ją na boczek. Czasem kichnie, czasem nie. Tak nam mówiła położna i jest ok. Jak nie ma kataru to nic nie odciągamy, żeby nie podrażniać śluzówki, a jak więcej furczy nosem to później w ciągu dnia też wkraplamy.
MagJa123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-30, 08:51   #60
Inevera123
Zadomowienie
 
Avatar Inevera123
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 116
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez Rose08 Pokaż wiadomość
Ja kupilam specjalnie takie mniejsze podklady 45x60 chyba i na tym przewijamy. Jak sie wybrudzi to biore nowy, gdybym uzywala tetry to musialabym prac pelny zestaw codziennie bo mloda upodobala sobie robienie kupy lub siku w momencie zmiany pampersa albo tuz po. A ze ma te odparzenia to jak slysze ze coś idzie pare minut po przebraniu to przebieram drugi raz bo mi jej mega szkoda zeby siedziala w tym a ona znowu to samo No ale eko to ja niestety nie jestem z tym wszystkim. Wywoza nam smieci raz na tydzien (wczoraj tzn.w środy), a z dzisiejszym workiem ktory zaraz wyniose juz bede miała kubeł w 1/3 zapelniony, a jest czwartek

Justi, daj znak! Moze juz po?

Dziewczyny czy jak nie ma kataru to profilaktycznie wkrapiacie jakas sol fizjologiczna do nosa? Co potem? Odciagacie, kladziecie na brzuch zeby wylecialo czy zostawiacie zeby sie wciagnelo?
Dla mnie logiczne, że jak zrobi kupę do świeżej pieluchy to od razu znowu zmieniam. A profilaktycznie nic nie robię dziecku Taka wyrodna matka ze mnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Inevera123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-02-09 07:47:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:39.